[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid Równe 18 47 15 2 1 60-14 7 1 1 28-7 8 1 0 32-7
2.  Iwełka Iwla 18 36 11 3 4 58-25 6 1 2 32-7 5 2 2 26-18
3.  Nurt Potok 18 31 9 4 5 51-45 5 0 4 31-29 4 4 1 20-16
4.  Orzeł Milcza 18 29 9 2 7 41-28 3 2 4 12-15 6 0 3 29-13 2 3 1 0 1 5-1
5.  Rędzinianka Wojaszówka 18 29 9 2 7 33-36 6 1 2 24-15 3 1 5 9-21 2 3 1 0 1 1-5
6.  Chlebianka Chlebna 18 25 7 4 7 49-49 4 3 2 28-23 3 1 5 21-26
7.  Nowy Dwór Makowiska 18 20 5 5 8 39-42 2 2 5 18-26 3 3 3 21-16
8.  LKS Trześniów 18 19 5 4 9 37-49 3 3 3 17-19 2 1 6 20-30
9.  Tornado Wrocanka 18 10 2 4 12 31-68 2 2 5 15-28 0 2 7 16-40
10.  Grodzisko Wietrzno 18 7 1 4 13 25-68 0 2 7 15-35 1 2 6 10-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Beskid Równe    1-1 2-3 3-0 4-0* 5-1 3-1 3-1 5-0 2-0 
 2 Iwełka Iwla1-3     1-1 0-1 5-0 5-1 5-0 3-1 3-0 9-0 
 3 Nurt Potok1-5 1-4     2-4 2-1 4-3 1-7 5-3 8-2 7-0 
 4 Orzeł Milcza0-1 2-0 0-1     0-1 1-6 1-1 2-2 4-2 2-1 
 5 Rędzinianka Wojaszówka2-2 3-0 5-2 0-5     4-0 0-3 3-1 2-1 5-1 
 6 Chlebianka Chlebna3-6 4-4 2-2 0-5 3-0     1-1 5-2 8-2 2-1 
 7 Nowy Dwór Makowiska0-5 1-4 1-1 4-2 3-0 1-3     3-5 3-3 2-3 
 8 LKS Trześniów0-2 3-4 3-3 2-1 1-1 1-3 1-0     4-3 2-2 
 9 Tornado Wrocanka0-2 0-3 0-4 0-6 2-3 4-3 3-3 4-2     2-2 
 10 Grodzisko Wietrzno0-6 3-6 2-3 2-5 1-3 1-1 1-5 2-3 3-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Iwełka Iwla 5-0 Rędzinianka Wojaszówka
Grodzisko Wietrzno 2-3 Nurt Potok
Chlebianka Chlebna 5-2 LKS Trześniów
Orzeł Milcza 1-1 Nowy Dwór Makowiska
Beskid Równe 5-0 Tornado Wrocanka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Tornado Wrocanka 0-3 Iwełka Iwla
Nowy Dwór Makowiska 0-5 Beskid Równe
LKS Trześniów 2-1 Orzeł Milcza
Nurt Potok 4-3 Chlebianka Chlebna
Rędzinianka Wojaszówka 5-1 Grodzisko Wietrzno

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Iwełka Iwla 9-0 Grodzisko Wietrzno
Chlebianka Chlebna 3-0 Rędzinianka Wojaszówka
Orzeł Milcza 0-1 Nurt Potok
Beskid Równe 3-1 LKS Trześniów
Tornado Wrocanka 3-3 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 4 - 7 września

Nowy Dwór Makowiska 1-4 Iwełka Iwla
LKS Trześniów 4-3 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 1-5 Beskid Równe
Rędzinianka Wojaszówka 0-5 Orzeł Milcza
Grodzisko Wietrzno 1-1 Chlebianka Chlebna

Kolejka 5 - 14 września

Iwełka Iwla 5-1 Chlebianka Chlebna
Orzeł Milcza 2-1 Grodzisko Wietrzno
Beskid Równe 4-0 Rędzinianka Wojaszówka
(wo)
na boisku 4-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Tornado Wrocanka 0-4 Nurt Potok
Nowy Dwór Makowiska 3-5 LKS Trześniów

Kolejka 6 - 21 września

LKS Trześniów 3-4 Iwełka Iwla
Nurt Potok 1-7 Nowy Dwór Makowiska
Rędzinianka Wojaszówka 2-1 Tornado Wrocanka 19 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Grodzisko Wietrzno 0-6 Beskid Równe
Chlebianka Chlebna 0-5 Orzeł Milcza

Kolejka 7 - 28 września

Iwełka Iwla 0-1 Orzeł Milcza
Beskid Równe 5-1 Chlebianka Chlebna
Tornado Wrocanka 2-2 Grodzisko Wietrzno
Nowy Dwór Makowiska 3-0 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Trześniów 3-3 Nurt Potok

Kolejka 8 - 6 października

Rędzinianka Wojaszówka 3-1 LKS Trześniów
Grodzisko Wietrzno 1-5 Nowy Dwór Makowiska
Chlebianka Chlebna 8-2 Tornado Wrocanka
Orzeł Milcza 0-1 Beskid Równe
Iwełka Iwla 1-1 Nurt Potok

Kolejka 9 - 12 października

Tornado Wrocanka 0-6 Orzeł Milcza
Nowy Dwór Makowiska 1-3 Chlebianka Chlebna
LKS Trześniów 2-2 Grodzisko Wietrzno
Nurt Potok 2-1 Rędzinianka Wojaszówka
Beskid Równe 1-1 Iwełka Iwla

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Rędzinianka Wojaszówka 3-0 Iwełka Iwla
Nurt Potok 7-0 Grodzisko Wietrzno
LKS Trześniów 1-3 Chlebianka Chlebna
Nowy Dwór Makowiska 4-2 Orzeł Milcza
Tornado Wrocanka 0-2 Beskid Równe

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Iwełka Iwla 3-0 Tornado Wrocanka
Beskid Równe 3-1 Nowy Dwór Makowiska
Orzeł Milcza 2-2 LKS Trześniów
Chlebianka Chlebna 2-2 Nurt Potok
Grodzisko Wietrzno 1-3 Rędzinianka Wojaszówka

Kolejka 12 - 3 maja

Grodzisko Wietrzno 3-6 Iwełka Iwla
Rędzinianka Wojaszówka 4-0 Chlebianka Chlebna
Nurt Potok 2-4 Orzeł Milcza
LKS Trześniów 0-2 Beskid Równe
Nowy Dwór Makowiska 3-3 Tornado Wrocanka

Kolejka 13 - 10 maja

Iwełka Iwla 5-0 Nowy Dwór Makowiska
Tornado Wrocanka 4-2 LKS Trześniów
Beskid Równe 2-3 Nurt Potok
Orzeł Milcza 0-1 Rędzinianka Wojaszówka
Chlebianka Chlebna 2-1 Grodzisko Wietrzno

Kolejka 14 - 17 maja

Chlebianka Chlebna 4-4 Iwełka Iwla
Grodzisko Wietrzno 2-5 Orzeł Milcza
Rędzinianka Wojaszówka 2-2 Beskid Równe
Nurt Potok 8-2 Tornado Wrocanka
LKS Trześniów 1-0 Nowy Dwór Makowiska

Kolejka 15 - 24 maja

Iwełka Iwla 3-1 LKS Trześniów
Nowy Dwór Makowiska 1-1 Nurt Potok
Tornado Wrocanka 2-3 Rędzinianka Wojaszówka
Beskid Równe 2-0 Grodzisko Wietrzno
Orzeł Milcza 1-6 Chlebianka Chlebna

Kolejka 16 - 31 maja

Orzeł Milcza 2-0 Iwełka Iwla
Chlebianka Chlebna 3-6 Beskid Równe
Grodzisko Wietrzno 3-3 Tornado Wrocanka
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Nowy Dwór Makowiska
Nurt Potok 5-3 LKS Trześniów

Kolejka 17 - 7 czerwca

Nurt Potok 1-4 Iwełka Iwla 11 czerwca
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trześniów 1-1 Rędzinianka Wojaszówka
Nowy Dwór Makowiska 2-3 Grodzisko Wietrzno
Tornado Wrocanka 4-3 Chlebianka Chlebna
Beskid Równe 3-0 Orzeł Milcza

Kolejka 18 - 14 czerwca

Iwełka Iwla 1-3 Beskid Równe
Orzeł Milcza 4-2 Tornado Wrocanka
Chlebianka Chlebna 1-1 Nowy Dwór Makowiska
Grodzisko Wietrzno 2-3 LKS Trześniów
Rędzinianka Wojaszówka 5-2 Nurt Potok

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Klasa C 2008/2009 (Krosno I)
Klasa C 2008/2009 (Krosno II)
Klasa C 2008/2009 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas