[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Wrocław IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zachód Sobótka 24 65 21 2 1 109-33 12 0 0 70-11 9 2 1 39-22
2.  GLKS Mietków 24 47 15 2 7 51-37 9 0 3 24-16 6 2 4 27-21
3.  Sadowice Sadków 24 41 13 2 9 68-54 7 2 3 42-23 6 0 6 26-31
4.  LZS Zachowice 24 39 12 3 9 59-47 6 1 5 31-23 6 2 4 28-24
5.  Dromex Piersno 23 38 11 5 7 49-44 6 5 1 30-22 5 0 6 19-22
6.  Piorun Jakubkowice 24 36 11 3 10 55-52 5 1 6 28-28 6 2 4 27-24 2 6 2 0 0 6-0
7.  Tytan Strzeganowice 24 36 12 0 12 42-54 7 0 5 23-19 5 0 7 19-35 2 0 0 0 2 0-6
8.  LZS Osiek 24 34 10 4 10 58-60 7 2 3 30-15 3 2 7 28-45
9.  Błękitni Gniechowice 24 30 9 3 12 42-50 7 2 3 29-20 2 1 9 13-30
10.  Ślęża II Sobótka 24 27 7 6 11 56-64 5 2 5 28-24 2 4 6 28-40
11.  KP Wichrów 23 20 6 2 15 43-55 6 2 3 28-20 0 0 12 15-35
12.  Ambrozja Bogdaszowice 24 18 5 3 16 37-73 4 1 7 25-37 1 2 9 12-36
13.  ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 24 15 4 3 17 22-68 2 1 9 13-32 2 2 8 9-36
Sparta Wawrzeńczyce wycofała się po 8. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zachód Sobótka    6-2 3-0 6-0 6-0 2-1 10-1 8-2 6-0 6-3 2-1 5-1 10-0 
 2 GLKS Mietków4-2     0-1 2-1 3-2 1-4 3-0 0-4* 2-0 1-0 2-1 4-1 2-0 
 3 Sadowice Sadków3-3 3-4     3-3 0-3* 1-2 4-0 7-2 4-0 3-2 5-4 6-0 3-0 
 4 LZS Zachowice2-4 0-1 4-6     2-1 1-3 2-1 8-0 4-0 3-4 2-1 2-2 1-0 
 5 Dromex Piersno2-7 2-1 4-2 2-2     2-2 3-0* 2-1 1-1 2-2 5-1 4-2 1-1 
 6 Piorun Jakubkowice0-3 2-2 0-2 1-7 1-2     5-0 3-4 2-1 6-1 3-2 3-1 2-3 
 7 Tytan Strzeganowice0-3 3-2 2-0 1-0 3-1 0-1     6-3 2-4 3-1 2-1 0-1 1-2 
 8 LZS Osiek1-2 1-0 1-2 3-4 2-1 2-2 4-2     2-0 4-1 4-1 0-0 6-0* 
 9 Błękitni Gniechowice2-2 0-3 6-4 2-3 3-1 4-1 0-1 3-1     2-2 2-1 2-0 3-1 
 10 Ślęża II Sobótka1-2 0-3 4-0 1-2 1-3 6-3 2-3 1-1 3-2     4-1 3-2 2-2 
 11 KP Wichrów3-5 1-1 6-0 2-1 3-6 1-2 1-0 1-0 4-4     4-1 2-0 
 12 Ambrozja Bogdaszowice2-3 2-5 1-5 0-3* 1-2 2-1 1-4 3-7 3-2 4-4 3-1     3-0* 
 13 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)2-3 1-3 0-4* 1-2 0-3 0-1 0-5 3-3 0-3* 2-4 1-0 3-1     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

LZS Osiek 1-2 Zachód Sobótka
Ślęża II Sobótka 3-2 Błękitni Gniechowice
Dromex Piersno 2-1 GLKS Mietków
Ambrozja Bogdaszowice 3-1 KP Wichrów
Sadowice Sadków 1-2 Piorun Jakubkowice
LZS Zachowice 2-1 Tytan Strzeganowice
Sparta Wawrzeńczyce - ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
na boisku 4-0, gra nieuprawnionego zawodnika, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Zachód Sobótka 10-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Tytan Strzeganowice - Sparta Wawrzeńczyce
na boisku 1-0, gra nieuprawnionego zawodnika, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Piorun Jakubkowice 1-7 LZS Zachowice
KP Wichrów 6-0 Sadowice Sadków
GLKS Mietków 4-1 Ambrozja Bogdaszowice
Błękitni Gniechowice 3-1 Dromex Piersno
LZS Osiek 4-1 Ślęża II Sobótka

Kolejka 3 - 2 września

Ślęża II Sobótka 1-2 Zachód Sobótka
Dromex Piersno 2-1 LZS Osiek
Ambrozja Bogdaszowice 3-2 Błękitni Gniechowice
Sadowice Sadków 3-4 GLKS Mietków
LZS Zachowice 2-1 KP Wichrów
Sparta Wawrzeńczyce - Piorun Jakubkowice
było 4-3, anulowany
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-5 Tytan Strzeganowice

Kolejka 4 - 9 września

Zachód Sobótka 10-1 Tytan Strzeganowice
Piorun Jakubkowice 2-3 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
KP Wichrów - Sparta Wawrzeńczyce
było 2-2, anulowany
GLKS Mietków 2-1 LZS Zachowice
Błękitni Gniechowice 6-4 Sadowice Sadków
LZS Osiek 0-0 Ambrozja Bogdaszowice
Ślęża II Sobótka 1-3 Dromex Piersno

Kolejka 5 - 16 września

Dromex Piersno 2-7 Zachód Sobótka
Ambrozja Bogdaszowice 4-4 Ślęża II Sobótka
Sadowice Sadków 7-2 LZS Osiek
LZS Zachowice 4-0 Błękitni Gniechowice
Sparta Wawrzeńczyce - GLKS Mietków
było 2-0, anulowany
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-0 KP Wichrów
Tytan Strzeganowice 0-1 Piorun Jakubkowice

Kolejka 6 - 23 września

Zachód Sobótka 2-1 Piorun Jakubkowice
KP Wichrów 1-2 Tytan Strzeganowice
GLKS Mietków 2-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Błękitni Gniechowice - Sparta Wawrzeńczyce
było 2-0, anulowany
LZS Osiek 3-4 LZS Zachowice
Ślęża II Sobótka 4-0 Sadowice Sadków
Dromex Piersno 4-2 Ambrozja Bogdaszowice

Kolejka 7 - 30 września

Ambrozja Bogdaszowice 2-3 Zachód Sobótka
Sadowice Sadków 0-3 Dromex Piersno
(wo)
LZS Zachowice 3-4 Ślęża II Sobótka
Sparta Wawrzeńczyce - LZS Osiek
było 3-2, anulowany
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-3 Błękitni Gniechowice
(wo)
na boisku 2-1
Tytan Strzeganowice 3-2 GLKS Mietków
Piorun Jakubkowice 3-2 KP Wichrów

Kolejka 8 - 7 października

Zachód Sobótka 2-1 KP Wichrów
GLKS Mietków 1-4 Piorun Jakubkowice
Błękitni Gniechowice 0-1 Tytan Strzeganowice
LZS Osiek 6-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
(wo)
na boisku 6-1
Ślęża II Sobótka - Sparta Wawrzeńczyce
było 2-0, anulowany
Dromex Piersno 2-2 LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice 1-5 Sadowice Sadków

Kolejka 9 - 14 października

Pauza: Dromex Piersno.
 
Sadowice Sadków 3-3 Zachód Sobótka
LZS Zachowice 2-2 Ambrozja Bogdaszowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 2-4 Ślęża II Sobótka
Tytan Strzeganowice 6-3 LZS Osiek
Piorun Jakubkowice 2-1 Błękitni Gniechowice
KP Wichrów 1-1 GLKS Mietków

Kolejka 10 - 21 października

Pauza: Ambrozja Bogdaszowice.
 
Zachód Sobótka 6-2 GLKS Mietków
Błękitni Gniechowice 2-1 KP Wichrów
LZS Osiek 2-2 Piorun Jakubkowice
Ślęża II Sobótka 2-3 Tytan Strzeganowice
Dromex Piersno 1-1 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Sadowice Sadków 3-3 LZS Zachowice

Kolejka 11 - 28 października

Pauza: Sadowice Sadków.
 
LZS Zachowice 2-4 Zachód Sobótka
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 3-1 Ambrozja Bogdaszowice
Tytan Strzeganowice 3-1 Dromex Piersno
Piorun Jakubkowice 6-1 Ślęża II Sobótka
KP Wichrów 1-0 LZS Osiek
GLKS Mietków 2-0 Błękitni Gniechowice

Kolejka 12 - 4 listopada

Pauza: LZS Zachowice.
 
Zachód Sobótka 6-0 Błękitni Gniechowice
LZS Osiek 1-0 GLKS Mietków
Ślęża II Sobótka 4-1 KP Wichrów
Dromex Piersno 2-2 Piorun Jakubkowice
Ambrozja Bogdaszowice 1-4 Tytan Strzeganowice
Sadowice Sadków 3-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Zachód Sobótka.
 
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-2 LZS Zachowice 30 marca
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu trudnych warunków atmosferycznych
Tytan Strzeganowice 2-0 Sadowice Sadków
Piorun Jakubkowice 3-1 Ambrozja Bogdaszowice 30 marca
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu trudnych warunków atmosferycznych
KP Wichrów - Dromex Piersno
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu trudnych warunków atmosferycznych
GLKS Mietków 1-0 Ślęża II Sobótka 30 marca
w pierwotnym terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu trudnych warunków atmosferycznych
Błękitni Gniechowice 3-1 LZS Osiek

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Pauza: ULKS Piotrowice (k. Wrocławia).
 
Zachód Sobótka 8-2 LZS Osiek
Błękitni Gniechowice 2-2 Ślęża II Sobótka
GLKS Mietków 3-2 Dromex Piersno
KP Wichrów 4-1 Ambrozja Bogdaszowice
Piorun Jakubkowice 0-2 Sadowice Sadków
Tytan Strzeganowice 1-0 LZS Zachowice

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Pauza: Tytan Strzeganowice.
 
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 2-3 Zachód Sobótka
LZS Zachowice 1-3 Piorun Jakubkowice
Sadowice Sadków 5-4 KP Wichrów
Ambrozja Bogdaszowice 2-5 GLKS Mietków
Dromex Piersno 1-1 Błękitni Gniechowice
Ślęża II Sobótka 1-1 LZS Osiek

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Pauza: Piorun Jakubkowice.
 
Zachód Sobótka 6-3 Ślęża II Sobótka
LZS Osiek 2-1 Dromex Piersno
Błękitni Gniechowice 2-0 Ambrozja Bogdaszowice
GLKS Mietków 0-1 Sadowice Sadków
KP Wichrów 2-1 LZS Zachowice
Tytan Strzeganowice 1-2 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Pauza: KP Wichrów.
 
Tytan Strzeganowice 0-3 Zachód Sobótka
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-1 Piorun Jakubkowice
LZS Zachowice 0-1 GLKS Mietków
Sadowice Sadków 4-0 Błękitni Gniechowice
Ambrozja Bogdaszowice 3-7 LZS Osiek
Dromex Piersno 2-2 Ślęża II Sobótka

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: GLKS Mietków.
 
Zachód Sobótka 6-0 Dromex Piersno
Ślęża II Sobótka 3-2 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 1-2 Sadowice Sadków
Błękitni Gniechowice 2-3 LZS Zachowice
KP Wichrów 2-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Piorun Jakubkowice 5-0 Tytan Strzeganowice

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: Błękitni Gniechowice.
 
Piorun Jakubkowice 0-3 Zachód Sobótka
Tytan Strzeganowice 2-1 KP Wichrów
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 1-3 GLKS Mietków
LZS Zachowice 8-0 LZS Osiek
Sadowice Sadków 3-2 Ślęża II Sobótka
Ambrozja Bogdaszowice 1-2 Dromex Piersno

Kolejka 20 - 11 maja

Pauza: LZS Osiek.
 
Zachód Sobótka 5-1 Ambrozja Bogdaszowice
Dromex Piersno 4-2 Sadowice Sadków
Ślęża II Sobótka 1-2 LZS Zachowice
Błękitni Gniechowice 3-1 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
GLKS Mietków 3-0 Tytan Strzeganowice
KP Wichrów 3-6 Piorun Jakubkowice

Kolejka 21 - 18 maja

Pauza: Ślęża II Sobótka.
 
KP Wichrów 3-5 Zachód Sobótka
Piorun Jakubkowice 2-2 GLKS Mietków
Tytan Strzeganowice 2-4 Błękitni Gniechowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 3-3 LZS Osiek
LZS Zachowice 2-1 Dromex Piersno
Sadowice Sadków 6-0 Ambrozja Bogdaszowice

Kolejka 22 - 22 maja

Pauza: Dromex Piersno.
 
Zachód Sobótka 3-0 Sadowice Sadków
Ambrozja Bogdaszowice 0-3 LZS Zachowice
(wo)
mecz się nie odbył
Ślęża II Sobótka 2-2 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
LZS Osiek 4-2 Tytan Strzeganowice
Błękitni Gniechowice 4-1 Piorun Jakubkowice
GLKS Mietków 2-1 KP Wichrów

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: Ambrozja Bogdaszowice.
 
GLKS Mietków 4-2 Zachód Sobótka
KP Wichrów 1-0 Błękitni Gniechowice
Piorun Jakubkowice 3-4 LZS Osiek
Tytan Strzeganowice 3-1 Ślęża II Sobótka
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-3 Dromex Piersno
LZS Zachowice 4-6 Sadowice Sadków

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: Sadowice Sadków.
 
Zachód Sobótka 6-0 LZS Zachowice
Ambrozja Bogdaszowice 3-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
(wo)
na boisku 3-1
Dromex Piersno 3-0 Tytan Strzeganowice
(wo)
Ślęża II Sobótka 6-3 Piorun Jakubkowice
LZS Osiek 4-1 KP Wichrów
Błękitni Gniechowice 0-3 GLKS Mietków

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: LZS Zachowice.
 
Błękitni Gniechowice 2-2 Zachód Sobótka
GLKS Mietków 0-4 LZS Osiek
(wo)
na boisku 4-4
KP Wichrów 4-4 Ślęża II Sobótka
Piorun Jakubkowice 1-2 Dromex Piersno
Tytan Strzeganowice 0-1 Ambrozja Bogdaszowice
ULKS Piotrowice (k. Wrocławia) 0-4 Sadowice Sadków
(wo)
na boisku 3-4

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Zachód Sobótka.
 
LZS Zachowice 1-0 ULKS Piotrowice (k. Wrocławia)
Sadowice Sadków 4-0 Tytan Strzeganowice
Ambrozja Bogdaszowice 2-1 Piorun Jakubkowice
Dromex Piersno 5-1 KP Wichrów
Ślęża II Sobótka 0-3 GLKS Mietków
LZS Osiek 2-0 Błękitni Gniechowice

Klasa A 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław IV)

Klasa B 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław IX)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław V)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VII)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VIII)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław X)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XII)

Klasa C 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa C 2007/2008 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas