[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Rososz-Leopoldów 26 63 21 0 5 112-39 12 0 1 69-15 9 0 4 43-24
2.  Mazowsze Stężyca 26 51 15 6 5 64-28 8 2 3 30-14 7 4 2 34-14
3.  KS Góra Puławska 26 50 16 2 8 81-41 10 1 2 53-11 6 1 6 28-30
4.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 49 15 4 7 69-46 9 2 2 40-17 6 2 5 29-29
5.  Powiślak Końskowola 26 48 15 3 8 56-39 9 2 2 34-17 6 1 6 22-22
6.  Stal II Poniatowa 26 44 13 5 8 66-42 9 2 2 43-16 4 3 6 23-26
7.  Garbarnia Kurów 26 41 12 5 9 55-44 7 2 4 35-22 5 3 5 20-22
8.  BKS Bogucin 26 40 12 4 10 56-55 9 0 4 37-19 3 4 6 19-36
9.  Zawisza Garbów 26 33 9 6 11 45-72 7 2 4 30-25 2 4 7 15-47
10.  Serokomla Janowiec 26 31 9 4 13 41-70 7 3 3 28-19 2 1 10 13-51
11.  Wilki Wilków 26 26 7 5 14 44-53 6 4 3 28-15 1 1 11 16-38
12.  Pogoń Trzebiesza 26 23 7 2 17 49-97 4 2 7 33-36 3 0 10 16-61
13.  Cisy II Nałęczów 26 17 5 2 19 37-85 2 2 9 22-42 3 0 10 15-43
14.  MKS II Ryki 26 6 2 0 24 17-81 2 0 11 8-34 0 0 13 9-47
MKS II Ryki wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amator Rososz-Leopoldów    3-5 5-0 3-0 5-1 3-2 5-2 6-0 1-0 8-0 3-1 13-0 6-2 8-2 
 2 Mazowsze Stężyca0-3*     3-1 1-1 2-0 2-1 0-1 0-1 2-2 5-0 4-1 3-0* 5-2 3-1 
 3 KS Góra Puławska1-4 0-0     0-1 2-0 4-1 4-1 4-0 12-1 4-0 7-2 9-1 3-0* 3-0* 
 4 Żyrzyniak Żyrzyn5-1 2-1 3-2     2-5 1-1 3-2 2-2 0-1 3-0 3-0 8-0 3-0 5-2 
 5 Powiślak Końskowola0-4 0-5 1-1 6-3     0-0 3-0 4-2 2-0 4-1 2-0 3-0 5-0 4-1 
 6 Stal II Poniatowa4-2 0-3* 4-0 1-2 0-0     2-2 6-2 7-0 4-0 3-2 3-2 6-1 3-0* 
 7 Garbarnia Kurów3-1 2-2 3-5 1-4 1-0 2-2     1-2 3-1 5-3 0-2 8-0 3-0* 3-0* 
 8 BKS Bogucin3-5 1-2 2-0 3-0 4-1 2-6 1-2     6-0 3-0 3-1 3-2 3-0 3-0* 
 9 Zawisza Garbów1-4 3-2 1-4 4-1 4-3 3-0* 2-2 2-2     5-1 1-0 0-3 1-3 3-0* 
 10 Serokomla Janowiec2-0 1-1 0-1 1-5 0-3 3-0* 1-0 3-3 5-5     3-0 2-0 4-1 3-0* 
 11 Wilki Wilków1-5 0-0 6-3 3-1 0-2 3-1 0-0 1-1 0-0 4-0     6-0 1-2 3-0* 
 12 Pogoń Trzebiesza1-3 2-5 1-4 4-4 2-3 1-4 0-2 4-1 5-0 1-2 4-4     3-1 5-3 
 13 Cisy II Nałęczów3-8 0-5 1-3 2-4 0-1 1-2 1-4 1-2 3-3 4-4 2-1 3-5     1-0 
 14 MKS II Ryki0-3* 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 1-3 0-2 2-1 1-2 1-2 3-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Wilki Wilków 1-1 BKS Bogucin
Pogoń Trzebiesza 2-3 Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów 2-2 Stal II Poniatowa
Cisy II Nałęczów 0-5 Mazowsze Stężyca
MKS II Ryki 1-2 Serokomla Janowiec
KS Góra Puławska 1-4 Amator Rososz-Leopoldów
Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Zawisza Garbów 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia) przełożony z powodu zawodów strażackich na stadionie Żyrzyniaka

Kolejka 2 - 29 sierpnia

BKS Bogucin 6-0 Zawisza Garbów
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 0-1 KS Góra Puławska
Mazowsze Stężyca 3-1 MKS II Ryki
Stal II Poniatowa 6-1 Cisy II Nałęczów
Powiślak Końskowola 3-0 Garbarnia Kurów
Wilki Wilków 6-0 Pogoń Trzebiesza

Kolejka 3 - 2 września

Pogoń Trzebiesza 4-1 BKS Bogucin
Garbarnia Kurów 0-2 Wilki Wilków
Cisy II Nałęczów 0-1 Powiślak Końskowola
MKS II Ryki 1-3 Stal II Poniatowa
KS Góra Puławska 0-0 Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów 1-4 Amator Rososz-Leopoldów

Kolejka 4 - 9 września

BKS Bogucin 3-5 Amator Rososz-Leopoldów
Serokomla Janowiec 5-5 Zawisza Garbów
Mazowsze Stężyca 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Stal II Poniatowa 4-0 KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola 4-1 MKS II Ryki
Wilki Wilków 1-2 Cisy II Nałęczów
Pogoń Trzebiesza 0-2 Garbarnia Kurów

Kolejka 5 - 16 września

Garbarnia Kurów 1-2 BKS Bogucin
Cisy II Nałęczów 3-5 Pogoń Trzebiesza
MKS II Ryki 3-2 Wilki Wilków
KS Góra Puławska 2-0 Powiślak Końskowola
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów 3-2 Mazowsze Stężyca
Amator Rososz-Leopoldów 8-0 Serokomla Janowiec

Kolejka 6 - 22-23 września

BKS Bogucin 3-0 Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca 0-3 Amator Rososz-Leopoldów
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Stal II Poniatowa 7-0 Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola 6-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Wilki Wilków 6-3 KS Góra Puławska
Pogoń Trzebiesza 5-3 MKS II Ryki
Garbarnia Kurów 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 29-30 września

Cisy II Nałęczów 1-2 BKS Bogucin
MKS II Ryki 0-2 Garbarnia Kurów
KS Góra Puławska 9-1 Pogoń Trzebiesza
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 Wilki Wilków
Zawisza Garbów 4-3 Powiślak Końskowola
Amator Rososz-Leopoldów 3-2 Stal II Poniatowa
Serokomla Janowiec 1-1 Mazowsze Stężyca

Kolejka 8 - 7 października

BKS Bogucin 1-2 Mazowsze Stężyca
Stal II Poniatowa 4-0 Serokomla Janowiec
Powiślak Końskowola 0-4 Amator Rososz-Leopoldów
Wilki Wilków 0-0 Zawisza Garbów
Pogoń Trzebiesza 4-4 Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów 3-5 KS Góra Puławska
Cisy II Nałęczów 1-0 MKS II Ryki

Kolejka 9 - 14 października

MKS II Ryki 2-1 BKS Bogucin
KS Góra Puławska 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
goście nie dojechali
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Garbarnia Kurów
Zawisza Garbów 0-3 Pogoń Trzebiesza
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Wilki Wilków
Serokomla Janowiec 0-3 Powiślak Końskowola
Mazowsze Stężyca 2-1 Stal II Poniatowa

Kolejka 10 - 21 października

BKS Bogucin 2-6 Stal II Poniatowa
Powiślak Końskowola 0-5 Mazowsze Stężyca
Wilki Wilków 4-0 Serokomla Janowiec
Pogoń Trzebiesza 1-3 Amator Rososz-Leopoldów
Garbarnia Kurów 3-1 Zawisza Garbów
Cisy II Nałęczów 2-4 Żyrzyniak Żyrzyn
MKS II Ryki 0-4 KS Góra Puławska

Kolejka 11 - 27-28 października

KS Góra Puławska 4-0 BKS Bogucin
Żyrzyniak Żyrzyn 5-2 MKS II Ryki
Zawisza Garbów 1-3 Cisy II Nałęczów
Amator Rososz-Leopoldów 5-2 Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec 2-0 Pogoń Trzebiesza
Mazowsze Stężyca 4-1 Wilki Wilków
Stal II Poniatowa 0-0 Powiślak Końskowola

Kolejka 12 - 4 listopada

BKS Bogucin 4-1 Powiślak Końskowola
Wilki Wilków 3-1 Stal II Poniatowa
Pogoń Trzebiesza 2-5 Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów 5-3 Serokomla Janowiec
Cisy II Nałęczów 3-8 Amator Rososz-Leopoldów
MKS II Ryki 1-2 Zawisza Garbów
KS Góra Puławska 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 13 - 11 listopada

Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 BKS Bogucin
Zawisza Garbów 1-4 KS Góra Puławska
Amator Rososz-Leopoldów 8-2 MKS II Ryki
Serokomla Janowiec 4-1 Cisy II Nałęczów
Mazowsze Stężyca 0-1 Garbarnia Kurów
Stal II Poniatowa 3-2 Pogoń Trzebiesza
w Trzebieszy, Stal II Poniatowa gospodarzem
Powiślak Końskowola 2-0 Wilki Wilków

Kolejka 14 - 29-30 marca

BKS Bogucin 3-1 Wilki Wilków 29 marca, 12:00
Powiślak Końskowola 3-0 Pogoń Trzebiesza 30 marca, 12:00
Stal II Poniatowa 2-2 Garbarnia Kurów 29 marca, 14:00
w Dąbrowie Wronowskiej
Mazowsze Stężyca 5-2 Cisy II Nałęczów 30 marca, 13:00
Serokomla Janowiec 3-0 MKS II Ryki
(wo)
Amator Rososz-Leopoldów 5-0 KS Góra Puławska 30 marca, 14:00
Zawisza Garbów 4-1 Żyrzyniak Żyrzyn 30 marca, 13:00

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Zawisza Garbów 2-2 BKS Bogucin 6 kwietnia, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 5-1 Amator Rososz-Leopoldów 6 kwietnia, 14:00
KS Góra Puławska 4-0 Serokomla Janowiec 6 kwietnia, 13:00
w Janowcu
MKS II Ryki 0-3 Mazowsze Stężyca
(wo)
Cisy II Nałęczów 1-2 Stal II Poniatowa 6 kwietnia, 15:00
Garbarnia Kurów 1-0 Powiślak Końskowola 6 kwietnia, 15:00
Pogoń Trzebiesza 4-4 Wilki Wilków 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13 kwietnia

BKS Bogucin 3-2 Pogoń Trzebiesza 13 kwietnia, 13:00
Wilki Wilków 0-0 Garbarnia Kurów 13 kwietnia, 14:00
Powiślak Końskowola 5-0 Cisy II Nałęczów 13 kwietnia, 12:00
Stal II Poniatowa 3-0 MKS II Ryki
(wo)
Mazowsze Stężyca 3-1 KS Góra Puławska 13 kwietnia, 16:00
Serokomla Janowiec 1-5 Żyrzyniak Żyrzyn 13 kwietnia, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-0 Zawisza Garbów 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 6-0 BKS Bogucin 20 kwietnia, 14:00
Zawisza Garbów 5-1 Serokomla Janowiec 20 kwietnia, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Mazowsze Stężyca 20 kwietnia, 14:00
KS Góra Puławska 4-1 Stal II Poniatowa 20 kwietnia, 13:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
MKS II Ryki 0-3 Powiślak Końskowola
(wo)
Cisy II Nałęczów 2-1 Wilki Wilków 20 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kurów 8-0 Pogoń Trzebiesza 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

BKS Bogucin 1-2 Garbarnia Kurów 27 kwietnia, 13:00
Pogoń Trzebiesza 3-1 Cisy II Nałęczów 27 kwietnia, 14:00
Wilki Wilków 3-0 MKS II Ryki
(wo)
Powiślak Końskowola 1-1 KS Góra Puławska 27 kwietnia, 12:00
Stal II Poniatowa 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn 26 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-2 Zawisza Garbów 27 kwietnia, 14:00
Serokomla Janowiec 2-0 Amator Rososz-Leopoldów 27 kwietnia, 14:30

Kolejka 19 - 4 maja

Serokomla Janowiec 3-3 BKS Bogucin 4 maja, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-5 Mazowsze Stężyca 4 maja, 14:00
Zawisza Garbów 3-0 Stal II Poniatowa 4 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Żyrzyniak Żyrzyn 2-5 Powiślak Końskowola 4 maja, 14:00
KS Góra Puławska 7-2 Wilki Wilków 4 maja, 14:00
MKS II Ryki 0-3 Pogoń Trzebiesza
(wo)
Cisy II Nałęczów 1-4 Garbarnia Kurów 21 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 16:00) przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 10-11 maja

BKS Bogucin 3-0 Cisy II Nałęczów 11 maja, 14:00
Garbarnia Kurów 3-0 MKS II Ryki
(wo)
Pogoń Trzebiesza 1-4 KS Góra Puławska 11 maja, 14:00
Wilki Wilków 3-1 Żyrzyniak Żyrzyn 11 maja, 15:00
Powiślak Końskowola 2-0 Zawisza Garbów 11 maja, 11:00
Stal II Poniatowa 4-2 Amator Rososz-Leopoldów 10 maja, 15:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Serokomla Janowiec 11 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18 maja

Mazowsze Stężyca 0-1 BKS Bogucin 18 maja, 14:00
Serokomla Janowiec 3-0 Stal II Poniatowa 18 maja, 16:00
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz
Amator Rososz-Leopoldów 5-1 Powiślak Końskowola 18 maja, 15:00
Zawisza Garbów 1-0 Wilki Wilków 18 maja, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 8-0 Pogoń Trzebiesza 18 maja, 14:00
KS Góra Puławska 4-1 Garbarnia Kurów 18 maja, 13:00
MKS II Ryki 0-3 Cisy II Nałęczów
(wo)

Kolejka 22 - 24-25 maja

BKS Bogucin 3-0 MKS II Ryki
(wo)
Cisy II Nałęczów 1-3 KS Góra Puławska 25 maja, 17:00
Garbarnia Kurów 1-4 Żyrzyniak Żyrzyn 25 maja, 16:00
Pogoń Trzebiesza 5-0 Zawisza Garbów 25 maja, 15:00
Wilki Wilków 1-5 Amator Rososz-Leopoldów 25 maja, 15:00
Powiślak Końskowola 4-1 Serokomla Janowiec 25 maja, 12:00
Stal II Poniatowa 0-3 Mazowsze Stężyca 24 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Stal II Poniatowa 6-2 BKS Bogucin 31 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-0 Powiślak Końskowola 1 czerwca, 14:00
Serokomla Janowiec 3-0 Wilki Wilków 1 czerwca, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 13-0 Pogoń Trzebiesza 1 czerwca, 15:00
Zawisza Garbów 2-2 Garbarnia Kurów 1 czerwca, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 Cisy II Nałęczów 1 czerwca, 15:00
KS Góra Puławska 3-0 MKS II Ryki
(wo)

Kolejka 24 - 8 czerwca

BKS Bogucin 2-0 KS Góra Puławska 8 czerwca, 15:00
MKS II Ryki 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn
(wo)
Cisy II Nałęczów 3-3 Zawisza Garbów 8 czerwca, 16:00
Garbarnia Kurów 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 8 czerwca, 16:00
Pogoń Trzebiesza 1-2 Serokomla Janowiec 8 czerwca, 15:00
Wilki Wilków 0-0 Mazowsze Stężyca 8 czerwca, 15:00
Powiślak Końskowola 0-0 Stal II Poniatowa 8 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Powiślak Końskowola 4-2 BKS Bogucin 15 czerwca, 15:00
Stal II Poniatowa 3-2 Wilki Wilków 15 czerwca, 15:00
Mazowsze Stężyca 3-0 Pogoń Trzebiesza 15 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Serokomla Janowiec 1-0 Garbarnia Kurów 15 czerwca, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 6-2 Cisy II Nałęczów 15 czerwca, 15:00
Zawisza Garbów 3-0 MKS II Ryki 15 czerwca, 15:00
(wo)
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 KS Góra Puławska 15 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

BKS Bogucin 3-0 Żyrzyniak Żyrzyn 22 czerwca, 15:00
KS Góra Puławska 12-1 Zawisza Garbów 22 czerwca, 15:00
MKS II Ryki 0-3 Amator Rososz-Leopoldów 22 czerwca, 15:00
(wo)
Cisy II Nałęczów 4-4 Serokomla Janowiec 22 czerwca, 15:00
Garbarnia Kurów 2-2 Mazowsze Stężyca 22 czerwca, 15:00
Pogoń Trzebiesza 1-4 Stal II Poniatowa 22 czerwca, 15:00
Wilki Wilków 0-2 Powiślak Końskowola 22 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Lublin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Lublin)

Klasa A 2007/2008 (Lublin I)
Klasa A 2007/2008 (Lublin III)
Klasa A 2007/2008 (Lublin IV)

Klasa B 2007/2008 (Lublin I)
Klasa B 2007/2008 (Lublin II)
Klasa B 2007/2008 (Lublin III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas