[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 10 sierpnia

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 4-1 Czarni Lipa 10 sierpnia, 17:00
Huragan Zdziechowice 0-7 Jeziorak Chwałowice 10 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 10 sierpnia, 17:00
KS Wola Baranowska 0-5 Strzelec Dąbrowica 10 sierpnia, 17:00
WKS Kurzyna 1-0 Retman Ulanów 10 sierpnia, 17:00
LKS Brzyska Wola 3-2 Staromieszczanka Stare Miasto 10 sierpnia, 17:00
pd.
Junior Zakrzów 2-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 10 sierpnia, 17:00
Kłyż Tarnogóra 2-1 Jutrzenka Kopki 10 sierpnia, 17:00
pd.
Ceramika Harasiuki 3-4 LZS Przędzel 10 sierpnia, 17:00
Victoria Giedlarowa 2-2 Azalia Wola Zarczycka 10 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Łęg Kopcie 0-2 Wisan Skopanie 10 sierpnia, 17:00
San Wrzawy 4-1 LZS Kotowa Wola 10 sierpnia, 17:00
KS Jarocin 4-3 San Kłyżów 10 sierpnia, 17:00
Sanna Zaklików 2-0 Unia Skowierzyn 10 sierpnia, 17:00
Jodła Przychojec 3-6 LZS Podwolina 10 sierpnia, 17:00
Łęg Stany 0-1 Sparta Jeżowe 10 sierpnia, 17:00

II runda - 3 września
LZS Turbia - wolny los.

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 0-3 Bukowa Jastkowice 3 września, 16:30
Jeziorak Chwałowice 0-4 Słowianin Grębów 3 września, 16:30
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-1 KP Zarzecze 3 września, 16:30
Strzelec Dąbrowica 4-0 LZS Kępie Zaleszańskie 3 września, 16:30
WKS Kurzyna 0-4 Stal Nowa Dęba 3 września, 16:30
LKS Brzyska Wola 1-2 Strażak Przyszów 3 września, 16:30
Junior Zakrzów 3-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3 września, 16:30
pd. k. 4-2
Kłyż Tarnogóra 0-6 Advit Łętownia 3 września, 16:30
LZS Przędzel 4-1 Rotunda Krzeszów 3 września, 16:30
Azalia Wola Zarczycka 0-5 Sokół Kamień 3 września, 16:30
Wisan Skopanie 4-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3 września, 16:30
San Wrzawy 1-3 Tłoki Gorzyce 3 września, 16:30
KS Jarocin 1-3 Olimpia Pysznica 3 września, 16:30
Sanna Zaklików 1-3 LZS Ździary 3 września, 16:30
LZS Podwolina 0-3 Orzeł Rudnik nad Sanem 3 września, 16:30
Sparta Jeżowe 3-0 ŁKS Łowisko 3 września, 16:30

III runda - 24 września
Bukowa Jastkowice, KP Zarzecze, Advit Łętownia, Sokół Kamień, Tłoki Gorzyce, Olimpia Pysznica, Sparta Jeżowe, LZS Turbia - wolny los.

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 0-4 Słowianin Grębów 24 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-0 Stal Nowa Dęba 24 września, 16:00
Junior Zakrzów 3-6 LZS Ździary 24 września, 16:00
LZS Przędzel 5-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 24 września, 16:00
Wisan Skopanie 3-3 Strażak Przyszów 24 września, 16:00
pd. k. 6-5

IV runda - 15 października
Do rozgrywek dołączył III-ligowiec: Unia Nowa Sarzyna oraz IV-ligowcy: Siarka Tarnobrzeg i Sokół Nisko.

Słowianin Grębów 2-1 LZS Turbia 15 października, 15:30
Strzelec Dąbrowica 1-3 Olimpia Pysznica 15 października, 15:30
LZS Ździary 1-1 Sokół Nisko 15 października, 15:30
pd. k. 1-3
LZS Przędzel 3-5 Siarka Tarnobrzeg 15 października, 15:30
Wisan Skopanie 0-1 Bukowa Jastkowice 15 października, 15:30
Sparta Jeżowe 0-9 Tłoki Gorzyce 15 października, 15:30
Advit Łętownia 2-6 Unia Nowa Sarzyna 15 października, 15:30
Sokół Kamień 1-6 KP Zarzecze 15 października, 15:30

1/4 finału - 15-16 listopada

Słowianin Grębów 0-5 Siarka Tarnobrzeg 15 listopada, 13:00
Tłoki Gorzyce 3-3 Unia Nowa Sarzyna 15 listopada, 11:00
pd. k. 4-1
KP Zarzecze 2-3 Sokół Nisko 15 listopada, 13:00
pd.
Olimpia Pysznica 4-0 Bukowa Jastkowice 16 listopada, 13:00

1/2 finału - 8-22 kwietnia

Tłoki Gorzyce 1-2 Siarka Tarnobrzeg 8 kwietnia, 16:30
Olimpia Pysznica 0-2 Sokół Nisko 22 kwietnia, 16:30

Finał - 20 maja

Sokół Nisko 5-4 Siarka Tarnobrzeg 20 maja, 17:00
pd.
Piotr Niemiec 32, Paweł Kaczmarczyk 70, 98, Jacek Orliński 84, 86 - Paweł Krzemiński 17, 74, Przemysław Stąporski 33, Marcin Stępień 43
w Nisku

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Mateusz Skalski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas