[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 20 sierpnia

Orzeł Srebrzyszcze 3-5 Tatran Kraśniczyn 20 sierpnia, 17:00
Znicz Siennica Różana 4-2 Agros Suchawa 20 sierpnia, 17:00
Leszkopol Bezek 0-7 Granica Dorohusk 20 sierpnia, 17:00

I runda - 13 września

Unia Białopole 7-1 GKS Pławanice/Kamień 13 września, 16:00
Astra Leśniowice 1-2 Hetman Żółkiewka 13 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 3-2 Włodawianka Włodawa 13 września, 16:00
pd.
Unia Rejowiec 0-2 Ogniwo Wierzbica 13 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Spółdzielca Siedliszcze 13 września, 16:00
Granica Dorohusk 3-0 Hutnik Dubeczno 13 września, 16:00
(wo)
Hutnik wycofał się z rozgrywek
Victoria Żmudź 2-8 Brat Siennica Nadolna 13 września, 16:00
Zryw Gorzków 2-11 Sawena Sawin 13 września, 16:00
Znicz Siennica Różana 1-4 Ruch Izbica 13 września, 16:00
Kłos Chełm 2-1 Vitrum Wola Uhruska 13 września, 16:00
Sokół Dubienka 0-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 września, 16:00
Vojsławia Wojsławice 3-2 Frassati Fajsławice 13 września, 16:00

II runda - 11 października

Sawena Sawin 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 października, 15:15
Brat Siennica Nadolna 14-0 Spółdzielca Siedliszcze 11 października, 15:15
Tatran Kraśniczyn 3-0 Hetman Żółkiewka 11 października, 15:15
(wo)
Kłos Chełm 0-2 Unia Białopole 11 października, 15:15
Granica Dorohusk 0-2 Ogniwo Wierzbica 11 października, 15:15
Ruch Izbica 3-0 Vojsławia Wojsławice 11 października, 15:15
(wo)

1/4 finału - 28 marca
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Chełmianka Chełm oraz Start Krasnystaw
Mecze zostaną rozegrane wiosną.

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Chełmianka Chełm 11 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 0-4 Start Krasnystaw 7 kwietnia
Górny 15, 31, 63, Wagner 50
Tatran Kraśniczyn 1-4 Ogniwo Wierzbica 7 kwietnia
Brat Siennica Nadolna 2-1 Ruch Izbica 11 kwietnia, 16:00

1/2 finału - 18 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 0-2 Brat Siennica Nadolna 18 kwietnia, 16:30
Burek 30, Maluch 82 (k)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-4 Start Krasnystaw 18 kwietnia, 16:30
Kozieł 63, Pielach 80 - Górny 10, Wagner 50, Klimkiewicz 61, Bąk 85

Finał - 16 maja

Start Krasnystaw 2-1 Brat Siennica Nadolna 16 maja, 17:00
pd.
Wagner ?, Rachwał 120 - Kister ?
w Krasnymstawie

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas