[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Wrocław X
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Plon Gądkowice 26 61 19 4 3 113-28 12 0 1 73-12 7 4 2 40-16
2.  Sokół Ujeździec Wielki 25 58 19 1 5 57-31 10 1 2 32-15 9 0 3 25-16
3.  WKS Chełstów 26 46 14 4 8 73-45 10 1 2 52-21 4 3 6 21-24
4.  Piorun Koniowo 25 44 12 8 5 59-47 6 5 1 32-19 6 3 4 27-28
5.  Sokół Łąki 26 41 11 8 7 66-51 7 3 3 33-20 4 5 4 33-31
6.  Victoria Cieszków 26 39 11 6 9 51-44 6 3 4 31-21 5 3 5 20-23
7.  Promień Brzyków 26 37 11 4 11 60-64 6 2 5 34-31 5 2 6 26-33
8.  Orzeł Biedaszków Wielki 26 36 11 3 12 53-60 7 1 5 29-29 4 2 7 24-31
9.  LZS Kaszyce Wielkie 25 33 10 3 12 67-57 6 2 4 31-22 4 1 8 36-35
10.  ULKS Powidzko 25 32 9 5 11 65-56 6 4 3 34-21 3 1 8 31-35
11.  SKS Złotów 26 30 8 6 12 45-69 6 3 4 25-31 2 3 8 20-38
12.  Błękitni Pawłów Trzebnicki 26 19 5 4 17 51-87 4 3 6 24-32 1 1 11 27-55
13.  Barycz II Sułów 26 17 5 2 19 25-86 2 1 10 11-38 3 1 9 14-48
14.  Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 26 14 4 2 20 45-111 4 1 8 27-53 0 1 12 18-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Plon Gądkowice    5-1 4-0 8-0 7-0 6-0 5-2 0-3 4-3 4-0 5-0 9-2 6-1 10-0 
 2 Sokół Ujeździec Wielki2-1     2-1 0-2 1-1 1-0 4-1 3-2 *** 4-1 3-0 3-1 5-0 4-2 
 3 WKS Chełstów5-1 0-1     3-4 6-3 3-0 2-2 4-0 7-3 5-3 3-2 4-1 5-0 5-1 
 4 Piorun Koniowo2-2 2-0     2-2 2-2 0-0 1-1 2-1 0-4 2-1 5-3 9-1 5-2 
 5 Sokół Łąki2-2 1-2 2-2 3-0     2-1 1-2 3-3 2-1 4-2 7-2 3-2 0-1 3-0 
 6 Victoria Cieszków2-3 3-0* 1-2 1-1 3-2     2-4 5-0 2-2 2-1 1-1 5-2 1-2 3-1 
 7 Promień Brzyków0-2 0-1 4-3 4-3 0-4* 0-3     2-5 6-0* 4-2 4-1 5-2 1-1 4-4 
 8 Orzeł Biedaszków Wielki0-8* 0-1 2-1 3-0 2-2 2-3 0-3     3-0* 1-4 3-2 8-3 2-1 3-1 
 9 LZS Kaszyce Wielkie1-1 1-2 4-2 0-3* 4-3 1-2 5-2 3-1     0-0 3-2 0-3* 9-1 
 10 ULKS Powidzko1-4 2-3 1-1 2-2 1-1 3-3 3-0* 4-2 4-0     1-3 4-1 5-0 3-1 
 11 SKS Złotów1-1 2-1 1-5 1-3 2-2 0-2 2-1 2-1 0-6 2-2     5-3 4-3 3-1 
 12 Błękitni Pawłów Trzebnicki0-2 0-3 0-2 2-2 0-3 2-2 6-1 1-3 1-7 3-2 2-2     4-1 3-2 
 13 Barycz II Sułów0-5 1-5 0-1 0-3 2-3 1-0 0-3* 0-2 1-4 0-6 2-3 1-1     3-2 
 14 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka0-8 1-5 1-1 1-4 1-7 0-2 3-5 3-1 0-9 6-4 5-3 0-4 6-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 0-8 Plon Gądkowice
Błękitni Pawłów Trzebnicki 2-2 SKS Złotów
Victoria Cieszków 3-0 Sokół Ujeździec Wielki
(wo)
na boisku 0-1, gra nieuprawnionego zawodnika
LZS Kaszyce Wielkie 0-3 Barycz II Sułów
(wo)
na boisku 6-0, gra nieuprawnionego zawodnika
Orzeł Biedaszków Wielki 2-1 WKS Chełstów
Piorun Koniowo 0-4 ULKS Powidzko
Promień Brzyków 0-4 Sokół Łąki
(wo)
na boisku 1-4, gra nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Plon Gądkowice 7-0 Sokół Łąki
ULKS Powidzko 3-0 Promień Brzyków
(wo)
na boisku 2-1, gra nieuprawnionego zawodnika
WKS Chełstów 3-4 Piorun Koniowo
Barycz II Sułów 0-2 Orzeł Biedaszków Wielki
Sokół Ujeździec Wielki - LZS Kaszyce Wielkie
(wo)
na boisku 1-1, gra nieuprawnionych zawodników
SKS Złotów 0-2 Victoria Cieszków
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 0-4 Błękitni Pawłów Trzebnicki

Kolejka 3 - 2 września

Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-2 Plon Gądkowice
Victoria Cieszków 3-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
LZS Kaszyce Wielkie 0-0 SKS Złotów
Orzeł Biedaszków Wielki 0-1 Sokół Ujeździec Wielki
Piorun Koniowo 9-1 Barycz II Sułów
Promień Brzyków 4-3 WKS Chełstów
Sokół Łąki 4-2 ULKS Powidzko

Kolejka 4 - 9 września

Plon Gądkowice 4-0 ULKS Powidzko
WKS Chełstów 6-3 Sokół Łąki
Barycz II Sułów 0-3 Promień Brzyków
(wo)
na boisku 3-1
Sokół Ujeździec Wielki 0-2 Piorun Koniowo
SKS Złotów 2-1 Orzeł Biedaszków Wielki
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 0-9 LZS Kaszyce Wielkie
Błękitni Pawłów Trzebnicki 2-2 Victoria Cieszków

Kolejka 5 - 16 września

Victoria Cieszków 2-3 Plon Gądkowice
LZS Kaszyce Wielkie 3-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Orzeł Biedaszków Wielki 3-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Piorun Koniowo 2-1 SKS Złotów
Promień Brzyków 0-1 Sokół Ujeździec Wielki
Sokół Łąki 0-1 Barycz II Sułów
ULKS Powidzko 1-1 WKS Chełstów

Kolejka 6 - 23 września

Plon Gądkowice 4-0 WKS Chełstów
Barycz II Sułów 0-6 ULKS Powidzko
Sokół Ujeździec Wielki 1-1 Sokół Łąki
SKS Złotów 2-1 Promień Brzyków
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-4 Piorun Koniowo
Błękitni Pawłów Trzebnicki 1-3 Orzeł Biedaszków Wielki
Victoria Cieszków 2-2 LZS Kaszyce Wielkie

Kolejka 7 - 30 września

LZS Kaszyce Wielkie 1-1 Plon Gądkowice
Orzeł Biedaszków Wielki 2-3 Victoria Cieszków
Piorun Koniowo 5-3 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Promień Brzyków 4-4 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Sokół Łąki 7-2 SKS Złotów
ULKS Powidzko 2-3 Sokół Ujeździec Wielki
WKS Chełstów 5-0 Barycz II Sułów

Kolejka 8 - 7 października

Plon Gądkowice 6-1 Barycz II Sułów
Sokół Ujeździec Wielki 2-1 WKS Chełstów
SKS Złotów 2-2 ULKS Powidzko
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-7 Sokół Łąki
Błękitni Pawłów Trzebnicki 6-1 Promień Brzyków
Victoria Cieszków 1-1 Piorun Koniowo
LZS Kaszyce Wielkie 3-1 Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 9 - 14 października

Orzeł Biedaszków Wielki 0-8 Plon Gądkowice
(wo)
na boisku 1-8
Piorun Koniowo 2-1 LZS Kaszyce Wielkie
Promień Brzyków 0-3 Victoria Cieszków
Sokół Łąki 3-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki
ULKS Powidzko 3-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
WKS Chełstów 3-2 SKS Złotów
Barycz II Sułów 1-5 Sokół Ujeździec Wielki

Kolejka 10 - 21 października

Plon Gądkowice 5-1 Sokół Ujeździec Wielki
SKS Złotów 4-3 Barycz II Sułów
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-1 WKS Chełstów
Błękitni Pawłów Trzebnicki 3-2 ULKS Powidzko
Victoria Cieszków 3-2 Sokół Łąki
LZS Kaszyce Wielkie 5-2 Promień Brzyków
Orzeł Biedaszków Wielki 3-0 Piorun Koniowo

Kolejka 11 - 28 października

Piorun Koniowo 2-2 Plon Gądkowice
Promień Brzyków 2-5 Orzeł Biedaszków Wielki
Sokół Łąki 2-1 LZS Kaszyce Wielkie
ULKS Powidzko 3-3 Victoria Cieszków
WKS Chełstów 4-1 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Barycz II Sułów 3-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Sokół Ujeździec Wielki 3-0 SKS Złotów

Kolejka 12 - 4 listopada

Plon Gądkowice 5-0 SKS Złotów
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-5 Sokół Ujeździec Wielki
Błękitni Pawłów Trzebnicki 4-1 Barycz II Sułów
Victoria Cieszków 1-2 WKS Chełstów
LZS Kaszyce Wielkie - ULKS Powidzko
mecz przerwany w 64. minucie przy stanie 1-3 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców
Orzeł Biedaszków Wielki 2-2 Sokół Łąki
Piorun Koniowo 0-0 Promień Brzyków

Kolejka 13 - 11 listopada

Promień Brzyków 0-2 Plon Gądkowice
Sokół Łąki 3-0 Piorun Koniowo
ULKS Powidzko 4-2 Orzeł Biedaszków Wielki
WKS Chełstów 7-3 LZS Kaszyce Wielkie
Barycz II Sułów 1-0 Victoria Cieszków
Sokół Ujeździec Wielki 3-1 Błękitni Pawłów Trzebnicki
SKS Złotów 3-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka

Kolejka 14 - 30 marca

Plon Gądkowice 10-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
SKS Złotów 5-3 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Sokół Ujeździec Wielki 1-0 Victoria Cieszków
Barycz II Sułów 1-4 LZS Kaszyce Wielkie
WKS Chełstów 4-0 Orzeł Biedaszków Wielki
ULKS Powidzko 2-2 Piorun Koniowo
Sokół Łąki 1-2 Promień Brzyków

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Sokół Łąki 2-2 Plon Gądkowice
Promień Brzyków 4-2 ULKS Powidzko
Piorun Koniowo 2-0 WKS Chełstów
Orzeł Biedaszków Wielki 2-1 Barycz II Sułów
LZS Kaszyce Wielkie 1-2 Sokół Ujeździec Wielki
Victoria Cieszków 1-1 SKS Złotów
Błękitni Pawłów Trzebnicki 3-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Plon Gądkowice 9-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 0-2 Victoria Cieszków
SKS Złotów 0-6 LZS Kaszyce Wielkie
Sokół Ujeździec Wielki 3-2 Orzeł Biedaszków Wielki
Barycz II Sułów 0-3 Piorun Koniowo
WKS Chełstów 2-2 Promień Brzyków
ULKS Powidzko 1-1 Sokół Łąki

Kolejka 17 - 20 kwietnia

ULKS Powidzko 1-4 Plon Gądkowice
Sokół Łąki 2-2 WKS Chełstów
Promień Brzyków 1-1 Barycz II Sułów
Piorun Koniowo - Sokół Ujeździec Wielki
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Biedaszków Wielki 3-2 SKS Złotów
LZS Kaszyce Wielkie 9-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Victoria Cieszków 5-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Plon Gądkowice 6-0 Victoria Cieszków
Błękitni Pawłów Trzebnicki 1-7 LZS Kaszyce Wielkie
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 3-1 Orzeł Biedaszków Wielki
SKS Złotów 1-3 Piorun Koniowo
Sokół Ujeździec Wielki 4-1 Promień Brzyków
Barycz II Sułów 2-3 Sokół Łąki
WKS Chełstów 5-3 ULKS Powidzko

Kolejka 19 - 1 maja

WKS Chełstów 5-1 Plon Gądkowice
ULKS Powidzko 5-0 Barycz II Sułów
Sokół Łąki 1-2 Sokół Ujeździec Wielki
Promień Brzyków 4-1 SKS Złotów
Piorun Koniowo 5-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Orzeł Biedaszków Wielki 8-3 Błękitni Pawłów Trzebnicki
LZS Kaszyce Wielkie 1-2 Victoria Cieszków

Kolejka 20 - 4 maja

Plon Gądkowice 4-3 LZS Kaszyce Wielkie
Victoria Cieszków 5-0 Orzeł Biedaszków Wielki
Błękitni Pawłów Trzebnicki 2-2 Piorun Koniowo
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 3-5 Promień Brzyków
SKS Złotów 2-2 Sokół Łąki
Sokół Ujeździec Wielki 4-1 ULKS Powidzko
Barycz II Sułów 0-1 WKS Chełstów

Kolejka 21 - 11 maja

Barycz II Sułów 0-5 Plon Gądkowice
WKS Chełstów 0-1 Sokół Ujeździec Wielki
ULKS Powidzko 1-3 SKS Złotów
Sokół Łąki 3-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Promień Brzyków 5-2 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Piorun Koniowo 2-2 Victoria Cieszków
Orzeł Biedaszków Wielki 3-0 LZS Kaszyce Wielkie
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 22 - 18 maja

Plon Gądkowice 0-3 Orzeł Biedaszków Wielki
LZS Kaszyce Wielkie 0-3 Piorun Koniowo
(wo)
na boisku 2-1
Victoria Cieszków 2-4 Promień Brzyków
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-3 Sokół Łąki
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 6-4 ULKS Powidzko
SKS Złotów 1-5 WKS Chełstów
Sokół Ujeździec Wielki 5-0 Barycz II Sułów

Kolejka 23 - 25 maja

Sokół Ujeździec Wielki 2-1 Plon Gądkowice
Barycz II Sułów 2-3 SKS Złotów
WKS Chełstów 5-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
ULKS Powidzko 4-1 Błękitni Pawłów Trzebnicki
Sokół Łąki 2-1 Victoria Cieszków
Promień Brzyków 6-0 LZS Kaszyce Wielkie
(wo)
na boisku 6-2
Piorun Koniowo 1-1 Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 24 - 1 czerwca

Plon Gądkowice 8-0 Piorun Koniowo
Orzeł Biedaszków Wielki 0-3 Promień Brzyków
LZS Kaszyce Wielkie 4-3 Sokół Łąki
Victoria Cieszków 2-1 ULKS Powidzko
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-2 WKS Chełstów
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 6-0 Barycz II Sułów
SKS Złotów 2-1 Sokół Ujeździec Wielki

Kolejka 25 - 8 czerwca

SKS Złotów 1-1 Plon Gądkowice
Sokół Ujeździec Wielki 4-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka
Barycz II Sułów 1-1 Błękitni Pawłów Trzebnicki
WKS Chełstów 3-0 Victoria Cieszków
ULKS Powidzko 4-0 LZS Kaszyce Wielkie
Sokół Łąki 3-3 Orzeł Biedaszków Wielki
Promień Brzyków 4-3 Piorun Koniowo

Kolejka 26 - 15 czerwca

Plon Gądkowice 5-2 Promień Brzyków
Piorun Koniowo 2-2 Sokół Łąki
Orzeł Biedaszków Wielki 1-4 ULKS Powidzko
LZS Kaszyce Wielkie 4-2 WKS Chełstów
Victoria Cieszków 1-2 Barycz II Sułów
Błękitni Pawłów Trzebnicki 0-3 Sokół Ujeździec Wielki
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 5-3 SKS Złotów

Klasa A 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław IV)

Klasa B 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław IV)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław IX)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław V)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VII)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VIII)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XII)

Klasa C 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa C 2007/2008 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas