[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Koszalin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rasel Dygowo 26 65 21 2 3 94-35 12 0 1 54-16 9 2 2 40-19
2.  Arkadia Malechowo 26 64 21 1 4 71-27 11 1 1 45-11 10 0 3 26-16
3.  Zefir Wyszewo 26 57 17 6 3 65-25 9 3 1 34-7 8 3 2 31-18
4.  Iskra Białogard 26 50 16 2 8 57-41 8 1 4 29-19 8 1 4 28-22
5.  Olimp Gościno 26 46 14 4 8 82-54 8 2 3 50-24 6 2 5 32-30
6.  Zryw Kretomino 26 40 11 7 8 39-32 6 3 4 18-16 5 4 4 21-16
7.  Błękitni Stary Jarosław 26 33 9 6 11 54-56 6 2 5 34-25 3 4 6 20-31
8.  Wybrzeże Biesiekierz 26 32 10 2 14 43-61 7 1 5 27-22 3 1 9 16-39
9.  Mechanik Bobolice 25 29 8 5 12 40-60 6 4 2 21-12 2 1 10 19-48
10.  Olimpik/Mieszko Warszkowo 25 28 8 4 13 36-47 5 2 6 24-21 3 2 7 12-26
11.  Saturn Mielno 26 27 7 6 13 36-58 3 4 6 20-27 4 2 7 16-31
12.  Wrzos Wrzosowo 26 24 7 3 16 33-47 5 1 7 18-20 2 2 9 15-27
13.  Victoria II Sianów 26 18 5 3 18 33-73 4 2 7 23-30 1 1 11 10-43
14.  Jantar Siemyśl 26 4 1 1 24 18-85 1 0 12 11-43 0 1 12 7-42
Jantar Siemyśl wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rasel Dygowo    2-0 2-1 5-3 7-1 2-0 8-1 3-0 7-2 5-2 2-3 5-3 3-0* 3-0* 
 2 Arkadia Malechowo2-0     1-4 4-0 3-2 1-0 4-2 2-0 10-0 3-0 3-3 6-0 3-0 3-0* 
 3 Zefir Wyszewo2-1 0-1     1-1 2-2 0-0 3-1 6-0 1-0 3-0 1-0 2-1 10-0 3-0* 
 4 Iskra Białogard1-4 3-1 1-3     0-4 1-1 2-3 3-0 3-1 3-0 5-0 2-1 2-1 3-0 
 5 Olimp Gościno1-3 5-3 0-1 2-4     5-2 2-2 6-1 5-2 6-1 9-1 0-0 7-3 2-1 
 6 Zryw Kretomino0-3 1-2 1-1 0-2 3-4     1-0 2-1 1-0 0-0 3-1 2-1 1-1 3-0* 
 7 Błękitni Stary Jarosław2-3 0-1 0-4 2-3 3-2 2-3     6-2 4-1 1-1 1-1 1-0 3-1 9-3 
 8 Wybrzeże Biesiekierz3-3 1-2 5-1 1-3 3-2 1-3 5-1     2-3 1-0 0-2 1-0 1-0 3-2 
 9 Mechanik Bobolice1-1 0-3 0-2 3-1 4-0 1-0 3-3 0-0     3-0 1-1 2-1 3-0* 
 10 Olimpik/Mieszko Warszkowo2-4 0-3 0-2 1-2 1-3 1-1 0-0 6-2 3-1     1-0 0-3 6-0 3-0 
 11 Saturn Mielno3-4 0-3* 3-4 1-0 2-2 1-1 0-2 0-4 2-2 2-0     2-3 3-1 1-1 
 12 Wrzos Wrzosowo0-4 1-2 2-2 0-3 0-1 0-2 1-0 3-0 5-1 2-4 0-1     1-0 3-0* 
 13 Victoria II Sianów1-5 1-2 1-1 2-3 2-6 0-4 2-2 2-3 3-1 0-1 3-1 3-1     3-0* 
 14 Jantar Siemyśl1-5 2-3 2-5 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 2-5 0-3* 0-3* 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Olimpik/Mieszko Warszkowo 3-1 Mechanik Bobolice
Victoria II Sianów 3-1 Wrzos Wrzosowo
Wybrzeże Biesiekierz 0-2 Saturn Mielno
Zryw Kretomino 1-2 Arkadia Malechowo
Błękitni Stary Jarosław 3-2 Olimp Gościno
Jantar Siemyśl 2-5 Zefir Wyszewo
Rasel Dygowo 5-3 Iskra Białogard

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Mechanik Bobolice 3-1 Iskra Białogard
Zefir Wyszewo 2-1 Rasel Dygowo
Olimp Gościno 2-1 Jantar Siemyśl
Arkadia Malechowo 4-2 Błękitni Stary Jarosław
Saturn Mielno 1-1 Zryw Kretomino
Wrzos Wrzosowo 3-0 Wybrzeże Biesiekierz
Olimpik/Mieszko Warszkowo 6-0 Victoria II Sianów

Kolejka 3 - 1-2 września

Victoria II Sianów 3-1 Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Zryw Kretomino 2-1 Wrzos Wrzosowo
Błękitni Stary Jarosław 1-1 Saturn Mielno
Jantar Siemyśl 2-3 Arkadia Malechowo
Rasel Dygowo 7-1 Olimp Gościno
Iskra Białogard 1-3 Zefir Wyszewo

Kolejka 4 - 8-9 września

Mechanik Bobolice 0-2 Zefir Wyszewo
Olimp Gościno 2-4 Iskra Białogard
Arkadia Malechowo 2-0 Rasel Dygowo
Saturn Mielno 1-1 Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo 1-0 Błękitni Stary Jarosław
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-1 Zryw Kretomino
Victoria II Sianów 2-3 Wybrzeże Biesiekierz

Kolejka 5 - 15-16 września

Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino 1-1 Victoria II Sianów
Błękitni Stary Jarosław 1-1 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Jantar Siemyśl 2-1 Wrzos Wrzosowo
Rasel Dygowo 2-3 Saturn Mielno
Iskra Białogard 3-1 Arkadia Malechowo
Zefir Wyszewo 2-2 Olimp Gościno

Kolejka 6 - 22-23 września

Mechanik Bobolice 4-0 Olimp Gościno
Arkadia Malechowo 1-4 Zefir Wyszewo
Saturn Mielno 1-0 Iskra Białogard
Wrzos Wrzosowo 0-4 Rasel Dygowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo 3-0 Jantar Siemyśl
Victoria II Sianów 2-2 Błękitni Stary Jarosław
Wybrzeże Biesiekierz 1-3 Zryw Kretomino

Kolejka 7 - 29-30 września

Błękitni Stary Jarosław 6-2 Wybrzeże Biesiekierz
Jantar Siemyśl 1-2 Victoria II Sianów
Rasel Dygowo 5-2 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Iskra Białogard 2-1 Wrzos Wrzosowo
Zefir Wyszewo 1-0 Saturn Mielno
Olimp Gościno 5-3 Arkadia Malechowo
Mechanik Bobolice 1-0 Zryw Kretomino

Kolejka 8 - 6-7 października

Mechanik Bobolice 0-3 Arkadia Malechowo
Saturn Mielno 2-2 Olimp Gościno
Wrzos Wrzosowo 2-2 Zefir Wyszewo
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-2 Iskra Białogard
Victoria II Sianów 1-5 Rasel Dygowo
Wybrzeże Biesiekierz 3-2 Jantar Siemyśl
Błękitni Stary Jarosław 2-3 Zryw Kretomino

Kolejka 9 - 13-14 października

Błękitni Stary Jarosław 4-1 Mechanik Bobolice
Jantar Siemyśl 1-4 Zryw Kretomino
Rasel Dygowo 3-0 Wybrzeże Biesiekierz
Iskra Białogard 2-1 Victoria II Sianów
Zefir Wyszewo 3-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Olimp Gościno 0-0 Wrzos Wrzosowo
Arkadia Malechowo 3-3 Saturn Mielno

Kolejka 10 - 20-21 października

Mechanik Bobolice 3-0 Saturn Mielno
Wrzos Wrzosowo 1-2 Arkadia Malechowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-3 Olimp Gościno
Victoria II Sianów 1-1 Zefir Wyszewo
Wybrzeże Biesiekierz 1-3 Iskra Białogard
Błękitni Stary Jarosław 9-3 Jantar Siemyśl
Rasel Dygowo 2-0 Zryw Kretomino

Kolejka 11 - 27-28 października

Jantar Siemyśl 2-5 Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo 8-1 Błękitni Stary Jarosław
Iskra Białogard 1-1 Zryw Kretomino
Zefir Wyszewo 6-0 Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Gościno 7-3 Victoria II Sianów
Arkadia Malechowo 3-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Saturn Mielno 2-3 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Mechanik Bobolice 1-1 Wrzos Wrzosowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-0 Saturn Mielno
Victoria II Sianów 1-2 Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz 3-2 Olimp Gościno
Zryw Kretomino 1-1 Zefir Wyszewo
w Rosnowie
Błękitni Stary Jarosław 2-3 Iskra Białogard
Jantar Siemyśl 1-5 Rasel Dygowo

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Rasel Dygowo 7-2 Mechanik Bobolice
Iskra Białogard 3-0 Jantar Siemyśl
Zefir Wyszewo 3-1 Błękitni Stary Jarosław
Olimp Gościno 5-2 Zryw Kretomino
Arkadia Malechowo 2-0 Wybrzeże Biesiekierz
Saturn Mielno 3-1 Victoria II Sianów
Wrzos Wrzosowo 2-4 Olimpik/Mieszko Warszkowo

Kolejka 14 - 29-30 marca

Mechanik Bobolice - Olimpik/Mieszko Warszkowo
Wrzos Wrzosowo 1-0 Victoria II Sianów
Saturn Mielno 0-4 Wybrzeże Biesiekierz
Arkadia Malechowo 1-0 Zryw Kretomino
Olimp Gościno 2-2 Błękitni Stary Jarosław
Zefir Wyszewo 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Iskra Białogard 1-4 Rasel Dygowo

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Iskra Białogard 3-1 Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo 2-1 Zefir Wyszewo
Jantar Siemyśl 0-3 Olimp Gościno
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 0-1 Arkadia Malechowo
Zryw Kretomino 3-1 Saturn Mielno
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Wrzos Wrzosowo
Victoria II Sianów 0-1 Olimpik/Mieszko Warszkowo

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Mechanik Bobolice 2-1 Victoria II Sianów
Olimpik/Mieszko Warszkowo 6-2 Wybrzeże Biesiekierz
Wrzos Wrzosowo 0-2 Zryw Kretomino
w Kretominie
Saturn Mielno 0-2 Błękitni Stary Jarosław
Arkadia Malechowo 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Olimp Gościno 1-3 Rasel Dygowo
Zefir Wyszewo 1-1 Iskra Białogard

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Zefir Wyszewo 1-0 Mechanik Bobolice
Iskra Białogard 0-4 Olimp Gościno
Rasel Dygowo 2-0 Arkadia Malechowo
Jantar Siemyśl 0-3 Saturn Mielno
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 1-0 Wrzos Wrzosowo
Zryw Kretomino 0-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Victoria II Sianów

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Mechanik Bobolice 0-0 Wybrzeże Biesiekierz
Victoria II Sianów 0-4 Zryw Kretomino
w Kretominie
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-0 Błękitni Stary Jarosław
Wrzos Wrzosowo 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Saturn Mielno 3-4 Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo 4-0 Iskra Białogard
Olimp Gościno 0-1 Zefir Wyszewo

Kolejka 19 - 1 maja

Olimp Gościno 5-2 Mechanik Bobolice
Zefir Wyszewo 0-1 Arkadia Malechowo
Iskra Białogard 5-0 Saturn Mielno
Rasel Dygowo 5-3 Wrzos Wrzosowo
Jantar Siemyśl 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 3-1 Victoria II Sianów
Zryw Kretomino 2-1 Wybrzeże Biesiekierz

Kolejka 20 - 3-4 maja

Zryw Kretomino 1-0 Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz 5-1 Błękitni Stary Jarosław
Victoria II Sianów 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-4 Rasel Dygowo
Wrzos Wrzosowo 0-3 Iskra Białogard
Saturn Mielno 3-4 Zefir Wyszewo
Arkadia Malechowo 3-2 Olimp Gościno

Kolejka 21 - 10-11 maja

Zryw Kretomino 1-0 Błękitni Stary Jarosław
Arkadia Malechowo 10-0 Mechanik Bobolice
Olimp Gościno 9-1 Saturn Mielno
Zefir Wyszewo 2-1 Wrzos Wrzosowo
Iskra Białogard 3-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Rasel Dygowo 3-0 Victoria II Sianów
(wo)
Jantar Siemyśl 0-3 Wybrzeże Biesiekierz
(wo)

Kolejka 22 - 17-18 maja

Mechanik Bobolice 3-3 Błękitni Stary Jarosław
Zryw Kretomino 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Rasel Dygowo
Victoria II Sianów 2-3 Iskra Białogard
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2 Zefir Wyszewo
Wrzos Wrzosowo 0-1 Olimp Gościno
Saturn Mielno 0-3 Arkadia Malechowo
(wo)
na boisku 2-2; wynik zweryfikowany z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego

Kolejka 23 - 24-25 maja

Zryw Kretomino 0-3 Rasel Dygowo
Saturn Mielno 2-2 Mechanik Bobolice
Arkadia Malechowo 6-0 Wrzos Wrzosowo
Olimp Gościno 6-1 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Zefir Wyszewo 10-0 Victoria II Sianów
Iskra Białogard 3-0 Wybrzeże Biesiekierz
Jantar Siemyśl 0-3 Błękitni Stary Jarosław
(wo)

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Mechanik Bobolice 3-0 Jantar Siemyśl
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 2-3 Rasel Dygowo
Zryw Kretomino 0-2 Iskra Białogard
Wybrzeże Biesiekierz 5-1 Zefir Wyszewo
Victoria II Sianów 2-6 Olimp Gościno
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-3 Arkadia Malechowo
Wrzos Wrzosowo 0-1 Saturn Mielno

Kolejka 25 - 8 czerwca

Wrzos Wrzosowo 5-1 Mechanik Bobolice 8 czerwca, 16:00
Saturn Mielno 2-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo 8 czerwca, 16:00
Arkadia Malechowo 3-0 Victoria II Sianów 8 czerwca, 16:00
Olimp Gościno 6-1 Wybrzeże Biesiekierz 8 czerwca, 16:00
Zefir Wyszewo 0-0 Zryw Kretomino 8 czerwca, 16:00
Iskra Białogard 2-3 Błękitni Stary Jarosław 8 czerwca, 16:00
Rasel Dygowo 3-0 Jantar Siemyśl 8 czerwca, 16:00
(wo)

Kolejka 26 - 15 czerwca

Mechanik Bobolice 1-1 Rasel Dygowo 15 czerwca, 16:00
Jantar Siemyśl 0-3 Iskra Białogard 15 czerwca, 16:00
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 0-4 Zefir Wyszewo 15 czerwca, 16:00
Zryw Kretomino 3-4 Olimp Gościno 15 czerwca, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Arkadia Malechowo 15 czerwca, 16:00
Victoria II Sianów 3-1 Saturn Mielno 15 czerwca, 16:00
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-3 Wrzos Wrzosowo 15 czerwca, 16:00

Baraże o udział w V lidze (Koszalin)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Koszalin)

V liga 2007/2008 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Koszalin (południe))

Klasa A 2007/2008 (Koszalin I)
Klasa A 2007/2008 (Koszalin II)
Klasa A 2007/2008 (Koszalin III)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas