[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2008/2009, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Rzepedź 16 36 11 3 2 45-19 5 1 2 24-8 6 2 0 21-11
2.  Bumar Rudenka 16 35 11 2 3 53-20 5 1 2 24-11 6 1 1 29-9
3.  Jawornik Czarna 16 31 9 4 3 32-18 4 3 1 18-8 5 1 2 14-10
4.  Pionier Średnia Wieś 16 30 9 3 4 49-23 5 0 3 25-12 4 3 1 24-11
5.  LKS Czaszyn 16 25 7 4 5 43-22 4 1 3 26-10 3 3 2 17-12
6.  Pogórze Srogów Górny 16 18 5 3 8 35-43 2 3 3 23-26 3 0 5 12-17
7.  ULKS Czerteż 16 16 5 1 10 26-27 2 1 5 12-14 3 0 5 14-13
8.  Juventus Poraż 16 12 4 0 12 34-77 3 0 5 18-24 1 0 7 16-53
9.  Grom Sanoczek 16 2 0 2 14 23-91 0 1 7 14-43 0 1 7 9-48
Osława Zagórz wycofała się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Drzewiarz Rzepedź    1-2 3-1 1-1 0-3* 5-1 1-0 10-0 3-0* 
 2 Bumar Rudenka2-3     0-2 1-1 2-0 3-2 1-0 9-3 6-0 
 3 Jawornik Czarna0-1 1-1     0-0 1-1 2-1 3-0 3-1 8-3 
 4 Pionier Średnia Wieś1-3 1-4 3-0     4-1 2-1 0-2 6-1 8-0 
 5 LKS Czaszyn1-1 1-0 0-1 1-4     0-1 3-2 11-1 9-0 
 6 Pogórze Srogów Górny2-2 1-6 2-2 2-5 3-3     0-4 9-1 4-3 
 7 ULKS Czerteż2-3 1-2 1-2 2-3 0-1 1-0     3-1 2-2 
 8 Juventus Poraż0-3 0-5 1-2 4-2 0-6 2-3 3-2     8-1 
 9 Grom Sanoczek3-5 3-9 0-4 0-8 2-2 2-3 2-4 2-8     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Juventus Poraż 4-2 Pionier Średnia Wieś
Drzewiarz Rzepedź 0-3 LKS Czaszyn
(wo)
nie odbył się; drużyna gospodarzy nie posiadała aktualnych kart zdrowia
ULKS Czerteż 2-2 Grom Sanoczek
Jawornik Czarna 1-1 Bumar Rudenka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Bumar Rudenka 9-3 Juventus Poraż
Grom Sanoczek 0-4 Jawornik Czarna 15 sierpnia
Pogórze Srogów Górny 0-4 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 1-3 Drzewiarz Rzepedź

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Juventus Poraż 0-3 Drzewiarz Rzepedź
ULKS Czerteż 0-1 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 2-1 Pogórze Srogów Górny
Bumar Rudenka 6-0 Grom Sanoczek

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Grom Sanoczek 2-8 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny 1-6 Bumar Rudenka
LKS Czaszyn 0-1 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 0-2 ULKS Czerteż

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Juventus Poraż.
 
ULKS Czerteż 2-3 Drzewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna 0-0 Pionier Średnia Wieś
Bumar Rudenka 2-0 LKS Czaszyn
Grom Sanoczek 2-3 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Pogórze Srogów Górny 9-1 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 9-0 Grom Sanoczek
Pionier Średnia Wieś 1-4 Bumar Rudenka
Drzewiarz Rzepedź 3-1 Jawornik Czarna

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Jawornik Czarna.
 
Juventus Poraż 3-2 ULKS Czerteż
Bumar Rudenka 2-3 Drzewiarz Rzepedź
Grom Sanoczek 0-8 Pionier Średnia Wieś
Pogórze Srogów Górny 3-3 LKS Czaszyn

Kolejka 8 - 6 października

Pauza: Bumar Rudenka.
 
Pionier Średnia Wieś 2-1 Pogórze Srogów Górny
Drzewiarz Rzepedź 3-0 Grom Sanoczek
(wo)
goście nie stawili się na mecz
ULKS Czerteż 1-2 Jawornik Czarna
Juventus Poraż 0-6 LKS Czaszyn

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Bumar Rudenka 1-0 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny 2-2 Drzewiarz Rzepedź
LKS Czaszyn 1-4 Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna 3-1 Juventus Poraż

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Pionier Średnia Wieś 6-1 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 1-1 Drzewiarz Rzepedź
Grom Sanoczek 2-4 ULKS Czerteż
Bumar Rudenka 0-2 Jawornik Czarna

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Juventus Poraż 0-5 Bumar Rudenka
Jawornik Czarna 8-3 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż 1-0 Pogórze Srogów Górny
Drzewiarz Rzepedź 1-1 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 12 - 3 maja

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Drzewiarz Rzepedź 10-0 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 3-2 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny 2-2 Jawornik Czarna
Grom Sanoczek 3-9 Bumar Rudenka

Kolejka 13 - 10 maja

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Juventus Poraż 8-1 Grom Sanoczek
Bumar Rudenka 3-2 Pogórze Srogów Górny
Jawornik Czarna 1-1 LKS Czaszyn
ULKS Czerteż 2-3 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 14 - 17 maja

Pauza: Juventus Poraż.
 
Drzewiarz Rzepedź 1-0 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 3-0 Jawornik Czarna
LKS Czaszyn 1-0 Bumar Rudenka
Pogórze Srogów Górny 4-3 Grom Sanoczek

Kolejka 15 - 24 maja

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Juventus Poraż 2-3 Pogórze Srogów Górny
Grom Sanoczek 2-2 LKS Czaszyn
Bumar Rudenka 1-1 Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna 0-1 Drzewiarz Rzepedź

Kolejka 16 - 31 maja

Pauza: Jawornik Czarna.
 
ULKS Czerteż 3-1 Juventus Poraż
Drzewiarz Rzepedź 1-2 Bumar Rudenka
Pionier Średnia Wieś 8-0 Grom Sanoczek
LKS Czaszyn 0-1 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 17 - 7 czerwca

Pauza: Bumar Rudenka.
 
LKS Czaszyn 11-1 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny 2-5 Pionier Średnia Wieś
Grom Sanoczek 3-5 Drzewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna 3-0 ULKS Czerteż

REKLAMA

Kolejka 18 - 14 czerwca

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Juventus Poraż 1-2 Jawornik Czarna
ULKS Czerteż 1-2 Bumar Rudenka
Drzewiarz Rzepedź 5-1 Pogórze Srogów Górny
Pionier Średnia Wieś 4-1 LKS Czaszyn

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Klasa C 2008/2009 (Krosno II)
Klasa C 2008/2009 (Krosno III)
Klasa C 2008/2009 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas