[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 sierpnia

Bieszczady Jankowce 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 27 sierpnia, 17:00
Kumah-Doe ?, ?
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Otryt Lutowiska 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-4
P.Bielak ? - nieznany ?
Sokół Pobiedno 3-1 LKS Długie 27 sierpnia, 17:00
Sz.Pluskwik ?, K.Żytka ?, ? - Ciepły ?
Jasiołka Jaśliska 0-1 Przełom Besko 27 sierpnia, 17:00
Jeczkowski ?
Iskra Przysietnica 6-3 Cosmos Nowotaniec 27 sierpnia, 17:00
R.Potoczny 14, 31, 88, K.Bielak 30, B.Adamski 34 (s), K.Wania 72 (k) - P.Laskowski 50, 80, Spaliński 64 (k)
Górnik Grabownica Starzeńska 0-6 Partyzant Targowiska 27 sierpnia, 17:00
Gębarowski 1, 52, Zarzyka 8, 76, 86, Ł.Kubit 80
Florian Rymanów Zdrój 1-0 Płomień Zmiennica 27 sierpnia, 17:00
A.Karaś ?
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Przełęcz Dukla 27 sierpnia, 17:00
Kozubal 3
Tornado Wrocanka 4-9 Jasiołka Świerzowa 27 sierpnia, 17:00
Ziobro ?, ?, Kucharski ?, Kornel ? - P.Michalski ?, ?, W.Winiarski ?, ?, Gancarz ?, ?, W.Michalski ?, Klatka ?, J.Cichoń ?
Wisłoka Niegłowice 2-6 LKS Skołyszyn 27 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Ł.Bara ?, ?, Rapala ?, ?, Stachaczyński ?, Piotrowski ?
Sobniów Jasło 0-2 Zamczysko Odrzykoń 27 sierpnia, 17:00
W.Dańczak ?, Dziedzic ?

II runda - 10 września

Piast Miejsce Piastowe 0-3 Nafta Jedlicze 10 września, 16:00
Ł.Stefaniak 5, 20, Kazimierczuk 15
Lotniarz Bezmiechowa 0-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 10 września, 16:00
Nelson Polańczyk 1-5 Leśnik Baligród 10 września, 16:00
Dziekan ? - Paczkowski ?, Biłas ?, Różycki ?, D.Graboń ?, R.Gembuś ?
Pionier Średnia Wieś 0-5 Sanovia Lesko 10 września, 16:00
Paszkowski ?, ?, Kogut ?, Kuzio ?, Górski ?
Drzewiarz Rzepedź 5-0 Gabry Łukowe 10 września, 16:00
M.Osękowski ?, ?, Sz.Pado ?, ?, P.Szałęga ?
Iskra Przysietnica 3-5 Partyzant Targowiska 10 września, 16:00
Wolanin 2, R.Potoczny 74, K.Wania 90 (k) - Zarzyka 47, 57, 66, W.Biały 67, 68
Iwonka Iwonicz 1-2 Zgoda Zarszyn 10 września, 16:00
Górnicki 48 - Ł.Buczek 17, 32
Sokół Pobiedno 4-3 Start Rymanów 10 września, 16:00
pd.
Woźny 35 (k), D.Sabat 60, Stankiewicz 90, 110 - Oberc 15, 55, Badowicz 25
Florian Rymanów Zdrój 1-2 Przełom Besko 10 września, 16:00
Litarowicz ? - Pasternak ?, Kolanko ?
Guzikówka Krosno 1-1 Zamczysko Odrzykoń 10 września, 16:00
pd. k. 4-5
Harłacz ? - Stec ?
Jasiołka Świerzowa 0-6 Orzeł Pustyny 10 września, 16:00
Kotwica Korczyna 2-1 LKS Skołyszyn 10 września, 16:00
Zych ?, Słowik ? - T.Walczyk ?

III runda - 1 października
Karpaty Krosno - wolny los

Partyzant Targowiska 2-4 Stal Sanok 1 października, 15:00
P.Ginalski 48, Szajna 52 - Nikody 17, Borowczyk 27, 45, Kuzicki 65
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Leśnik Baligród 1 października, 15:00
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na mecz
Drzewiarz Rzepedź 2-0 Sanovia Lesko 1 października, 15:00
P.Szałęga 19, 65
Sokół Pobiedno 1-0 Zgoda Zarszyn 1 października, 15:00
Ł.Pluskwik 30
Orzeł Pustyny 1-3 Przełom Besko 1 października, 15:00
Gonet 38 - Kapłon 12, 32, Pasternak 73
Zamczysko Odrzykoń 2-3 Rafineria/Czarni Jasło 1 października, 15:00
Haligowski 40, Bardzik 50 - Dziobek 18 (k), Stachaczyński 70, Dańczak 87 (s)
Kotwica Korczyna 3-4 Nafta Jedlicze 1 października, 15:00
pd.
Słowik 37, 53, Pojnar 72 - Czyżowicz 19, 30, Stefanik 81, 107

1/4 finału - 15 października

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Stal Sanok 15 października, 14:30 (200)
Bugaj 15, Ożóg 27 - Pańko 8
Drzewiarz Rzepedź 2-3 Sokół Pobiedno 15 października, 15:00 (200)
Ciesielski 65, Osękowski 80 - G.Packanik 6, D.Pluskwik 7, 55
Przełom Besko 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 22 października, 14:30 (150)
Rymarowicz 67 - Halz 90
Nafta Jedlicze 0-2 Karpaty Krosno 15 października, 14:30 (70)
Ziobro 14, Szurek 68 (s)

1/2 finału - 15 kwietnia

Sokół Pobiedno 0-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 maja, 16:30 (200)
Bihun 10, Kurzeja 30, Demkowski 43, Piotrowski 50
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Karpaty Krosno 13 maja, 16:30
pd. k. 6-5
Kasprzyk 52 - Balasa 17

Finał - 27 maja

Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 27 maja, 16:30 (200)
Demkowski 79

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor:
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas