[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Trzydnik Duży 22 56 18 2 2 67-24 10 1 0 42-9 8 1 2 25-15
2.  LZS Krężnica Jara 22 47 14 5 3 77-36 8 3 0 47-15 6 2 3 30-21
3.  Piotrcovia Piotrków 22 43 13 4 5 67-33 8 2 1 42-12 5 2 4 25-21
4.  Perła Rudnik 22 42 12 6 4 57-39 7 3 1 34-18 5 3 3 23-21 2 4 1 1 0 5-4
5.  Roztocze Batorz 22 42 13 3 6 89-44 6 2 3 49-23 7 1 3 40-21 2 1 0 1 1 4-5
6.  LKS Kowalin 22 29 9 2 11 65-60 4 1 6 29-27 5 1 5 36-33 2 3 1 0 1 11-8
7.  Victoria Rybczewice 22 29 9 2 11 52-73 5 1 5 24-24 4 1 6 28-49 2 3 1 0 1 8-11
8.  Starka Stara Wieś 22 28 9 1 12 41-50 4 0 7 20-26 5 1 5 21-24
9.  ULKS Dzierzkowice 22 26 7 5 10 38-48 6 2 3 24-17 1 3 7 14-31
10.  Avenir II Jabłonna 22 19 5 4 13 28-56 3 2 6 18-31 2 2 7 10-25
11.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 22 12 4 0 18 29-87 3 0 8 20-34 1 0 10 9-53
12.  Roztoczanie Chrzanów 22 6 2 0 20 37-97 2 0 9 21-41 0 0 11 16-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Płomień Trzydnik Duży    2-1 3-2 2-2 3-0 2-0 7-3 2-0 3-0 2-0 9-0 7-1 
 2 LZS Krężnica Jara5-1     3-3 3-0* 3-3 4-1 3-2 4-1 4-0 2-2 8-0 8-2 
 3 Piotrcovia Piotrków0-1 5-2     3-0 6-3 1-1 7-0 5-0 3-3 2-1 3-0 7-1 
 4 Perła Rudnik1-1 0-3 7-4     3-2 3-2 2-1 1-1 1-1 5-1 8-1 3-1 
 5 Roztocze Batorz0-2 2-2 2-5 2-2     6-2 14-3 2-4 5-0 3-0* 7-0 6-3 
 6 LKS Kowalin1-5 3-3 0-1 1-0 2-7     3-5 1-2 3-0 1-2 7-1 7-1 
 7 Victoria Rybczewice2-3 1-3 1-0 1-2 0-3 3-8     5-0 2-2 2-1 4-2 3-0* 
 8 Starka Stara Wieś0-3 1-2 3-1 1-3 0-6 0-1 3-4     0-2 6-2 2-1 4-1 
 9 ULKS Dzierzkowice4-1 3-1 0-1 2-2 0-4 6-4 2-3 1-0     0-0 3-1 3-0 
 10 Avenir II Jabłonna0-3 0-2 1-1 1-4 2-4 2-6 2-2 3-6 3-2     2-0 2-1 
 11 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)0-2 2-3 1-4 2-4 1-3 2-6 4-1 0-4 2-1 0-1     6-5 
 12 Roztoczanie Chrzanów2-3 2-8 0-3* 3-4 1-5 4-5 2-4 0-3* 5-3 2-0 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26 sierpnia

LKS Kowalin 2-7 Roztocze Batorz
Płomień Trzydnik Duży 2-0 Avenir II Jabłonna
ULKS Dzierzkowice 1-0 Starka Stara Wieś
LZS Krężnica Jara 3-0 Perła Rudnik
(wo)
na boisku 1-1
Roztoczanie Chrzanów 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
(wo)
na boisku 9-2
Piotrcovia Piotrków 7-0 Victoria Rybczewice

Kolejka 2 - 2 września

Roztocze Batorz 14-3 Victoria Rybczewice
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-4 Piotrcovia Piotrków
Perła Rudnik 3-1 Roztoczanie Chrzanów
Starka Stara Wieś 1-2 LZS Krężnica Jara
Avenir II Jabłonna 3-2 ULKS Dzierzkowice
LKS Kowalin 1-5 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 3 - 9 września

Płomień Trzydnik Duży 3-0 Roztocze Batorz
ULKS Dzierzkowice 6-4 LKS Kowalin
LZS Krężnica Jara 2-2 Avenir II Jabłonna
Roztoczanie Chrzanów 0-3 Starka Stara Wieś
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Piotrcovia Piotrków 3-0 Perła Rudnik
Victoria Rybczewice 4-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 4 - 16 września

Roztocze Batorz 7-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Perła Rudnik 2-1 Victoria Rybczewice
Starka Stara Wieś 3-1 Piotrcovia Piotrków
Avenir II Jabłonna 2-1 Roztoczanie Chrzanów
LKS Kowalin 3-3 LZS Krężnica Jara
Płomień Trzydnik Duży 3-0 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 5 - 23 września

ULKS Dzierzkowice 0-4 Roztocze Batorz
LZS Krężnica Jara 5-1 Płomień Trzydnik Duży
Piotrcovia Piotrków 2-1 Avenir II Jabłonna
Victoria Rybczewice 5-0 Starka Stara Wieś
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-4 Perła Rudnik
LKS Kowalin 7-1 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 6 - 30 września

Roztocze Batorz 2-2 Perła Rudnik
Starka Stara Wieś 2-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Avenir II Jabłonna 2-2 Victoria Rybczewice
LKS Kowalin 0-1 Piotrcovia Piotrków
Płomień Trzydnik Duży 7-1 Roztoczanie Chrzanów
ULKS Dzierzkowice 3-1 LZS Krężnica Jara

Kolejka 7 - 7 października

LZS Krężnica Jara 3-3 Roztocze Batorz
Roztoczanie Chrzanów 5-3 ULKS Dzierzkowice
Piotrcovia Piotrków 0-1 Płomień Trzydnik Duży
Victoria Rybczewice 3-8 LKS Kowalin
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-1 Avenir II Jabłonna
Perła Rudnik 1-1 Starka Stara Wieś

Kolejka 8 - 14 października

Roztocze Batorz 2-4 Starka Stara Wieś
Avenir II Jabłonna 1-4 Perła Rudnik
Płomień Trzydnik Duży 7-3 Victoria Rybczewice
ULKS Dzierzkowice 0-1 Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara 8-2 Roztoczanie Chrzanów
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-6 LKS Kowalin

Kolejka 9 - 21 października

Roztoczanie Chrzanów 1-5 Roztocze Batorz
Piotrcovia Piotrków 5-2 LZS Krężnica Jara
Victoria Rybczewice 2-2 ULKS Dzierzkowice
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-2 Płomień Trzydnik Duży
Perła Rudnik 3-2 LKS Kowalin
Starka Stara Wieś 6-2 Avenir II Jabłonna

Kolejka 10 - 28 października

Roztocze Batorz 3-0 Avenir II Jabłonna
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Kowalin 1-2 Starka Stara Wieś
Płomień Trzydnik Duży 2-2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
LZS Krężnica Jara 3-2 Victoria Rybczewice
Roztoczanie Chrzanów 0-3 Piotrcovia Piotrków
(wo)

Kolejka 11 - 4 listopada

Piotrcovia Piotrków 6-3 Roztocze Batorz
Victoria Rybczewice 3-0 Roztoczanie Chrzanów
(wo)
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 LZS Krężnica Jara
Perła Rudnik 1-1 ULKS Dzierzkowice
Starka Stara Wieś 0-3 Płomień Trzydnik Duży
Avenir II Jabłonna 2-6 LKS Kowalin

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Roztocze Batorz 6-2 LKS Kowalin 6 kwietnia, 14:00
Avenir II Jabłonna 0-3 Płomień Trzydnik Duży 6 kwietnia, 14:00
Starka Stara Wieś 0-2 ULKS Dzierzkowice 6 kwietnia, 14:00
Perła Rudnik 0-3 LZS Krężnica Jara 6 kwietnia, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6-5 Roztoczanie Chrzanów 6 kwietnia, 14:00
Victoria Rybczewice 1-0 Piotrcovia Piotrków 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Victoria Rybczewice 0-3 Roztocze Batorz 13 kwietnia, 14:00
Piotrcovia Piotrków 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 13 kwietnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 3-4 Perła Rudnik 13 kwietnia, 14:00
LZS Krężnica Jara 4-1 Starka Stara Wieś 13 kwietnia, 14:00
ULKS Dzierzkowice 0-0 Avenir II Jabłonna 13 kwietnia, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 2-0 LKS Kowalin 13 kwietnia, 14:00
w Olbięcinie

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Roztocze Batorz 0-2 Płomień Trzydnik Duży 20 kwietnia, 14:00
LKS Kowalin 3-0 ULKS Dzierzkowice 20 kwietnia, 14:00
w Dzierzkowicach
Avenir II Jabłonna 0-2 LZS Krężnica Jara 20 kwietnia, 14:00
Starka Stara Wieś 4-1 Roztoczanie Chrzanów 20 kwietnia, 14:00
Perła Rudnik 7-4 Piotrcovia Piotrków 20 kwietnia, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4-1 Victoria Rybczewice 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 Roztocze Batorz 27 kwietnia, 14:00
Victoria Rybczewice 1-2 Perła Rudnik 27 kwietnia, 14:00
Piotrcovia Piotrków 5-0 Starka Stara Wieś 27 kwietnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 2-0 Avenir II Jabłonna 27 kwietnia, 14:00
LZS Krężnica Jara 4-1 LKS Kowalin 27 kwietnia, 14:00
w Olbięcinie
ULKS Dzierzkowice 4-1 Płomień Trzydnik Duży 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 4 maja

Roztoczanie Chrzanów 4-5 LKS Kowalin 4 maja, 15:00
Roztocze Batorz 5-0 ULKS Dzierzkowice 4 maja, 12:00
Płomień Trzydnik Duży 2-1 LZS Krężnica Jara 4 maja, 15:00
Avenir II Jabłonna 1-1 Piotrcovia Piotrków 4 maja, 15:00
Starka Stara Wieś 3-4 Victoria Rybczewice 4 maja, 10:00
Perła Rudnik 8-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 maja, 15:00

Kolejka 17 - 11 maja

Perła Rudnik 3-2 Roztocze Batorz 11 maja, 15:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-4 Starka Stara Wieś 11 maja, 15:00
Victoria Rybczewice 2-1 Avenir II Jabłonna 11 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 1-1 LKS Kowalin 11 maja, 15:00
w Olbięcinie
Roztoczanie Chrzanów 2-3 Płomień Trzydnik Duży 11 maja, 15:00
LZS Krężnica Jara 4-0 ULKS Dzierzkowice 11 maja, 15:00

Kolejka 18 - 18 maja

Roztocze Batorz 2-2 LZS Krężnica Jara 18 maja, 15:00
ULKS Dzierzkowice 3-0 Roztoczanie Chrzanów 18 maja, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 Piotrcovia Piotrków 18 maja, 15:00
LKS Kowalin 3-5 Victoria Rybczewice 18 maja, 15:00
Avenir II Jabłonna 2-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 maja, 14:00
Starka Stara Wieś 1-3 Perła Rudnik 18 maja, 15:00

Kolejka 19 - 25 maja

LKS Kowalin 7-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 25 maja, 15:00
Starka Stara Wieś 0-6 Roztocze Batorz 25 maja, 15:00
Perła Rudnik 5-1 Avenir II Jabłonna 25 maja, 15:00
Victoria Rybczewice 2-3 Płomień Trzydnik Duży 25 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 3-3 ULKS Dzierzkowice 25 maja, 15:00
Roztoczanie Chrzanów 2-8 LZS Krężnica Jara 25 maja, 15:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Roztocze Batorz 6-3 Roztoczanie Chrzanów
przełożony z powodu śmierci działacza gospodarzy
LZS Krężnica Jara 3-3 Piotrcovia Piotrków
ULKS Dzierzkowice 2-3 Victoria Rybczewice
Płomień Trzydnik Duży 9-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
LKS Kowalin 1-0 Perła Rudnik
w Rudniku?
Avenir II Jabłonna 3-6 Starka Stara Wieś

Kolejka 21 - 8 czerwca

Avenir II Jabłonna 2-4 Roztocze Batorz
Starka Stara Wieś 0-1 LKS Kowalin
Perła Rudnik 1-1 Płomień Trzydnik Duży
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-1 ULKS Dzierzkowice
Victoria Rybczewice 1-3 LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków 7-1 Roztoczanie Chrzanów

REKLAMA

Kolejka 22 - 15 czerwca

Roztocze Batorz 2-5 Piotrcovia Piotrków
Roztoczanie Chrzanów 2-4 Victoria Rybczewice
LZS Krężnica Jara 8-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
ULKS Dzierzkowice 2-2 Perła Rudnik
Płomień Trzydnik Duży 2-0 Starka Stara Wieś
LKS Kowalin 1-2 Avenir II Jabłonna

Klasa A 2007/2008 (Lublin I)
Klasa A 2007/2008 (Lublin II)
Klasa A 2007/2008 (Lublin III)
Klasa A 2007/2008 (Lublin IV)

Klasa B 2007/2008 (Lublin I)
Klasa B 2007/2008 (Lublin III)

Klasa C 2007/2008 (Lublin)
Klasa C 2007/2008 (Opole Lubelskie)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas