[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Koszalin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bałtyk Koszalin 24 62 20 2 2 112-32 12 0 0 63-14 8 2 2 49-18
2.  Płomień Jeżyczki 24 51 15 6 3 78-28 9 2 1 39-10 6 4 2 39-18
3.  LZS Zielenica 24 49 15 4 5 70-39 9 2 1 40-17 6 2 4 30-22
4.  Nemeton Strzekęcino 24 47 14 5 5 95-34 7 3 2 48-14 7 2 3 47-20
5.  Radew Białogórzyno 24 46 14 4 6 86-47 8 2 2 40-14 6 2 4 46-33
6.  Graf Bukówko 24 38 12 2 10 87-57 8 1 3 62-23 4 1 7 25-34
7.  Start/Iskra Mokre 24 36 9 9 6 39-27 6 4 2 21-10 3 5 4 18-17 2 4 1 1 0 4-2
8.  Passat Bukowo Morskie 24 36 11 3 10 64-50 7 1 4 41-21 4 2 6 23-29 2 1 0 1 1 2-4
9.  Grom Świelino 24 32 9 5 10 39-42 5 3 4 19-19 4 2 6 20-23
10.  Zieloni Rusko 24 14 3 5 16 36-118 1 3 8 17-58 2 2 8 19-60 2 3 1 0 1 6-5
11.  Iskra Kłanino 24 14 4 2 18 47-85 2 2 8 24-47 2 0 10 23-38 2 3 1 0 1 5-6
12.  Darpol Barzowice 24 13 3 4 17 45-96 2 2 8 30-38 1 2 9 15-58
13.  Wicher/Hajka Mierzym 24 4 1 1 22 11-154 0 1 11 4-76 1 0 11 7-78
Tęcza Sławno wycofała się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Bałtyk Koszalin    3-2 5-2 3-1 7-4 8-4 4-0 2-0 4-0 10-0 6-1 6-0 5-0 
 2 Płomień Jeżyczki1-1     2-1 1-1 5-2 5-1 1-0 1-3 4-0 4-0 2-0 10-1 3-0* 
 3 LZS Zielenica2-3 1-0     3-2 2-2 2-1 1-1 5-2 4-1 7-2 3-2 7-1 3-0* 
 4 Nemeton Strzekęcino4-1 2-2 2-1     2-3 3-1 1-1 2-2 2-0 13-1 1-2 9-0 7-0 
 5 Radew Białogórzyno3-1 1-1 1-2 4-2     1-0 0-1 6-1 1-1 9-1 3-1 4-2 7-1 
 6 Graf Bukówko1-2 4-5 3-3 3-6 5-1     2-0 5-1 1-0 5-1 3-2 6-1 24-1 
 7 Start/Iskra Mokre1-1 0-0 1-2 1-1 0-3 3-0     2-0 1-0 1-1 1-0 7-2 3-0* 
 8 Passat Bukowo Morskie1-3 1-2 2-1 2-3 3-1 4-2 2-2     2-3 5-1 4-3 3-0 12-0 
 9 Grom Świelino1-3 1-1 3-3 1-3 1-2 1-2 1-0 3-1     1-1 3-2 2-1 1-0 
 10 Zieloni Rusko1-6 2-7 1-5 1-17 2-5 1-1 0-5 0-4 1-1     3-0* 3-3 2-4 
 11 Iskra Kłanino0-6 1-8 0-3 0-4 3-7 4-6 3-3 0-2 1-3 5-3     1-1 6-1 
 12 Darpol Barzowice3-4 1-4 2-3 1-6 3-3 1-2 1-4 2-2 2-3 0-5 9-2     5-0 
 13 Wicher/Hajka Mierzym0-18 1-7 0-4 0-1 0-13 1-5 1-1 1-5 0-8 0-3* 0-8 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Nemeton Strzekęcino.
 
Iskra Kłanino 3-7 Radew Białogórzyno
Passat Bukowo Morskie 2-2 Start/Iskra Mokre
Płomień Jeżyczki 5-1 Graf Bukówko
LZS Zielenica 4-1 Grom Świelino
Darpol Barzowice 5-0 Wicher/Hajka Mierzym
Zieloni Rusko 1-6 Bałtyk Koszalin

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Grom Świelino.
 
Radew Białogórzyno 7-1 Wicher/Hajka Mierzym
Nemeton Strzekęcino 9-0 Darpol Barzowice
Graf Bukówko 3-3 LZS Zielenica
Zieloni Rusko 2-7 Płomień Jeżyczki
Start/Iskra Mokre 1-1 Bałtyk Koszalin
Iskra Kłanino 0-2 Passat Bukowo Morskie

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Graf Bukówko.
 
Passat Bukowo Morskie 3-1 Radew Białogórzyno
Bałtyk Koszalin 6-1 Iskra Kłanino
Płomień Jeżyczki 1-0 Start/Iskra Mokre
LZS Zielenica 7-2 Zieloni Rusko
Darpol Barzowice 2-3 Grom Świelino
Wicher/Hajka Mierzym 0-1 Nemeton Strzekęcino

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Zieloni Rusko.
 
Radew Białogórzyno 4-2 Nemeton Strzekęcino
Grom Świelino 1-0 Wicher/Hajka Mierzym
Graf Bukówko 6-1 Darpol Barzowice
Start/Iskra Mokre 1-2 LZS Zielenica
Iskra Kłanino 1-8 Płomień Jeżyczki
Passat Bukowo Morskie 1-3 Bałtyk Koszalin

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Start/Iskra Mokre.
 
Bałtyk Koszalin 7-4 Radew Białogórzyno
Płomień Jeżyczki 1-3 Passat Bukowo Morskie
LZS Zielenica 3-2 Iskra Kłanino
Darpol Barzowice 0-5 Zieloni Rusko
Wicher/Hajka Mierzym 1-5 Graf Bukówko
Nemeton Strzekęcino 2-0 Grom Świelino

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Iskra Kłanino.
 
Radew Białogórzyno 1-1 Grom Świelino
Graf Bukówko 3-6 Nemeton Strzekęcino
Zieloni Rusko 2-4 Wicher/Hajka Mierzym
Start/Iskra Mokre 7-2 Darpol Barzowice
Passat Bukowo Morskie 2-1 LZS Zielenica
Bałtyk Koszalin 3-2 Płomień Jeżyczki

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Passat Bukowo Morskie.
 
Płomień Jeżyczki 5-2 Radew Białogórzyno
LZS Zielenica 2-3 Bałtyk Koszalin
Darpol Barzowice 9-2 Iskra Kłanino
Wicher/Hajka Mierzym 1-1 Start/Iskra Mokre
Nemeton Strzekęcino 13-1 Zieloni Rusko
Grom Świelino 1-2 Graf Bukówko

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Bałtyk Koszalin.
 
Radew Białogórzyno 1-0 Graf Bukówko
Zieloni Rusko 1-1 Grom Świelino
Start/Iskra Mokre 1-1 Nemeton Strzekęcino
Iskra Kłanino 6-1 Wicher/Hajka Mierzym
Passat Bukowo Morskie 3-0 Darpol Barzowice
Płomień Jeżyczki 2-1 LZS Zielenica

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Płomień Jeżyczki.
 
LZS Zielenica 2-2 Radew Białogórzyno
Darpol Barzowice 3-4 Bałtyk Koszalin
Wicher/Hajka Mierzym 1-5 Passat Bukowo Morskie
Nemeton Strzekęcino 1-2 Iskra Kłanino
Grom Świelino 1-0 Start/Iskra Mokre
Graf Bukówko 5-1 Zieloni Rusko

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: LZS Zielenica.
 
Radew Białogórzyno 9-1 Zieloni Rusko
Start/Iskra Mokre 3-0 Graf Bukówko
Iskra Kłanino 1-3 Grom Świelino
Passat Bukowo Morskie 2-3 Nemeton Strzekęcino
Bałtyk Koszalin 5-0 Wicher/Hajka Mierzym
Płomień Jeżyczki 10-1 Darpol Barzowice

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Radew Białogórzyno.
 
Darpol Barzowice 2-3 LZS Zielenica
Wicher/Hajka Mierzym 1-7 Płomień Jeżyczki
Nemeton Strzekęcino 4-1 Bałtyk Koszalin
Grom Świelino 3-1 Passat Bukowo Morskie
Graf Bukówko 3-2 Iskra Kłanino
Zieloni Rusko 0-5 Start/Iskra Mokre

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Darpol Barzowice.
 
Radew Białogórzyno 0-1 Start/Iskra Mokre
Iskra Kłanino 5-3 Zieloni Rusko
Passat Bukowo Morskie 4-2 Graf Bukówko
Bałtyk Koszalin 4-0 Grom Świelino
Płomień Jeżyczki 1-1 Nemeton Strzekęcino
LZS Zielenica 3-0 Wicher/Hajka Mierzym
(wo)

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Wicher/Hajka Mierzym.
 
Darpol Barzowice 3-3 Radew Białogórzyno
Nemeton Strzekęcino 2-1 LZS Zielenica
Grom Świelino 1-1 Płomień Jeżyczki
Graf Bukówko 1-2 Bałtyk Koszalin
Zieloni Rusko 0-4 Passat Bukowo Morskie 16 marca
w pierwotnym terminie nie odbył się
Start/Iskra Mokre 1-0 Iskra Kłanino

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: Nemeton Strzekęcino.
 
Bałtyk Koszalin 10-0 Zieloni Rusko
Radew Białogórzyno 3-1 Iskra Kłanino
Start/Iskra Mokre 2-0 Passat Bukowo Morskie
Graf Bukówko 4-5 Płomień Jeżyczki
Grom Świelino 3-3 LZS Zielenica
Wicher/Hajka Mierzym 0-3 Darpol Barzowice
(wo)

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Grom Świelino.
 
Wicher/Hajka Mierzym 0-13 Radew Białogórzyno
Darpol Barzowice 1-6 Nemeton Strzekęcino
LZS Zielenica 2-1 Graf Bukówko
Płomień Jeżyczki 4-0 Zieloni Rusko
Bałtyk Koszalin 4-0 Start/Iskra Mokre
Passat Bukowo Morskie 4-3 Iskra Kłanino

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: Graf Bukówko.
 
Radew Białogórzyno 6-1 Passat Bukowo Morskie
Iskra Kłanino 0-6 Bałtyk Koszalin
Start/Iskra Mokre 0-0 Płomień Jeżyczki
Zieloni Rusko 1-5 LZS Zielenica
Grom Świelino 2-1 Darpol Barzowice
Nemeton Strzekęcino 7-0 Wicher/Hajka Mierzym

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pauza: Zieloni Rusko.
 
Nemeton Strzekęcino 2-3 Radew Białogórzyno
Wicher/Hajka Mierzym 0-8 Grom Świelino
Darpol Barzowice 1-2 Graf Bukówko
LZS Zielenica 1-1 Start/Iskra Mokre
Płomień Jeżyczki 2-0 Iskra Kłanino
Bałtyk Koszalin 2-0 Passat Bukowo Morskie

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: Start/Iskra Mokre.
 
Radew Białogórzyno 3-1 Bałtyk Koszalin 4 czerwca
Passat Bukowo Morskie 1-2 Płomień Jeżyczki
Iskra Kłanino 0-3 LZS Zielenica
Zieloni Rusko 3-3 Darpol Barzowice
Graf Bukówko 24-1 Wicher/Hajka Mierzym
Grom Świelino 1-3 Nemeton Strzekęcino

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Iskra Kłanino.
 
Grom Świelino 1-2 Radew Białogórzyno
Nemeton Strzekęcino 3-1 Graf Bukówko
Wicher/Hajka Mierzym 0-3 Zieloni Rusko
(wo)
Darpol Barzowice 1-4 Start/Iskra Mokre
LZS Zielenica 5-2 Passat Bukowo Morskie
Płomień Jeżyczki 1-1 Bałtyk Koszalin

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Passat Bukowo Morskie.
 
Radew Białogórzyno 1-1 Płomień Jeżyczki
Bałtyk Koszalin 5-2 LZS Zielenica
Iskra Kłanino 1-1 Darpol Barzowice
Start/Iskra Mokre 3-0 Wicher/Hajka Mierzym
(wo)
Zieloni Rusko 1-17 Nemeton Strzekęcino
Graf Bukówko 1-0 Grom Świelino

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Bałtyk Koszalin.
 
Graf Bukówko 5-1 Radew Białogórzyno
Grom Świelino 1-1 Zieloni Rusko
Nemeton Strzekęcino 1-1 Start/Iskra Mokre
Wicher/Hajka Mierzym 0-8 Iskra Kłanino
Darpol Barzowice 2-2 Passat Bukowo Morskie
LZS Zielenica 1-0 Płomień Jeżyczki

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Płomień Jeżyczki.
 
Radew Białogórzyno 1-2 LZS Zielenica
Bałtyk Koszalin 6-0 Darpol Barzowice
Passat Bukowo Morskie 12-0 Wicher/Hajka Mierzym
Iskra Kłanino 0-4 Nemeton Strzekęcino
Start/Iskra Mokre 1-0 Grom Świelino
Zieloni Rusko 1-1 Graf Bukówko

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: LZS Zielenica.
 
Zieloni Rusko 2-5 Radew Białogórzyno
Graf Bukówko 2-0 Start/Iskra Mokre
Grom Świelino 3-2 Iskra Kłanino
Nemeton Strzekęcino 2-2 Passat Bukowo Morskie
Wicher/Hajka Mierzym 0-18 Bałtyk Koszalin
Darpol Barzowice 1-4 Płomień Jeżyczki

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Radew Białogórzyno.
 
LZS Zielenica 7-1 Darpol Barzowice
Płomień Jeżyczki 3-0 Wicher/Hajka Mierzym
(wo)
Bałtyk Koszalin 3-1 Nemeton Strzekęcino
Passat Bukowo Morskie 2-3 Grom Świelino
Iskra Kłanino 4-6 Graf Bukówko
Start/Iskra Mokre 1-1 Zieloni Rusko

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Darpol Barzowice.
 
Start/Iskra Mokre 0-3 Radew Białogórzyno
Zieloni Rusko 3-0 Iskra Kłanino
(wo)
Graf Bukówko 5-1 Passat Bukowo Morskie
Grom Świelino 1-3 Bałtyk Koszalin
Nemeton Strzekęcino 2-2 Płomień Jeżyczki
Wicher/Hajka Mierzym 0-4 LZS Zielenica

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Wicher/Hajka Mierzym.
 
Radew Białogórzyno 4-2 Darpol Barzowice
LZS Zielenica 3-2 Nemeton Strzekęcino
Płomień Jeżyczki 4-0 Grom Świelino
Bałtyk Koszalin 8-4 Graf Bukówko
Passat Bukowo Morskie 5-1 Zieloni Rusko
Iskra Kłanino 3-3 Start/Iskra Mokre

Baraże o udział w klasie okręgowej (Koszalin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2007/2008 (Koszalin (północ))

Klasa A 2007/2008 (Koszalin II)
Klasa A 2007/2008 (Koszalin III)

Klasa B 2007/2008 (Sławno)
Klasa B 2007/2008 (Szczecinek)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas