[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieniawa Lublin 26 68 22 2 2 100-31 11 1 1 51-13 11 1 1 49-18
2.  Motor II Lublin 26 67 22 1 3 122-32 11 1 1 62-13 11 0 2 60-19
3.  Sławin Lublin 26 63 21 0 5 95-42 10 0 3 50-21 11 0 2 45-21
4.  Avenir Jabłonna 26 54 17 3 6 64-32 7 2 4 31-17 10 1 2 33-15
5.  GKS Dąbrowica 26 44 14 2 10 56-55 7 1 5 25-29 7 1 5 31-26
6.  Granit Bychawa 26 36 11 3 12 52-60 8 1 4 31-23 3 2 8 21-37
7.  Rohland Tuszów 25 35 11 2 12 53-76 7 1 5 28-27 4 1 7 25-49
8.  GLKS Głusk (Lublin) 26 33 10 3 13 70-74 5 1 7 36-35 5 2 6 34-39
9.  Vrotcovia Lublin 26 31 10 1 15 56-59 5 1 7 34-30 5 0 8 22-29
10.  KS Ciecierzyn 25 28 8 4 13 42-60 5 1 6 27-38 3 3 7 15-22
11.  Sokół Konopnica 26 21 6 3 17 38-88 4 2 7 17-40 2 1 10 21-48
12.  Iskra POM II Piotrowice 26 19 5 4 17 46-73 3 2 8 31-36 2 2 9 15-37
13.  Czarni Pliszczyn 26 15 4 3 19 44-95 4 2 7 26-39 0 1 12 18-56
14.  Krzczonovia Krzczonów 26 12 3 3 20 35-96 2 1 10 20-43 1 2 10 15-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wieniawa Lublin    4-3 0-1 3-1 2-1 3-0* 11-2 9-2 2-1 0-0 4-0 2-1 5-0 6-1 
 2 Motor II Lublin4-1     4-2 6-0 2-2 0-3* 13-1 5-0 5-2 1-0 6-0 4-0 9-1 3-1 
 3 Sławin Lublin2-3 2-4     1-2 7-1 3-1 5-3 3-2 5-1 2-0 5-1 3-1 9-2 3-0* 
 4 Avenir Jabłonna1-2 2-0 1-3     0-1 3-2 2-2 7-2 3-0 4-1 3-0 1-2 3-1 1-1 
 5 GKS Dąbrowica1-4 2-8 3-1 1-3     0-0 3-1 3-2 1-2 4-0 0-6 3-0 3-2 1-0 
 6 Granit Bychawa2-5 1-2 0-1 0-3 3-1     3-2 2-2 1-0 4-2 3-2 2-0 6-3 4-0 
 7 Rohland Tuszów1-7 1-3 1-4 0-3 3-1 5-3     1-3 4-0 1-0 5-0 2-2 2-1 2-0 
 8 GLKS Głusk (Lublin)1-2 2-3 3-4 1-1 1-5 5-3 2-4     1-3 0-4 3-2 5-0 2-1 10-3 
 9 Vrotcovia Lublin0-1 1-7 2-5 1-2 2-3 5-0 2-0 2-4     1-2 2-2 5-2 8-2 3-0 
 10 KS Ciecierzyn2-2 2-8 0-6 1-2 4-3 2-3 2-1 1-8     1-3 6-0 1-0 5-2 
 11 Sokół Konopnica1-7 0-9 1-3 0-5 0-2 4-1 2-1 1-1 2-0 1-0     2-6 1-1 2-4 
 12 Iskra POM II Piotrowice0-9 2-4 2-3 0-3 0-3 2-2 2-3 1-2 2-3 1-1 6-1     3-2 10-0 
 13 Czarni Pliszczyn2-3 0-1 2-7 0-4 1-2 4-1 2-3 1-10 2-1 1-1 6-2 2-1     3-3 
 14 Krzczonovia Krzczonów1-3 0-8 2-5 1-4 1-6 1-2 2-3 2-3 0-1 2-4 4-2 0-0 4-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Iskra POM II Piotrowice 2-3 Vrotcovia Lublin
Krzczonovia Krzczonów 4-2 Sokół Konopnica
GKS Dąbrowica 3-1 Rohland Tuszów
Granit Bychawa 0-3 Avenir Jabłonna
GLKS Głusk (Lublin) 0-4 KS Ciecierzyn
Czarni Pliszczyn 2-3 Wieniawa Lublin
Motor II Lublin 4-2 Sławin Lublin

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Vrotcovia Lublin 2-5 Sławin Lublin
Wieniawa Lublin 4-3 Motor II Lublin
KS Ciecierzyn 1-0 Czarni Pliszczyn
Avenir Jabłonna 7-2 GLKS Głusk (Lublin)
Rohland Tuszów 5-3 Granit Bychawa
Sokół Konopnica 0-2 GKS Dąbrowica
Iskra POM II Piotrowice 10-0 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 3 - 1-2 września

Krzczonovia Krzczonów 0-1 Vrotcovia Lublin
GKS Dąbrowica 3-0 Iskra POM II Piotrowice
Granit Bychawa 3-2 Sokół Konopnica
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 Rohland Tuszów
Czarni Pliszczyn 0-4 Avenir Jabłonna
Motor II Lublin 1-0 KS Ciecierzyn
Sławin Lublin 2-3 Wieniawa Lublin

Kolejka 4 - 8-9 września

Vrotcovia Lublin 0-1 Wieniawa Lublin
KS Ciecierzyn 0-6 Sławin Lublin
Avenir Jabłonna 2-0 Motor II Lublin
Rohland Tuszów 2-1 Czarni Pliszczyn
Sokół Konopnica 1-1 GLKS Głusk (Lublin)
Iskra POM II Piotrowice 2-2 Granit Bychawa
Krzczonovia Krzczonów 1-6 GKS Dąbrowica

Kolejka 5 - 15-16 września

GKS Dąbrowica 1-2 Vrotcovia Lublin
Granit Bychawa 4-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 5-0 Iskra POM II Piotrowice
Czarni Pliszczyn 6-2 Sokół Konopnica
Motor II Lublin 13-1 Rohland Tuszów
Sławin Lublin 1-2 Avenir Jabłonna
Wieniawa Lublin 0-0 KS Ciecierzyn

Kolejka 6 - 22-23 września

Vrotcovia Lublin 1-2 KS Ciecierzyn
Avenir Jabłonna 1-2 Wieniawa Lublin
Rohland Tuszów 1-4 Sławin Lublin
Sokół Konopnica 0-9 Motor II Lublin
Iskra POM II Piotrowice 3-2 Czarni Pliszczyn
Krzczonovia Krzczonów 2-3 GLKS Głusk (Lublin)
GKS Dąbrowica 0-0 Granit Bychawa

Kolejka 7 - 29-30 września

Granit Bychawa 1-0 Vrotcovia Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 1-5 GKS Dąbrowica
Czarni Pliszczyn 3-3 Krzczonovia Krzczonów
Motor II Lublin 4-0 Iskra POM II Piotrowice
Sławin Lublin 5-1 Sokół Konopnica
Wieniawa Lublin 11-2 Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn 1-2 Avenir Jabłonna

Kolejka 8 - 6-7 października

Vrotcovia Lublin 1-2 Avenir Jabłonna
Rohland Tuszów 1-0 KS Ciecierzyn
Sokół Konopnica 1-7 Wieniawa Lublin
Iskra POM II Piotrowice 2-3 Sławin Lublin
Krzczonovia Krzczonów 0-8 Motor II Lublin
GKS Dąbrowica 3-2 Czarni Pliszczyn
Granit Bychawa 2-2 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 9 - 13-14 października

GLKS Głusk (Lublin) 1-3 Vrotcovia Lublin
Czarni Pliszczyn 4-1 Granit Bychawa
Motor II Lublin 2-2 GKS Dąbrowica
Sławin Lublin 3-0 Krzczonovia Krzczonów
(wo)
Wieniawa Lublin 2-1 Iskra POM II Piotrowice
KS Ciecierzyn 1-3 Sokół Konopnica
Avenir Jabłonna 2-2 Rohland Tuszów

Kolejka 10 - 20-21 października

Vrotcovia Lublin 2-0 Rohland Tuszów
Sokół Konopnica 0-5 Avenir Jabłonna
Iskra POM II Piotrowice 1-1 KS Ciecierzyn
Krzczonovia Krzczonów 1-3 Wieniawa Lublin
GKS Dąbrowica 3-1 Sławin Lublin
Granit Bychawa 1-2 Motor II Lublin 24 października
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Czarni Pliszczyn

Kolejka 11 - 27-28 października

Czarni Pliszczyn 2-1 Vrotcovia Lublin
Motor II Lublin 5-0 GLKS Głusk (Lublin)
Sławin Lublin 3-1 Granit Bychawa
Wieniawa Lublin 2-1 GKS Dąbrowica
KS Ciecierzyn 5-2 Krzczonovia Krzczonów
Avenir Jabłonna 1-2 Iskra POM II Piotrowice
Rohland Tuszów 5-0 Sokół Konopnica

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Vrotcovia Lublin 2-2 Sokół Konopnica
Iskra POM II Piotrowice 2-3 Rohland Tuszów
Krzczonovia Krzczonów 1-4 Avenir Jabłonna
GKS Dąbrowica 4-0 KS Ciecierzyn
Granit Bychawa 2-5 Wieniawa Lublin
GLKS Głusk (Lublin) 3-4 Sławin Lublin
Czarni Pliszczyn 0-1 Motor II Lublin
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 0-1 z powodu gróźb ze strony zawodników gości pod adresem sędziego

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Motor II Lublin 5-2 Vrotcovia Lublin
Sławin Lublin 9-2 Czarni Pliszczyn
Wieniawa Lublin 9-2 GLKS Głusk (Lublin)
KS Ciecierzyn 2-3 Granit Bychawa
Avenir Jabłonna 0-1 GKS Dąbrowica
Rohland Tuszów 2-0 Krzczonovia Krzczonów
Sokół Konopnica 2-6 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 14 - 29-30 marca

Vrotcovia Lublin 5-2 Iskra POM II Piotrowice 30 marca, 13:00
Sokół Konopnica 2-4 Krzczonovia Krzczonów 30 marca, 12:00
Rohland Tuszów 3-1 GKS Dąbrowica 30 marca, 13:00
Avenir Jabłonna 3-2 Granit Bychawa 30 marca, 16:30
KS Ciecierzyn 2-1 GLKS Głusk (Lublin) 29 marca, 12:00
Wieniawa Lublin 5-0 Czarni Pliszczyn 9 kwietnia, 17:00
Sławin Lublin 2-4 Motor II Lublin 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Sławin Lublin 5-1 Vrotcovia Lublin 6 kwietnia, 16:00
Motor II Lublin 4-1 Wieniawa Lublin 6 kwietnia, 11:00
Czarni Pliszczyn 1-1 KS Ciecierzyn 16 kwietnia, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-1 Avenir Jabłonna 6 kwietnia, 15:00
w Wilczopolu
Granit Bychawa 3-2 Rohland Tuszów 5 kwietnia, 13:00
GKS Dąbrowica 0-6 Sokół Konopnica 23 kwietnia, 16:00
Krzczonovia Krzczonów 0-0 Iskra POM II Piotrowice 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Vrotcovia Lublin 3-0 Krzczonovia Krzczonów 13 kwietnia, 14:00
Iskra POM II Piotrowice 0-3 GKS Dąbrowica 13 kwietnia, 13:00
Sokół Konopnica 4-1 Granit Bychawa 13 kwietnia, 12:00
Rohland Tuszów 1-3 GLKS Głusk (Lublin) 12 kwietnia, 14:00
Avenir Jabłonna 3-1 Czarni Pliszczyn 13 kwietnia, 16:30
KS Ciecierzyn 2-8 Motor II Lublin 12 kwietnia, 15:00
Wieniawa Lublin 0-1 Sławin Lublin 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Wieniawa Lublin 2-1 Vrotcovia Lublin 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 11:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sławin Lublin 2-0 KS Ciecierzyn 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 16:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor II Lublin 6-0 Avenir Jabłonna 20 kwietnia, 11:00
w Jabłonnej, Motor II gospodarzem
Czarni Pliszczyn 2-3 Rohland Tuszów 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 14:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Głusk (Lublin) 3-2 Sokół Konopnica 20 kwietnia, 14:00
Granit Bychawa 2-0 Iskra POM II Piotrowice 20 kwietnia, 15:30
GKS Dąbrowica 1-0 Krzczonovia Krzczonów 14 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 13:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Vrotcovia Lublin 2-3 GKS Dąbrowica 27 kwietnia, 14:00
Krzczonovia Krzczonów 1-2 Granit Bychawa 27 kwietnia, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 1-2 GLKS Głusk (Lublin) 27 kwietnia, 13:00
Sokół Konopnica 1-1 Czarni Pliszczyn 27 kwietnia, 12:00
Rohland Tuszów 1-3 Motor II Lublin 26 kwietnia, 16:30
Avenir Jabłonna 1-3 Sławin Lublin 27 kwietnia, 16:30
KS Ciecierzyn 2-2 Wieniawa Lublin 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

KS Ciecierzyn 1-8 Vrotcovia Lublin 4 maja, 15:00
Wieniawa Lublin 3-1 Avenir Jabłonna 14 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 11:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sławin Lublin 5-3 Rohland Tuszów 4 maja, 17:00
Motor II Lublin 6-0 Sokół Konopnica 3 maja, 17:00
Czarni Pliszczyn 2-1 Iskra POM II Piotrowice 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 15:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Głusk (Lublin) 10-3 Krzczonovia Krzczonów 4 maja, 14:00
Granit Bychawa 3-1 GKS Dąbrowica 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Vrotcovia Lublin 5-0 Granit Bychawa 11 maja, 15:00
GKS Dąbrowica 3-2 GLKS Głusk (Lublin) 11 maja, 13:00
Krzczonovia Krzczonów 4-2 Czarni Pliszczyn 11 maja, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 2-4 Motor II Lublin 10 maja, 16:00
w Strzyżewicach
Sokół Konopnica 1-3 Sławin Lublin 11 maja, 12:00
Rohland Tuszów 1-7 Wieniawa Lublin 11 maja, 17:00
Avenir Jabłonna 4-1 KS Ciecierzyn 11 maja, 16:30

Kolejka 21 - 17-18 maja

Avenir Jabłonna 3-0 Vrotcovia Lublin 18 maja, 16:30
KS Ciecierzyn - Rohland Tuszów
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) nie odbył się
Wieniawa Lublin 4-0 Sokół Konopnica 18 maja, 11:00
Sławin Lublin 3-1 Iskra POM II Piotrowice 17 maja, 17:00
Motor II Lublin 3-1 Krzczonovia Krzczonów 18 maja, 11:00
Czarni Pliszczyn 1-2 GKS Dąbrowica 18 maja, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 5-3 Granit Bychawa 21 maja
w Wilczopolu; w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 22 - 24-25 maja

Vrotcovia Lublin 2-4 GLKS Głusk (Lublin) 25 maja, 15:00
Granit Bychawa 6-3 Czarni Pliszczyn 24 maja, 14:00
GKS Dąbrowica 2-8 Motor II Lublin 24 maja, 13:00
Krzczonovia Krzczonów 2-5 Sławin Lublin 25 maja, 11:00
Iskra POM II Piotrowice 0-9 Wieniawa Lublin 25 maja, 13:00
Sokół Konopnica 1-0 KS Ciecierzyn 25 maja, 12:00
Rohland Tuszów 0-3 Avenir Jabłonna 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Rohland Tuszów 4-0 Vrotcovia Lublin 31 maja, 15:00
Avenir Jabłonna 3-0 Sokół Konopnica 1 czerwca, 16:00
KS Ciecierzyn 6-0 Iskra POM II Piotrowice 1 czerwca, 15:00
Wieniawa Lublin 6-1 Krzczonovia Krzczonów 1 czerwca, 11:00
Sławin Lublin 7-1 GKS Dąbrowica 31 maja, 17:00
Motor II Lublin 0-3 Granit Bychawa 1 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 8-0, w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
Czarni Pliszczyn 1-10 GLKS Głusk (Lublin) 1 czerwca, 15:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Vrotcovia Lublin 8-2 Czarni Pliszczyn 8 czerwca, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-3 Motor II Lublin 10 czerwca, 18:00
w Wilczopolu
Granit Bychawa 0-1 Sławin Lublin 7 czerwca, 15:00
GKS Dąbrowica 1-4 Wieniawa Lublin 8 czerwca, 15:00
Krzczonovia Krzczonów 2-4 KS Ciecierzyn 8 czerwca, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 0-3 Avenir Jabłonna 8 czerwca, 14:00
Sokół Konopnica 2-1 Rohland Tuszów 8 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Sokół Konopnica 2-0 Vrotcovia Lublin 15 czerwca, 15:00
Rohland Tuszów 2-2 Iskra POM II Piotrowice 15 czerwca, 15:00
Avenir Jabłonna 1-1 Krzczonovia Krzczonów 15 czerwca, 15:00
KS Ciecierzyn 4-3 GKS Dąbrowica 15 czerwca, 15:00
Wieniawa Lublin 3-0 Granit Bychawa 15 czerwca, 13:00
(wo)
drużyna gości nie stawiłą się na spotkanie
Sławin Lublin 3-2 GLKS Głusk (Lublin) 15 czerwca, 15:00
Motor II Lublin 9-1 Czarni Pliszczyn 15 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Vrotcovia Lublin 1-7 Motor II Lublin 22 czerwca, 15:00
Czarni Pliszczyn 2-7 Sławin Lublin 22 czerwca, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 Wieniawa Lublin 22 czerwca, 15:00
Granit Bychawa 4-2 KS Ciecierzyn 22 czerwca, 15:00
GKS Dąbrowica 1-3 Avenir Jabłonna 22 czerwca, 15:00
Krzczonovia Krzczonów 2-3 Rohland Tuszów 22 czerwca, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 6-1 Sokół Konopnica 22 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Lublin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Lublin)

Klasa A 2007/2008 (Lublin I)
Klasa A 2007/2008 (Lublin II)
Klasa A 2007/2008 (Lublin III)

Klasa B 2007/2008 (Lublin I)
Klasa B 2007/2008 (Lublin II)
Klasa B 2007/2008 (Lublin III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas