[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Ligi 2001/2002

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 14 lipca, 18 lipca
Losowanie - 19 czerwca 2001
Do gry przystępują beniaminkowie II ligi

Hutnik Kraków 2-0 Szczakowianka Jaworzno 14 lipca (600)
Marcin Kostera 5, Krzysztof Przytuła 82
Arka Gdynia 1-1 Jagiellonia Białystok 14 lipca, 18:00 (2500)
Marek Rybkiewicz 36 - Zbigniew Szugzda 83

Szczakowianka Jaworzno 1-3 Hutnik Kraków 18 lipca (800)
Marek Tokarz 74 - Tomasz Księżyc 4, 83, Andrzej Białek 67
Jagiellonia Białystok 0-0 Arka Gdynia 18 lipca, 17:45 (7000)

II runda - 25 lipca, 1 sierpnia
Losowanie - 3 lipca 2001
Do gry przystępują pozostali II-ligowcy

Orlen Płock 6-1 Ceramika Opoczno 25 lipca (1000)
Kelechi Iheanacho 7, 25, Jerzy Wojnecki 45, Mirosław Budka 71, 87, Piotr Soczewka 89 (k) - Grzegorz Skwara 73
Ruch Radzionków 2-1 GKS Bełchatów 25 lipca (300)
Piotr Żaba 39, Rafał Oprzondek 87 - Adam Nocoń 57
Łódzki KS 1-1 Włókniarz Kietrz 25 lipca (2000)
Krzysztof Smoliński 87 (k) - Arkadiusz Kłoda 33
W 47. minucie Radosław Matusiak (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Łęczna 1-0 Tłoki Gorzyce 25 lipca (1500)
Marcin Pacuła 70
Górnik Polkowice 1-1 Hetman Zamość 25 lipca (500)
Andrij Hryszczenko 57 - Jacek Ziarkowski 14
Jagiellonia Białystok 0-3 Lech Poznań 25 lipca (2500)
Tomasz Bekas 28, Grzegorz Matlak 70 (k), Rafał Hübscher 86
Polar Wrocław 3-0 Zagłębie Sosnowiec 25 lipca (150)
Łukasz Garguła 25, Daniel Giza 45, 76
Odra Opole 0-1 Hutnik Kraków 25 lipca (1500)
Piotr Powroźnik 12
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 KS Myszków 25 lipca (300)
Marcin Włódarczyk 83 - Marcin Bryła 15, Robert Chudy 84

Ceramika Opoczno 0-3 Orlen Płock 1 sierpnia (200)
Vahan Gevorgyan 39, Kamil Szarnecki 44, Łukasz Pachelski 52
GKS Bełchatów 1-0 Ruch Radzionków 1 sierpnia (400)
Bartosz Hinc 75 (k)
Włókniarz Kietrz 4-0 Łódzki KS 1 sierpnia (1000)
Sebastian Tomasiak 31, Andrzej Jasiński I 36, Paweł Jermakowicz 42, Roman Kowalczyk 86
Tłoki Gorzyce 2-1 Górnik Łęczna 1 sierpnia (1000)
Tomasz Szmuc 73, Piotr Bański 74 - Tomasz Feliksiak 32
Hetman Zamość 1-0 Górnik Polkowice 1 sierpnia (1200)
Jacek Ziarkowski 67
Lech Poznań 1-2 Jagiellonia Białystok 1 sierpnia (3500)
Grzegorz Matlak 24 (k) - Dzidosław Żuberek 18, Dainius Saulėnas 64
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Polar Wrocław 1 sierpnia (800)
Robert Rosiński 28 (k), Tomasz Stolpa 34 - Arkadiusz Aleksander 33 (k)
Hutnik Kraków 0-0 Odra Opole 1 sierpnia (500)
KS Myszków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 sierpnia (300)
Tomasz Stachera 68, Dawid Bartos 87

III runda - 8 sierpnia, 22 sierpnia
Losowanie - 3 lipca 2001
Do gry przystępują I-ligowcy, którzy zajęli miejsca 8-14 w poprzednim sezonie

Hutnik Kraków 1-0 Górnik Łęczna 7 sierpnia (500)
Tomasz Bernas 74
KS Myszków 2-4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 sierpnia (600)
Tomasz Stachera 10, Marcin Wróbel 80 (s) - Artur Toborek 36, Rafał Lasocki 37, Sylwester Kulawik 64 (s), Zbigniew Wyciszkiewicz 75
Odra Wodzisław Śląski 4-1 Widzew Łódź 8 sierpnia (400)
Dariusz Dudek 31, Paweł Sibik 36, 51, Paweł Adamczyk 77 - Michał Stasiak 67 (k)
Włókniarz Kietrz 0-1 Hetman Zamość 8 sierpnia (800)
Piotr Bielak 90
Śląsk Wrocław 4-3 Lech Poznań 8 sierpnia (3000)
Maciej Kowalczyk 6, Remigiusz Jezierski 43, Mateusz Żytko 52, Marcin Wasilewski 84 (k) - Artur Bugaj 45, Arkadiusz Miklosik 68, Grzegorz Matlak 72
Polar Wrocław 2-1 RKS Radomsko 8 sierpnia (200)
Rafał Ozimina 73, Andrzej Ignasiak 80 - Marcin Folc 74
GKS Bełchatów 0-1 Górnik Zabrze 8 sierpnia (400)
Stanisław Wróbel 81
Orlen Płock 0-1 GKS Katowice 8 sierpnia (1200)
Marek Kubisz 60
Stomil Olsztyn 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 sierpnia (1000)
Grzegorz Lech 84 - Dmytro Koszakow 81

Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 21 sierpnia (8000)
Michał Goliński 71
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 KS Myszków 22 sierpnia (3000)
Tomasz Żelazowski 16, Dariusz Solnica 33
Widzew Łódź 0-1 Odra Wodzisław Śląski 22 sierpnia (1000)
Marcin Nowacki 55
Górnik Łęczna 2-1 Hutnik Kraków 22 sierpnia (1000)
Paweł Grzebinoga 28 (s), Piotr Cetnarowicz 54 - Andrzej Białek 66
Hetman Zamość 0-0 Włókniarz Kietrz 22 sierpnia (1000)
RKS Radomsko 4-2 Polar Wrocław 22 sierpnia (1200)
Radosław Kowalczyk 53, Paweł Sobczak 64, 75, Mirosław Kalita 87 - Arkadiusz Aleksander 47, Łukasz Augustyniak 89
Górnik Zabrze 1-1 GKS Bełchatów 22 sierpnia (500)
Maciej Krzętowski 68 - Marek Nowicki 81 (k)
GKS Katowice 1-0 Orlen Płock 22 sierpnia (1500)
Marek Kubisz 20 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Stomil Olsztyn 22 sierpnia (1000)
Krzysztof Kłosiński 46, 70

IV runda - 29 sierpnia, 2 października
Losowanie - 3 lipca 2001
Do gry przystępują I-ligowcy, którzy zajęli miejsca 1-7 w poprzednim sezonie

Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 29 sierpnia, 16:00 (800)
Andrzej Białek 7 - Kazimierz Węgrzyn 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 Wisła Kraków 29 sierpnia, 16:00 (4000)
Jarosław Popiela 41, 87 (k) - Ryszard Czerwiec 25, Grzegorz Niciński 74, 90
Ruch Chorzów 0-0 RKS Radomsko 29 sierpnia, 17:00 (892)
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 17:00 (1200)
Cezary Kucharski 60 - Adam Kompała 52
Zagłębie Lubin 2-0 Hetman Zamość 29 sierpnia, 17:00 (600)
Enkeleid Dobi 42, Andrzej Niedzielan 88
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 GKS Katowice 29 sierpnia, 17:00 (2000)
Mariusz Muszalik 22 (k)
Amica Wronki 3-3 Lech Poznań 29 sierpnia, 20:00 (6000)
Tomasz Dawidowski 50 (k), 73, Marek Zieńczuk 90 - Krzysztof Michalski 22, Dariusz Wojciechowski 24, Artur Bugaj 53
Polonia Warszawa 2-2 Odra Wodzisław Śląski 30 sierpnia, 17:00 (2000)
Wojciech Szymanek 21, Rafał Ruta 60 - Łukasz Sosin 45, Paweł Sibik 82

Pogoń Szczecin 1-0 Hutnik Kraków 2 października, 15:00 (1000)
Jerzy Podbrożny 39
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Polonia Warszawa 2 października, 15:00 (500)
Marek Saganowski 32
Hetman Zamość 1-2 Zagłębie Lubin 2 października, 15:00 (3500)
Jacek Ziarkowski 51 - Marcin Adamski 72, Piotr Błauciak 88
RKS Radomsko 3-0 Ruch Chorzów 2 października, 16:00 (1500)
Marcin Folc 81, 90, Igor Sypniewski 90
Lech Poznań 3-2 Amica Wronki 2 października, 20:00 (18 000)
Mariusz Mowlik 15, 54, Tomasz Bekas 81 - Jacek Dembiński 21, 64
Wisła Kraków 4-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 października, 15:00 (3000)
Mirosław Szymkowiak 33, Grzegorz Pater 66, Kamil Kosowski 71, Sunday Ibrahim 75
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 3 października, 17:15 (1200)
k. 3-5
Robert Kolasa 41 (k) - Tomasz Sokołowski I 12
GKS Katowice 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 października, 18:00 (700)
Philip Umukoro 57

1/4 finału - 27 marca, 17 kwietnia
Losowanie - 3 lipca 2001
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 12 listopada 2001

Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Lubin 26 marca, 15:30 (3500)
Kalu Uche 16, Tomasz Kulawik 74 - Zbigniew Grzybowski 24
GKS Katowice 1-0 Lech Poznań 26 marca, 20:00 (3500)
Krzysztof Gajtkowski 48
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Legia Warszawa 27 marca, 15:30 (500)
Łukasz Sosin 9
RKS Radomsko 1-0 Pogoń Szczecin 27 marca, 16:00 (1500)
Radosław Kowalczyk 42

Zagłębie Lubin 0-2 Wisła Kraków 16 kwietnia, 16:00 (800)
Mauro Cantoro 39, Grzegorz Pater 59
Legia Warszawa 3-1 Odra Wodzisław Śląski 16 kwietnia, 18:00 (4500)
Mariusz Piekarski 45, Tomasz Sokołowski I 57, Aleksandar Vuković 86 - Ariel Jakubowski 47
Lech Poznań 1-3 GKS Katowice 16 kwietnia, 20:00 (10 000)
Mariusz Mowlik 12 - Artur Andruszczak 1, Krzysztof Gajtkowski 34, 41
Pogoń Szczecin 1-3 RKS Radomsko 17 kwietnia, 20:00 (1500)
Piotr Dubiela 87 - Marcin Folc 14, 80, Radosław Kowalczyk 50

1/2 finału - 15 maja, 19 maja
Losowanie - 3 lipca 2001
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 12 listopada 2001

GKS Katowice 2-5 Wisła Kraków 14 maja, 20:00 (1500)
Philip Umukoro 53, Krzysztof Gajtkowski 86 - Tomasz Frankowski 14 (k), Kazimierz Moskal 33, Kalu Uche 36, Grzegorz Pater 52, 78
RKS Radomsko 0-1 Legia Warszawa 15 maja, 17:15 (1500)
Tomasz Borkowski II 78 (s)
W 85. minucie Bogdan Jóźwiak (RKS Radomsko) nie wykorzystał rzutu karnego.

Wisła Kraków 3-0 GKS Katowice 18 maja, 17:30 (2500)
Grzegorz Pater 70, Ryszard Czerwiec 86, Tomasz Kulawik 89
Legia Warszawa 2-0 RKS Radomsko 19 maja, 20:00 (4500)
Marjan Gerasimovski 53, Stanko Svitlica 78

Finał - 22 maja, 26 maja
Losowanie - 3 lipca 2001
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 12 listopada 2001

Legia Warszawa 3-0 Wisła Kraków 22 maja, 20:00 (8000)
Tomasz Sokołowski I 17, Radosław Wróblewski 67, Stanko Svitlica 82

Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 26 maja, 20:30 (7000)
Tomasz Frankowski 31, Kamil Kosowski 52 - Moussa Yahaya 76
W 25. minucie Tomasz Frankowski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas