[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Adamów 26 71 23 2 1 86-20 13 0 0 42-7 10 2 1 44-13
2.  ŁKS Łazy 26 56 17 5 4 48-16 9 3 1 22-8 8 2 3 26-8
3.  Lutnia Piszczac 26 48 14 6 6 50-26 10 3 0 31-8 4 3 6 19-18
4.  Victoria Parczew 26 44 13 5 8 65-35 9 2 2 42-16 4 3 6 23-19 2 4 1 1 0 4-3
5.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 44 13 5 8 46-34 8 2 3 26-16 5 3 5 20-18 2 1 0 1 1 3-4
6.  Unia Krzywda 26 42 13 3 10 39-39 8 2 3 23-14 5 1 7 16-25
7.  LZS Dobryń 26 40 12 4 10 53-36 6 3 4 34-20 6 1 6 19-16
8.  Orkan Wojcieszków 26 35 10 5 11 54-55 7 2 4 29-21 3 3 7 25-34
9.  Unia Żabików 26 34 10 4 12 50-56 7 2 4 28-24 3 2 8 22-32
10.  Grom Kąkolewnica 26 31 9 4 13 45-50 5 2 6 29-27 4 2 7 16-23
11.  Niwa Łomazy 26 23 5 8 13 33-60 5 2 6 19-29 0 6 7 14-31
12.  Janowia Janów Podlaski 26 18 6 0 20 37-98 5 0 8 22-42 1 0 12 15-56
13.  Dąb Dębowa Kłoda 26 17 4 5 17 19-62 2 4 7 10-21 2 1 10 9-41
14.  Granica Terespol 26 14 4 2 20 27-65 3 2 8 16-26 1 0 12 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Adamów    2-0 3-0 2-1 3-0 3-0 1-0 3-2 2-1 5-0 2-1 3-0* 10-2 3-0* 
 2 ŁKS Łazy4-0     1-0 0-3 0-0 1-0 2-1 2-2 3-0 1-0 1-1 3-1 3-0 1-0 
 3 Lutnia Piszczac0-0 0-0     1-0 1-0 4-0 2-1 6-4 2-1 2-0 1-1 7-1 2-0 3-0 
 4 Victoria Parczew1-1 0-1 1-1     2-1 1-2 4-1 6-4 3-0 3-2 6-1 7-2 3-0 5-0 
 5 Dwernicki Stoczek Łukowski0-1 2-0 0-3 2-2     2-1 2-2 3-2 3-0 2-0 1-0 4-2 1-2 4-1 
 6 Unia Krzywda1-2 1-2 2-1 0-0 2-1     1-0 2-1 4-3 1-2 0-0 6-1 1-0 2-1 
 7 LZS Dobryń1-2 0-1 3-3 0-2 0-1 3-1     2-2 3-1 2-2 4-1 5-2 5-0 6-2 
 8 Orkan Wojcieszków1-4 0-3 1-0 3-2 1-1 1-2 0-2     2-2 4-2 4-0 5-1 5-1 2-1 
 9 Unia Żabików0-5 2-1 1-0 3-2 4-0 4-1 1-3 0-1     0-1 4-4 3-2 3-3 3-1 
 10 Grom Kąkolewnica1-3 1-4 3-0 1-1 2-4 2-2 1-3 4-0 3-4     2-1 4-1 3-0 2-4 
 11 Niwa Łomazy3-8 0-7 0-2 2-1 0-0 2-3 1-0 1-2 2-2 0-4     3-0 4-0 1-0 
 12 Janowia Janów Podlaski0-12 0-3 2-6 3-2 0-5 1-3 1-2 1-3 2-3 3-1 3-1     1-0 5-1 
 13 Dąb Dębowa Kłoda0-3 0-0 1-3 0-2 3-4 1-0 0-1 1-1 0-4 0-0 1-1 1-2     2-0 
 14 Granica Terespol1-3 0-4 0-0 2-5 0-3 0-1 0-3 3-1 3-1 0-2 2-2 5-0 0-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Dwernicki Stoczek Łukowski 0-1 Sokół Adamów 19 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 0-2 Lutnia Piszczac 19 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 19 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 3-2 Grom Kąkolewnica 19 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 3-1 Unia Żabików 18 sierpnia, 17:00
Orkan Wojcieszków 0-2 LZS Dobryń 19 sierpnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-3 Unia Krzywda 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Sokół Adamów 3-0 Unia Krzywda 26 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 5-2 Janowia Janów Podlaski 26 sierpnia, 14:00
Unia Żabików 0-1 Orkan Wojcieszków 26 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-4 Granica Terespol 26 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Victoria Parczew 26 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 0-0 ŁKS Łazy 26 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Niwa Łomazy 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Niwa Łomazy 3-8 Sokół Adamów 29 sierpnia, 17:00
ŁKS Łazy 0-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 29 sierpnia, 17:00
Victoria Parczew 1-1 Lutnia Piszczac 29 sierpnia, 17:00
Granica Terespol 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 29 sierpnia, 17:00
Orkan Wojcieszków 4-2 Grom Kąkolewnica 29 sierpnia, 17:00
Janowia Janów Podlaski 2-3 Unia Żabików 29 sierpnia, 17:00
Unia Krzywda 1-0 LZS Dobryń 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Sokół Adamów 1-0 LZS Dobryń 2 września, 16:00
Unia Żabików 4-1 Unia Krzywda 2 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-1 Janowia Janów Podlaski 2 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 Orkan Wojcieszków 2 września, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 Granica Terespol 2 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Victoria Parczew 2 września, 16:00
Niwa Łomazy 0-7 ŁKS Łazy 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

ŁKS Łazy 4-0 Sokół Adamów 9 września, 16:00
Victoria Parczew 6-1 Niwa Łomazy 9 września, 16:00
Granica Terespol 0-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 9 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-0 Lutnia Piszczac 9 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 9 września, 16:00
Unia Krzywda 1-2 Grom Kąkolewnica 9 września, 16:00
LZS Dobryń 3-1 Unia Żabików 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Sokół Adamów 2-1 Unia Żabików 16 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-3 LZS Dobryń 16 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Unia Krzywda 16 września, 16:00
Lutnia Piszczac 7-1 Janowia Janów Podlaski 16 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-2 Orkan Wojcieszków 16 września, 16:00
Niwa Łomazy 1-0 Granica Terespol 16 września, 16:00
Victoria Parczew 0-1 ŁKS Łazy 15 września, 13:00
mecz przeniesiony do Parczewa w związku z obchodami 40-lecia Victorii

Kolejka 7 - 22-23 września

Victoria Parczew 1-1 Sokół Adamów 23 września, 14:00
Granica Terespol 0-4 ŁKS Łazy 23 września, 14:00
Orkan Wojcieszków 4-0 Niwa Łomazy 23 września, 14:00
Janowia Janów Podlaski 0-5 Dwernicki Stoczek Łukowski 23 września, 14:00
Unia Krzywda 2-1 Lutnia Piszczac 23 września, 14:00
LZS Dobryń 5-0 Dąb Dębowa Kłoda 23 września, 14:00
Unia Żabików 0-1 Grom Kąkolewnica 23 września, 14:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Sokół Adamów 5-0 Grom Kąkolewnica 30 września, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-4 Unia Żabików 30 września, 14:00
Lutnia Piszczac 2-1 LZS Dobryń 30 września, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Unia Krzywda 30 września, 14:00
Niwa Łomazy 3-0 Janowia Janów Podlaski 30 września, 14:00
ŁKS Łazy 2-2 Orkan Wojcieszków 30 września, 14:00
Victoria Parczew 5-0 Granica Terespol 30 września, 14:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Granica Terespol 1-3 Sokół Adamów 7 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 3-2 Victoria Parczew 7 października, 14:00
Janowia Janów Podlaski 0-3 ŁKS Łazy 7 października, 14:00
Unia Krzywda 0-0 Niwa Łomazy 7 października, 14:00
LZS Dobryń 0-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 7 października, 14:00
Unia Żabików 1-0 Lutnia Piszczac 7 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 14 października

Sokół Adamów 10-2 Dąb Dębowa Kłoda 14 października, 13:00
Lutnia Piszczac 2-0 Grom Kąkolewnica 14 października, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 Unia Żabików 14 października, 13:00
Niwa Łomazy 1-0 LZS Dobryń 14 października, 13:00
ŁKS Łazy 1-0 Unia Krzywda 14 października, 13:00
Victoria Parczew 7-2 Janowia Janów Podlaski 14 października, 13:00
Granica Terespol 3-1 Orkan Wojcieszków 14 października, 13:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Orkan Wojcieszków 1-4 Sokół Adamów 21 października, 13:00
Janowia Janów Podlaski 5-1 Granica Terespol 21 października, 13:00
Unia Krzywda 0-0 Victoria Parczew 21 października, 13:00
LZS Dobryń 0-1 ŁKS Łazy 21 października, 13:00
Unia Żabików 4-4 Niwa Łomazy 21 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 21 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-3 Lutnia Piszczac 21 października, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Sokół Adamów 3-0 Lutnia Piszczac 28 października, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 28 października, 13:00
Niwa Łomazy 0-4 Grom Kąkolewnica 28 października, 13:00
ŁKS Łazy 3-0 Unia Żabików 28 października, 13:00
Victoria Parczew 4-1 LZS Dobryń 28 października, 13:00
Granica Terespol 0-1 Unia Krzywda 28 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 5-1 Janowia Janów Podlaski 28 października, 13:00

Kolejka 13 - 4 listopada

Janowia Janów Podlaski 0-12 Sokół Adamów 4 listopada, 13:00
Unia Krzywda 2-1 Orkan Wojcieszków 4 listopada, 13:00
LZS Dobryń 6-2 Granica Terespol 4 listopada, 13:00
Unia Żabików 3-2 Victoria Parczew 4 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 1-4 ŁKS Łazy 4 listopada, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 Niwa Łomazy 4 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Sokół Adamów 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 6 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-1 Niwa Łomazy 6 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 ŁKS Łazy 6 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Victoria Parczew 6 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 3-1 Granica Terespol 6 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Orkan Wojcieszków 6 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 6-1 Janowia Janów Podlaski 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Unia Krzywda 1-2 Sokół Adamów 13 kwietnia, 14:00
Janowia Janów Podlaski 1-2 LZS Dobryń 13 kwietnia, 14:00
Orkan Wojcieszków 2-2 Unia Żabików 13 kwietnia, 14:00
Granica Terespol 0-2 Grom Kąkolewnica 13 kwietnia, 14:00
Victoria Parczew 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 13 kwietnia, 14:00
ŁKS Łazy 1-0 Lutnia Piszczac 13 kwietnia, 14:00
Niwa Łomazy 0-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 kwietnia

Sokół Adamów 2-1 Niwa Łomazy 20 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 ŁKS Łazy 20 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-0 Victoria Parczew 20 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Granica Terespol 20 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-0 Orkan Wojcieszków 20 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 3-2 Janowia Janów Podlaski 20 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 3-1 Unia Krzywda 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

LZS Dobryń 1-2 Sokół Adamów 27 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 4-3 Unia Żabików 27 kwietnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-1 Grom Kąkolewnica 27 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 5-1 Dąb Dębowa Kłoda 27 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 0-0 Lutnia Piszczac 27 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 1-1 Niwa Łomazy 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 1 maja

Sokół Adamów 2-0 ŁKS Łazy 1 maja, 16:00
Niwa Łomazy 2-1 Victoria Parczew 1 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-1 Granica Terespol 21 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 16:00) mecz się nie odbył
Lutnia Piszczac 6-4 Orkan Wojcieszków 1 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Janowia Janów Podlaski 1 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-2 Unia Krzywda 1 maja, 16:00
Unia Żabików 1-3 LZS Dobryń 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

ŁKS Łazy 0-3 Victoria Parczew 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 14:00) mecz odwołany
Unia Żabików 0-5 Sokół Adamów 4 maja, 16:00
LZS Dobryń 2-2 Grom Kąkolewnica 4 maja, 16:00
Unia Krzywda 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 4 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-6 Lutnia Piszczac 4 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 16:00) odwołany z powodu śmierci piłkarza drużyny gości
Granica Terespol 2-2 Niwa Łomazy 4 maja, 16:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Sokół Adamów 2-1 Victoria Parczew 11 maja, 16:00
ŁKS Łazy 1-0 Granica Terespol 11 maja, 14:00
Niwa Łomazy 1-2 Orkan Wojcieszków 11 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 4-2 Janowia Janów Podlaski 11 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 4-0 Unia Krzywda 11 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 LZS Dobryń 11 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-4 Unia Żabików 11 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Grom Kąkolewnica 1-3 Sokół Adamów 18 maja, 16:00
Unia Żabików 3-3 Dąb Dębowa Kłoda 18 maja, 16:00
LZS Dobryń 3-3 Lutnia Piszczac 18 maja, 16:00
Unia Krzywda 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 16:00) przerwany po 20 minutach przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
Janowia Janów Podlaski 3-1 Niwa Łomazy 18 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-3 ŁKS Łazy 18 maja, 16:00
Granica Terespol 2-5 Victoria Parczew 18 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25 maja

Sokół Adamów 3-0 Granica Terespol 25 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Parczew 6-4 Orkan Wojcieszków 25 maja, 16:00
ŁKS Łazy 3-1 Janowia Janów Podlaski 25 maja, 14:00
Niwa Łomazy 2-3 Unia Krzywda 25 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 LZS Dobryń 25 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 2-1 Unia Żabików 25 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Grom Kąkolewnica 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1 czerwca

Dąb Dębowa Kłoda 0-3 Sokół Adamów 1 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-0 Lutnia Piszczac 1 czerwca, 16:00
Unia Żabików 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 czerwca, 16:00
LZS Dobryń 4-1 Niwa Łomazy 1 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 1-2 ŁKS Łazy 1 czerwca, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-2 Victoria Parczew 1 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-1 Granica Terespol 1 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Sokół Adamów 3-2 Orkan Wojcieszków 8 czerwca, 16:00
Granica Terespol 5-0 Janowia Janów Podlaski 8 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 1-2 Unia Krzywda 8 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 2-1 LZS Dobryń 8 czerwca, 14:00
Niwa Łomazy 2-2 Unia Żabików 8 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Grom Kąkolewnica 8 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 2-0 Dąb Dębowa Kłoda 8 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Lutnia Piszczac 0-0 Sokół Adamów 15 czerwca, 17:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 15 czerwca, 17:00
Grom Kąkolewnica 2-1 Niwa Łomazy 15 czerwca, 17:00
Unia Żabików 2-1 ŁKS Łazy 15 czerwca, 17:00
LZS Dobryń 0-2 Victoria Parczew 15 czerwca, 17:00
Unia Krzywda 2-1 Granica Terespol 15 czerwca, 17:00
Janowia Janów Podlaski 1-3 Orkan Wojcieszków 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Sokół Adamów 3-0 Janowia Janów Podlaski 22 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Wojcieszków 1-2 Unia Krzywda 22 czerwca, 16:00
Granica Terespol 0-3 LZS Dobryń 22 czerwca, 16:00
Victoria Parczew 3-0 Unia Żabików 22 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-0 Grom Kąkolewnica 22 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 4-0 Dąb Dębowa Kłoda 22 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-3 Lutnia Piszczac 22 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (lubelska)

IV liga 2007/2008 (lubelska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Chełm)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Lublin)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Zamość)

Klasa A 2007/2008 (Biała Podlaska)

Autor: Kamil Kowalski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas