[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Bieździedza 26 55 17 4 5 85-28 11 2 0 57-14 6 2 5 28-14 2 4 1 1 0 2-0
2.  Orzeł Faliszówka 26 55 17 4 5 77-28 10 2 1 54-17 7 2 4 23-11 2 1 0 1 1 0-2
3.  Zorza Łęki Dukielskie 26 53 16 5 5 55-32 10 2 1 32-8 6 3 4 23-24
4.  Sparta Draganowa 26 50 16 2 8 82-45 11 0 2 50-16 5 2 6 32-29
5.  Tempo Nienaszów 26 44 14 2 10 72-54 9 0 4 36-20 5 2 6 36-34
6.  Tęcza Zręcin 26 42 13 3 10 60-50 8 2 3 30-18 5 1 7 30-32
7.  Dębowczanka Dębowiec 26 39 12 3 11 51-44 5 3 5 24-15 7 0 6 27-29
8.  Polonia Kopytowa 26 37 11 4 11 55-53 5 2 6 28-26 6 2 5 27-27
9.  LKS Warzyce 26 35 11 2 13 49-73 6 1 6 25-30 5 1 7 24-43
10.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 33 9 6 11 53-57 6 4 3 35-21 3 2 8 18-36
11.  Liwocz Brzyska 26 31 9 4 13 58-57 7 1 5 38-29 2 3 8 20-28
12.  Sparta Osobnica 26 28 8 4 14 46-59 4 3 6 22-28 4 1 8 24-31
13.  Dragon Nowy Glinik 26 22 7 1 18 49-70 5 0 8 25-32 2 1 10 24-38
14.  Wisłoka Niegłowice 26 0 0 0 26 21-163 0 0 13 11-72 0 0 13 10-91

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Bieździedza    2-0 2-2 3-2 3-3 3-0 3-1 5-1 5-0 6-1 3-0 3-2 7-2 12-0 
 2 Orzeł Faliszówka0-0     7-1 3-2 5-2 0-0 7-4 2-1 9-1 2-0 1-3 3-0 4-3 11-0* 
 3 Zorza Łęki Dukielskie1-0 0-0     0-0 0-2 3-1 1-0 2-1 4-0 8-1 3-0 3-2 1-0 6-1 
 4 Sparta Draganowa2-1 3-0 1-0     2-5 3-2 3-0 0-1 6-3 6-0 5-2 4-1 3-1 12-0 
 5 Tempo Nienaszów0-3 1-0 0-1 1-5     2-1 4-2 2-3 6-0 3-0 3-1 4-2 5-1 5-1 
 6 Tęcza Zręcin1-0 1-1 2-1 1-3 2-1     0-2 1-3 5-3 2-1 0-0 4-2 3-0 8-1 
 7 Dębowczanka Dębowiec1-0 0-2 1-2 3-1 6-0 1-2     2-2 0-2 2-3 0-0 2-0 0-0 6-1 
 8 Polonia Kopytowa0-0 0-2 3-3 3-0 1-5 1-3 1-2     2-3 1-0 2-1 1-3 4-2 9-2 
 9 LKS Warzyce1-3 1-2 2-1 2-0 5-3 4-3 0-1 0-3     2-2 4-3 1-2 1-6 2-1 
 10 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki1-3 0-2 1-1 2-2 4-1 6-1 2-4 4-1 1-1     0-0 3-2 4-1 7-2 
 11 Liwocz Brzyska0-3 3-2 3-4 3-5 4-2 3-4 6-2 3-0 3-2 1-4     1-1 2-0 6-0 
 12 Sparta Osobnica4-1 0-3 0-2 3-4 0-0 1-5 2-3 3-3 0-3* 2-2 2-1     2-1 3-0 
 13 Dragon Nowy Glinik1-2 0-5 0-2 5-2 2-3 4-2 0-2 1-5 1-2 1-0 4-2 2-4     4-1 
 14 Wisłoka Niegłowice2-12 0-4 2-3 0-6* 0-9 1-6 0-4 2-3 1-4 0-4 1-7 0-3 2-7     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

LKS Warzyce 0-1 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-0 Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik 2-3 Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica 0-2 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 2-0 Orzeł Faliszówka
Polonia Kopytowa 3-0 Sparta Draganowa
Tęcza Zręcin 8-1 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wisłoka Niegłowice 1-4 LKS Warzyce
Sparta Draganowa 3-2 Tęcza Zręcin
Orzeł Faliszówka 2-1 Polonia Kopytowa
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów 4-2 Sparta Osobnica
Liwocz Brzyska 2-0 Dragon Nowy Glinik
Dębowczanka Dębowiec 2-3 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Kolejka 3 - 17 sierpnia

LKS Warzyce 2-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dragon Nowy Glinik 0-2 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Osobnica 2-1 Liwocz Brzyska
Orzeł Bieździedza 3-3 Tempo Nienaszów
Polonia Kopytowa 3-3 Zorza Łęki Dukielskie
Tęcza Zręcin 1-1 Orzeł Faliszówka
Wisłoka Niegłowice 0-6 Sparta Draganowa
(wo)
mecz nie dokończony ze względu na zdekompletowanie drużyny gospodarzy

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Sparta Draganowa 6-3 LKS Warzyce
Orzeł Faliszówka 11-0 Wisłoka Niegłowice
(wo)
mecz przerwany w 76. minucie ze względu na zdekompletowanie drużyny gości
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Tęcza Zręcin
Tempo Nienaszów 2-3 Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska 0-3 Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec 2-0 Sparta Osobnica
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4-1 Dragon Nowy Glinik

Kolejka 5 - 31 sierpnia

LKS Warzyce 1-6 Dragon Nowy Glinik
Sparta Osobnica 2-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Orzeł Bieździedza 3-1 Dębowczanka Dębowiec
Polonia Kopytowa 2-1 Liwocz Brzyska
Tęcza Zręcin 2-1 Tempo Nienaszów
Wisłoka Niegłowice 2-3 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Draganowa 3-0 Orzeł Faliszówka

Kolejka 6 - 7 września

Orzeł Faliszówka 9-1 LKS Warzyce
Zorza Łęki Dukielskie 0-0 Sparta Draganowa
Tempo Nienaszów 5-1 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 3-4 Tęcza Zręcin
Dębowczanka Dębowiec 2-2 Polonia Kopytowa
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-3 Orzeł Bieździedza
Dragon Nowy Glinik 2-4 Sparta Osobnica

Kolejka 7 - 14 września

LKS Warzyce 1-2 Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza 7-2 Dragon Nowy Glinik
Polonia Kopytowa 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Tęcza Zręcin 0-2 Dębowczanka Dębowiec
Wisłoka Niegłowice 1-7 Liwocz Brzyska
Sparta Draganowa 2-5 Tempo Nienaszów
Orzeł Faliszówka 7-1 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 8 - 21 września

Zorza Łęki Dukielskie 4-0 LKS Warzyce 2 listopada
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Tempo Nienaszów 1-0 Orzeł Faliszówka
Liwocz Brzyska 3-5 Sparta Draganowa
Dębowczanka Dębowiec 6-1 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 6-1 Tęcza Zręcin
Dragon Nowy Glinik 1-5 Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica 4-1 Orzeł Bieździedza

Kolejka 9 - 28 września

LKS Warzyce 1-3 Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa 1-3 Sparta Osobnica
Tęcza Zręcin 3-0 Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice 0-4 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Sparta Draganowa 3-0 Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Faliszówka 1-3 Liwocz Brzyska
Zorza Łęki Dukielskie 0-2 Tempo Nienaszów

Kolejka 10 - 5 października

Tempo Nienaszów 6-0 LKS Warzyce
Liwocz Brzyska 3-4 Zorza Łęki Dukielskie 9 listopada, 12:00
Dębowczanka Dębowiec 0-2 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-2 Sparta Draganowa
Dragon Nowy Glinik 4-1 Wisłoka Niegłowice
Sparta Osobnica 1-5 Tęcza Zręcin
Orzeł Bieździedza 5-1 Polonia Kopytowa

Kolejka 11 - 12 października

LKS Warzyce 0-3 Polonia Kopytowa
Tęcza Zręcin 1-0 Orzeł Bieździedza
Wisłoka Niegłowice 0-3 Sparta Osobnica
Sparta Draganowa 3-1 Dragon Nowy Glinik
Orzeł Faliszówka 2-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Dębowczanka Dębowiec
Tempo Nienaszów 3-1 Liwocz Brzyska

Kolejka 12 - 19 października

Dębowczanka Dębowiec 6-0 Tempo Nienaszów
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Dragon Nowy Glinik 0-5 Orzeł Faliszówka
Sparta Osobnica 3-4 Sparta Draganowa
Orzeł Bieździedza 12-0 Wisłoka Niegłowice
Polonia Kopytowa 1-3 Tęcza Zręcin
LKS Warzyce 4-3 Liwocz Brzyska

Kolejka 13 - 26 października

Wisłoka Niegłowice 2-3 Polonia Kopytowa
Sparta Draganowa 2-1 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 3-0 Sparta Osobnica
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Dragon Nowy Glinik
Tempo Nienaszów 3-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Liwocz Brzyska 6-2 Dębowczanka Dębowiec
Tęcza Zręcin 5-3 LKS Warzyce

Kolejka 14 - 29 marca

Dębowczanka Dębowiec 0-2 LKS Warzyce
Liwocz Brzyska 1-4 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Tempo Nienaszów 5-1 Dragon Nowy Glinik
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Sparta Osobnica
Orzeł Faliszówka 0-0 Orzeł Bieździedza
Sparta Draganowa 0-1 Polonia Kopytowa
Wisłoka Niegłowice 1-6 Tęcza Zręcin

Kolejka 15 - 5 kwietnia

LKS Warzyce 2-1 Wisłoka Niegłowice
Tęcza Zręcin 1-3 Sparta Draganowa
Polonia Kopytowa 0-2 Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza 2-2 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Osobnica 0-0 Tempo Nienaszów
Dragon Nowy Glinik 4-2 Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-4 Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 LKS Warzyce
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska 1-1 Sparta Osobnica
Tempo Nienaszów 0-3 Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Polonia Kopytowa
Orzeł Faliszówka 0-0 Tęcza Zręcin
Sparta Draganowa 12-0 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 17 - 26 kwietnia

LKS Warzyce 2-0 Sparta Draganowa
Wisłoka Niegłowice 0-4 Orzeł Faliszówka
Tęcza Zręcin 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Polonia Kopytowa 1-5 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 3-0 Liwocz Brzyska
Sparta Osobnica 2-3 Dębowczanka Dębowiec
Dragon Nowy Glinik 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Kolejka 18 - 3 maja

Dragon Nowy Glinik 1-2 LKS Warzyce
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-2 Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec 1-0 Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska 3-0 Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów 2-1 Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie 6-1 Wisłoka Niegłowice
Orzeł Faliszówka 3-2 Sparta Draganowa

Kolejka 19 - 10 maja

LKS Warzyce 1-2 Orzeł Faliszówka
Sparta Draganowa 1-0 Zorza Łęki Dukielskie
Wisłoka Niegłowice 0-9 Tempo Nienaszów
Tęcza Zręcin 0-0 Liwocz Brzyska
Polonia Kopytowa 1-2 Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Bieździedza 6-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Sparta Osobnica 2-1 Dragon Nowy Glinik

Kolejka 20 - 17 maja

Sparta Osobnica 0-3 LKS Warzyce
(wo)
na boisku 1-1
Dragon Nowy Glinik 1-2 Orzeł Bieździedza 27 maja
w pierwotnym terminie mecz odwołany
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4-1 Polonia Kopytowa
Dębowczanka Dębowiec 1-2 Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska 6-0 Wisłoka Niegłowice
Tempo Nienaszów 1-5 Sparta Draganowa
Zorza Łęki Dukielskie 0-0 Orzeł Faliszówka

Kolejka 21 - 24 maja

LKS Warzyce 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 5-2 Tempo Nienaszów
Sparta Draganowa 5-2 Liwocz Brzyska
Wisłoka Niegłowice 0-4 Dębowczanka Dębowiec
Tęcza Zręcin 2-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Polonia Kopytowa 4-2 Dragon Nowy Glinik
Orzeł Bieździedza 3-2 Sparta Osobnica

Kolejka 22 - 31 maja

Orzeł Bieździedza 5-0 LKS Warzyce
Sparta Osobnica 3-3 Polonia Kopytowa
Dragon Nowy Glinik 4-2 Tęcza Zręcin
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 7-2 Wisłoka Niegłowice
Dębowczanka Dębowiec 3-1 Sparta Draganowa
Liwocz Brzyska 3-2 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 0-1 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 23 - 7 czerwca

LKS Warzyce 5-3 Tempo Nienaszów
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Liwocz Brzyska
Orzeł Faliszówka 7-4 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Draganowa 6-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wisłoka Niegłowice 2-7 Dragon Nowy Glinik
Tęcza Zręcin 4-2 Sparta Osobnica
Polonia Kopytowa 0-0 Orzeł Bieździedza 10 czerwca

Kolejka 24 - 14 czerwca

Polonia Kopytowa 2-3 LKS Warzyce
Orzeł Bieździedza 3-0 Tęcza Zręcin
Sparta Osobnica 3-0 Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik 5-2 Sparta Draganowa
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Orzeł Faliszówka
Dębowczanka Dębowiec 1-2 Zorza Łęki Dukielskie
Liwocz Brzyska 4-2 Tempo Nienaszów

Kolejka 25 - 21 czerwca

Liwocz Brzyska 3-2 LKS Warzyce
Tempo Nienaszów 4-2 Dębowczanka Dębowiec
Zorza Łęki Dukielskie 8-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Orzeł Faliszówka 4-3 Dragon Nowy Glinik
Sparta Draganowa 4-1 Sparta Osobnica
Wisłoka Niegłowice 2-12 Orzeł Bieździedza
Tęcza Zręcin 1-3 Polonia Kopytowa

Kolejka 26 - 28 czerwca

LKS Warzyce 4-3 Tęcza Zręcin
Polonia Kopytowa 9-2 Wisłoka Niegłowice 1 lipca
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu zalania boiska
Orzeł Bieździedza 3-2 Sparta Draganowa
Sparta Osobnica 0-3 Orzeł Faliszówka
Dragon Nowy Glinik 0-2 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4-1 Tempo Nienaszów
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Liwocz Brzyska

Klasa A 2008/2009 (Krosno I)
Klasa A 2008/2009 (Krosno II)

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)

Klasa C 2008/2009 (Krosno I)
Klasa C 2008/2009 (Krosno II)
Klasa C 2008/2009 (Krosno III)
Klasa C 2008/2009 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas