[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Strachocina 28 61 18 7 3 62-22 11 2 1 36-7 7 5 2 26-15
2.  Piast Miejsce Piastowe 28 57 17 6 5 61-24 12 2 0 39-6 5 4 5 22-18 2 4 1 1 0 3-0
3.  Brzozovia Brzozów 28 57 18 3 7 58-33 7 2 5 22-18 11 1 2 36-15 2 1 0 1 1 0-3
4.  Iskra Przysietnica 28 54 15 9 4 78-36 9 4 1 50-17 6 5 3 28-19
5.  LKS Długie 28 49 15 4 9 66-43 9 1 4 36-21 6 3 5 30-22
6.  LKS Pisarowce 28 48 15 3 10 49-41 8 0 6 27-18 7 3 4 22-23
7.  Orzeł Bażanówka 28 47 13 8 7 53-43 8 4 2 35-19 5 4 5 18-24
8.  Orion Pielnia 28 39 11 6 11 49-42 5 5 4 23-17 6 1 7 26-25
9.  Iwonka Iwonicz 28 38 12 2 14 56-50 7 2 5 28-20 5 0 9 28-30
10.  LKS Izdebki 28 36 10 6 12 46-48 6 3 5 23-20 4 3 7 23-28
11.  LKS Haczów 28 31 7 10 11 34-45 6 5 3 21-15 1 5 8 13-30
12.  ULKS Grabówka 28 29 8 5 15 45-64 5 3 6 27-37 3 2 9 18-27
13.  Szarotka Nowosielce 28 28 8 4 16 40-70 5 3 6 22-29 3 1 10 18-41
14.  Karpaty Klimkówka 28 18 5 3 20 33-75 4 2 8 16-30 1 1 12 17-45
15.  Gabry Łukowe 28 0 0 0 28 13-107 0 0 14 10-54 0 0 14 3-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Górnik Strachocina    1-0 3-1 2-1 3-1 0-1 6-0 2-0 5-0 1-1 1-1 2-1 4-0 3-0 3-0* 
 2 Piast Miejsce Piastowe3-2     3-0 0-0 2-2 5-0 3-0 1-0 4-0 2-1 4-0 1-0 4-1 4-0 3-0 
 3 Brzozovia Brzozów2-1 0-0     1-2 0-2 2-0 2-1 0-1 0-3 2-3 2-2 2-0 4-2 2-1 3-0* 
 4 Iskra Przysietnica0-0 6-1 0-3     3-0 2-2 1-1 4-4 3-1 3-0 3-2 5-1 5-1 5-1 10-0 
 5 LKS Długie0-2 2-1 1-4 2-0     2-3 2-2 3-1 3-1 3-2 1-0 1-3 4-0 9-2 3-0* 
 6 LKS Pisarowce2-3 1-3 1-2 2-3 0-1     3-0 3-2 2-0 0-2 4-0 1-0 1-0 4-2 3-0 
 7 Orzeł Bażanówka1-1 1-1 1-2 1-1 1-5 2-0     2-1 3-2 4-1 4-0 3-1 7-2 2-2 3-0* 
 8 Orion Pielnia1-1 0-2 2-3 4-4 0-1 0-1 0-0     2-1 2-2 0-0 2-1 5-1 2-0 3-0* 
 9 Iwonka Iwonicz0-1 2-1 0-3 2-3 5-2 2-3 3-3 1-2     4-2 0-0 1-0 2-0 3-0 3-0* 
 10 LKS Izdebki0-3 0-0 1-3 0-0 1-1 1-4 3-0 2-1 2-3     3-0 4-1 1-3 2-1 3-0* 
 11 LKS Haczów1-2 0-3 1-1 2-1 1-1 0-0 0-1 4-1 2-1 1-1     2-2 1-0 2-1 4-0 
 12 ULKS Grabówka2-2 2-2 1-5 2-3 3-2 4-1 1-4 0-2 0-6 1-4 1-0     2-2 2-1 6-3 
 13 Szarotka Nowosielce2-4 1-5 0-2 1-1 2-1 2-2 0-2 0-2 0-3 2-1 4-2 2-2     3-2 3-0 
 14 Karpaty Klimkówka1-1 2-0 0-2 0-6 0-5 1-2 0-1 0-3 2-0 2-1 3-3 1-3 1-3     3-0* 
 15 Gabry Łukowe0-3* 0-3* 1-5 0-3 1-6 0-3* 0-3 3-6 2-7 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Górnik Strachocina.
 
Orion Pielnia 2-0 Karpaty Klimkówka
ULKS Grabówka 2-3 Iskra Przysietnica
Orzeł Bażanówka 1-5 LKS Długie
LKS Pisarowce 3-0 Gabry Łukowe
LKS Izdebki 0-0 Piast Miejsce Piastowe
Szarotka Nowosielce 0-3 Iwonka Iwonicz
Brzozovia Brzozów 2-2 LKS Haczów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Orion Pielnia.
 
LKS Haczów 1-2 Górnik Strachocina 17 września, 16:30
w pierwotnym terminie przełożony
Iwonka Iwonicz 0-3 Brzozovia Brzozów
Piast Miejsce Piastowe 4-1 Szarotka Nowosielce
Gabry Łukowe 1-2 LKS Izdebki
LKS Długie 2-3 LKS Pisarowce
Iskra Przysietnica 1-1 Orzeł Bażanówka
Karpaty Klimkówka 1-3 ULKS Grabówka

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Pauza: LKS Haczów.
 
Orion Pielnia 2-1 ULKS Grabówka
Orzeł Bażanówka 2-2 Karpaty Klimkówka
LKS Pisarowce 2-3 Iskra Przysietnica
LKS Izdebki 1-1 LKS Długie
Szarotka Nowosielce 3-0 Gabry Łukowe
Brzozovia Brzozów 0-0 Piast Miejsce Piastowe
Górnik Strachocina 5-0 Iwonka Iwonicz 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Iwonka Iwonicz.
 
LKS Haczów 4-1 Orion Pielnia
Piast Miejsce Piastowe 3-2 Górnik Strachocina 1 października
w pierwotnym terminie przełożony
Gabry Łukowe 1-5 Brzozovia Brzozów
LKS Długie 4-0 Szarotka Nowosielce
Iskra Przysietnica 3-0 LKS Izdebki
Karpaty Klimkówka 1-2 LKS Pisarowce
ULKS Grabówka 1-4 Orzeł Bażanówka

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Piast Miejsce Piastowe.
 
Orion Pielnia 0-0 Orzeł Bażanówka 10 września
LKS Pisarowce 1-0 ULKS Grabówka
LKS Izdebki 2-1 Karpaty Klimkówka
Szarotka Nowosielce 1-1 Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów 0-2 LKS Długie
Górnik Strachocina 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Haczów 2-1 Iwonka Iwonicz

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Iwonka Iwonicz 1-2 Orion Pielnia
Piast Miejsce Piastowe 4-0 LKS Haczów
Iskra Przysietnica 0-3 Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka 1-3 Szarotka Nowosielce
ULKS Grabówka 1-4 LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka 2-0 LKS Pisarowce
Górnik Strachocina 3-1 LKS Długie

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: LKS Długie.
 
Orion Pielnia 0-1 LKS Pisarowce
LKS Izdebki 3-0 Orzeł Bażanówka
Szarotka Nowosielce 2-2 ULKS Grabówka
Brzozovia Brzozów 2-1 Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina 2-1 Iskra Przysietnica
LKS Haczów 4-0 Gabry Łukowe
Iwonka Iwonicz 2-1 Piast Miejsce Piastowe

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Iskra Przysietnica.
 
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Orion Pielnia 11 listopada
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Gabry Łukowe 2-7 Iwonka Iwonicz
LKS Długie 1-0 LKS Haczów
Karpaty Klimkówka 1-1 Górnik Strachocina
ULKS Grabówka 1-5 Brzozovia Brzozów
Orzeł Bażanówka 7-2 Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce 0-2 LKS Izdebki

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Orion Pielnia 2-2 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 2-2 LKS Pisarowce
Brzozovia Brzozów 2-1 Orzeł Bażanówka
Górnik Strachocina 2-1 ULKS Grabówka
LKS Haczów 2-1 Iskra Przysietnica
Iwonka Iwonicz 5-2 LKS Długie
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Gabry Łukowe

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: ULKS Grabówka.
 
Gabry Łukowe 3-6 Orion Pielnia
LKS Długie 2-1 Piast Miejsce Piastowe
Iskra Przysietnica 3-1 Iwonka Iwonicz 16 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Klimkówka 3-3 LKS Haczów
Orzeł Bażanówka 1-1 Górnik Strachocina
LKS Pisarowce 1-2 Brzozovia Brzozów
LKS Izdebki 1-3 Szarotka Nowosielce

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
Orion Pielnia 5-1 Szarotka Nowosielce
Brzozovia Brzozów 2-3 LKS Izdebki
Górnik Strachocina 0-1 LKS Pisarowce
LKS Haczów 2-2 ULKS Grabówka
Iwonka Iwonicz 3-0 Karpaty Klimkówka
Piast Miejsce Piastowe 0-0 Iskra Przysietnica
Gabry Łukowe 1-6 LKS Długie

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: LKS Pisarowce.
 
LKS Długie 3-1 Orion Pielnia
Iskra Przysietnica 10-0 Gabry Łukowe
Karpaty Klimkówka 2-0 Piast Miejsce Piastowe
ULKS Grabówka 0-6 Iwonka Iwonicz
Orzeł Bażanówka 4-0 LKS Haczów
LKS Izdebki 0-3 Górnik Strachocina
Szarotka Nowosielce 0-2 Brzozovia Brzozów

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: LKS Izdebki.
 
Orion Pielnia 2-3 Brzozovia Brzozów
Górnik Strachocina 4-0 Szarotka Nowosielce
LKS Haczów 0-0 LKS Pisarowce
Iwonka Iwonicz 3-3 Orzeł Bażanówka
Piast Miejsce Piastowe 1-0 ULKS Grabówka
Gabry Łukowe 2-4 Karpaty Klimkówka
LKS Długie 2-0 Iskra Przysietnica

Kolejka 14 - 2 listopada

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Karpaty Klimkówka 0-5 LKS Długie
ULKS Grabówka 6-3 Gabry Łukowe
Orzeł Bażanówka 1-1 Piast Miejsce Piastowe
LKS Pisarowce 2-0 Iwonka Iwonicz
LKS Izdebki 3-0 LKS Haczów
Brzozovia Brzozów 2-1 Górnik Strachocina
Orion Pielnia 4-4 Iskra Przysietnica

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
LKS Haczów 1-0 Szarotka Nowosielce
Iwonka Iwonicz 4-2 LKS Izdebki
Piast Miejsce Piastowe 5-0 LKS Pisarowce
Gabry Łukowe 0-3 Orzeł Bażanówka
LKS Długie 1-3 ULKS Grabówka
Iskra Przysietnica 5-1 Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina 2-0 Orion Pielnia

Kolejka 16 - 28-29 marca

Pauza: Górnik Strachocina.
 
Karpaty Klimkówka 0-3 Orion Pielnia
Iskra Przysietnica 5-1 ULKS Grabówka
w pierwotnym terminie (29 marca) mecz przełożony
LKS Długie 2-2 Orzeł Bażanówka
Gabry Łukowe 0-3 LKS Pisarowce
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 2-1 LKS Izdebki
Iwonka Iwonicz 2-0 Szarotka Nowosielce
LKS Haczów 1-1 Brzozovia Brzozów

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Pauza: Orion Pielnia.
 
Górnik Strachocina 1-1 LKS Haczów
Brzozovia Brzozów 0-3 Iwonka Iwonicz
Szarotka Nowosielce 1-5 Piast Miejsce Piastowe
LKS Izdebki 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
LKS Pisarowce 0-1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 1-1 Iskra Przysietnica
ULKS Grabówka 2-1 Karpaty Klimkówka

Kolejka 18 - 11 kwietnia

Pauza: LKS Haczów.
 
ULKS Grabówka 0-2 Orion Pielnia
Karpaty Klimkówka 0-1 Orzeł Bażanówka
Iskra Przysietnica 2-2 LKS Pisarowce
LKS Długie 3-2 LKS Izdebki
Gabry Łukowe 0-3 Szarotka Nowosielce
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Brzozovia Brzozów
Iwonka Iwonicz 0-1 Górnik Strachocina

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Pauza: Iwonka Iwonicz.
 
Orion Pielnia 0-0 LKS Haczów
Górnik Strachocina 1-0 Piast Miejsce Piastowe
Brzozovia Brzozów 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
Szarotka Nowosielce 2-1 LKS Długie
LKS Izdebki 0-0 Iskra Przysietnica
LKS Pisarowce 4-2 Karpaty Klimkówka
Orzeł Bażanówka 3-1 ULKS Grabówka

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Pauza: Piast Miejsce Piastowe.
 
Orzeł Bażanówka 2-1 Orion Pielnia
ULKS Grabówka 4-1 LKS Pisarowce
Karpaty Klimkówka 2-1 LKS Izdebki
Iskra Przysietnica 5-1 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 1-4 Brzozovia Brzozów
Gabry Łukowe 0-3 Górnik Strachocina
(wo)
Iwonka Iwonicz 0-0 LKS Haczów

Kolejka 21 - 2-3 maja

Pauza: Gabry Łukowe.
 
LKS Długie 0-2 Górnik Strachocina
Orion Pielnia 2-1 Iwonka Iwonicz 1 maja
LKS Haczów 0-3 Piast Miejsce Piastowe
Brzozovia Brzozów 1-2 Iskra Przysietnica 6 maja
Szarotka Nowosielce 3-2 Karpaty Klimkówka
LKS Izdebki 4-1 ULKS Grabówka
LKS Pisarowce 3-0 Orzeł Bażanówka 1 maja

Kolejka 22 - 9-10 maja

Pauza: LKS Długie.
 
LKS Pisarowce 3-2 Orion Pielnia
Orzeł Bażanówka 4-1 LKS Izdebki
ULKS Grabówka 2-2 Szarotka Nowosielce
Karpaty Klimkówka 0-2 Brzozovia Brzozów
Iskra Przysietnica 0-0 Górnik Strachocina
Gabry Łukowe 0-3 LKS Haczów
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 4-0 Iwonka Iwonicz

Kolejka 23 - 16-17 maja

Pauza: Iskra Przysietnica.
 
Orion Pielnia 0-2 Piast Miejsce Piastowe
Iwonka Iwonicz 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
LKS Haczów 1-1 LKS Długie
Górnik Strachocina 3-0 Karpaty Klimkówka
Brzozovia Brzozów 2-0 ULKS Grabówka
Szarotka Nowosielce 0-2 Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki 1-4 LKS Pisarowce

Kolejka 24 - 23-24 maja

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
LKS Izdebki 2-1 Orion Pielnia
LKS Pisarowce 1-0 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 1-2 Brzozovia Brzozów
ULKS Grabówka 2-2 Górnik Strachocina
Iskra Przysietnica 3-2 LKS Haczów
LKS Długie 3-1 Iwonka Iwonicz
Gabry Łukowe 0-3 Piast Miejsce Piastowe
(wo)

Kolejka 25 - 30-31 maja

Pauza: ULKS Grabówka.
 
Orion Pielnia 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 2-2 LKS Długie
Iwonka Iwonicz 2-3 Iskra Przysietnica
LKS Haczów 2-1 Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina 6-0 Orzeł Bażanówka
Brzozovia Brzozów 2-0 LKS Pisarowce
Szarotka Nowosielce 2-1 LKS Izdebki

Kolejka 26 - 6-7 czerwca

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
Szarotka Nowosielce 0-2 Orion Pielnia
LKS Izdebki 1-3 Brzozovia Brzozów
LKS Pisarowce 2-3 Górnik Strachocina
ULKS Grabówka 1-0 LKS Haczów
Karpaty Klimkówka 2-0 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 6-1 Piast Miejsce Piastowe
LKS Długie 3-0 Gabry Łukowe
(wo)

Kolejka 27 - 11 czerwca

Pauza: LKS Pisarowce.
 
Orion Pielnia 0-1 LKS Długie
Gabry Łukowe 0-3 Iskra Przysietnica
Piast Miejsce Piastowe 4-0 Karpaty Klimkówka
Iwonka Iwonicz 1-0 ULKS Grabówka
LKS Haczów 0-1 Orzeł Bażanówka
Górnik Strachocina 1-1 LKS Izdebki
Brzozovia Brzozów 4-2 Szarotka Nowosielce

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Pauza: LKS Izdebki.
 
Brzozovia Brzozów 0-1 Orion Pielnia
Szarotka Nowosielce 2-4 Górnik Strachocina
LKS Pisarowce 4-0 LKS Haczów
Orzeł Bażanówka 3-2 Iwonka Iwonicz
ULKS Grabówka 2-2 Piast Miejsce Piastowe
Karpaty Klimkówka 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
Iskra Przysietnica 3-0 LKS Długie

Kolejka 29 - 21 czerwca

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Iskra Przysietnica 4-4 Orion Pielnia
LKS Długie 9-2 Karpaty Klimkówka
Gabry Łukowe 0-3 ULKS Grabówka
(wo)
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Orzeł Bażanówka 25 czerwca
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu zalania boiska
Iwonka Iwonicz 2-3 LKS Pisarowce
LKS Haczów 1-1 LKS Izdebki
Górnik Strachocina 3-1 Brzozovia Brzozów

REKLAMA

Kolejka 30 - 28 czerwca

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Orion Pielnia 1-1 Górnik Strachocina
Szarotka Nowosielce 4-2 LKS Haczów
LKS Izdebki 2-3 Iwonka Iwonicz
w Brzozowie
LKS Pisarowce 1-3 Piast Miejsce Piastowe
Orzeł Bażanówka 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
ULKS Grabówka 3-2 LKS Długie
Karpaty Klimkówka 0-6 Iskra Przysietnica

Klasa okręgowa 2008/2009 (Krosno)

Klasa A 2008/2009 (Krosno II)

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas