[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jordan Sum Zakliczyn 30 69 22 3 5 65-25 12 1 2 44-14 10 2 3 21-11
2.  Lotnik Kryspinów 30 65 20 5 5 72-19 11 1 3 39-8 9 4 2 33-11
3.  Wieczysta Kraków 30 56 17 5 8 61-38 9 3 3 31-19 8 2 5 30-19
4.  Raba Dobczyce 30 53 15 8 7 48-36 5 8 2 20-15 10 0 5 28-21
5.  Garbarnia II Kraków 30 50 15 5 10 51-36 12 2 1 35-7 3 3 9 16-29
6.  Bronowianka Kraków 30 46 13 7 10 56-34 7 4 4 31-16 6 3 6 25-18 2 3 1 0 1 6-5
7.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 46 14 4 12 72-71 8 0 7 40-36 6 4 5 32-35 2 3 1 0 1 5-6
8.  Zieleńczanka Zielonki 30 42 12 6 12 55-50 8 2 5 35-16 4 4 7 20-34
9.  Pogoń Skotniki (Kraków) 30 36 10 6 14 48-63 8 3 4 31-26 2 3 10 17-37
10.  Wawel Kraków 30 35 10 5 15 34-41 4 3 8 16-24 6 2 7 18-17 2 4 1 1 0 2-0
11.  Pogoń Miechów 30 35 9 8 13 43-62 6 4 5 31-29 3 4 8 12-33 2 1 0 1 1 0-2
12.  Piast Wołowice 30 34 9 7 14 38-48 4 4 7 16-17 5 3 7 22-31 2 4 1 1 0 7-3
13.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 30 34 10 4 16 45-78 6 2 7 25-30 4 2 9 20-48 2 1 0 1 1 3-7
14.  Prądniczanka Kraków 30 26 8 2 20 40-59 5 1 9 21-27 3 1 11 19-32
15.  Błękitni Modlnica 30 24 6 6 18 33-70 3 2 10 16-30 3 4 8 17-40
16.  Górnik II Wieliczka 30 28 9 1 20 31-62 5 1 9 18-29 4 0 11 13-33
Górnik II Wieliczka swoje mecze w roli gospodarza rozgrywał w Grabiach. Wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jordan Sum Zakliczyn    1-4 2-1 1-2 6-1 0-0 2-1 2-1 5-0 2-0 4-0 3-0 3-0 3-2 7-2 3-0* 
 2 Lotnik Kryspinów0-1     1-0 6-1 4-1 3-1 8-0 3-0 2-0 0-2 0-0 0-1 3-1 4-0 2-0 3-0 
 3 Wieczysta Kraków1-0 1-1     3-2 2-0 0-4 2-2 5-2 1-0 1-0 1-0 1-2 8-1 2-1 1-1 2-3 
 4 Raba Dobczyce0-0 1-1 1-2     0-0 2-2 1-1 0-0 2-0 0-3* 3-0 2-0 2-2 1-0 4-4 1-0 
 5 Garbarnia II Kraków4-0 1-1 3-0 3-1     1-0 1-2 1-1 2-0 3-1 4-0 4-0 2-1 2-0 1-0 3-0* 
 6 Bronowianka Kraków1-1 1-1 0-0 2-0 2-2     3-4 5-0 4-1 0-1 1-4 0-1 3-1 2-0 4-0 3-0* 
 7 Sokół Kocmyrzów Baranówka0-3 1-5 2-3 0-3 3-2 1-3     3-2 3-4 2-0 4-1 5-3 6-0 1-4 6-3 3-0* 
 8 Zieleńczanka Zielonki0-2 0-1 2-3 0-1 3-1 0-0 3-1     2-1 1-1 4-0 5-0 7-2 3-1 5-0 0-2 
 9 Pogoń Skotniki (Kraków)2-1 1-0 1-1 0-3 2-1 2-1 1-6 4-1     2-2 1-1 1-5 2-4 4-0 5-0 3-0* 
 10 Wawel Kraków0-1 0-4 1-2 2-3 2-1 2-0 1-0 0-0 3-4     0-0 2-2 0-2 0-4 0-1 3-0* 
 11 Pogoń Miechów0-2 2-1 3-1 2-1 1-2 0-3 4-4 1-4 2-2 0-2     4-2 2-2 5-1 2-2 3-0* 
 12 Piast Wołowice0-2 0-1 0-1 0-1 0-0 2-4 1-2 0-0 2-2 2-0 0-1     4-0 2-1 1-1 2-1 
 13 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-2 0-4 0-6 0-3 1-0 0-3 4-1 9-1 2-1 1-3 1-1 3-3     1-0 1-0 1-2 
 14 Prądniczanka Kraków0-2 1-4 3-2 1-2 1-2 2-1 2-4 1-2 1-0 2-0 0-1 0-0 6-0     1-2 0-5 
 15 Błękitni Modlnica1-2 1-2 0-5 1-2 1-3 1-2 0-2 0-3 2-2 0-3 3-1 1-0 0-1 2-2     3-0* 
 16 Górnik II Wieliczka1-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 2-1 2-2 0-3* 4-0 1-0 7-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Błękitni Modlnica 16 sierpnia, 16:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Zieleńczanka Zielonki 16 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Garbarnia II Kraków 16 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 1-2 Piast Wołowice 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 2-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 16 sierpnia, 17:00
Raba Dobczyce 1-0 Prądniczanka Kraków 16 sierpnia, 17:00
Górnik II Wieliczka 1-0 Wawel Kraków 17 sierpnia, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-0 Bronowianka Kraków 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Błękitni Modlnica 0-3 Wawel Kraków 23 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 0-5 Górnik II Wieliczka 24 sierpnia, 11:00
w Grabiach
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-3 Raba Dobczyce 23 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 0-1 Pogoń Miechów 24 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Wieczysta Kraków 24 sierpnia, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 24 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-4 Lotnik Kryspinów 24 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Bronowianka Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Bronowianka Kraków 4-0 Błękitni Modlnica 27 sierpnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 27 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Jordan Sum Zakliczyn 27 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 5-2 Zieleńczanka Zielonki 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 1-2 Garbarnia II Kraków 28 sierpnia, 17:00
Raba Dobczyce 2-0 Piast Wołowice 27 sierpnia, 17:00
Górnik II Wieliczka 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
Wawel Kraków 0-4 Prądniczanka Kraków 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Błękitni Modlnica 2-2 Prądniczanka Kraków 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Wawel Kraków 30 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 2-1 Górnik II Wieliczka 31 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-1 Raba Dobczyce 31 sierpnia, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 4-0 Pogoń Miechów 31 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Wieczysta Kraków 31 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 31 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 1-1 Lotnik Kryspinów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Lotnik Kryspinów 2-0 Błękitni Modlnica 6 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Bronowianka Kraków 6 września, 17:00
Wieczysta Kraków 8-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6 września, 17:00
Pogoń Miechów 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 6 września, 16:00
Raba Dobczyce 0-0 Zieleńczanka Zielonki 6 września, 17:00
Górnik II Wieliczka 1-0 Garbarnia II Kraków 7 września, 11:00
Wawel Kraków 2-2 Piast Wołowice 6 września, 11:00
Prądniczanka Kraków 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Błękitni Modlnica 2-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 września, 16:00
Piast Wołowice 2-1 Prądniczanka Kraków 14 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 3-1 Wawel Kraków 13 września, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Górnik II Wieliczka 13 września, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-2 Raba Dobczyce 14 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Pogoń Miechów 14 września, 16:00
Bronowianka Kraków 0-0 Wieczysta Kraków 14 września, 17:00
Lotnik Kryspinów 8-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-3 Błękitni Modlnica 20 września, 16:00
Wieczysta Kraków 1-1 Lotnik Kryspinów 20 września, 16:00
Pogoń Miechów 0-3 Bronowianka Kraków 21 września, 16:00
Raba Dobczyce 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 20 września, 16:00
Górnik II Wieliczka 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 21 września, 11:00
Prądniczanka Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków 20 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-5 Piast Wołowice 21 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Wawel Kraków 20 września, 12:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Błękitni Modlnica 1-0 Piast Wołowice 28 września, 12:00
Garbarnia II Kraków 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 września, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Prądniczanka Kraków 28 września, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Wawel Kraków 27 września, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Górnik II Wieliczka 28 września, 15:00
Bronowianka Kraków 2-0 Raba Dobczyce 27 września, 15:00
Lotnik Kryspinów 0-0 Pogoń Miechów 27 września, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Wieczysta Kraków 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Wieczysta Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 4 października, 15:00
Pogoń Miechów 4-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 października, 15:00
Raba Dobczyce 1-1 Lotnik Kryspinów 4 października, 15:00
Górnik II Wieliczka 2-1 Bronowianka Kraków 5 października, 11:00
Wawel Kraków 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4 października, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 4 października, 11:00
Piast Wołowice 0-0 Garbarnia II Kraków 5 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Błękitni Modlnica 1-3 Garbarnia II Kraków 12 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 5-0 Piast Wołowice 12 października, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 5-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 12 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Prądniczanka Kraków 12 października, 15:00
Bronowianka Kraków 0-1 Wawel Kraków 11 października, 15:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Górnik II Wieliczka 11 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Raba Dobczyce 11 października, 15:00
Wieczysta Kraków 1-0 Pogoń Miechów 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Pogoń Miechów 2-2 Błękitni Modlnica 18 października, 14:00
Raba Dobczyce 1-2 Wieczysta Kraków 18 października, 14:00
Górnik II Wieliczka 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 października, 11:00
Wawel Kraków 0-4 Lotnik Kryspinów 18 października, 11:00
Prądniczanka Kraków 2-1 Bronowianka Kraków 18 października, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 18 października, 14:00
Piast Wołowice 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 19 października, 14:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Zieleńczanka Zielonki 18 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Błękitni Modlnica 0-3 Zieleńczanka Zielonki 25 października, 14:00
Jordan Sum Zakliczyn 6-1 Garbarnia II Kraków 26 października, 13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-3 Piast Wołowice 26 października, 13:00
Bronowianka Kraków 4-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 października, 14:00
Lotnik Kryspinów 4-0 Prądniczanka Kraków 25 października, 14:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Wawel Kraków 25 października, 14:00
Wieczysta Kraków 2-3 Górnik II Wieliczka 25 października, 14:00
Pogoń Miechów 2-1 Raba Dobczyce 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Raba Dobczyce 4-4 Błękitni Modlnica 2 listopada, 13:00
Górnik II Wieliczka 7-2 Pogoń Miechów 2 listopada, 11:00
Wawel Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 30 października, 15:00
Prądniczanka Kraków 2-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 listopada, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 Lotnik Kryspinów 2 listopada, 13:00
Piast Wołowice 2-4 Bronowianka Kraków 2 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2 listopada, 13:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Błękitni Modlnica 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 9 listopada, 13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9-1 Zieleńczanka Zielonki 9 listopada, 13:00
Lotnik Kryspinów 0-1 Piast Wołowice 8 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-4 Pogoń Skotniki (Kraków) 11 listopada, 13:00
Wieczysta Kraków 2-1 Prądniczanka Kraków 8 listopada, 13:00
Pogoń Miechów 0-2 Wawel Kraków 8 listopada, 13:00
Raba Dobczyce 1-0 Górnik II Wieliczka 8 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 1-0 Bronowianka Kraków 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Górnik II Wieliczka 0-1 Błękitni Modlnica 16 listopada, 11:00
Wawel Kraków 2-3 Raba Dobczyce 15 listopada, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Pogoń Miechów 15 listopada, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Wieczysta Kraków 15 listopada, 13:00
Piast Wołowice 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Lotnik Kryspinów 16 listopada, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 0-0 Bronowianka Kraków 16 listopada, 13:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Bronowianka Kraków 1-1 Jordan Sum Zakliczyn 22 kwietnia, 16:30
Błękitni Modlnica 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 kwietnia, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Lotnik Kryspinów 22 kwietnia, 16:30
Garbarnia II Kraków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 0-1 Wieczysta Kraków 22 kwietnia, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Pogoń Miechów 22 kwietnia, 16:30
Prądniczanka Kraków 1-2 Raba Dobczyce 22 kwietnia, 16:30
Wawel Kraków 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)

Kolejka 17 - 28-29 marca

Wawel Kraków 0-1 Błękitni Modlnica 28 marca, 13:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Prądniczanka Kraków
(wo)
Raba Dobczyce 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 6 maja, 17:00
przełożony z powodu złego stanu boiska
Pogoń Miechów 4-2 Piast Wołowice 28 marca, 15:00
Wieczysta Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków 28 marca, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Zieleńczanka Zielonki 29 marca, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-1 Jordan Sum Zakliczyn 6 maja, 17:30
przełożony z powodu złego stanu boiska
Bronowianka Kraków 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Błękitni Modlnica 1-2 Bronowianka Kraków 4 kwietnia, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-4 Lotnik Kryspinów 5 kwietnia, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 kwietnia, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 2-3 Wieczysta Kraków 5 kwietnia, 16:00
Garbarnia II Kraków 4-0 Pogoń Miechów 5 kwietnia, 11:00
Piast Wołowice 0-1 Raba Dobczyce 4 kwietnia, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Prądniczanka Kraków 2-0 Wawel Kraków 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Prądniczanka Kraków 1-2 Błękitni Modlnica 11 kwietnia, 16:00
Wawel Kraków 3-4 Pogoń Skotniki (Kraków) 11 kwietnia, 13:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Piast Wołowice
(wo)
Raba Dobczyce 0-0 Garbarnia II Kraków 11 kwietnia, 15:00
Pogoń Miechów 1-4 Zieleńczanka Zielonki 11 kwietnia, 16:00
Wieczysta Kraków 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 11 kwietnia, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 kwietnia, 16:00
Lotnik Kryspinów 3-1 Bronowianka Kraków 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Błękitni Modlnica 1-2 Lotnik Kryspinów 18 kwietnia, 17:00
Bronowianka Kraków 3-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 kwietnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-6 Wieczysta Kraków 19 kwietnia, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-0 Pogoń Miechów 19 kwietnia, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Raba Dobczyce 19 kwietnia, 16:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Piast Wołowice 2-0 Wawel Kraków 18 kwietnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-0 Prądniczanka Kraków 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Pogoń Skotniki (Kraków) 5-0 Błękitni Modlnica 25 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 0-0 Piast Wołowice 25 kwietnia, 17:00
Wawel Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 25 kwietnia, 15:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Zieleńczanka Zielonki
(wo)
Raba Dobczyce 0-0 Jordan Sum Zakliczyn 25 kwietnia, 17:00
Pogoń Miechów 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 25 kwietnia, 17:00
Wieczysta Kraków 0-4 Bronowianka Kraków 26 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-5 Lotnik Kryspinów 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Wawel Kraków 0-0 Zieleńczanka Zielonki 3 maja, 16:00
w Zielonkach
Błękitni Modlnica 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 maja, 17:00
Lotnik Kryspinów 1-0 Wieczysta Kraków 1 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 1-4 Pogoń Miechów 2 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-3 Raba Dobczyce 3 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Garbarnia II Kraków 2-0 Prądniczanka Kraków 3 maja, 11:00
Piast Wołowice 2-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Piast Wołowice 1-1 Błękitni Modlnica 9 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Garbarnia II Kraków 9 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków 1-2 Zieleńczanka Zielonki 9 maja, 17:00
Wawel Kraków 0-1 Jordan Sum Zakliczyn 9 maja, 17:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
(wo)
Raba Dobczyce 2-2 Bronowianka Kraków 9 maja, 17:00
Pogoń Miechów 2-1 Lotnik Kryspinów 9 maja, 17:30
Wieczysta Kraków 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 maja, 17:30

Kolejka 24 - 16-17 maja

Pogoń Skotniki (Kraków) 4-1 Zieleńczanka Zielonki 16 maja, 17:00
Błękitni Modlnica 0-5 Wieczysta Kraków 17 maja, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Pogoń Miechów 17 maja, 17:30
Lotnik Kryspinów 6-1 Raba Dobczyce 16 maja, 17:30
Bronowianka Kraków 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Wawel Kraków 17 maja, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 Prądniczanka Kraków 17 maja, 17:00
Garbarnia II Kraków 4-0 Piast Wołowice 17 maja, 11:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Garbarnia II Kraków 1-0 Błękitni Modlnica 24 maja, 11:00
Piast Wołowice 0-0 Zieleńczanka Zielonki 23 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 23 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków 6-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 23 maja, 18:00
Wawel Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 23 maja, 17:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Lotnik Kryspinów
(wo)
Raba Dobczyce 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 maja, 18:00
Pogoń Miechów 3-1 Wieczysta Kraków 23 maja, 18:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Błękitni Modlnica 3-1 Pogoń Miechów 30 maja, 18:00
Wieczysta Kraków 3-2 Raba Dobczyce 30 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Lotnik Kryspinów 0-2 Wawel Kraków 30 maja, 18:00
Bronowianka Kraków 2-0 Prądniczanka Kraków 30 maja, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 30 maja, 13:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-0 Piast Wołowice 31 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Garbarnia II Kraków 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 5-0 Błękitni Modlnica 7 czerwca, 17:00
Garbarnia II Kraków 4-0 Jordan Sum Zakliczyn 7 czerwca, 11:00
Piast Wołowice 4-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6 czerwca, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Bronowianka Kraków 6 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 1-4 Lotnik Kryspinów 6 czerwca, 18:00
Wawel Kraków 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 czerwca, 17:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Wieczysta Kraków
(wo)
Raba Dobczyce 3-0 Pogoń Miechów 6 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Błękitni Modlnica 1-2 Raba Dobczyce 14 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Wieczysta Kraków 1-0 Wawel Kraków 13 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-4 Prądniczanka Kraków 14 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 czerwca, 18:00
Bronowianka Kraków 0-1 Piast Wołowice 13 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Garbarnia II Kraków 14 czerwca, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Zieleńczanka Zielonki 13 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Bronowianka Kraków 2-2 Garbarnia II Kraków 20 czerwca, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 7-2 Błękitni Modlnica 20 czerwca, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 7-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 20 czerwca, 18:00
Piast Wołowice 0-1 Lotnik Kryspinów 20 czerwca, 18:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 3-2 Wieczysta Kraków 20 czerwca, 18:00
Wawel Kraków 0-0 Pogoń Miechów 20 czerwca, 18:00
Górnik II Wieliczka 0-3 Raba Dobczyce
(wo)

Kolejka 30 - 27 czerwca

Błękitni Modlnica 3-0 Górnik II Wieliczka
(wo)
Raba Dobczyce 0-3 Wawel Kraków 27 czerwca, 18:00
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1
Pogoń Miechów 5-1 Prądniczanka Kraków 27 czerwca, 18:00
Wieczysta Kraków 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 27 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-3 Piast Wołowice 27 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 4-1 Garbarnia II Kraków 27 czerwca, 18:00
Bronowianka Kraków 5-0 Zieleńczanka Zielonki 27 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 27 czerwca, 18:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)

V liga 2008/2009 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2008/2009 (Wadowice)

Klasa A 2008/2009 (Kraków I)
Klasa A 2008/2009 (Kraków II)
Klasa A 2008/2009 (Myślenice)
Klasa A 2008/2009 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas