[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mirstal Mirosławiec 24 58 18 4 2 67-25 11 1 0 41-11 7 3 2 26-14
2.  Drzewiarz Świerczyna 24 51 15 6 3 63-35 8 3 1 33-15 7 3 2 30-20
3.  Hubertus Biały Bór 24 48 15 3 6 82-35 9 0 3 51-16 6 3 3 31-19
4.  Darzbór II Szczecinek 24 40 12 4 8 48-44 10 1 1 34-16 2 3 7 14-28
5.  Wielim Szczecinek 24 38 11 5 8 66-45 8 1 3 38-19 3 4 5 28-26 2 3 1 0 1 7-7
6.  Calisia Kalisz Pomorski 24 38 12 2 10 72-59 8 1 3 44-22 4 1 7 28-37 2 3 1 0 1 7-7
7.  Spójnia Świdwin 24 33 10 3 11 43-44 5 2 5 24-20 5 1 6 19-24
8.  Pomorzanin Sławoborze 24 28 8 4 12 48-63 6 2 4 26-19 2 2 8 22-44
9.  Jedność Tuczno 24 24 7 3 14 28-41 4 2 6 14-16 3 1 8 14-25
10.  Korona Człopa 24 22 6 4 14 31-61 4 3 5 23-32 2 1 9 8-29
11.  Żaki 2000 Gmina Świdwin 24 21 5 6 13 39-64 3 4 5 18-24 2 2 8 21-40 2 2 0 2 0 5-5
12.  Błękitni Gonne Małe 24 21 5 6 13 37-65 4 5 3 24-22 1 1 10 13-43 2 2 0 2 0 5-5
13.  Pionier 95 Borne Sulinowo 24 20 6 2 16 33-76 5 1 6 23-32 1 1 10 10-44
LZS Karsibór zrezygnował z gry w klasie okręgowej i zagra w klasie A. Jego miejsce zajęli Błękitni Gonne Małe.
Contra Rusinowo wycofała się po 1. kolejce. Jej wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Mirstal Mirosławiec    2-1 4-2 4-0 3-3 2-1 3-0 4-3 1-0 1-0 5-0 10-1 2-0 
 2 Drzewiarz Świerczyna2-0     0-0 4-0 4-2 2-2 3-3 4-1 4-1 4-1 3-1 0-2 3-2 
 3 Hubertus Biały Bór3-2 2-3     1-2 4-3 6-1 4-1 10-0 4-0 4-0 3-4 4-0 6-0 
 4 Darzbór II Szczecinek1-1 5-2 3-2     0-4 3-1 2-1 2-1 2-1 2-0 4-2 5-1 5-0 
 5 Wielim Szczecinek0-1 1-2 0-6 4-2     5-2 4-0 6-2 4-1 1-1 3-1 2-1 8-0 
 6 Calisia Kalisz Pomorski1-3 2-4 4-2 3-3 5-2     2-3 5-2 3-2 4-0 4-1 5-0 6-0 
 7 Spójnia Świdwin0-2 0-4 2-3 3-0 1-1 4-1     2-2 2-1 1-2 1-2 5-1 3-1 
 8 Pomorzanin Sławoborze2-2 2-2 0-2 4-1 0-2 6-2 0-1     0-2 3-1 4-3 1-0 4-1 
 9 Jedność Tuczno0-1 1-1 0-3 0-3 1-1 1-2 1-3 3-0     2-0 3-0 2-1 0-1 
 10 Korona Człopa1-5 1-3 4-4 1-0 2-2 0-5 1-5 2-2 0-1     5-2 3-1 3-2 
 11 Żaki 2000 Gmina Świdwin1-3 2-4 1-1 0-0 1-6 5-3 0-1 1-2 1-1 2-0     2-2 2-1 
 12 Błękitni Gonne Małe2-2 1-1 1-2 3-3 3-1 1-2 2-1 2-1 4-3 0-1 3-3     2-2 
 13 Pionier 95 Borne Sulinowo1-4 1-3 0-4 1-0 2-1 2-6 2-0 3-6 0-1 5-2 2-2 4-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Błękitni Gonne Małe 1-1 Drzewiarz Świerczyna
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-1 Spójnia Świdwin
Mirstal Mirosławiec - Contra Rusinowo
było 8-0, anulowany
Korona Człopa 1-0 Darzbór II Szczecinek
Pomorzanin Sławoborze 0-2 Jedność Tuczno
Wielim Szczecinek 5-2 Calisia Kalisz Pomorski
Hubertus Biały Bór 6-0 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Korona Człopa.
 
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Calisia Kalisz Pomorski 4-2 Hubertus Biały Bór
Jedność Tuczno 1-1 Wielim Szczecinek
Darzbór II Szczecinek 2-1 Pomorzanin Sławoborze
Spójnia Świdwin 0-2 Mirstal Mirosławiec
Błękitni Gonne Małe 3-3 Żaki 2000 Gmina Świdwin

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Pomorzanin Sławoborze.
 
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-4 Drzewiarz Świerczyna
Mirstal Mirosławiec 10-1 Błękitni Gonne Małe
Korona Człopa 1-5 Spójnia Świdwin
Wielim Szczecinek 4-2 Darzbór II Szczecinek 26 września
Hubertus Biały Bór 4-0 Jedność Tuczno
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-6 Calisia Kalisz Pomorski

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Wielim Szczecinek.
 
Drzewiarz Świerczyna 2-2 Calisia Kalisz Pomorski
Jedność Tuczno 0-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Darzbór II Szczecinek 3-2 Hubertus Biały Bór
Spójnia Świdwin 2-2 Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Gonne Małe 0-1 Korona Człopa
Żaki 2000 Gmina Świdwin 1-3 Mirstal Mirosławiec

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Mirstal Mirosławiec 2-1 Drzewiarz Świerczyna
Korona Człopa 5-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Pomorzanin Sławoborze 1-0 Błękitni Gonne Małe
Wielim Szczecinek 4-0 Spójnia Świdwin
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-0 Darzbór II Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski 3-2 Jedność Tuczno

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Jedność Tuczno
Darzbór II Szczecinek 3-1 Calisia Kalisz Pomorski
Spójnia Świdwin 2-3 Hubertus Biały Bór
Błękitni Gonne Małe 3-1 Wielim Szczecinek
Żaki 2000 Gmina Świdwin 1-2 Pomorzanin Sławoborze
Mirstal Mirosławiec 1-0 Korona Człopa

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Calisia Kalisz Pomorski.
 
Korona Człopa 1-3 Drzewiarz Świerczyna
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Mirstal Mirosławiec
Wielim Szczecinek 3-1 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Hubertus Biały Bór 4-0 Błękitni Gonne Małe
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Spójnia Świdwin
Jedność Tuczno 0-3 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Jedność Tuczno.
 
Drzewiarz Świerczyna 4-0 Darzbór II Szczecinek
Spójnia Świdwin 4-1 Calisia Kalisz Pomorski
Błękitni Gonne Małe 2-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Żaki 2000 Gmina Świdwin 1-1 Hubertus Biały Bór
Mirstal Mirosławiec 3-3 Wielim Szczecinek
Korona Człopa 2-2 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Darzbór II Szczecinek.
 
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Wielim Szczecinek 1-1 Korona Człopa
Hubertus Biały Bór 3-2 Mirstal Mirosławiec
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Calisia Kalisz Pomorski 5-0 Błękitni Gonne Małe
Jedność Tuczno 1-3 Spójnia Świdwin

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Spójnia Świdwin 3-0 Darzbór II Szczecinek
Błękitni Gonne Małe 4-3 Jedność Tuczno
Żaki 2000 Gmina Świdwin 5-3 Calisia Kalisz Pomorski
Mirstal Mirosławiec 2-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Korona Człopa 4-4 Hubertus Biały Bór
Pomorzanin Sławoborze 0-2 Wielim Szczecinek

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Spójnia Świdwin.
 
Wielim Szczecinek 1-2 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 10-0 Pomorzanin Sławoborze
Pionier 95 Borne Sulinowo 5-2 Korona Człopa
Calisia Kalisz Pomorski 1-3 Mirstal Mirosławiec
Jedność Tuczno 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Darzbór II Szczecinek 5-1 Błękitni Gonne Małe

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Błękitni Gonne Małe.
 
Drzewiarz Świerczyna 3-3 Spójnia Świdwin
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-0 Darzbór II Szczecinek
Mirstal Mirosławiec 1-0 Jedność Tuczno
Korona Człopa 0-5 Calisia Kalisz Pomorski
Pomorzanin Sławoborze 4-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Wielim Szczecinek 0-6 Hubertus Biały Bór

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Żaki 2000 Gmina Świdwin.
 
Hubertus Biały Bór 2-3 Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Wielim Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski 5-2 Pomorzanin Sławoborze
Jedność Tuczno 2-0 Korona Człopa
Darzbór II Szczecinek 1-1 Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin 5-1 Błękitni Gonne Małe

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: Mirstal Mirosławiec.
 
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Błękitni Gonne Małe
Spójnia Świdwin 1-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Darzbór II Szczecinek 2-0 Korona Człopa
Jedność Tuczno 3-0 Pomorzanin Sławoborze
Calisia Kalisz Pomorski 5-2 Wielim Szczecinek
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-4 Hubertus Biały Bór

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Korona Człopa.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-3 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 6-1 Calisia Kalisz Pomorski
Wielim Szczecinek 4-1 Jedność Tuczno
Pomorzanin Sławoborze 4-1 Darzbór II Szczecinek
Mirstal Mirosławiec 3-0 Spójnia Świdwin
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-2 Błękitni Gonne Małe

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: Pomorzanin Sławoborze.
 
Drzewiarz Świerczyna 3-1 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Błękitni Gonne Małe 2-2 Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin 1-2 Korona Człopa
Darzbór II Szczecinek 0-4 Wielim Szczecinek
Jedność Tuczno 0-3 Hubertus Biały Bór
Calisia Kalisz Pomorski 6-0 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pauza: Wielim Szczecinek.
 
Calisia Kalisz Pomorski 2-4 Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Jedność Tuczno
Hubertus Biały Bór 1-2 Darzbór II Szczecinek
Pomorzanin Sławoborze 0-1 Spójnia Świdwin
Korona Człopa 3-1 Błękitni Gonne Małe
Mirstal Mirosławiec 5-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Drzewiarz Świerczyna 2-0 Mirstal Mirosławiec
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-0 Korona Człopa
Błękitni Gonne Małe 2-1 Pomorzanin Sławoborze
Spójnia Świdwin 1-1 Wielim Szczecinek
Darzbór II Szczecinek 5-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Jedność Tuczno 1-2 Calisia Kalisz Pomorski

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Jedność Tuczno 1-1 Drzewiarz Świerczyna
Calisia Kalisz Pomorski 3-3 Darzbór II Szczecinek
Hubertus Biały Bór 4-1 Spójnia Świdwin
Wielim Szczecinek 2-1 Błękitni Gonne Małe
Pomorzanin Sławoborze 4-3 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Korona Człopa 1-5 Mirstal Mirosławiec

Kolejka 20 - 3-4 maja

Pauza: Calisia Kalisz Pomorski.
 
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Korona Człopa
Mirstal Mirosławiec 4-3 Pomorzanin Sławoborze
Żaki 2000 Gmina Świdwin 1-6 Wielim Szczecinek
Błękitni Gonne Małe 1-2 Hubertus Biały Bór
Spójnia Świdwin 3-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Darzbór II Szczecinek 2-1 Jedność Tuczno

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Jedność Tuczno.
 
Darzbór II Szczecinek 5-2 Drzewiarz Świerczyna 8 maja
Calisia Kalisz Pomorski 2-3 Spójnia Świdwin
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-3 Błękitni Gonne Małe
Hubertus Biały Bór 3-4 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Wielim Szczecinek 0-1 Mirstal Mirosławiec
Pomorzanin Sławoborze 3-1 Korona Człopa

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Darzbór II Szczecinek.
 
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Pomorzanin Sławoborze
Korona Człopa 2-2 Wielim Szczecinek
Mirstal Mirosławiec 4-2 Hubertus Biały Bór
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Błękitni Gonne Małe 1-2 Calisia Kalisz Pomorski
Spójnia Świdwin 2-1 Jedność Tuczno

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Darzbór II Szczecinek 2-1 Spójnia Świdwin
Jedność Tuczno 2-1 Błękitni Gonne Małe
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-4 Mirstal Mirosławiec
Hubertus Biały Bór 4-0 Korona Człopa
Wielim Szczecinek 6-2 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Spójnia Świdwin.
 
Drzewiarz Świerczyna 4-2 Wielim Szczecinek
Pomorzanin Sławoborze 0-2 Hubertus Biały Bór
Korona Człopa 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Mirstal Mirosławiec 2-1 Calisia Kalisz Pomorski
Żaki 2000 Gmina Świdwin 1-1 Jedność Tuczno
Błękitni Gonne Małe 3-3 Darzbór II Szczecinek

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Błękitni Gonne Małe.
 
Spójnia Świdwin 0-4 Drzewiarz Świerczyna 8 czerwca, 16:00
Darzbór II Szczecinek 4-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin 8 czerwca, 16:00
Jedność Tuczno 0-1 Mirstal Mirosławiec 8 czerwca, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Korona Człopa 8 czerwca, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-6 Pomorzanin Sławoborze 8 czerwca, 16:00
Hubertus Biały Bór 4-3 Wielim Szczecinek 8 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Żaki 2000 Gmina Świdwin.
 
Drzewiarz Świerczyna 0-0 Hubertus Biały Bór 15 czerwca, 16:00
Wielim Szczecinek 8-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 15 czerwca, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 6-2 Calisia Kalisz Pomorski 15 czerwca, 16:00
Korona Człopa 0-1 Jedność Tuczno 15 czerwca, 16:00
Mirstal Mirosławiec 4-0 Darzbór II Szczecinek 15 czerwca, 16:00
Błękitni Gonne Małe 2-1 Spójnia Świdwin 15 czerwca, 16:00

Baraże o udział w V lidze (Koszalin)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Koszalin)

V liga 2007/2008 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Koszalin (północ))

Klasa A 2007/2008 (Koszalin I)
Klasa A 2007/2008 (Koszalin II)
Klasa A 2007/2008 (Koszalin III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas