[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olender Sól 30 72 23 3 4 61-13 13 0 2 34-4 10 3 2 27-9
2.  Hetman II Zamość 30 61 18 7 5 84-35 11 4 0 55-13 7 3 5 29-22 2 4 1 1 0 3-2
3.  Unia Hrubieszów 30 61 19 4 7 72-44 11 1 3 41-20 8 3 4 31-24 2 1 0 1 1 2-3
4.  Huczwa Tyszowce 30 59 19 2 9 92-56 12 0 3 50-23 7 2 6 42-33
5.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 56 18 2 10 81-43 10 0 5 48-21 8 2 5 33-22
6.  Kryształ Werbkowice 30 55 17 4 9 66-36 10 2 3 36-14 7 2 6 30-22
7.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 47 14 5 11 56-38 10 1 4 39-14 4 4 7 17-24
8.  Sparta Wożuczyn 30 45 14 3 13 48-52 9 2 4 34-19 5 1 9 14-33
9.  Olimpiakos Tarnogród 30 43 13 4 13 53-52 5 3 7 24-29 8 1 6 29-23
10.  Korona Łaszczów 30 42 13 3 14 51-62 9 2 4 33-22 4 1 10 18-40
11.  Nord 98 Wysokie 30 35 11 2 17 46-56 7 2 6 30-19 4 0 11 16-37
12.  Omega Stary Zamość 30 34 11 1 18 49-66 6 1 8 26-31 5 0 10 23-35
13.  Ostoja Skierbieszów 30 30 9 3 18 32-76 6 2 7 19-28 3 1 11 13-48
14.  Płomień Spartan Nieledew 30 27 8 3 19 46-83 5 2 8 27-34 3 1 11 19-49
15.  Granica Lubycza Królewska 30 16 4 4 22 22-65 4 3 8 12-21 0 1 14 10-44
16.  Orzeł Tereszpol 30 11 3 2 25 18-100 3 1 11 15-42 0 1 14 3-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olender Sól    3-1 3-0 2-0 0-1 0-1 1-0 1-0 5-0 3-0 1-0 1-0 3-0 2-1 4-0 5-0 
 2 Hetman II Zamość1-1     2-2 1-1 1-1 4-1 2-0 7-1 3-0 7-1 2-0 4-2 5-3 5-0 2-0 9-0 
 3 Unia Hrubieszów2-0 0-1     5-6 0-4 1-0 2-2 4-1 2-0 4-1 6-0 4-0 2-1 3-1 3-2 3-1 
 4 Huczwa Tyszowce0-3* 4-3 1-2     4-3 5-3 4-0 3-0* 1-3 4-1 6-2 4-1 5-2 4-0 3-0 2-0 
 5 Roztocze Szczebrzeszyn0-2 6-2 2-3 4-1     4-3 0-1 4-0 2-5 3-0 5-0 4-1 3-0 2-3 3-0 6-0 
 6 Kryształ Werbkowice0-3 0-0 3-1 2-3 1-0     2-1 4-1 1-1 4-1 2-0 3-0 0-1 4-2 2-0 8-0 
 7 Victoria Łukowa/Chmielek1-1 0-2 0-2 3-1 0-1 0-3     3-0 2-1 5-0 3-1 3-0 4-0 7-1 3-1 5-0 
 8 Sparta Wożuczyn1-2 1-1 5-3 3-2 1-1 1-3 1-0     2-1 0-2 0-1 2-1 4-0 4-0 6-1 3-1 
 9 Olimpiakos Tarnogród0-3 1-0 2-1 1-4 0-4 0-2 0-0 0-0     2-2 1-4 0-4 9-1 2-3 3-1 3-0 
 10 Korona Łaszczów2-4 3-4 1-1 1-1 4-1 2-1 3-1 4-1 1-3     2-1 0-3 3-0 3-0 2-0 2-1 
 11 Nord 98 Wysokie1-1 2-0 0-3 3-0 2-0 0-3 3-4 1-2 0-1 2-1     4-1 6-0 1-2 1-1 4-0 
 12 Omega Stary Zamość1-0 0-6 2-3 0-3 2-3 2-3 1-1 0-2 3-1 1-2 0-2     3-0 5-3 3-2 3-0 
 13 Ostoja Skierbieszów0-3 0-2 1-1 3-2 1-7 0-0 0-2 0-3 0-3 1-3 3-1 2-1     2-0 4-0 2-0 
 14 Płomień Spartan Nieledew0-2 2-2 0-3 3-6 3-2 2-2 3-4 1-2 0-4 3-0 3-1 2-4 0-1     2-1 3-0 
 15 Granica Lubycza Królewska0-1 0-1 2-4 1-3 1-2 1-0 1-0 1-0 0-4 1-0 0-1 0-1 1-1 3-3     0-0 
 16 Orzeł Tereszpol0-1 0-4 0-2 1-9 2-3 0-5 1-1 0-1 1-2 0-4 3-2 2-4 0-3 2-0 3-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Unia Hrubieszów 4-1 Korona Łaszczów 12 sierpnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 1-2 Płomień Spartan Nieledew 11 sierpnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Olimpiakos Tarnogród 12 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 12 sierpnia, 16:00
Hetman II Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia, 17:00
Olender Sól 2-0 Huczwa Tyszowce 11 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 3-2 Granica Lubycza Królewska 11 sierpnia, 17:00
w Lubyczy Królewskiej; Omega gospodarzem

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Korona Łaszczów 2-0 Granica Lubycza Królewska 15 sierpnia, 14:00
Huczwa Tyszowce 4-1 Omega Stary Zamość 15 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-3 Olender Sól 15 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 6-2 Hetman II Zamość 15 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Sparta Wożuczyn 15 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-0 Orzeł Tereszpol 15 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 0-1 Ostoja Skierbieszów 15 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 6-0 Nord 98 Wysokie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Nord 98 Wysokie 2-1 Korona Łaszczów 18 sierpnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Unia Hrubieszów 19 sierpnia, 11:00
w Izbicy
Orzeł Tereszpol 2-0 Płomień Spartan Nieledew 18 sierpnia, 18:00
Sparta Wożuczyn 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 19 sierpnia, 16:00
Hetman II Zamość 3-0 Olimpiakos Tarnogród 19 sierpnia, 17:00
Olender Sól 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 18 sierpnia, 15:00
Omega Stary Zamość 2-3 Kryształ Werbkowice 18 sierpnia, 17:00
w Lubyczy Królewskiej
Granica Lubycza Królewska 1-3 Huczwa Tyszowce 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Korona Łaszczów 1-1 Huczwa Tyszowce 26 sierpnia, 14:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Granica Lubycza Królewska 25 sierpnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Omega Stary Zamość 25 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Olender Sól 26 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Hetman II Zamość 25 sierpnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Sparta Wożuczyn 26 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 3-1 Orzeł Tereszpol 26 sierpnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 6-0 Ostoja Skierbieszów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Ostoja Skierbieszów 1-3 Korona Łaszczów 2 września, 15:00
Orzeł Tereszpol 3-2 Nord 98 Wysokie 1 września, 16:30
Sparta Wożuczyn 5-3 Unia Hrubieszów 2 września, 16:00
Hetman II Zamość 5-0 Płomień Spartan Nieledew 1 września, 17:00
Olender Sól 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 1 września, 16:00
Omega Stary Zamość 3-1 Olimpiakos Tarnogród 1 września, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 2 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 5-3 Kryształ Werbkowice 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Korona Łaszczów 2-1 Kryształ Werbkowice 8 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Huczwa Tyszowce 8 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Granica Lubycza Królewska 9 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Omega Stary Zamość 9 września, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 0-2 Olender Sól 9 września, 16:00
Unia Hrubieszów 0-1 Hetman II Zamość 9 września, 16:00
Nord 98 Wysokie 1-2 Sparta Wożuczyn 9 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-0 Orzeł Tereszpol 8 września, 16:00
w Izbicy

Kolejka 7 - 15-16 września

Orzeł Tereszpol 0-4 Korona Łaszczów 15 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 4-0 Ostoja Skierbieszów 16 września, 16:00
Hetman II Zamość 2-0 Nord 98 Wysokie 16 września, 16:00
Olender Sól 3-0 Unia Hrubieszów 16 września, 16:00
Omega Stary Zamość 5-3 Płomień Spartan Nieledew 15 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 16 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-3 Olimpiakos Tarnogród 16 września, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Korona Łaszczów 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 22 września, 12:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Kryształ Werbkowice 23 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Huczwa Tyszowce 23 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Granica Lubycza Królewska 23 września, 15:00
Unia Hrubieszów 4-0 Omega Stary Zamość 23 września, 16:00
Nord 98 Wysokie 1-1 Olender Sól 22 września, 12:00
Ostoja Skierbieszów 0-2 Hetman II Zamość 23 września, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Sparta Wożuczyn 22 września, 15:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Sparta Wożuczyn 0-2 Korona Łaszczów 30 września, 15:00
Hetman II Zamość 9-0 Orzeł Tereszpol 30 września, 15:00 (60)
Olender Sól 3-0 Ostoja Skierbieszów 30 września, 15:00
Omega Stary Zamość 0-2 Nord 98 Wysokie 29 września, 16:00 (50)
w Zamościu
Granica Lubycza Królewska 2-4 Unia Hrubieszów 30 września, 15:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Płomień Spartan Nieledew 30 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 29 września, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-5 Olimpiakos Tarnogród 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Korona Łaszczów 1-3 Olimpiakos Tarnogród 7 października, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 października, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 2-2 Kryształ Werbkowice 7 października, 15:00
Unia Hrubieszów 5-6 Huczwa Tyszowce 7 października, 15:00
Nord 98 Wysokie 1-1 Granica Lubycza Królewska 7 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-1 Omega Stary Zamość 6 października, 15:00 (30)
Orzeł Tereszpol 0-1 Olender Sól 6 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Hetman II Zamość 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Hetman II Zamość 7-1 Korona Łaszczów 14 października, 15:00 (60)
Olender Sól 1-0 Sparta Wożuczyn 14 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-0 Orzeł Tereszpol 13 października, 15:00
w Zamościu
Granica Lubycza Królewska 1-1 Ostoja Skierbieszów 14 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 6-2 Nord 98 Wysokie 14 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Unia Hrubieszów 13 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Płomień Spartan Nieledew 13 października, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Korona Łaszczów 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 21 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-4 Olimpiakos Tarnogród 21 października, 14:00
Unia Hrubieszów 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 21 października, 14:00
Nord 98 Wysokie 0-3 Kryształ Werbkowice 21 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Huczwa Tyszowce 21 października, 13:00
Orzeł Tereszpol 3-1 Granica Lubycza Królewska 21 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Omega Stary Zamość 21 października, 14:00
Hetman II Zamość 1-1 Olender Sól 21 października, 14:00 (200)

Kolejka 13 - 27-28 października

Olender Sól 3-0 Korona Łaszczów 28 października, 14:00
Omega Stary Zamość 0-6 Hetman II Zamość 28 października, 14:00
w Zamościu; Omega gospodarzem
Granica Lubycza Królewska 1-0 Sparta Wożuczyn 28 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 2-0 Orzeł Tereszpol 28 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Ostoja Skierbieszów 27 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Nord 98 Wysokie 27 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Unia Hrubieszów 22 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) goście nie dojechali, w drugim terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Łukowa/Chmielek 7-1 Płomień Spartan Nieledew 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Korona Łaszczów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 4 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 4 listopada, 14:00
Nord 98 Wysokie 0-1 Olimpiakos Tarnogród 4 listopada, 13:00
Ostoja Skierbieszów 1-7 Roztocze Szczebrzeszyn 4 listopada, 13:00
Orzeł Tereszpol 0-5 Kryształ Werbkowice 3 listopada, 13:30
Sparta Wożuczyn 3-2 Huczwa Tyszowce 4 listopada, 13:00
Hetman II Zamość 2-0 Granica Lubycza Królewska 3 listopada, 13:00
Olender Sól 1-0 Omega Stary Zamość 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Omega Stary Zamość 1-2 Korona Łaszczów 11 listopada, 13:00
w Zamościu
Granica Lubycza Królewska 0-1 Olender Sól 10 listopada, 14:00
Huczwa Tyszowce 4-3 Hetman II Zamość 11 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 4-1 Sparta Wożuczyn 10 listopada, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Orzeł Tereszpol 10 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 9-1 Ostoja Skierbieszów 11 listopada, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Nord 98 Wysokie 11 listopada, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Unia Hrubieszów 10 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Korona Łaszczów 1-1 Unia Hrubieszów 30 marca, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Nord 98 Wysokie 16 kwietnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Ostoja Skierbieszów 30 marca, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Orzeł Tereszpol 30 marca, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Sparta Wożuczyn 30 marca, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Hetman II Zamość 30 marca, 13:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Olender Sól 30 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Granica Lubycza Królewska 0-1 Omega Stary Zamość 29 marca, 14:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Granica Lubycza Królewska 1-0 Korona Łaszczów 5 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-3 Huczwa Tyszowce 5 kwietnia, 16:00
w Zamościu
Olender Sól 0-1 Kryształ Werbkowice 6 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 6 kwietnia, 14:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Olimpiakos Tarnogród 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 6 kwietnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-0 Płomień Spartan Nieledew 6 kwietnia, 15:00
Nord 98 Wysokie 0-3 Unia Hrubieszów 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Korona Łaszczów 2-1 Nord 98 Wysokie 13 kwietnia, 14:00
Unia Hrubieszów 2-1 Ostoja Skierbieszów 13 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Orzeł Tereszpol 13 kwietnia, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Sparta Wożuczyn 13 kwietnia, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Hetman II Zamość 12 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Olender Sól 13 kwietnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Omega Stary Zamość 13 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Granica Lubycza Królewska 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Huczwa Tyszowce 4-1 Korona Łaszczów 20 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Kryształ Werbkowice 19 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 19 kwietnia, 17:00 (100)
w Zamościu
Olender Sól 5-0 Olimpiakos Tarnogród 20 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 20 kwietnia, 12:00
Sparta Wożuczyn 4-0 Płomień Spartan Nieledew 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-2 Unia Hrubieszów 20 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Nord 98 Wysokie 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Korona Łaszczów 3-0 Ostoja Skierbieszów 27 kwietnia, 14:00
Nord 98 Wysokie 4-0 Orzeł Tereszpol 26 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 4-1 Sparta Wożuczyn 27 kwietnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-2 Hetman II Zamość 27 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Olender Sól 27 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Omega Stary Zamość 27 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Granica Lubycza Królewska 26 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 2-3 Huczwa Tyszowce 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Kryształ Werbkowice 4-1 Korona Łaszczów 30 kwietnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 4-3 Roztocze Szczebrzeszyn 1 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-4 Olimpiakos Tarnogród 1 maja, 15:00
Omega Stary Zamość 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 1 maja, 17:00
mecz w Zamościu
Olender Sól 2-1 Płomień Spartan Nieledew 1 maja, 17:00
Hetman II Zamość 2-2 Unia Hrubieszów 1 maja, 13:00
Sparta Wożuczyn 0-1 Nord 98 Wysokie 1 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-3 Ostoja Skierbieszów 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Korona Łaszczów 2-1 Orzeł Tereszpol 3 maja, 14:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Sparta Wożuczyn 4 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie 2-0 Hetman II Zamość 3 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 2-0 Olender Sól 4 maja, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-4 Omega Stary Zamość 3 maja, 15:00 (100)
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Granica Lubycza Królewska 14 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Huczwa Tyszowce 4 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-3 Kryształ Werbkowice 4 maja, 16:00 (200)

Kolejka 23 - 10-11 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Korona Łaszczów 11 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Olimpiakos Tarnogród 10 maja, 16:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 3-3 Płomień Spartan Nieledew 10 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 2-3 Unia Hrubieszów 10 maja, 17:00
w Zamościu
Olender Sól 1-0 Nord 98 Wysokie 10 maja, 17:00
Hetman II Zamość 5-3 Ostoja Skierbieszów 11 maja, 13:00
Sparta Wożuczyn 3-1 Orzeł Tereszpol 11 maja, 16:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Korona Łaszczów 4-1 Sparta Wożuczyn 18 maja, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-4 Hetman II Zamość 17 maja, 13:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Olender Sól 18 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie 4-1 Omega Stary Zamość 17 maja, 17:00 (70)
Unia Hrubieszów 3-2 Granica Lubycza Królewska 17 maja, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 3-6 Huczwa Tyszowce 18 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Kryształ Werbkowice 18 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Olimpiakos Tarnogród 2-2 Korona Łaszczów 22 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 22 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 4-2 Płomień Spartan Nieledew 21 maja, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Unia Hrubieszów 22 maja, 17:00 (1200)
Granica Lubycza Królewska 0-1 Nord 98 Wysokie 22 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 3-0 Ostoja Skierbieszów 22 maja, 17:00 (50)
w Zamościu
Olender Sól 5-0 Orzeł Tereszpol 22 maja, 17:00
Hetman II Zamość 7-1 Sparta Wożuczyn 22 maja, 17:00 (50)

Kolejka 26 - 24-25 maja

Korona Łaszczów 3-4 Hetman II Zamość 24 maja, 15:00
Sparta Wożuczyn 1-2 Olender Sól 25 maja, 14:00
Orzeł Tereszpol 2-4 Omega Stary Zamość 25 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Granica Lubycza Królewska 25 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie 3-0 Huczwa Tyszowce 24 maja, 17:00 (100)
Unia Hrubieszów 1-0 Kryształ Werbkowice 25 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 25 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Olimpiakos Tarnogród 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Łukowa/Chmielek 5-0 Korona Łaszczów 31 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Płomień Spartan Nieledew 1 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Unia Hrubieszów 1 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Nord 98 Wysokie 31 maja, 16:00
Huczwa Tyszowce 5-2 Ostoja Skierbieszów 1 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 0-0 Orzeł Tereszpol 31 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 Sparta Wożuczyn 31 maja, 17:00 (50)
w Zamościu
Olender Sól 3-1 Hetman II Zamość 31 maja, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Korona Łaszczów 2-4 Olender Sól 7 czerwca, 15:00
Hetman II Zamość 4-2 Omega Stary Zamość 8 czerwca, 14:00 (60)
Sparta Wożuczyn 6-1 Granica Lubycza Królewska 7 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-9 Huczwa Tyszowce 8 czerwca, 14:00
Ostoja Skierbieszów 0-0 Kryształ Werbkowice 8 czerwca, 17:00
Nord 98 Wysokie 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 7 czerwca, 13:00
Unia Hrubieszów 2-0 Olimpiakos Tarnogród 8 czerwca, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 3-4 Victoria Łukowa/Chmielek 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Płomień Spartan Nieledew 3-0 Korona Łaszczów 15 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Unia Hrubieszów 15 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Nord 98 Wysokie 15 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Ostoja Skierbieszów 15 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 8-0 Orzeł Tereszpol 15 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Sparta Wożuczyn 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Granica Lubycza Królewska 0-1 Hetman II Zamość 15 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 1-0 Olender Sól 15 czerwca, 17:00 (70)
mecz w Zamościu

Kolejka 30 - 22 czerwca

Korona Łaszczów 0-3 Omega Stary Zamość 22 czerwca, 17:00 (100)
Olender Sól 4-0 Granica Lubycza Królewska 22 czerwca, 17:00
Hetman II Zamość 1-1 Huczwa Tyszowce 22 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 1-3 Kryształ Werbkowice 22 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 22 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Olimpiakos Tarnogród 22 czerwca, 17:00
Nord 98 Wysokie 3-4 Victoria Łukowa/Chmielek 22 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 3-1 Płomień Spartan Nieledew 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (lubelska)

IV liga 2007/2008 (lubelska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Chełm)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Lublin)

Klasa A 2007/2008 (Zamość I)
Klasa A 2007/2008 (Zamość II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas