[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  POM Iskra Piotrowice 30 68 21 5 4 96-23 13 1 1 58-10 8 4 3 38-13
2.  Opolanin Opole Lubelskie 30 66 21 3 6 73-20 11 2 2 41-5 10 1 4 32-15
3.  Orion Niedrzwica Duża 30 58 17 7 6 57-30 8 5 2 27-14 9 2 4 30-16
4.  Czarni Dęblin 30 55 16 7 7 55-27 10 3 2 35-10 6 4 5 20-17
5.  Cisy Nałęczów 30 49 13 10 7 53-38 7 5 3 32-19 6 5 4 21-19
6.  MKS Ryki 30 48 15 3 12 70-52 9 0 6 35-18 6 3 6 35-34
7.  Tajfun Ostrów Lubelski 30 47 14 5 11 60-47 8 4 3 32-16 6 1 8 28-31
8.  Piaskovia Piaski 30 46 14 4 12 53-41 7 1 7 34-22 7 3 5 19-19 2 3 1 0 1 2-1
9.  Sygnał Lublin 30 46 14 4 12 56-55 8 1 6 33-32 6 3 6 23-23 2 3 1 0 1 1-2
10.  Orły Kazimierz Dolny 30 40 12 4 14 42-43 7 2 6 26-17 5 2 8 16-26
11.  LKS Gościeradów 30 37 10 7 13 27-39 5 5 5 17-17 5 2 8 10-22
12.  Koziołek Lublin 30 34 8 10 12 38-44 4 3 8 17-20 4 7 4 21-24
13.  Polesie Kock 30 28 8 4 18 35-74 5 4 6 20-33 3 0 12 15-41
14.  Hetman Gołąb 30 27 8 3 19 40-69 5 2 8 19-28 3 1 11 21-41
15.  LZS Wierzchowiska 30 24 7 3 20 24-90 5 1 9 16-40 2 2 11 8-50
16.  BKS Lublin 30 5 0 5 25 39-126 0 3 12 20-55 0 2 13 19-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 POM Iskra Piotrowice    2-3 6-3 5-1 2-2 8-0 1-0 1-0 5-0 3-0 4-0 5-0 4-1 3-0 2-0 7-0 
 2 Opolanin Opole Lubelskie0-0     0-1 1-1 3-0 3-1 2-1 1-0 0-1 4-0 1-0 2-0 2-0 2-0 8-0 12-0 
 3 Orion Niedrzwica Duża1-1 1-1     1-0 1-1 2-0 1-0 0-1 2-1 1-1 1-2 1-1 5-2 4-2 4-0 2-1 
 4 Czarni Dęblin2-0 0-3 2-1     0-1 1-1 3-1 2-2 4-0 2-0 3-0 2-0 4-0 1-1 3-0 6-0 
 5 Cisy Nałęczów0-0 0-6 1-1 0-0     3-1 6-1 1-3 0-0 2-1 0-1 2-2 2-0 6-2 7-0 2-1 
 6 MKS Ryki2-1 1-2 0-1 2-0 0-1     3-2 5-0 1-4 2-3 3-0 0-1 2-0 6-1 4-1 4-1 
 7 Tajfun Ostrów Lubelski2-2 0-3 2-0 0-0 2-2 3-1     1-2 3-1 0-1 1-1 5-1 1-0 2-0 3-1 7-1 
 8 Piaskovia Piaski1-4 1-3 0-1 3-0* 1-2 2-1 0-2     0-1 1-0 1-2 1-1 6-1 2-1 4-1 11-2 
 9 Sygnał Lublin0-6 1-0 0-3 1-2 3-1 2-2 7-4 0-2     0-4 3-0 2-3 2-1 3-2 6-0 3-2 
 10 Orły Kazimierz Dolny1-3 0-1 0-1 1-0 0-0 1-2 3-0 3-1 3-0     0-2 1-1 1-2 3-0 5-2 4-2 
 11 LKS Gościeradów2-1 4-2 0-2 0-1 0-0 0-1 1-1 0-0 0-0 3-0     1-1 2-1 1-4 1-2 2-1 
 12 Koziołek Lublin0-1 0-1 2-2 0-0 3-2 4-5 0-1 2-0 1-1 0-1 2-0     1-2 0-2 0-1 2-1 
 13 Polesie Kock2-3 2-0 0-5 1-3 0-3 0-6 1-6 2-2 3-2 3-0 1-0 0-0     2-0 0-0 3-3 
 14 Hetman Gołąb0-4 1-2 0-3 0-5 2-0 1-4 0-1 0-1 0-2 3-1 1-0 1-1 4-1     3-0 3-3 
 15 LZS Wierzchowiska0-5 1-0 2-1 0-4 1-4 1-7 1-3 0-3 1-7 1-1 0-1 1-2 2-0 2-1     3-1 
 16 BKS Lublin0-7 1-5 1-5 2-3 1-2 3-3 2-5 1-2 0-3 1-3 1-1 0-7 3-4 4-5 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LZS Wierzchowiska 2-0 Polesie Kock 12 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Cisy Nałęczów 12 sierpnia, 16:00
BKS Lublin 0-7 Koziołek Lublin 12 sierpnia, 15:00
w Tomaszowicach
POM Iskra Piotrowice 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 12 sierpnia, 16:00
MKS Ryki 5-0 Piaskovia Piaski 12 sierpnia, 16:00
Sygnał Lublin 1-2 Czarni Dęblin 11 sierpnia, 11:30
Hetman Gołąb 0-1 Tajfun Ostrów Lubelski 22 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
LKS Gościeradów 3-0 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polesie Kock 3-0 Orły Kazimierz Dolny 15 sierpnia, 15:00 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 LKS Gościeradów 15 sierpnia, 15:00 (100)
Czarni Dęblin 1-1 Hetman Gołąb 15 sierpnia, 17:00 (300)
Piaskovia Piaski 0-1 Sygnał Lublin 15 sierpnia, 17:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 MKS Ryki 15 sierpnia, 17:00 (400)
Koziołek Lublin 0-1 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 17:00 (400)
Cisy Nałęczów 2-1 BKS Lublin 15 sierpnia, 17:00 (150)
LZS Wierzchowiska 2-1 Orion Niedrzwica Duża 15 sierpnia, 16:00 (300)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orion Niedrzwica Duża 5-2 Polesie Kock 18 sierpnia, 14:00 (250)
BKS Lublin 0-0 LZS Wierzchowiska 19 sierpnia, 15:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 2-2 Cisy Nałęczów 19 sierpnia, 16:00 (400)
MKS Ryki 0-1 Koziołek Lublin 19 sierpnia, 16:00 (150)
Sygnał Lublin 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 18 sierpnia, 11:30 (150)
Hetman Gołąb 0-1 Piaskovia Piaski 19 sierpnia, 16:00 (500)
LKS Gościeradów 0-1 Czarni Dęblin 19 sierpnia, 14:00 (250)
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 18 sierpnia, 16:00 (150)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polesie Kock 1-6 Tajfun Ostrów Lubelski 26 sierpnia, 14:00 (150)
Czarni Dęblin 2-0 Orły Kazimierz Dolny 26 sierpnia, 17:00 (300)
Piaskovia Piaski 1-2 LKS Gościeradów 26 sierpnia, 15:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Hetman Gołąb 26 sierpnia, 17:00 (300)
Koziołek Lublin 1-1 Sygnał Lublin 25 sierpnia, 17:00 (150)
Cisy Nałęczów 3-1 MKS Ryki 26 sierpnia, 16:00 (200)
LZS Wierzchowiska 0-5 POM Iskra Piotrowice 26 sierpnia, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 2-1 BKS Lublin 26 sierpnia, 15:00 (350)

Kolejka 5 - 1-2 września

BKS Lublin 3-4 Polesie Kock 2 września, 14:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 6-3 Orion Niedrzwica Duża 1 września, 12:00 (150)
MKS Ryki 4-1 LZS Wierzchowiska 1 września, 15:00 (150)
Sygnał Lublin 3-1 Cisy Nałęczów 1 września, 11:30 (100)
Hetman Gołąb 1-1 Koziołek Lublin 2 września, 14:00 (400)
LKS Gościeradów 4-2 Opolanin Opole Lubelskie 2 września, 14:00 (250)
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Piaskovia Piaski 1 września, 15:00 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 0-0 Czarni Dęblin 2 września, 16:00 (100)

Kolejka 6 - 8-9 września

Polesie Kock 1-3 Czarni Dęblin 9 września, 16:00 (150)
Piaskovia Piaski 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 8 września, 13:00 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Orły Kazimierz Dolny 9 września, 16:00 (300)
Koziołek Lublin 2-0 LKS Gościeradów 8 września, 15:30 (250)
Cisy Nałęczów 6-2 Hetman Gołąb 9 września, 13:00 (150)
LZS Wierzchowiska 1-7 Sygnał Lublin 9 września, 16:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 2-0 MKS Ryki 9 września, 16:00 (200)
BKS Lublin 0-7 POM Iskra Piotrowice 9 września, 14:00 (100)

Kolejka 7 - 15-16 września

POM Iskra Piotrowice 4-1 Polesie Kock 16 września, 15:30
MKS Ryki 4-1 BKS Lublin 15 września, 15:00
Sygnał Lublin 0-3 Orion Niedrzwica Duża 15 września, 11:30 (150)
Hetman Gołąb 3-0 LZS Wierzchowiska 16 września, 15:00
LKS Gościeradów 0-0 Cisy Nałęczów 16 września, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 1-1 Koziołek Lublin 3 października, 15:30
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 16 września, 15:00
Czarni Dęblin 2-2 Piaskovia Piaski 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Polesie Kock 2-2 Piaskovia Piaski 23 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Czarni Dęblin 23 września, 16:00
Koziołek Lublin 0-1 Tajfun Ostrów Lubelski 22 września, 15:00
Cisy Nałęczów 2-1 Orły Kazimierz Dolny 23 września, 13:00
LZS Wierzchowiska 0-1 LKS Gościeradów 23 września, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 4-2 Hetman Gołąb 23 września, 14:00
BKS Lublin 0-3 Sygnał Lublin 22 września, 12:00
POM Iskra Piotrowice 8-0 MKS Ryki 23 września, 15:30

Kolejka 9 - 29-30 września

MKS Ryki 2-0 Polesie Kock 29 września, 14:00
Sygnał Lublin 0-6 POM Iskra Piotrowice 29 września, 11:30
Hetman Gołąb 3-3 BKS Lublin 30 września, 13:00
LKS Gościeradów 0-2 Orion Niedrzwica Duża 30 września, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 5-2 LZS Wierzchowiska 29 września, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Cisy Nałęczów 30 września, 13:00
Czarni Dęblin 2-0 Koziołek Lublin 30 września, 15:00
Piaskovia Piaski 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Polesie Kock 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 7 października, 15:00
Koziołek Lublin 2-0 Piaskovia Piaski 6 października, 15:30
Cisy Nałęczów 0-0 Czarni Dęblin 7 października, 15:00
LZS Wierzchowiska 1-3 Tajfun Ostrów Lubelski 7 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Orły Kazimierz Dolny 7 października, 13:00
BKS Lublin 1-1 LKS Gościeradów 7 października, 12:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Hetman Gołąb 7 października, 13:00
MKS Ryki 1-4 Sygnał Lublin 6 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Sygnał Lublin 2-1 Polesie Kock 13 października, 11:30
Hetman Gołąb 1-4 MKS Ryki 13 października, 11:00
LKS Gościeradów 2-1 POM Iskra Piotrowice 14 października, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 4-2 BKS Lublin 13 października, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-0 Orion Niedrzwica Duża 14 października, 13:00
Czarni Dęblin 3-0 LZS Wierzchowiska 14 października, 14:00
Piaskovia Piaski 1-2 Cisy Nałęczów 13 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Koziołek Lublin 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Polesie Kock 0-0 Koziołek Lublin 21 października, 15:00
Cisy Nałęczów 0-6 Opolanin Opole Lubelskie 21 października, 15:00
LZS Wierzchowiska 0-3 Piaskovia Piaski 21 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Czarni Dęblin 21 października, 13:00
BKS Lublin 2-5 Tajfun Ostrów Lubelski 20 października, 12:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Orły Kazimierz Dolny 21 października, 15:00
MKS Ryki 3-0 LKS Gościeradów 20 października, 14:00
Sygnał Lublin 3-2 Hetman Gołąb 20 października, 11:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Hetman Gołąb 4-1 Polesie Kock 28 października, 12:00
LKS Gościeradów 0-0 Sygnał Lublin 28 października, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 1-2 MKS Ryki 27 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 POM Iskra Piotrowice 28 października, 13:00
Czarni Dęblin 6-0 BKS Lublin 28 października, 13:00
Piaskovia Piaski 0-1 Orion Niedrzwica Duża 28 października, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 8-0 LZS Wierzchowiska 28 października, 14:00
Koziołek Lublin 3-2 Cisy Nałęczów 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polesie Kock 0-3 Cisy Nałęczów 4 listopada, 12:00
LZS Wierzchowiska 1-2 Koziołek Lublin 4 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 4 listopada, 13:00
BKS Lublin 1-2 Piaskovia Piaski 3 listopada, 12:00
POM Iskra Piotrowice 5-1 Czarni Dęblin 4 listopada, 14:00
MKS Ryki 3-2 Tajfun Ostrów Lubelski 3 listopada, 14:00
Sygnał Lublin 0-4 Orły Kazimierz Dolny 3 listopada, 11:00
Hetman Gołąb 1-0 LKS Gościeradów 4 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Gościeradów 2-1 Polesie Kock 11 listopada, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Hetman Gołąb 10 listopada, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 Sygnał Lublin 11 listopada, 13:00
Czarni Dęblin 1-1 MKS Ryki 11 listopada, 13:00
Piaskovia Piaski 1-4 POM Iskra Piotrowice 10 listopada, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 12-0 BKS Lublin 11 listopada, 13:00
Koziołek Lublin 2-2 Orion Niedrzwica Duża 11 listopada, 11:00
Cisy Nałęczów 7-0 LZS Wierzchowiska 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Polesie Kock 0-0 LZS Wierzchowiska 29 marca, 14:30 (100)
Cisy Nałęczów 1-1 Orion Niedrzwica Duża 30 marca, 12:00 (250)
Koziołek Lublin 2-1 BKS Lublin 16 kwietnia, 15:30 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 POM Iskra Piotrowice 30 marca, 14:00 (600)
Piaskovia Piaski 2-1 MKS Ryki 30 marca, 15:00 (300)
Czarni Dęblin 4-0 Sygnał Lublin 30 marca, 16:00 (300)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-0 Hetman Gołąb 30 marca, 13:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 0-2 LKS Gościeradów 29 marca, 12:00 (100)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Orły Kazimierz Dolny 1-2 Polesie Kock 5 kwietnia, 12:00 (100)
LKS Gościeradów 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski 6 kwietnia, 13:00 (350)
Hetman Gołąb 0-5 Czarni Dęblin 6 kwietnia, 14:00 (500)
Sygnał Lublin 0-2 Piaskovia Piaski 5 kwietnia, 11:30 (150)
MKS Ryki 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 5 kwietnia, 16:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 5-0 Koziołek Lublin 6 kwietnia, 16:00 (400)
BKS Lublin 1-2 Cisy Nałęczów 5 kwietnia, 15:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 4-0 LZS Wierzchowiska 6 kwietnia, 16:00 (250)

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Polesie Kock 0-5 Orion Niedrzwica Duża 13 kwietnia, 14:00 (150)
LZS Wierzchowiska 3-1 BKS Lublin 13 kwietnia, 15:00 (300)
Cisy Nałęczów 0-0 POM Iskra Piotrowice 13 kwietnia, 12:00 (200)
Koziołek Lublin 4-5 MKS Ryki 23 kwietnia, 17:15 (200)
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 11:00) mecz odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Sygnał Lublin 13 kwietnia, 14:00 (500)
Piaskovia Piaski 2-1 Hetman Gołąb 12 kwietnia, 15:00 (150)
Czarni Dęblin 3-0 LKS Gościeradów 13 kwietnia, 16:30 (400)
Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Orły Kazimierz Dolny 13 kwietnia, 13:00 (50)

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Polesie Kock 20 kwietnia, 13:00 (150)
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Czarni Dęblin 14 maja, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 12:00) mecz odwołany z powodu złego stanu murawy
LKS Gościeradów 0-0 Piaskovia Piaski 20 kwietnia, 14:00 (350)
Hetman Gołąb 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 20 kwietnia, 15:00 (350)
Sygnał Lublin 2-3 Koziołek Lublin 7 maja, 17:00 (80)
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 11:30) mecz odwołany z powodu złego stanu murawy
MKS Ryki 0-1 Cisy Nałęczów 19 kwietnia, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 2-0 LZS Wierzchowiska 20 kwietnia, 16:00 (400)
BKS Lublin 1-5 Orion Niedrzwica Duża 7 maja, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 15:00) mecz odwołany z powodu złego stanu murawy; w Niedrzwicy Dużej

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Polesie Kock 3-3 BKS Lublin 27 kwietnia, 14:00 (200)
lub o 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 POM Iskra Piotrowice 27 kwietnia, 16:00 (400)
LZS Wierzchowiska 1-7 MKS Ryki 27 kwietnia, 15:00 (150)
Cisy Nałęczów 0-0 Sygnał Lublin 26 kwietnia, 16:30 (150)
Koziołek Lublin 0-2 Hetman Gołąb 26 kwietnia, 11:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 LKS Gościeradów 27 kwietnia, 15:00 (500)
Piaskovia Piaski 1-0 Orły Kazimierz Dolny 26 kwietnia, 12:00 (300)
Czarni Dęblin 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 27 kwietnia, 17:00 (500)

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Dęblin 4-0 Polesie Kock 30 kwietnia, 17:00 (500)
Tajfun Ostrów Lubelski 1-2 Piaskovia Piaski 30 kwietnia, 16:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 30 kwietnia, 17:00 (100)
LKS Gościeradów 1-1 Koziołek Lublin 1 maja, 13:00 (250)
Hetman Gołąb 2-0 Cisy Nałęczów 1 maja, 15:00 (350)
Sygnał Lublin 6-0 LZS Wierzchowiska 30 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Ryki 0-1 Orion Niedrzwica Duża 30 kwietnia, 16:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 7-0 BKS Lublin 30 kwietnia, 17:00 (350)

Kolejka 22 - 3-4 maja

Polesie Kock 2-3 POM Iskra Piotrowice 4 maja, 16:00 (250)
BKS Lublin 3-3 MKS Ryki 4 maja, 13:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Sygnał Lublin 4 maja, 16:00 (300)
LZS Wierzchowiska 2-1 Hetman Gołąb 4 maja, 15:00 (200)
Cisy Nałęczów 0-1 LKS Gościeradów 14 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (4 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koziołek Lublin 0-1 Orły Kazimierz Dolny 11 czerwca, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (3 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski 4 maja, 16:00 (300)
Piaskovia Piaski 3-0 Czarni Dęblin 4 maja, 15:00 (300)
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 23 - 9-11 maja

Piaskovia Piaski 6-1 Polesie Kock 10 maja, 15:00 (200)
Czarni Dęblin 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 10 maja, 17:30 (450)
Tajfun Ostrów Lubelski 5-1 Koziołek Lublin 11 maja, 14:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 0-0 Cisy Nałęczów 9 maja, 17:00 (100)
LKS Gościeradów 1-2 LZS Wierzchowiska 11 maja, 14:00 (250)
Hetman Gołąb 0-3 Orion Niedrzwica Duża 11 maja, 14:00 (400)
Sygnał Lublin 3-2 BKS Lublin 10 maja, 11:30 (100)
MKS Ryki 2-1 POM Iskra Piotrowice 10 maja, 16:00 (200)

Kolejka 24 - 17-18 maja

Polesie Kock 0-6 MKS Ryki 17 maja, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 5-0 Sygnał Lublin 18 maja, 16:00 (300)
BKS Lublin 4-5 Hetman Gołąb 17 maja, 15:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 1-2 LKS Gościeradów 18 maja, 15:00 (300)
LZS Wierzchowiska 1-1 Orły Kazimierz Dolny 18 maja, 16:00 (100)
Cisy Nałęczów 6-1 Tajfun Ostrów Lubelski 17 maja, 12:00 (150)
Koziołek Lublin 0-0 Czarni Dęblin 17 maja, 11:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Piaskovia Piaski 18 maja, 17:00 (500)

Kolejka 25 - 24-25 maja

Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Polesie Kock 25 maja, 17:00 (500)
Piaskovia Piaski 1-1 Koziołek Lublin 24 maja, 16:00 (150)
Czarni Dęblin 0-1 Cisy Nałęczów 24 maja, 18:00 (200)
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 LZS Wierzchowiska 25 maja, 17:00 (150)
Orły Kazimierz Dolny 0-1 Orion Niedrzwica Duża 24 maja, 15:00 (200)
LKS Gościeradów 2-1 BKS Lublin 25 maja, 14:00 (300)
Hetman Gołąb 0-4 POM Iskra Piotrowice 25 maja, 16:00 (500)
w Strzyżewicach
Sygnał Lublin 2-2 MKS Ryki 24 maja, 11:30 (150)

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Polesie Kock 3-2 Sygnał Lublin 1 czerwca, 16:00 (150)
MKS Ryki 6-1 Hetman Gołąb 31 maja, 15:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 4-0 LKS Gościeradów 31 maja, 17:00 (400)
BKS Lublin 1-3 Orły Kazimierz Dolny 31 maja, 15:00 (100)
w Tomaszowicach
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 1 czerwca, 16:00 (300)
LZS Wierzchowiska 0-4 Czarni Dęblin 1 czerwca, 17:00 (200)
Cisy Nałęczów 1-3 Piaskovia Piaski 31 maja, 12:00 (100)
Koziołek Lublin 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 31 maja, 11:00 (300)

Kolejka 27 - 4 czerwca

Koziołek Lublin 1-2 Polesie Kock 4 czerwca, 16:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Cisy Nałęczów 4 czerwca, 17:00 (500)
Piaskovia Piaski 4-1 LZS Wierzchowiska 4 czerwca, 17:00 (300)
Czarni Dęblin 2-1 Orion Niedrzwica Duża 4 czerwca, 18:00 (400)
Tajfun Ostrów Lubelski 7-1 BKS Lublin 4 czerwca, 17:30 (50)
Orły Kazimierz Dolny 1-3 POM Iskra Piotrowice 4 czerwca, 17:00 (150)
LKS Gościeradów 0-1 MKS Ryki 4 czerwca, 16:00 (250)
Hetman Gołąb 0-2 Sygnał Lublin 4 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Polesie Kock 2-0 Hetman Gołąb 8 czerwca, 16:00 (150)
Sygnał Lublin 3-0 LKS Gościeradów 7 czerwca, 11:30 (50)
MKS Ryki 2-3 Orły Kazimierz Dolny 7 czerwca, 15:00 (150)
POM Iskra Piotrowice 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 8 czerwca, 16:00 (450)
BKS Lublin 2-3 Czarni Dęblin 8 czerwca, 16:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Piaskovia Piaski 8 czerwca, 12:00 (200)
LZS Wierzchowiska 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 8 czerwca, 16:00 (150)
Cisy Nałęczów 2-2 Koziołek Lublin 8 czerwca, 13:00 (150)

Kolejka 29 - 15 czerwca

Cisy Nałęczów 2-0 Polesie Kock 15 czerwca, 16:00 (150)
Koziołek Lublin 0-1 LZS Wierzchowiska 15 czerwca, 16:00 (100)
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Orion Niedrzwica Duża 15 czerwca, 16:00 (250)
Piaskovia Piaski 11-2 BKS Lublin 15 czerwca, 16:00 (200)
Czarni Dęblin 2-0 POM Iskra Piotrowice 11 czerwca, 17:00 (500)
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 MKS Ryki 15 czerwca, 16:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Sygnał Lublin 15 czerwca, 16:00 (200)
LKS Gościeradów 1-4 Hetman Gołąb 15 czerwca, 16:00 (200)

REKLAMA

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Polesie Kock 1-0 LKS Gościeradów 22 czerwca, 16:00 (150)
Hetman Gołąb 3-1 Orły Kazimierz Dolny 22 czerwca, 16:00 (500)
Sygnał Lublin 7-4 Tajfun Ostrów Lubelski 21 czerwca, 11:30 (100)
MKS Ryki 2-0 Czarni Dęblin 22 czerwca, 16:00 (500)
POM Iskra Piotrowice 1-0 Piaskovia Piaski 22 czerwca, 16:00 (500)
BKS Lublin 1-5 Opolanin Opole Lubelskie 22 czerwca, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Koziołek Lublin 22 czerwca, 16:00 (300)
LZS Wierzchowiska 1-4 Cisy Nałęczów 22 czerwca, 16:00 (150)

Baraże o udział w IV lidze (lubelska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Lublin)

IV liga 2007/2008 (lubelska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Chełm)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Zamość)

Klasa A 2007/2008 (Lublin I)
Klasa A 2007/2008 (Lublin II)
Klasa A 2007/2008 (Lublin III)
Klasa A 2007/2008 (Lublin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas