[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Opole Lubelskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 18 54 18 0 0 124-13 9 0 0 68-6 9 0 0 56-7
2.  Iskra Boby 18 37 11 4 3 65-26 6 2 1 38-13 5 2 2 27-13
3.  Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 18 34 11 1 6 47-44 7 0 2 25-13 4 1 4 22-31
4.  Ruch Popkowice 18 31 9 4 5 61-43 6 1 2 39-17 3 3 3 22-26 2 6 2 0 0 5-0
5.  Powiślak Zakrzów 17 31 10 1 6 62-32 6 1 2 45-16 4 0 4 17-16 2 0 0 0 2 0-5
6.  Victoria Wolica 18 22 6 4 8 42-52 4 2 3 24-24 2 2 5 18-28
7.  Makpol Opole Lubelskie 17 21 6 3 8 46-51 3 1 4 13-25 3 2 4 33-26
8.  Orzeł Komaszyce 18 12 3 3 12 34-86 2 3 4 19-29 1 0 8 15-57
9.  LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 18 8 2 2 14 19-91 1 1 7 12-46 1 1 7 7-45
10.  Zadolanka Zadole 18 2 0 2 16 16-84 0 1 8 5-42 0 1 8 11-42
Ruch Popkowice rozgrywa swoje mecze w Urzędowie.
LZS Kamionka rozgrywa swoje mecze w Kluczkowicach.
Victoria Wolica rozgrywa swoje mecze w Leśniczówce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Viking Leśniczówka (Poniatowa)    4-2 10-2 8-0 6-1 7-1 8-0 11-0 3-0* 11-0 
 2 Iskra Boby2-3     3-1 1-1 1-0 3-3 3-1 11-0 6-0 8-4 
 3 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)0-2 2-1     5-3 3-0* 3-1 2-3 4-1 3-0* 3-2 
 4 Ruch Popkowice2-3 0-7 3-3     2-0 4-2 4-1 9-1 12-0 3-0* 
 5 Powiślak Zakrzów1-5 4-4 9-0 0-3*     3-1 5-1 7-0 13-2 3-0 
 6 Victoria Wolica1-5 1-3 2-1 2-2 2-6     4-4 3-0* 3-0 6-3 
 7 Makpol Opole Lubelskie0-10 1-3 0-3 2-2 2-0     5-4 0-3* 3-0* 
 8 Orzeł Komaszyce1-9 1-1 1-5 7-5 2-4 2-3 0-0     2-2 3-0* 
 9 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)0-11 0-3* 3-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-11 7-6     2-2 
 10 Zadolanka Zadole0-8 0-3* 0-3 1-3 0-3* 4-4 0-12 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 1-2 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7-1 Victoria Wolica
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-2 Zadolanka Zadole
Ruch Popkowice 0-7 Iskra Boby
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-11 Makpol Opole Lubelskie
Orzeł Komaszyce 2-4 Powiślak Zakrzów

Kolejka 2 - 8-9 września

Orzeł Komaszyce 1-9 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Powiślak Zakrzów 13-2 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
Makpol Opole Lubelskie 2-2 Ruch Popkowice
Iskra Boby 3-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Zadolanka Zadole 4-4 Victoria Wolica 4 listopada
w Janiszkowicach

Kolejka 3 - 15-16 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 11-0 Zadolanka Zadole
Victoria Wolica 1-3 Iskra Boby
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 2-3 Makpol Opole Lubelskie
Ruch Popkowice 2-0 Powiślak Zakrzów
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 7-6 Orzeł Komaszyce

Kolejka 4 - 22-23 września

LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-11 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Orzeł Komaszyce 7-5 Ruch Popkowice
Powiślak Zakrzów 9-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Makpol Opole Lubelskie 2-0 Victoria Wolica
Iskra Boby 8-4 Zadolanka Zadole

Kolejka 5 - 29-30 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-2 Iskra Boby
Zadolanka Zadole 0-12 Makpol Opole Lubelskie
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 4-1 Orzeł Komaszyce
Ruch Popkowice 12-0 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
Powiślak Zakrzów 3-1 Victoria Wolica

Kolejka 6 - 6-7 października

LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 3-4 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Orzeł Komaszyce 2-3 Victoria Wolica
Powiślak Zakrzów 3-0 Zadolanka Zadole
Makpol Opole Lubelskie 1-3 Iskra Boby
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 8-0 Ruch Popkowice

Kolejka 7 - 14 października

Iskra Boby 1-0 Powiślak Zakrzów
Zadolanka Zadole 0-3 Orzeł Komaszyce
(wo)
Victoria Wolica 3-0 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 5-3 Ruch Popkowice
Makpol Opole Lubelskie 0-10 Viking Leśniczówka (Poniatowa)

Kolejka 8 - 21 października

Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 0-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Ruch Popkowice 4-2 Victoria Wolica 11 listopada
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 2-2 Zadolanka Zadole
Orzeł Komaszyce 1-1 Iskra Boby
Powiślak Zakrzów 5-1 Makpol Opole Lubelskie

Kolejka 9 - 28 października

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6-1 Powiślak Zakrzów
Makpol Opole Lubelskie 5-4 Orzeł Komaszyce
Iskra Boby 6-0 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
Zadolanka Zadole 1-3 Ruch Popkowice
Victoria Wolica 2-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)

Kolejka 10 - 13 kwietnia

Victoria Wolica 1-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Zadolanka Zadole 0-3 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Iskra Boby 1-1 Ruch Popkowice
Makpol Opole Lubelskie 0-3 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
(wo)
Powiślak Zakrzów 7-0 Orzeł Komaszyce

Kolejka 11 - 20 kwietnia

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 11-0 Orzeł Komaszyce 15 czerwca
w pierwotnym terminie (20 kwietnia) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-3 Powiślak Zakrzów
(wo)
Ruch Popkowice 4-1 Makpol Opole Lubelskie
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 2-1 Iskra Boby
Victoria Wolica 6-3 Zadolanka Zadole

Kolejka 12 - 27 kwietnia

Zadolanka Zadole 0-8 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Iskra Boby 3-3 Victoria Wolica 15 czerwca
Makpol Opole Lubelskie 0-3 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 15 czerwca
Powiślak Zakrzów 0-3 Ruch Popkowice
(wo)
na boisku 2-3
Orzeł Komaszyce 2-2 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
mecz rozegrany awansem

Kolejka 13 - 4 maja

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
(wo)
Ruch Popkowice 9-1 Orzeł Komaszyce
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-0 Powiślak Zakrzów
(wo)
na boisku 2-3
Victoria Wolica 4-4 Makpol Opole Lubelskie
Zadolanka Zadole 0-3 Iskra Boby
(wo)

Kolejka 14 - 11 maja

Victoria Wolica 2-6 Powiślak Zakrzów
Iskra Boby 2-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 22 czerwca
Makpol Opole Lubelskie 3-0 Zadolanka Zadole
(wo)
Orzeł Komaszyce 1-5 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-3 Ruch Popkowice
(wo)

Kolejka 15 - 18 maja

Ruch Popkowice 2-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-0 LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
(wo)
Victoria Wolica 3-0 Orzeł Komaszyce
(wo)
Zadolanka Zadole 0-3 Powiślak Zakrzów
(wo)
Iskra Boby 3-1 Makpol Opole Lubelskie

Kolejka 16 - 25 maja

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 8-0 Makpol Opole Lubelskie
Powiślak Zakrzów 4-4 Iskra Boby
Orzeł Komaszyce 3-0 Zadolanka Zadole
(wo)
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-3 Victoria Wolica
(wo)
Ruch Popkowice 3-3 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)

Kolejka 17 - 1 czerwca

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 10-2 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
Victoria Wolica 2-2 Ruch Popkowice
Zadolanka Zadole - LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego)
(wo)
obustronny walkower
Iskra Boby 11-0 Orzeł Komaszyce
Makpol Opole Lubelskie - Powiślak Zakrzów
mecz przerwany

Kolejka 18 - 8 czerwca

Powiślak Zakrzów 1-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Orzeł Komaszyce 0-0 Makpol Opole Lubelskie
rozegrany awansem
LZS Kamionka (k. Opola Lubelskiego) 0-3 Iskra Boby
(wo)
Ruch Popkowice 3-0 Zadolanka Zadole
(wo)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-1 Victoria Wolica

Klasa B 2007/2008 (Lublin I)
Klasa B 2007/2008 (Lublin II)
Klasa B 2007/2008 (Lublin III)

Klasa C 2007/2008 (Lublin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas