[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 27 września

Szyszła/Zryw Ulhówek 5-3 Szumy Susiec 27 września, 15:00
Orkan Bełżec 0-3 Spartakus Szarowola 27 września, 15:00
Andoria Mircze 2-9 Huczwa Tyszowce 27 września, 15:00
Sparta Wożuczyn 4-0 Unia Hrubieszów 27 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-6 Korona Łaszczów 27 września, 15:00
Graf Chodywańce 4-3 Kryształ Werbkowice 27 września, 15:00
Huragan Hrubieszów 4-2 Płomień Spartan Nieledew 27 września, 15:00
Legion Komarów 1-10 Hetman II Zamość 27 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 6-0 Grom Różaniec 27 września, 15:00
Relax Radecznica 2-3 Cosmos Józefów 27 września, 15:00
pd.
Nord 98 Wysokie 4-2 Ostoja Skierbieszów 27 września, 15:00
pd.
Roztocze Szczebrzeszyn 8-1 Włókniarz Frampol 27 września, 15:00
Metalowiec Goraj 4-2 Victoria Łukowa/Chmielek 27 września, 15:00
Płoszczanin Płoskie 1-2 Omega Stary Zamość 27 września, 15:00
Sokół Zwierzyniec 2-3 Olimpiakos Tarnogród 27 września, 15:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Echo Zawada 27 września, 15:00
pd. k. 2-4

II runda - 11 października

Szyszła/Zryw Ulhówek 0-9 Spartakus Szarowola 11 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 5-2 Huczwa Tyszowce 11 października, 14:00
Graf Chodywańce 1-7 Korona Łaszczów 11 października, 14:00
Huragan Hrubieszów 0-3 Hetman II Zamość 11 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 5-0 Cosmos Józefów 11 października, 14:00
Nord 98 Wysokie 3-4 Roztocze Szczebrzeszyn 11 października, 14:00
pd.
Metalowiec Goraj 2-0 Omega Stary Zamość 11 października, 14:00
Echo Zawada 1-1 Olimpiakos Tarnogród 11 października, 14:00
pd. k. 0-3

III runda - 25 października

Tanew Majdan Stary 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 października, 13:00
pd. k. 3-5
Sparta Wożuczyn 0-3 Spartakus Szarowola 25 października, 13:00
Korona Łaszczów 2-0 Hetman II Zamość 25 października, 13:00
Metalowiec Goraj 3-0 Olimpiakos Tarnogród 25 października, 13:00

IV runda - 8 listopada

Spartakus Szarowola 2-0 Łada Biłgoraj 8 listopada, 12:00
Korona Łaszczów 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 listopada, 12:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Granica Lubycza Królewska 8 listopada, 12:00
(wo)
mecz nie odbył się, goście nie dojechali
Metalowiec Goraj 0-11 Hetman Zamość 8 listopada, 12:00

1/2 finału - 25 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Hetman Zamość 25 kwietnia, 15:30
Nakoulma 82
Korona Łaszczów 0-1 Spartakus Szarowola 25 kwietnia, 15:30
Wasilewski 87
przywrócono wynik z boiska

Finał - 16 maja

Hetman Zamość 4-1 Spartakus Szarowola 16 maja, 17:00 (500)
Giza 2, 20, 33, Wachowicz 53 - Iwanicki 83
w Tyszowcach

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Lublin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas