[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rafineria/Czarni II Jasło 26 56 17 5 4 75-25 9 3 1 39-11 8 2 3 36-14
2.  Kotwica Korczyna 26 46 13 7 6 51-29 7 3 3 28-13 6 4 3 23-16
3.  Gaudium Łężyny 26 43 13 4 9 53-43 9 1 3 31-19 4 3 6 22-24
4.  Victoria Kobylany 26 41 12 5 9 53-54 6 4 3 29-24 6 1 6 24-30
5.  Sobniów Jasło 26 38 11 5 10 43-40 9 1 3 28-13 2 4 7 15-27
6.  Ostoja Kołaczyce 26 35 10 5 11 46-42 6 3 4 30-21 4 2 7 16-21 2 3 1 0 1 3-2
7.  Zamczysko Mrukowa 26 35 11 2 13 34-45 8 1 4 18-13 3 1 9 16-32 2 3 1 0 1 2-3
8.  Huragan Jasionka 26 34 9 7 10 42-43 6 3 4 23-18 3 4 6 19-25
9.  LKS Głowienka 26 33 8 9 9 28-31 4 6 3 13-13 4 3 6 15-18 2 4 1 1 0 4-2
10.  Burza Rogi 26 33 8 9 9 43-51 3 7 3 25-27 5 2 6 18-24 2 1 0 1 1 2-4
11.  Jasiołka Świerzowa 26 31 10 1 15 59-71 6 0 7 28-32 4 1 8 31-39 2 6 2 0 0 7-3
12.  Jasiołka Szebnie 26 31 9 4 13 43-65 5 1 7 21-27 4 3 6 22-38 2 0 0 0 2 3-7
13.  LKS Czeluśnica 26 27 7 6 13 41-51 4 3 6 23-24 3 3 7 18-27
14.  Nafta Chorkówka 26 26 7 5 14 49-70 6 1 6 34-35 1 4 8 15-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rafineria/Czarni II Jasło    0-0 3-3 3-0 0-0 3-1 3-0 4-1 5-0 4-1 0-1 8-1 2-1 4-2 
 2 Kotwica Korczyna0-0     4-0 4-1 3-0 3-0 4-2 4-0 0-1 0-1 3-2 0-3 2-2 1-1 
 3 Gaudium Łężyny1-5 0-3     2-0 3-0 3-0* 2-1 1-1 4-2 3-1 5-2 4-0 0-3 3-1 
 4 Victoria Kobylany3-2 2-2 1-3     1-1 1-0 6-1 1-1 2-1 2-4 3-2 2-1 3-4 2-2 
 5 Sobniów Jasło0-2 1-1 3-0 4-1     1-3 2-1 4-1 1-0 1-0 3-1 2-3 1-0 5-0 
 6 Ostoja Kołaczyce0-2 2-0 2-1 1-2 2-1     0-2 1-5 1-1 3-0 5-1 8-1 3-3 2-2 
 7 Zamczysko Mrukowa3-1 0-3 1-0 3-0* 0-1 0-3     1-0 2-0 1-2 3-2 0-0 2-0 2-1 
 8 Huragan Jasionka2-0 3-1 1-3 0-3 3-0 0-2 2-1     0-0 0-0 3-5 4-0 2-2 3-1 
 9 LKS Głowienka0-1 2-1 1-1 1-2 3-2 0-0 1-1 1-0     1-1 0-2 1-1 2-1 0-0 
 10 Burza Rogi0-4 2-2 2-6 3-3 3-3 2-2 4-0 0-0 1-3     2-2 1-1 2-0 3-1 
 11 Jasiołka Świerzowa1-9 2-3 0-3 1-3 2-1 3-0 4-1 2-4 1-3 1-3     3-2 3-0 5-0 
 12 Jasiołka Szebnie1-5 0-2 2-1 2-3 2-2 1-0 2-4 3-1 1-0 2-3 1-4     0-1 4-1 
 13 LKS Czeluśnica0-2 0-1 1-1 1-2 1-2 3-1 2-0 1-1 0-0 5-2 5-3 3-6     1-3 
 14 Nafta Chorkówka3-3 2-4 3-0* 5-4 4-2 1-4 0-2 2-4 0-4 1-0 6-4 2-3 5-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Kotwica Korczyna 3-2 Jasiołka Świerzowa
Sobniów Jasło 1-0 Burza Rogi 3 września, 16:30
w pierwotnym terminie mecz przełożony
Nafta Chorkówka 5-4 Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny 3-0 Ostoja Kołaczyce
(wo)
na boisku 1-1, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Jasiołka Szebnie 1-5 Rafineria/Czarni II Jasło
Huragan Jasionka 2-1 Zamczysko Mrukowa
LKS Głowienka 2-1 LKS Czeluśnica

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Czeluśnica 0-1 Kotwica Korczyna
Zamczysko Mrukowa 2-0 LKS Głowienka
Rafineria/Czarni II Jasło 4-1 Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce 8-1 Jasiołka Szebnie
Victoria Kobylany 1-3 Gaudium Łężyny
Burza Rogi 3-1 Nafta Chorkówka
Jasiołka Świerzowa 2-1 Sobniów Jasło
przełożony

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Kotwica Korczyna 3-0 Sobniów Jasło
Nafta Chorkówka 6-4 Jasiołka Świerzowa
Gaudium Łężyny 3-1 Burza Rogi
Jasiołka Szebnie 2-3 Victoria Kobylany
Huragan Jasionka 0-2 Ostoja Kołaczyce
LKS Głowienka 0-1 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Czeluśnica 2-0 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Zamczysko Mrukowa 0-3 Kotwica Korczyna
Rafineria/Czarni II Jasło 2-1 LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce 1-1 LKS Głowienka
Victoria Kobylany 1-1 Huragan Jasionka
Burza Rogi 1-1 Jasiołka Szebnie
Jasiołka Świerzowa 0-3 Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło 5-0 Nafta Chorkówka

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Kotwica Korczyna 1-1 Nafta Chorkówka
Gaudium Łężyny 3-0 Sobniów Jasło
Jasiołka Szebnie 1-4 Jasiołka Świerzowa
Huragan Jasionka 0-0 Burza Rogi
LKS Głowienka 1-2 Victoria Kobylany
LKS Czeluśnica 3-1 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 3-1 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 6 - 6-7 września

Rafineria/Czarni II Jasło 0-0 Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce 0-2 Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany 3-4 LKS Czeluśnica
Burza Rogi 1-3 LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa 2-4 Huragan Jasionka
Sobniów Jasło 2-3 Jasiołka Szebnie
Nafta Chorkówka 3-0 Gaudium Łężyny
(wo)
na boisku 3-3, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 13-14 września

Kotwica Korczyna 4-0 Gaudium Łężyny
Jasiołka Szebnie 4-1 Nafta Chorkówka
Huragan Jasionka 3-0 Sobniów Jasło
LKS Głowienka 0-2 Jasiołka Świerzowa
LKS Czeluśnica 5-2 Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa 3-0 Victoria Kobylany
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 2-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Rafineria/Czarni II Jasło 3-1 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 8 - 20-21 września

Ostoja Kołaczyce 2-0 Kotwica Korczyna
Victoria Kobylany 3-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Burza Rogi 4-0 Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Świerzowa 3-0 LKS Czeluśnica
Sobniów Jasło 1-0 LKS Głowienka 2 listopada
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Nafta Chorkówka 2-4 Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny 4-0 Jasiołka Szebnie

Kolejka 9 - 27-28 września

Kotwica Korczyna 0-3 Jasiołka Szebnie
Huragan Jasionka 1-3 Gaudium Łężyny
LKS Głowienka 0-0 Nafta Chorkówka
LKS Czeluśnica 1-2 Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa 3-2 Jasiołka Świerzowa
Rafineria/Czarni II Jasło 4-1 Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce 1-2 Victoria Kobylany

Kolejka 10 - 4-5 października

Victoria Kobylany 2-2 Kotwica Korczyna
Burza Rogi 2-2 Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa 1-9 Rafineria/Czarni II Jasło
Sobniów Jasło 2-1 Zamczysko Mrukowa 9 listopada
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Nafta Chorkówka 5-1 LKS Czeluśnica
Gaudium Łężyny 4-2 LKS Głowienka
Jasiołka Szebnie 3-1 Huragan Jasionka

Kolejka 11 - 11-12 października

Kotwica Korczyna 4-0 Huragan Jasionka
LKS Głowienka 1-1 Jasiołka Szebnie
LKS Czeluśnica 1-1 Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa 2-1 Nafta Chorkówka
Rafineria/Czarni II Jasło 0-0 Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce 5-1 Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany 2-4 Burza Rogi

Kolejka 12 - 18-19 października

Burza Rogi 2-2 Kotwica Korczyna
Jasiołka Świerzowa 1-3 Victoria Kobylany
Sobniów Jasło 1-3 Ostoja Kołaczyce
Nafta Chorkówka 3-3 Rafineria/Czarni II Jasło
Gaudium Łężyny 2-1 Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Szebnie 0-1 LKS Czeluśnica
Huragan Jasionka 0-0 LKS Głowienka

Kolejka 13 - 25-26 października

LKS Czeluśnica 1-1 Huragan Jasionka
Zamczysko Mrukowa 0-0 Jasiołka Szebnie
Rafineria/Czarni II Jasło 3-3 Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce 2-2 Nafta Chorkówka
Victoria Kobylany 1-1 Sobniów Jasło
Burza Rogi 2-2 Jasiołka Świerzowa
LKS Głowienka 2-1 Kotwica Korczyna

Kolejka 14 - 28-29 marca

Jasiołka Świerzowa 2-3 Kotwica Korczyna
Burza Rogi 3-3 Sobniów Jasło
Victoria Kobylany 2-2 Nafta Chorkówka
Ostoja Kołaczyce 2-1 Gaudium Łężyny
Rafineria/Czarni II Jasło 8-1 Jasiołka Szebnie
Zamczysko Mrukowa 1-0 Huragan Jasionka
LKS Czeluśnica 0-0 LKS Głowienka

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Kotwica Korczyna 2-2 LKS Czeluśnica
LKS Głowienka 1-1 Zamczysko Mrukowa
Huragan Jasionka 2-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Jasiołka Szebnie 1-0 Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny 2-0 Victoria Kobylany
Nafta Chorkówka 1-0 Burza Rogi
Sobniów Jasło 3-1 Jasiołka Świerzowa

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Sobniów Jasło 1-1 Kotwica Korczyna
Jasiołka Świerzowa 5-0 Nafta Chorkówka
Burza Rogi 2-6 Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany 2-1 Jasiołka Szebnie
Ostoja Kołaczyce 1-5 Huragan Jasionka
Rafineria/Czarni II Jasło 5-0 LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa 2-0 LKS Czeluśnica

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Kotwica Korczyna 4-2 Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica 0-2 Rafineria/Czarni II Jasło
LKS Głowienka 0-0 Ostoja Kołaczyce
Huragan Jasionka 0-3 Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie 2-3 Burza Rogi
Gaudium Łężyny 5-2 Jasiołka Świerzowa
Nafta Chorkówka 4-2 Sobniów Jasło

Kolejka 18 - 2-3 maja

Nafta Chorkówka 2-4 Kotwica Korczyna
Sobniów Jasło 3-0 Gaudium Łężyny
Jasiołka Świerzowa 3-2 Jasiołka Szebnie
Burza Rogi 0-0 Huragan Jasionka
Victoria Kobylany 2-1 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 3-3 LKS Czeluśnica
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 Zamczysko Mrukowa

Kolejka 19 - 9-10 maja

Kotwica Korczyna 0-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Zamczysko Mrukowa 0-3 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 1-2 Victoria Kobylany
LKS Głowienka 1-1 Burza Rogi
Huragan Jasionka 3-5 Jasiołka Świerzowa
Jasiołka Szebnie 2-2 Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny 3-1 Nafta Chorkówka 1 maja

Kolejka 20 - 16-17 maja

Gaudium Łężyny 0-3 Kotwica Korczyna
Nafta Chorkówka 2-3 Jasiołka Szebnie
Sobniów Jasło 4-1 Huragan Jasionka
Jasiołka Świerzowa 1-3 LKS Głowienka
Burza Rogi 2-0 LKS Czeluśnica
Victoria Kobylany 6-1 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 0-2 Rafineria/Czarni II Jasło

Kolejka 21 - 23-24 maja

Kotwica Korczyna 3-0 Ostoja Kołaczyce
Rafineria/Czarni II Jasło 3-0 Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa 1-2 Burza Rogi
LKS Czeluśnica 5-3 Jasiołka Świerzowa
LKS Głowienka 3-2 Sobniów Jasło
Huragan Jasionka 3-1 Nafta Chorkówka
Jasiołka Szebnie 2-1 Gaudium Łężyny

Kolejka 22 - 30-31 maja

Jasiołka Szebnie 0-2 Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny 1-1 Huragan Jasionka
Nafta Chorkówka 0-4 LKS Głowienka
Sobniów Jasło 1-0 LKS Czeluśnica
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Jasiołka Świerzowa 4-1 Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi 0-4 Rafineria/Czarni II Jasło
Victoria Kobylany 1-0 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Kotwica Korczyna 4-1 Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce 3-0 Burza Rogi
Rafineria/Czarni II Jasło 0-1 Jasiołka Świerzowa
Zamczysko Mrukowa 0-1 Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica 1-3 Nafta Chorkówka
LKS Głowienka 1-1 Gaudium Łężyny
Huragan Jasionka 4-0 Jasiołka Szebnie

Kolejka 24 - 13-14 czerwca

Huragan Jasionka 3-1 Kotwica Korczyna
Jasiołka Szebnie 1-0 LKS Głowienka
Gaudium Łężyny 0-3 LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka 0-2 Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło 0-2 Rafineria/Czarni II Jasło
Jasiołka Świerzowa 3-0 Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi 3-3 Victoria Kobylany

Kolejka 25 - 21 czerwca

Kotwica Korczyna 0-1 Burza Rogi
Victoria Kobylany 3-2 Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce 2-1 Sobniów Jasło
Rafineria/Czarni II Jasło 4-2 Nafta Chorkówka
Zamczysko Mrukowa 1-0 Gaudium Łężyny
LKS Czeluśnica 3-6 Jasiołka Szebnie
LKS Głowienka 1-0 Huragan Jasionka

Kolejka 26 - 28 czerwca

Kotwica Korczyna 0-1 LKS Głowienka 1 lipca
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu zalania boiska
Huragan Jasionka 2-2 LKS Czeluśnica
Jasiołka Szebnie 2-4 Zamczysko Mrukowa
Gaudium Łężyny 1-5 Rafineria/Czarni II Jasło
Nafta Chorkówka 1-4 Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło 4-1 Victoria Kobylany 24 czerwca
Jasiołka Świerzowa 1-3 Burza Rogi

Klasa okręgowa 2008/2009 (Krosno)

Klasa A 2008/2009 (Krosno I)

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas