[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Wrocław VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rzemieślnik Oława 24 65 21 2 1 107-17 11 0 1 56-10 10 2 0 51-7
2.  Błękitni Siedlce 24 54 17 3 4 84-29 10 2 0 39-10 7 1 4 45-19
3.  Sokół II Marcinkowice 24 48 14 6 4 80-31 7 4 1 49-11 7 2 3 31-20
4.  Logan Witowice 24 45 14 3 7 58-43 9 2 1 33-17 5 1 6 25-26
5.  Odra Kotowice 24 43 13 4 7 57-27 9 1 2 33-8 4 3 5 24-19
6.  Lotos Gaj Oławski 24 42 13 3 8 53-36 8 1 3 35-18 5 2 5 18-18
7.  Replay Owczary 24 37 11 4 9 53-47 8 1 3 37-15 3 3 6 16-32
8.  Rapid Domaniów 24 34 10 4 10 58-51 6 1 5 36-25 4 3 5 22-26
9.  Metalowiec Jelcz-Laskowice 24 31 10 1 13 54-61 6 1 5 27-23 4 0 8 27-38
10.  Czarni Ścinawa 24 21 5 6 13 37-70 2 5 5 13-17 3 1 8 24-53
11.  Amator Oleśnica Mała 24 18 5 3 16 43-105 2 2 8 27-50 3 1 8 16-55
12.  Syrena Jaczkowice 24 7 2 1 21 16-79 1 0 11 9-41 1 1 10 7-38
13.  LKS Kucharzowice 24 3 1 0 23 33-137 1 0 11 23-71 0 0 12 10-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Rzemieślnik Oława    2-1 1-3 5-0 2-1 3-2 2-0 2-0 4-1 14-0 12-1 4-0 5-1 
 2 Błękitni Siedlce1-1     3-1 3-2 1-0 2-0 4-2 5-0 6-2 5-1 0-0 3-0* 6-1 
 3 Sokół II Marcinkowice0-0 0-1     4-3 1-1 1-1 7-0 2-2 2-0 5-1 18-2 3-0* 6-0 
 4 Logan Witowice1-6 3-0 2-2     4-2 2-2 1-0 6-2 4-0* 2-0 2-1 4-1 2-1 
 5 Odra Kotowice0-2 2-0 1-0 0-2     3-1 5-0 1-1 3-0 3-2 7-0 3-0* 5-0 
 6 Lotos Gaj Oławski0-2 0-4 5-2 2-0 1-3     3-3 3-0* 6-2 4-1 3-1 3-0* 5-0 
 7 Replay Owczary0-3 4-2 2-2 2-3 1-0 4-0     3-0 7-0 2-3 3-0* 3-0* 6-2 
 8 Rapid Domaniów1-7 2-2 2-3 4-2 0-3* 0-3* 3-0     2-0 7-0 2-3 6-2 7-0 
 9 Metalowiec Jelcz-Laskowice0-7 0-3 2-3 2-1 4-1 1-0 1-1 0-1     5-1 5-1 1-3 6-1 
 10 Czarni Ścinawa1-4 1-2 0-2 0-0 1-1 1-2 2-2 1-1 0-2     2-1 0-0 4-0 
 11 Amator Oleśnica Mała1-6 1-18 1-2 1-2 2-2 0-3* 1-2 1-4 3-8 2-2     5-1 9-0 
 12 Syrena Jaczkowice0-3* 2-5 1-4 0-3* 0-5 0-2 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     5-4 
 13 LKS Kucharzowice2-10 2-7 0-7 3-7 2-5 1-2 2-3 2-8 1-9 4-10 1-3 3-0*     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Pauza: Czarni Ścinawa.
 
Sokół II Marcinkowice 6-0 LKS Kucharzowice
Logan Witowice 4-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice
(wo)
na boisku 4-0, gra nieuprawnionego zawodnika
Syrena Jaczkowice 0-5 Odra Kotowice
Lotos Gaj Oławski 3-0 Rapid Domaniów
(wo)
Rzemieślnik Oława 2-0 Replay Owczary
Błękitni Siedlce 0-0 Amator Oleśnica Mała

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Amator Oleśnica Mała.
 
Replay Owczary 4-2 Błękitni Siedlce
Rapid Domaniów 1-7 Rzemieślnik Oława
Odra Kotowice 3-1 Lotos Gaj Oławski
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-3 Syrena Jaczkowice
LKS Kucharzowice 3-7 Logan Witowice
Czarni Ścinawa 0-2 Sokół II Marcinkowice

Kolejka 3 - 2 września

Pauza: Sokół II Marcinkowice.
 
Logan Witowice 2-0 Czarni Ścinawa
Syrena Jaczkowice 5-4 LKS Kucharzowice
Lotos Gaj Oławski 6-2 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Rzemieślnik Oława 2-1 Odra Kotowice
Błękitni Siedlce 5-0 Rapid Domaniów
Amator Oleśnica Mała 1-2 Replay Owczary

Kolejka 4 - 9 września

Pauza: Replay Owczary.
 
Rapid Domaniów 2-3 Amator Oleśnica Mała
Odra Kotowice 2-0 Błękitni Siedlce
Metalowiec Jelcz-Laskowice 0-7 Rzemieślnik Oława
LKS Kucharzowice 1-2 Lotos Gaj Oławski
Czarni Ścinawa 0-0 Syrena Jaczkowice
Sokół II Marcinkowice 4-3 Logan Witowice

Kolejka 5 - 16 września

Pauza: Logan Witowice.
 
Syrena Jaczkowice 1-4 Sokół II Marcinkowice
Lotos Gaj Oławski 4-1 Czarni Ścinawa
Rzemieślnik Oława 5-1 LKS Kucharzowice
Błękitni Siedlce 6-2 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Amator Oleśnica Mała 2-2 Odra Kotowice
Replay Owczary 3-0 Rapid Domaniów

Kolejka 6 - 23 września

Pauza: Rapid Domaniów.
 
Odra Kotowice 5-0 Replay Owczary
Metalowiec Jelcz-Laskowice 5-1 Amator Oleśnica Mała
LKS Kucharzowice 2-7 Błękitni Siedlce
Czarni Ścinawa 1-4 Rzemieślnik Oława
Sokół II Marcinkowice 1-1 Lotos Gaj Oławski
Logan Witowice 4-1 Syrena Jaczkowice

Kolejka 7 - 30 września

Pauza: Syrena Jaczkowice.
 
Lotos Gaj Oławski 2-0 Logan Witowice
Rzemieślnik Oława 1-3 Sokół II Marcinkowice
Błękitni Siedlce 5-1 Czarni Ścinawa
Amator Oleśnica Mała 9-0 LKS Kucharzowice
Replay Owczary 7-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Rapid Domaniów 0-3 Odra Kotowice
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 8 - 7 października

Pauza: Odra Kotowice.
 
Metalowiec Jelcz-Laskowice 0-1 Rapid Domaniów
LKS Kucharzowice 2-3 Replay Owczary
Czarni Ścinawa 2-1 Amator Oleśnica Mała
Sokół II Marcinkowice 0-1 Błękitni Siedlce
Logan Witowice 1-6 Rzemieślnik Oława
Syrena Jaczkowice 0-2 Lotos Gaj Oławski

Kolejka 9 - 14 października

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Rzemieślnik Oława 4-0 Syrena Jaczkowice
Błękitni Siedlce 3-2 Logan Witowice
Amator Oleśnica Mała 1-2 Sokół II Marcinkowice
Replay Owczary 2-3 Czarni Ścinawa
Rapid Domaniów 7-0 LKS Kucharzowice
Odra Kotowice 3-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice

Kolejka 10 - 21 października

Pauza: Metalowiec Jelcz-Laskowice.
 
LKS Kucharzowice 2-5 Odra Kotowice
Czarni Ścinawa 1-1 Rapid Domaniów
Sokół II Marcinkowice 7-0 Replay Owczary
Logan Witowice 2-1 Amator Oleśnica Mała
Syrena Jaczkowice 2-5 Błękitni Siedlce
Lotos Gaj Oławski 0-2 Rzemieślnik Oława

Kolejka 11 - 28 października

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
Błękitni Siedlce 2-0 Lotos Gaj Oławski
Amator Oleśnica Mała 5-1 Syrena Jaczkowice
Replay Owczary 2-3 Logan Witowice
Rapid Domaniów 2-3 Sokół II Marcinkowice
Odra Kotowice 3-2 Czarni Ścinawa
Metalowiec Jelcz-Laskowice 6-1 LKS Kucharzowice

Kolejka 12 - 4 listopada

Pauza: LKS Kucharzowice.
 
Czarni Ścinawa 0-2 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Sokół II Marcinkowice 1-1 Odra Kotowice
Logan Witowice 6-2 Rapid Domaniów
Syrena Jaczkowice 1-3 Replay Owczary
Lotos Gaj Oławski 3-1 Amator Oleśnica Mała
Rzemieślnik Oława 2-1 Błękitni Siedlce

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Błękitni Siedlce.
 
Amator Oleśnica Mała 1-6 Rzemieślnik Oława
Replay Owczary 4-0 Lotos Gaj Oławski
Rapid Domaniów 6-2 Syrena Jaczkowice
Odra Kotowice 0-2 Logan Witowice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-3 Sokół II Marcinkowice
LKS Kucharzowice 4-10 Czarni Ścinawa

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Czarni Ścinawa.
 
LKS Kucharzowice 0-7 Sokół II Marcinkowice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-1 Logan Witowice
Odra Kotowice 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)
Rapid Domaniów 0-3 Lotos Gaj Oławski
(wo)
na boisku 4-0
Replay Owczary 0-3 Rzemieślnik Oława
Amator Oleśnica Mała 1-18 Błękitni Siedlce

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: Amator Oleśnica Mała.
 
Błękitni Siedlce 4-2 Replay Owczary
Rzemieślnik Oława 2-0 Rapid Domaniów
Lotos Gaj Oławski 1-3 Odra Kotowice
Syrena Jaczkowice 0-3 Metalowiec Jelcz-Laskowice
(wo)
Logan Witowice 2-1 LKS Kucharzowice
Sokół II Marcinkowice 5-1 Czarni Ścinawa

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Sokół II Marcinkowice.
 
Czarni Ścinawa 0-0 Logan Witowice
LKS Kucharzowice 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-0 Lotos Gaj Oławski
Odra Kotowice 0-2 Rzemieślnik Oława
Rapid Domaniów 2-2 Błękitni Siedlce
Replay Owczary 3-0 Amator Oleśnica Mała
(wo)

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: Replay Owczary.
 
Amator Oleśnica Mała 1-4 Rapid Domaniów
Błękitni Siedlce 1-0 Odra Kotowice
Rzemieślnik Oława 4-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Lotos Gaj Oławski 5-0 LKS Kucharzowice
Syrena Jaczkowice 0-3 Czarni Ścinawa
(wo)
Logan Witowice 2-2 Sokół II Marcinkowice

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Logan Witowice.
 
Sokół II Marcinkowice 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)
Czarni Ścinawa 1-2 Lotos Gaj Oławski
LKS Kucharzowice 2-10 Rzemieślnik Oława
Metalowiec Jelcz-Laskowice 0-3 Błękitni Siedlce
Odra Kotowice 7-0 Amator Oleśnica Mała
Rapid Domaniów 3-0 Replay Owczary

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Rapid Domaniów.
 
Replay Owczary 1-0 Odra Kotowice
Amator Oleśnica Mała 3-8 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Błękitni Siedlce 6-1 LKS Kucharzowice
Rzemieślnik Oława 14-0 Czarni Ścinawa
Lotos Gaj Oławski 5-2 Sokół II Marcinkowice
Syrena Jaczkowice 0-3 Logan Witowice
(wo)

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: Syrena Jaczkowice.
 
Logan Witowice 2-2 Lotos Gaj Oławski
Sokół II Marcinkowice 0-0 Rzemieślnik Oława
Czarni Ścinawa 1-2 Błękitni Siedlce
LKS Kucharzowice 1-3 Amator Oleśnica Mała
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-1 Replay Owczary
Odra Kotowice 1-1 Rapid Domaniów

Kolejka 21 - 11 maja

Pauza: Odra Kotowice.
 
Rapid Domaniów 2-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Replay Owczary 6-2 LKS Kucharzowice
Amator Oleśnica Mała 2-2 Czarni Ścinawa
Błękitni Siedlce 3-1 Sokół II Marcinkowice
Rzemieślnik Oława 5-0 Logan Witowice
Lotos Gaj Oławski 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)

Kolejka 22 - 18 maja

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Syrena Jaczkowice 0-3 Rzemieślnik Oława
(wo)
Logan Witowice 3-0 Błękitni Siedlce
Sokół II Marcinkowice 18-2 Amator Oleśnica Mała
Czarni Ścinawa 2-2 Replay Owczary
LKS Kucharzowice 2-8 Rapid Domaniów
Metalowiec Jelcz-Laskowice 4-1 Odra Kotowice

Kolejka 23 - 25 maja

Pauza: Metalowiec Jelcz-Laskowice.
 
Odra Kotowice 5-0 LKS Kucharzowice
Rapid Domaniów 7-0 Czarni Ścinawa
Replay Owczary 2-2 Sokół II Marcinkowice
Amator Oleśnica Mała 1-2 Logan Witowice
Błękitni Siedlce 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)
Rzemieślnik Oława 3-2 Lotos Gaj Oławski

Kolejka 24 - 1 czerwca

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
Lotos Gaj Oławski 0-4 Błękitni Siedlce
Syrena Jaczkowice 0-3 Amator Oleśnica Mała
(wo)
Logan Witowice 1-0 Replay Owczary
Sokół II Marcinkowice 2-2 Rapid Domaniów
Czarni Ścinawa 1-1 Odra Kotowice
LKS Kucharzowice 1-9 Metalowiec Jelcz-Laskowice

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: LKS Kucharzowice.
 
Metalowiec Jelcz-Laskowice 5-1 Czarni Ścinawa
Odra Kotowice 1-0 Sokół II Marcinkowice
Rapid Domaniów 4-2 Logan Witowice
Replay Owczary 3-0 Syrena Jaczkowice
(wo)
Amator Oleśnica Mała 0-3 Lotos Gaj Oławski
(wo)
Błękitni Siedlce 1-1 Rzemieślnik Oława

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Błękitni Siedlce.
 
Rzemieślnik Oława 12-1 Amator Oleśnica Mała
Lotos Gaj Oławski 3-3 Replay Owczary
Syrena Jaczkowice 0-3 Rapid Domaniów
(wo)
Logan Witowice 4-2 Odra Kotowice
Sokół II Marcinkowice 2-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Czarni Ścinawa 4-0 LKS Kucharzowice

Klasa A 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa A 2007/2008 (Wrocław IV)

Klasa B 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław II)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław III)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław IV)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław IX)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław V)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław VIII)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław X)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XI)
Klasa B 2007/2008 (Wrocław XII)

Powiatowa Klasa C 2007/2008 (Oława)
Klasa C 2007/2008 (Wrocław I)
Klasa C 2007/2008 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas