[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń 07 Lubartów 22 50 16 2 4 74-33 10 0 1 41-12 6 2 3 33-21 2 3 1 0 1 2-2
2.  Wodnik Uścimów 22 50 15 5 2 58-26 9 2 0 34-8 6 3 2 24-18 2 3 1 0 1 2-2
3.  GLKS Michów 22 44 14 2 6 81-66 8 2 1 46-27 6 0 5 35-39
4.  Kadet Lisów 22 41 12 5 5 73-38 7 2 2 44-16 5 3 3 29-22
5.  KS Nasutów 22 38 12 2 8 55-41 9 1 1 37-13 3 1 7 18-28
6.  GSKS Ułęż 22 37 12 1 9 75-46 9 0 2 55-23 3 1 7 20-23
7.  Polesie II Kock 22 34 11 1 10 68-51 6 1 4 42-29 5 0 6 26-22
8.  Vir Dorohucza 22 27 8 3 11 42-45 5 1 5 22-16 3 2 6 20-29
9.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 22 17 4 5 13 47-74 4 2 5 27-28 0 3 8 20-46 2 4 1 1 0 8-4
10.  Powiślak II Witowice 22 17 4 5 13 48-70 4 2 5 30-29 0 3 8 18-41 2 1 0 1 1 4-8
11.  KS Wola Czołnowska 22 12 3 3 16 41-99 2 3 6 24-40 1 0 10 17-59
12.  GKS Abramów 22 11 3 2 17 23-96 1 2 8 10-32 2 0 9 13-64
Flis Leszkowice wycofał się po 6. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
LKS Serniki wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pogoń 07 Lubartów    1-0 0-4 3-2 3-1 3-2 2-0 6-3 8-0 3-0 7-0 5-0 
 2 Wodnik Uścimów2-1     2-1 0-0 1-0 1-0 3-2 0-0 7-4 1-0 6-0 11-0 
 3 GLKS Michów2-2 7-0     1-2 5-2 2-1 3-1 4-3 7-5 5-5 5-3 5-3 
 4 Kadet Lisów2-2 3-3 3-0     2-0 1-4 1-3 3-1 3-0* 8-1 10-1 8-1 
 5 KS Nasutów2-0 1-3 6-3 3-3     3-0* 2-0 3-1 3-1 3-1 3-0 8-1 
 6 GSKS Ułęż6-5 2-4 10-1 3-4 8-1     4-3 3-0 2-0 3-2 6-2 8-1 
 7 Polesie II Kock0-3 0-5 9-4 0-6 3-0 3-0*     2-3 9-4 3-3 5-0 8-1 
 8 Vir Dorohucza3-5 0-1 2-4 0-3 1-0 3-1 1-2     0-0 2-0 6-0 4-0 
 9 LKS Biskupice (k. Świdnika)3-4 2-2 0-3* 5-0 2-2 0-3* 0-3* 4-2     6-2 5-4 0-3 
 10 Powiślak II Witowice1-2 0-3* 3-4 5-4 2-6 2-2 5-2 0-2 2-2     4-1 6-1 
 11 KS Wola Czołnowska0-2 1-1 4-8 0-3 1-3 5-4 1-7 3-3 4-3 4-4     1-2 
 12 GKS Abramów0-7 1-2 0-3 2-2 0-3 0-3* 0-3* 1-2 1-1 3-0* 2-6     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Kadet Lisów 1-3 Polesie II Kock
GKS Abramów 1-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Vir Dorohucza 3-1 GSKS Ułęż
KS Wola Czołnowska 0-2 Pogoń 07 Lubartów
LKS Serniki - KS Nasutów
było 3-6, anulowany
Powiślak II Witowice - Flis Leszkowice
było 4-0, anulowany
Wodnik Uścimów 2-1 GLKS Michów

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Polesie II Kock 9-4 GLKS Michów
Flis Leszkowice - Wodnik Uścimów
było 1-3, anulowany
KS Nasutów 3-1 Powiślak II Witowice
Pogoń 07 Lubartów - LKS Serniki
było 7-0, anulowany
GSKS Ułęż 6-2 KS Wola Czołnowska
LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-2 Vir Dorohucza
Kadet Lisów 8-1 GKS Abramów

Kolejka 3 - 1-2 września

GKS Abramów 0-3 Polesie II Kock
(wo)
na boisku 2-2
Vir Dorohucza 0-3 Kadet Lisów
KS Wola Czołnowska 4-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
LKS Serniki - GSKS Ułęż
było 3-3, anulowany
Powiślak II Witowice 1-2 Pogoń 07 Lubartów
Wodnik Uścimów 1-0 KS Nasutów
GLKS Michów - Flis Leszkowice
było 3-0, anulowany

Kolejka 4 - 8-9 września

Polesie II Kock - Flis Leszkowice
było 6-0, anulowany
KS Nasutów 6-3 GLKS Michów
Pogoń 07 Lubartów 1-0 Wodnik Uścimów
GSKS Ułęż 3-2 Powiślak II Witowice
LKS Biskupice (k. Świdnika) - LKS Serniki
było 8-1, anulowany
Kadet Lisów 10-1 KS Wola Czołnowska
GKS Abramów 1-2 Vir Dorohucza

Kolejka 5 - 15-16 września

Vir Dorohucza 1-2 Polesie II Kock
KS Wola Czołnowska 1-2 GKS Abramów
LKS Serniki - Kadet Lisów
było 2-7, anulowany
Powiślak II Witowice 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Wodnik Uścimów 1-0 GSKS Ułęż
GLKS Michów 2-2 Pogoń 07 Lubartów
Flis Leszkowice - KS Nasutów
było 1-7, anulowany

Kolejka 6 - 22-23 września

Polesie II Kock 3-0 KS Nasutów
Pogoń 07 Lubartów - Flis Leszkowice
było 3-0, anulowany
GSKS Ułęż 10-1 GLKS Michów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-2 Wodnik Uścimów
Kadet Lisów 8-1 Powiślak II Witowice
GKS Abramów - LKS Serniki
było 3-0, anulowany
Vir Dorohucza 6-0 KS Wola Czołnowska

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: GSKS Ułęż.
 
KS Wola Czołnowska 1-7 Polesie II Kock
LKS Serniki - Vir Dorohucza
było 3-1, anulowany
Wodnik Uścimów 0-0 Kadet Lisów
GLKS Michów 7-5 LKS Biskupice (k. Świdnika)
KS Nasutów 2-0 Pogoń 07 Lubartów
GKS Abramów 3-0 Powiślak II Witowice
(wo)
na boisku 3-6

Kolejka 8 - 7 października

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Polesie II Kock 0-3 Pogoń 07 Lubartów
GSKS Ułęż 8-1 KS Nasutów
Kadet Lisów 3-0 GLKS Michów
GKS Abramów 1-2 Wodnik Uścimów
Vir Dorohucza 2-0 Powiślak II Witowice
KS Wola Czołnowska - LKS Serniki
było 6-3, anulowany

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: Kadet Lisów.
 
LKS Serniki - Polesie II Kock
było 4-7, anulowany
Powiślak II Witowice 4-1 KS Wola Czołnowska
Wodnik Uścimów 0-0 Vir Dorohucza
GLKS Michów 5-3 GKS Abramów
KS Nasutów 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
przełożony
Pogoń 07 Lubartów 3-2 GSKS Ułęż

Kolejka 10 - 20 października

Pauza: GKS Abramów.
 
Polesie II Kock 3-0 GSKS Ułęż
(wo)
na boisku 3-3
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-4 Pogoń 07 Lubartów
Kadet Lisów 2-0 KS Nasutów
Vir Dorohucza 2-4 GLKS Michów
KS Wola Czołnowska 1-1 Wodnik Uścimów
LKS Serniki - Powiślak II Witowice
było 0-8, anulowany

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Vir Dorohucza.
 
Powiślak II Witowice 5-2 Polesie II Kock
Wodnik Uścimów - LKS Serniki
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GLKS Michów 5-3 KS Wola Czołnowska
KS Nasutów 8-1 GKS Abramów
Pogoń 07 Lubartów 3-2 Kadet Lisów
GSKS Ułęż 2-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: KS Wola Czołnowska.
 
Polesie II Kock 9-4 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Kadet Lisów 1-4 GSKS Ułęż
GKS Abramów 0-7 Pogoń 07 Lubartów
Vir Dorohucza 1-0 KS Nasutów
LKS Serniki - GLKS Michów
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Wodnik Uścimów 1-0 Powiślak II Witowice

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Wodnik Uścimów 3-2 Polesie II Kock
GLKS Michów 5-5 Powiślak II Witowice
KS Nasutów 3-0 KS Wola Czołnowska
Pogoń 07 Lubartów 6-3 Vir Dorohucza
GSKS Ułęż 8-1 GKS Abramów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-0 Kadet Lisów

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Polesie II Kock 0-6 Kadet Lisów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 GKS Abramów
GSKS Ułęż 3-0 Vir Dorohucza
Pogoń 07 Lubartów 7-0 KS Wola Czołnowska
w Pałecznicy
GLKS Michów 7-0 Wodnik Uścimów
Powiślak II Witowice 2-6 KS Nasutów
w Nasutowie

Kolejka 15 - 13 kwietnia

GLKS Michów 3-1 Polesie II Kock
KS Wola Czołnowska 5-4 GSKS Ułęż
Vir Dorohucza 0-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
GKS Abramów 2-2 Kadet Lisów
Pogoń 07 Lubartów 3-0 Powiślak II Witowice
KS Nasutów 1-3 Wodnik Uścimów

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Polesie II Kock 8-1 GKS Abramów 20 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 3-1 Vir Dorohucza 20 kwietnia, 14:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-4 KS Wola Czołnowska 20 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 5-2 KS Nasutów 20 kwietnia, 14:00
Wodnik Uścimów 2-1 Pogoń 07 Lubartów 20 kwietnia, 16:00
Powiślak II Witowice 2-2 GSKS Ułęż 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

KS Wola Czołnowska 0-3 Kadet Lisów 27 kwietnia, 14:00
Vir Dorohucza 4-0 GKS Abramów 27 kwietnia, 14:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 6-2 Powiślak II Witowice 26 kwietnia, 11:00
GSKS Ułęż 2-4 Wodnik Uścimów 27 kwietnia, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 0-4 GLKS Michów 27 kwietnia, 14:00
w Pałecznicy
KS Nasutów 2-0 Polesie II Kock 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 4 maja

Polesie II Kock 2-3 Vir Dorohucza 4 maja, 15:00
GKS Abramów 2-6 KS Wola Czołnowska 4 maja, 15:00
GLKS Michów 2-1 GSKS Ułęż 4 maja, 15:00
Wodnik Uścimów 7-4 LKS Biskupice (k. Świdnika) 4 maja, 17:00
Powiślak II Witowice 5-4 Kadet Lisów 4 maja, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 3-1 KS Nasutów 4 maja, 15:00
w Pałecznicy

Kolejka 19 - 10-11 maja

Powiślak II Witowice 6-1 GKS Abramów 11 maja, 15:00
KS Wola Czołnowska 3-3 Vir Dorohucza 11 maja, 15:00
Kadet Lisów 3-3 Wodnik Uścimów 10 maja, 17:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 GLKS Michów 11 maja, 15:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodników i kibiców gospodarzy
Pogoń 07 Lubartów 2-0 Polesie II Kock 11 maja, 15:00
w Pałecznicy
KS Nasutów 3-0 GSKS Ułęż 11 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 17-18 maja

Polesie II Kock 5-0 KS Wola Czołnowska 18 maja, 15:00
w Przytocznie
GLKS Michów 1-2 Kadet Lisów 18 maja, 15:00
Wodnik Uścimów 11-0 GKS Abramów 18 maja, 15:00
Powiślak II Witowice 0-2 Vir Dorohucza 17 maja, 17:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-2 KS Nasutów 18 maja, 15:00
GSKS Ułęż 6-5 Pogoń 07 Lubartów 18 maja, 15:00

Kolejka 21 - 25 maja

KS Wola Czołnowska 4-4 Powiślak II Witowice 25 maja, 15:00
Vir Dorohucza 0-1 Wodnik Uścimów 4 czerwca
w pierwotnym terminie (25 maja 17:00) na boisku 1-0; OZPN nakazał powtórzenie meczu w drugim terminie
GKS Abramów 0-3 GLKS Michów 25 maja, 17:00
GSKS Ułęż 4-3 Polesie II Kock 25 maja, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 8-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 25 maja, 15:00
KS Nasutów 3-3 Kadet Lisów 25 maja, 15:00

Kolejka 22 - 1 czerwca

GLKS Michów 4-3 Vir Dorohucza
Wodnik Uścimów 6-0 KS Wola Czołnowska
Polesie II Kock 3-3 Powiślak II Witowice
GKS Abramów 0-3 KS Nasutów
Kadet Lisów 2-2 Pogoń 07 Lubartów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 GSKS Ułęż
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 2-6 z powodu ataku miejscowych kibiców na sędziego i zawodników gości

Kolejka 23 - 8 czerwca

Powiślak II Witowice 0-3 Wodnik Uścimów
(wo)
odwołany
KS Wola Czołnowska 4-8 GLKS Michów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 Polesie II Kock
(wo)
odwołany
GSKS Ułęż 3-4 Kadet Lisów
Pogoń 07 Lubartów 5-0 GKS Abramów
KS Nasutów 3-1 Vir Dorohucza

Kolejka 24 - 15 czerwca

Polesie II Kock 0-5 Wodnik Uścimów
Powiślak II Witowice 3-4 GLKS Michów
KS Wola Czołnowska 1-3 KS Nasutów
Vir Dorohucza 3-5 Pogoń 07 Lubartów
GKS Abramów 0-3 GSKS Ułęż
(wo)
na boisku 3-2
Kadet Lisów 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)

Klasa A 2007/2008 (Lublin I)
Klasa A 2007/2008 (Lublin II)
Klasa A 2007/2008 (Lublin III)
Klasa A 2007/2008 (Lublin IV)

Klasa B 2007/2008 (Lublin I)
Klasa B 2007/2008 (Lublin II)

Klasa C 2007/2008 (Lublin)
Klasa C 2007/2008 (Opole Lubelskie)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas