[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 17 października
Łęk Ostrów - wolny los

Gacovia Gać 1-3 Błękitni Grzęska 17 października, 16:00
Juwenia Cieszanów 1-9 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 października, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 0-12 Sokół Sieniawa 17 października, 16:00
Sanoczanka Święte - MKS Radymno
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) mecz odwołany / wynik nieznany - awansowała Sanoczanka Święte
Hetman Laszki 5-1 Roztocze Narol 17 października, 16:00
MKS Kańczuga 3-0 Budowlani Szówsko 24 października
(wo)
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu intensywnych opadów deszczu / drugi termin niepewny
LKS Skołoszów 4-6 Golbalux Wiązownica 17 października, 16:00
Pogoń Małkowice 0-2 Piast Tuczempy 17 października, 16:00
Zorza Zarzecze 4-2 Pogórze Rokietnica 17 października, 16:00
Pogórze Dubiecko - Syrenka Roźwienica 17 października, 16:00
wynik nieznany - awansowało Pogórze Dubiecko

II runda - 8 października
Do gry dołącza III-ligowiec: Orzeł Przeworsk oraz IV-ligowcy: Czuwaj Przemyśl, JKS 1909 Jarosław, Polonia Przemyśl, Żurawianka Żurawica.

Golbalux Wiązownica 1-0 Orzeł Przeworsk 8 października, 15:30
Zorza Zarzecze 2-8 Błękitni Grzęska 8 października, 15:30
Sanoczanka Święte 2-5 Hetman Laszki 8 października, 15:30
pd.
MKS Kańczuga 3-1 Żurawianka Żurawica 8 października, 15:30
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2 JKS 1909 Jarosław 8 października, 15:30
Piast Tuczempy 1-3 Polonia Przemyśl 22 października, 14:30
Pogórze Dubiecko 1-5 Czuwaj Przemyśl 8 października, 15:30
Łęk Ostrów 3-4 Sokół Sieniawa 8 października, 15:30

1/4 finału - 22 października

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 Czuwaj Przemyśl 22 października, 15:00
Tokarz 35, Rybkiewicz 60
Błękitni Grzęska 4-4 MKS Kańczuga 22 października, 15:00
pd. k. 8-9
Krupa 30 (k), Syk 54, Solarz 84, Żak 110 - Grzebyk 78, 106, Sochacki 80, Florek 87
Hetman Laszki 3-0 Golbalux Wiązownica 22 października, 15:00
W.Mazur 23, B.Kuta 30, R.Mazur 32
Sokół Sieniawa 1-0 Polonia Przemyśl 29 października
Kowalczyk 90

1/2 finału - 11 listopada

Hetman Laszki 1-6 Sokół Sieniawa 11 listopada, 12:30 (150)
Czemerda 10 - Szkamruk 18, 63, 84, Halejcio 26, Bursztyka 36, Boczarski 77
MKS Kańczuga 4-0 Czuwaj Przemyśl 11 listopada, 13:30 (200)
Grzebyk 18, Florek 61, 69, Póltorak 88

Finał - 22 kwietnia

Sokół Sieniawa 1-0 MKS Kańczuga 22 kwietnia, 17:00 (300)
Bursztyka 51
w Sieniawie

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2008/2009 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor:
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas