[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Niebocko 18 41 13 2 3 50-16 7 1 1 28-6 6 1 2 22-10 2 3 1 0 1 3-3
2.  LKS Głębokie 18 41 13 2 3 61-24 7 0 2 34-13 6 2 1 27-11 2 3 1 0 1 3-3
3.  Górnik II Strachocina 18 32 9 5 4 46-28 5 3 1 23-9 4 2 3 23-19 2 4 1 1 0 6-3
4.  Jasiołka Jaśliska 18 32 10 2 6 49-32 5 0 4 23-17 5 2 2 26-15 2 1 0 1 1 3-6
5.  LKS Hłudno 18 31 10 1 7 36-29 4 1 4 18-15 6 0 3 18-14
6.  Zryw Dydnia 18 30 9 3 6 42-38 5 1 3 25-17 4 2 3 17-21
7.  LKS Wzdów 18 20 6 2 10 37-43 5 0 4 25-15 1 2 6 12-28
8.  LKS Wesoła 18 13 3 4 11 32-68 3 3 3 24-23 0 1 8 8-45
9.  Cosmos II Nowotaniec 18 10 3 1 14 26-71 2 1 6 18-33 1 0 8 8-38
10.  Orkan Markowce 18 8 2 2 14 26-56 2 2 5 18-21 0 0 9 8-35
Grodzisko Trepcza wycofało się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Victoria Niebocko    2-0 1-1 4-2 3-0 0-2 5-0 3-0* 2-0 8-1 
 2 LKS Głębokie3-1     3-2 0-2 5-1 7-2 0-3 7-1 5-0 4-1 
 3 Górnik II Strachocina3-1 2-2     2-2 1-2 1-1 3-0 2-0 5-0 4-1 
 4 Jasiołka Jaśliska1-2 0-2 1-4     0-5 4-1 5-2 4-1 5-0 3-0* 
 5 LKS Hłudno1-2 1-4 0-2 0-2     1-0 3-3 4-1 6-0 2-1 
 6 Zryw Dydnia0-3 0-3 3-2 3-3 0-2     3-0 9-1 5-2 2-1 
 7 LKS Wzdów1-4 0-2 6-0 3-0 2-4 2-3     5-0 3-0* 3-2 
 8 LKS Wesoła1-1 4-4 1-3 2-6 0-1 4-4 2-0     6-4 4-0 
 9 Cosmos II Nowotaniec0-5 0-7 1-6 1-7 0-2 1-2 3-3 7-0     5-1 
 10 Orkan Markowce0-3 2-3 3-3 0-2 3-1 1-2 4-1 4-4 1-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła, LKS Głębokie.
 
Cosmos II Nowotaniec 1-6 Górnik II Strachocina
Victoria Niebocko 8-1 Orkan Markowce
LKS Wzdów 3-0 Jasiołka Jaśliska
Zryw Dydnia 0-2 LKS Hłudno

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła, LKS Hłudno.
 
Jasiołka Jaśliska 4-1 Zryw Dydnia
Orkan Markowce 4-1 LKS Wzdów
Górnik II Strachocina 3-1 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 5-0 Cosmos II Nowotaniec

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, Jasiołka Jaśliska.
 
Victoria Niebocko 2-0 LKS Głębokie
LKS Wzdów 6-0 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 2-1 Orkan Markowce
LKS Wesoła 0-1 LKS Hłudno

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: LKS Hłudno, Orkan Markowce.
 
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Wesoła
Górnik II Strachocina 1-1 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 0-3 LKS Wzdów
Cosmos II Nowotaniec 0-5 Victoria Niebocko

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Górnik II Strachocina, Victoria Niebocko.
 
LKS Wzdów 3-0 Cosmos II Nowotaniec
(wo)
na boisku 0-2 / udział nieuprawnionych do gry zawodników
Zryw Dydnia 0-3 LKS Głębokie
LKS Wesoła 4-0 Orkan Markowce
LKS Hłudno 0-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: LKS Głębokie, Jasiołka Jaśliska.
 
Orkan Markowce 3-1 LKS Hłudno
Górnik II Strachocina 2-0 LKS Wesoła
Cosmos II Nowotaniec 1-2 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 5-0 LKS Wzdów

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, LKS Wzdów.
 
Zryw Dydnia 0-3 Victoria Niebocko
LKS Wesoła 4-4 LKS Głębokie
LKS Hłudno 0-2 Górnik II Strachocina
Jasiołka Jaśliska 3-0 Orkan Markowce
(wo)
mecz przerwany w 30. minucie z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika drużyny gości

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Orkan Markowce, Victoria Niebocko.
 
Górnik II Strachocina 2-2 Jasiołka Jaśliska
LKS Głębokie 5-1 LKS Hłudno
Cosmos II Nowotaniec 7-0 LKS Wesoła
Zryw Dydnia 3-0 LKS Wzdów 2 listopada
w pierwotnym terminie (5 października) mecz przełożony

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: LKS Wzdów, Zryw Dydnia.
 
LKS Wesoła 1-1 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 6-0 Cosmos II Nowotaniec
Jasiołka Jaśliska 0-2 LKS Głębokie
Orkan Markowce 3-3 Górnik II Strachocina

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Górnik II Strachocina, Zryw Dydnia.
 
LKS Głębokie 4-1 Orkan Markowce
Cosmos II Nowotaniec 1-7 Jasiołka Jaśliska
Victoria Niebocko 3-0 LKS Hłudno 2 listopada
LKS Wzdów 5-0 LKS Wesoła

Kolejka 11 - 25-26 października

LKS Wesoła 4-4 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 3-3 LKS Wzdów
Jasiołka Jaśliska 1-2 Victoria Niebocko
Orkan Markowce 1-2 Cosmos II Nowotaniec
Górnik II Strachocina 2-2 LKS Głębokie

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Pauza: LKS Wesoła, LKS Głębokie.
 
Górnik II Strachocina 5-0 Cosmos II Nowotaniec
Orkan Markowce 0-3 Victoria Niebocko
Jasiołka Jaśliska 5-2 LKS Wzdów
LKS Hłudno 1-0 Zryw Dydnia

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno, LKS Wesoła.
 
Zryw Dydnia 3-3 Jasiołka Jaśliska
LKS Wzdów 3-2 Orkan Markowce
Victoria Niebocko 1-1 Górnik II Strachocina
Cosmos II Nowotaniec 0-7 LKS Głębokie

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Głębokie 3-1 Victoria Niebocko
Górnik II Strachocina 3-0 LKS Wzdów
Orkan Markowce 1-2 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 4-1 LKS Wesoła

Kolejka 15 - 2-3 maja

Pauza: Orkan Markowce, LKS Hłudno.
 
LKS Wesoła 2-6 Jasiołka Jaśliska
Zryw Dydnia 3-2 Górnik II Strachocina
LKS Wzdów 0-2 LKS Głębokie
Victoria Niebocko 2-0 Cosmos II Nowotaniec

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: Górnik II Strachocina, Victoria Niebocko.
 
Cosmos II Nowotaniec 3-3 LKS Wzdów
LKS Głębokie 7-2 Zryw Dydnia
Orkan Markowce 4-4 LKS Wesoła
Jasiołka Jaśliska 0-5 LKS Hłudno

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: LKS Głębokie, Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Hłudno 2-1 Orkan Markowce
LKS Wesoła 1-3 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 5-2 Cosmos II Nowotaniec
LKS Wzdów 1-4 Victoria Niebocko

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 0-2 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 7-1 LKS Wesoła
Górnik II Strachocina 1-2 LKS Hłudno
Orkan Markowce 0-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: Victoria Niebocko, Orkan Markowce.
 
LKS Wzdów 2-3 Zryw Dydnia
Jasiołka Jaśliska 1-4 Górnik II Strachocina
LKS Hłudno 1-4 LKS Głębokie
LKS Wesoła 6-4 Cosmos II Nowotaniec

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: Zryw Dydnia, LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 3-0 LKS Wesoła
(wo)
Cosmos II Nowotaniec 0-2 LKS Hłudno
LKS Głębokie 0-2 Jasiołka Jaśliska
Górnik II Strachocina 4-1 Orkan Markowce

Kolejka 21 - 14 czerwca

Pauza: Zryw Dydnia, Górnik II Strachocina.
 
Orkan Markowce 2-3 LKS Głębokie
Jasiołka Jaśliska 5-0 Cosmos II Nowotaniec
LKS Hłudno 1-2 Victoria Niebocko
LKS Wesoła 2-0 LKS Wzdów

Kolejka 22 - 21 czerwca

Zryw Dydnia 9-1 LKS Wesoła
LKS Wzdów 2-4 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 4-2 Jasiołka Jaśliska
Cosmos II Nowotaniec 5-1 Orkan Markowce
LKS Głębokie 3-2 Górnik II Strachocina

Klasa B 2008/2009 (Krosno I)
Klasa B 2008/2009 (Krosno II)
Klasa B 2008/2009 (Krosno III)

Klasa C 2008/2009 (Krosno I)
Klasa C 2008/2009 (Krosno III)
Klasa C 2008/2009 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas