[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wrzos Krempna 18 34 10 4 4 45-22 5 2 2 26-12 5 2 2 19-10 2 3 1 0 1 4-3
2.  Maraton Tarnowiec 18 34 10 4 4 44-23 7 2 0 28-6 3 2 4 16-17 2 3 1 0 1 3-4
3.  Zorza 03 Łubienko 18 33 10 3 5 60-37 6 1 2 32-15 4 2 3 28-22
4.  Technik Trzcinica 18 29 8 5 5 30-29 4 2 3 14-16 4 3 2 16-13
5.  Standart Święcany 18 27 7 6 5 33-37 3 3 3 14-20 4 3 2 19-17
6.  LKS Moderówka 18 23 6 5 7 43-31 5 2 2 27-14 1 3 5 16-17 2 3 1 0 1 10-3
7.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 23 6 5 7 27-40 2 3 4 13-17 4 2 3 14-23 2 3 1 0 1 3-10
8.  Tajfun Łubno Szlacheckie 18 20 5 5 8 32-38 3 4 2 15-13 2 1 6 17-25
9.  Nieplanka Niepla 18 17 5 2 11 30-56 2 0 7 16-36 3 2 4 14-20
10.  Victoria Dobieszyn 18 9 2 3 13 21-52 2 2 5 12-19 0 1 8 9-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wrzos Krempna    4-0 0-2 0-1 1-1 4-3 2-2 3-0 5-1 7-2 
 2 Maraton Tarnowiec3-0     4-1 4-1 1-1 1-1 5-0 4-1 3-1 3-0 
 3 Zorza 03 Łubienko1-1 3-2     1-3 6-2 3-1 3-4 4-1 5-0 6-1 
 4 Technik Trzcinica1-0 2-0 2-5     1-3 2-1 1-3 3-3 1-1 1-0 
 5 Standart Święcany0-5 2-2 3-3 2-1     1-1 2-1 1-3 0-2 3-2 
 6 LKS Moderówka1-3 3-0 4-2 2-2 3-1     9-1 2-4 1-1 2-0 
 7 LKS Brzezówka (k. Krosna)2-2 2-3 3-3 0-2 0-2 2-1     2-1 1-2 1-1 
 8 Tajfun Łubno Szlacheckie0-3 0-2 4-2 1-1 1-1 1-1 0-0     2-1 6-2 
 9 Nieplanka Niepla1-3 0-6 1-7 2-4 4-5 1-7 0-1 3-2     4-1 
 10 Victoria Dobieszyn1-2 1-1 1-3 1-1 0-3 2-0 1-2 3-2 2-5     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Standart Święcany 2-2 Maraton Tarnowiec
Victoria Dobieszyn 2-5 Nieplanka Niepla
Technik Trzcinica 1-0 Wrzos Krempna
LKS Moderówka 4-2 Zorza 03 Łubienko
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-2 Standart Święcany
Zorza 03 Łubienko 4-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Wrzos Krempna 4-3 LKS Moderówka
Nieplanka Niepla 2-4 Technik Trzcinica
Maraton Tarnowiec 3-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Standart Święcany 3-2 Victoria Dobieszyn
Technik Trzcinica 2-0 Maraton Tarnowiec
LKS Moderówka 1-1 Nieplanka Niepla
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-3 Wrzos Krempna
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-3 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 4 - 7 września

Zorza 03 Łubienko 6-2 Standart Święcany
Wrzos Krempna 2-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Nieplanka Niepla 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Maraton Tarnowiec 1-1 LKS Moderówka
Victoria Dobieszyn 1-1 Technik Trzcinica

Kolejka 5 - 14 września

Standart Święcany 2-1 Technik Trzcinica
LKS Moderówka 2-0 Victoria Dobieszyn
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-2 Maraton Tarnowiec
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Nieplanka Niepla
Zorza 03 Łubienko 1-1 Wrzos Krempna

Kolejka 6 - 21 września

Wrzos Krempna 1-1 Standart Święcany
Nieplanka Niepla 1-7 Zorza 03 Łubienko
Maraton Tarnowiec 5-0 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Victoria Dobieszyn 3-2 Tajfun Łubno Szlacheckie
Technik Trzcinica 2-1 LKS Moderówka

Kolejka 7 - 28 września

Standart Święcany 1-1 LKS Moderówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Technik Trzcinica
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Victoria Dobieszyn
Zorza 03 Łubienko 3-2 Maraton Tarnowiec
Wrzos Krempna 5-1 Nieplanka Niepla

Kolejka 8 - 5 października

Maraton Tarnowiec 3-0 Wrzos Krempna
Victoria Dobieszyn 1-3 Zorza 03 Łubienko
Technik Trzcinica 1-3 LKS Brzezówka (k. Krosna) 19 października
w pierwotnym terminie (5 października) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Moderówka 2-4 Tajfun Łubno Szlacheckie
Standart Święcany 0-2 Nieplanka Niepla

Kolejka 9 - 12 października

LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 LKS Moderówka
Zorza 03 Łubienko 1-3 Technik Trzcinica
Wrzos Krempna 7-2 Victoria Dobieszyn
Nieplanka Niepla 0-6 Maraton Tarnowiec
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 Standart Święcany

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Maraton Tarnowiec 1-1 Standart Święcany
Nieplanka Niepla 4-1 Victoria Dobieszyn
Wrzos Krempna 0-1 Technik Trzcinica 1 maja
w pierwotnym terminie (19 kwietnia) mecz nie odbył się z powodu braku sędziów / w drugim terminie rozegrano w Kotaniu
Zorza 03 Łubienko 3-1 LKS Moderówka
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Tajfun Łubno Szlacheckie

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Standart Święcany 2-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-2 Zorza 03 Łubienko
LKS Moderówka 1-3 Wrzos Krempna
Technik Trzcinica 1-1 Nieplanka Niepla
Victoria Dobieszyn 1-1 Maraton Tarnowiec

Kolejka 12 - 3 maja

Victoria Dobieszyn 0-3 Standart Święcany
Maraton Tarnowiec 4-1 Technik Trzcinica
Nieplanka Niepla 1-7 LKS Moderówka
Wrzos Krempna 3-0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Zorza 03 Łubienko 3-4 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 13 - 10 maja

Standart Święcany 3-3 Zorza 03 Łubienko
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-2 Wrzos Krempna
Tajfun Łubno Szlacheckie 2-1 Nieplanka Niepla
LKS Moderówka 3-0 Maraton Tarnowiec
Technik Trzcinica 1-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 14 - 17 maja

Technik Trzcinica 1-3 Standart Święcany
Victoria Dobieszyn 2-0 LKS Moderówka
Maraton Tarnowiec 4-1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nieplanka Niepla 0-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Wrzos Krempna 0-2 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 15 - 24 maja

Standart Święcany 0-5 Wrzos Krempna
Zorza 03 Łubienko 5-0 Nieplanka Niepla
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-3 Maraton Tarnowiec
Tajfun Łubno Szlacheckie 6-2 Victoria Dobieszyn
LKS Moderówka 2-2 Technik Trzcinica

Kolejka 16 - 31 maja

LKS Moderówka 3-1 Standart Święcany
Technik Trzcinica 3-3 Tajfun Łubno Szlacheckie
Victoria Dobieszyn 1-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Maraton Tarnowiec 4-1 Zorza 03 Łubienko
Nieplanka Niepla 1-3 Wrzos Krempna

Kolejka 17 - 7 czerwca

Nieplanka Niepla 4-5 Standart Święcany
Wrzos Krempna 4-0 Maraton Tarnowiec
Zorza 03 Łubienko 6-1 Victoria Dobieszyn
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-2 Technik Trzcinica
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-1 LKS Moderówka

Kolejka 18 - 14 czerwca

Standart Święcany 1-3 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Moderówka 9-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Technik Trzcinica 2-5 Zorza 03 Łubienko
Victoria Dobieszyn 1-2 Wrzos Krempna
Maraton Tarnowiec 3-1 Nieplanka Niepla

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Klasa C 2008/2009 (Krosno I)
Klasa C 2008/2009 (Krosno II)
Klasa C 2008/2009 (Krosno III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas