[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płaszowianka Kraków 30 68 22 2 6 64-28 10 2 3 28-8 12 0 3 36-20
2.  Bieżanowianka Kraków 30 64 20 4 6 76-38 11 2 2 41-19 9 2 4 35-19
3.  Cedronka Wola Radziszowska 30 61 17 10 3 85-31 8 6 1 54-19 9 4 2 31-12
4.  Pozowianka Pozowice 30 53 17 2 11 78-68 10 0 5 37-27 7 2 6 41-41 2 6 2 0 0 8-6
5.  Nadwiślan Kraków 30 53 17 2 11 88-61 12 1 2 52-28 5 1 9 36-33 2 0 0 0 2 6-8
6.  Radziszowianka Radziszów 30 50 15 5 10 60-64 10 1 4 38-29 5 4 6 22-35
7.  LKS Libertów 30 46 14 4 12 65-55 8 2 5 34-25 6 2 7 31-30
8.  Wiślanie Jaśkowice 30 43 12 7 11 57-58 7 3 5 31-26 5 4 6 26-32
9.  Podgórze Kraków 30 40 12 4 14 48-49 9 1 5 31-23 3 3 9 17-26
10.  Lotnik II Kryspinów 30 38 11 5 14 52-57 8 3 4 34-22 3 2 10 18-35 2 4 1 1 0 6-4
11.  Liszczanka Liszki 30 38 10 8 12 65-70 7 4 4 39-33 3 4 8 26-37 2 1 0 1 1 4-6
12.  Armatura Kraków 30 37 11 4 15 43-50 8 2 5 25-22 3 2 10 18-28
13.  Zwierzyniecki KS Kraków 30 31 9 4 17 53-65 5 3 7 33-32 4 1 10 20-33
14.  Prokocim Kraków 30 24 6 6 18 48-65 2 2 11 14-27 4 4 7 34-38
15.  Potok Więckowice 30 19 5 4 21 58-108 2 3 10 29-52 3 1 11 29-56
16.  Strażak Rączna 30 18 5 3 22 32-105 4 2 9 16-44 1 1 13 16-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Płaszowianka Kraków    2-0 0-0 0-1 2-1 6-0 1-3 5-0 0-0 1-0 3-1 1-0 1-2 1-0 3-0 2-0 
 2 Bieżanowianka Kraków4-0     4-2 3-4 1-0 5-2 4-0 1-0 1-1 4-0 3-1 2-1 0-3 3-3 3-2 3-0 
 3 Cedronka Wola Radziszowska3-5 1-1     5-2 3-1 2-2 7-0 2-2 2-2 1-0 0-0 1-1 6-2 1-0 9-1 11-0 
 4 Pozowianka Pozowice1-2 0-1 0-3     3-2 4-0 2-5 2-1 2-1 2-0 4-1 1-0 4-2 4-5 3-2 5-2 
 5 Nadwiślan Kraków2-0 3-1 2-1 4-5     2-3 1-0 4-2 2-1 3-2 1-1 3-0 4-1 10-5 4-3 7-3 
 6 Radziszowianka Radziszów1-3 3-2 1-5 1-5 2-2     2-1 2-3 2-0 3-0* 3-2 1-0 4-2 2-1 6-1 5-2 
 7 LKS Libertów1-2 0-2 0-4 4-2 1-4 2-0     1-3 4-1 5-1 3-1 2-2 1-0 1-1 4-2 5-0 
 8 Wiślanie Jaśkowice1-2 2-3 1-1 3-2 5-2 1-2 1-5     1-0 1-2 2-1 2-0 3-0 3-3 2-2 3-1 
 9 Podgórze Kraków1-3 4-1 0-0 4-5 3-2 0-1 2-1 4-1     0-3 2-4 2-1 3-0 1-0 3-1 2-0 
 10 Lotnik II Kryspinów3-0 1-7 1-2 4-1 2-1 2-2 0-0 4-1 1-2     4-2 3-0 0-1 1-1 3-2 5-0 
 11 Liszczanka Liszki1-3 1-2 2-3 5-3 4-3 3-3 3-2 1-1 2-1 2-2     4-3 1-1 1-4 6-1 3-1 
 12 Armatura Kraków0-4 0-4 0-2 2-2 1-0 2-0 2-1 1-2 3-0* 0-0 6-2     1-0 2-1 0-4 5-0 
 13 Zwierzyniecki KS Kraków1-3 0-1 0-1 3-1 1-3 3-0 1-7 2-2 1-4 4-0 1-1 1-3     6-3 7-1 2-2 
 14 Prokocim Kraków0-1 0-0 0-1 1-2 2-3 1-1 1-2 0-1 2-0 0-2 1-3 2-3 2-0     2-3 0-5 
 15 Potok Więckowice1-4 2-4 1-1 2-2 2-8 2-4 2-3 2-2 1-4 6-4 3-5 1-3 1-5 0-3     3-0* 
 16 Strażak Rączna0-4 0-6 0-5 0-4 1-4 0-2 1-1 1-5 2-0 3-2 1-1 2-1 2-1 2-4 1-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Płaszowianka Kraków 1-3 LKS Libertów
Pozowianka Pozowice 0-1 Bieżanowianka Kraków
Armatura Kraków 3-0 Podgórze Kraków
(wo)
na boisku 0-3, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lotnik II Kryspinów 1-2 Cedronka Wola Radziszowska
Nadwiślan Kraków 7-3 Strażak Rączna
Liszczanka Liszki 3-3 Radziszowianka Radziszów
Potok Więckowice 0-3 Prokocim Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

LKS Libertów 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Prokocim Kraków 0-1 Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów 6-1 Potok Więckowice
Strażak Rączna 1-1 Liszczanka Liszki
Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Nadwiślan Kraków
Podgórze Kraków 0-3 Lotnik II Kryspinów
Bieżanowianka Kraków 2-1 Armatura Kraków
Płaszowianka Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pozowianka Pozowice 2-5 LKS Libertów
Armatura Kraków 0-4 Płaszowianka Kraków
Lotnik II Kryspinów 1-7 Bieżanowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 2-1 Podgórze Kraków
Liszczanka Liszki 2-3 Cedronka Wola Radziszowska
Potok Więckowice 3-0 Strażak Rączna 28 sierpnia
(wo)
przerwany w 88. minucie (przy stanie 2-2) z powodu ataku piłkarza gości na arbitra
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

LKS Libertów 1-1 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Strażak Rączna 1-5 Wiślanie Jaśkowice
Cedronka Wola Radziszowska 9-1 Potok Więckowice
Podgórze Kraków 2-4 Liszczanka Liszki
Bieżanowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków
Płaszowianka Kraków 1-0 Lotnik II Kryspinów
Pozowianka Pozowice 1-0 Armatura Kraków

Kolejka 5 - 6-7 września

Armatura Kraków 2-1 LKS Libertów
Lotnik II Kryspinów 4-1 Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Kraków 2-0 Płaszowianka Kraków
Liszczanka Liszki 1-2 Bieżanowianka Kraków
Potok Więckowice 1-4 Podgórze Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Strażak Rączna
Prokocim Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 6 - 13-14 września

LKS Libertów 2-0 Radziszowianka Radziszów
Strażak Rączna 2-4 Prokocim Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 6-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Podgórze Kraków 4-1 Wiślanie Jaśkowice
Bieżanowianka Kraków 3-2 Potok Więckowice
Płaszowianka Kraków 3-1 Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice 3-2 Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków 0-0 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 7 - 20-21 września

Lotnik II Kryspinów 0-0 LKS Libertów
Nadwiślan Kraków 3-0 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 5-3 Pozowianka Pozowice
Potok Więckowice 1-4 Płaszowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Podgórze Kraków
Prokocim Kraków 0-1 Cedronka Wola Radziszowska
Radziszowianka Radziszów 5-2 Strażak Rączna

Kolejka 8 - 27-28 września

LKS Libertów 5-0 Strażak Rączna
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków 1-0 Prokocim Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Płaszowianka Kraków 5-0 Wiślanie Jaśkowice
Pozowianka Pozowice 3-2 Potok Więckowice
Armatura Kraków 6-2 Liszczanka Liszki
Lotnik II Kryspinów 2-1 Nadwiślan Kraków

Kolejka 9 - 4-5 października

Nadwiślan Kraków 1-0 LKS Libertów
Liszczanka Liszki 2-2 Lotnik II Kryspinów 11 listopada
w pierwotnym terminie (4-5 października) przełożony z powodu złego stanu boiska
Potok Więckowice 1-3 Armatura Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Pozowianka Pozowice
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Płaszowianka Kraków
Prokocim Kraków 0-0 Bieżanowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-0 Podgórze Kraków
Strażak Rączna 0-5 Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 10 - 11-12 października

LKS Libertów 0-4 Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków 2-0 Strażak Rączna
Bieżanowianka Kraków 5-2 Radziszowianka Radziszów
Płaszowianka Kraków 1-0 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 4-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Armatura Kraków 1-2 Wiślanie Jaśkowice
Lotnik II Kryspinów 3-2 Potok Więckowice
Nadwiślan Kraków 1-1 Liszczanka Liszki

Kolejka 11 - 18-19 października

Liszczanka Liszki 3-2 LKS Libertów
Potok Więckowice 2-8 Nadwiślan Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Lotnik II Kryspinów
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów 1-3 Płaszowianka Kraków
Strażak Rączna 0-6 Bieżanowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Podgórze Kraków

Kolejka 12 - 25-26 października

LKS Libertów 4-1 Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-2 Cedronka Wola Radziszowska
Płaszowianka Kraków 2-0 Strażak Rączna
Pozowianka Pozowice 4-0 Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków 2-1 Prokocim Kraków
Lotnik II Kryspinów 0-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Nadwiślan Kraków 4-2 Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki 6-1 Potok Więckowice

Kolejka 13 - 2 listopada

Potok Więckowice 2-3 LKS Libertów
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Liszczanka Liszki
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków 0-2 Lotnik II Kryspinów
Radziszowianka Radziszów 1-0 Armatura Kraków
Strażak Rączna 0-4 Pozowianka Pozowice
Cedronka Wola Radziszowska 3-5 Płaszowianka Kraków
Podgórze Kraków 4-1 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 14 - 8-9 listopada

LKS Libertów 0-2 Bieżanowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 0-0 Podgórze Kraków
Pozowianka Pozowice 0-3 Cedronka Wola Radziszowska
Armatura Kraków 5-0 Strażak Rączna
Lotnik II Kryspinów 2-2 Radziszowianka Radziszów
Nadwiślan Kraków 10-5 Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Potok Więckowice 2-2 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Wiślanie Jaśkowice 1-5 LKS Libertów
Zwierzyniecki KS Kraków 7-1 Potok Więckowice
Prokocim Kraków 1-3 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 2-2 Nadwiślan Kraków
Strażak Rączna 3-2 Lotnik II Kryspinów
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Armatura Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-0 Płaszowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 2-1 Podgórze Kraków

Kolejka 16 - 22 kwietnia

LKS Libertów 1-2 Płaszowianka Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-4 Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków 2-1 Armatura Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Lotnik II Kryspinów
Strażak Rączna 1-4 Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 2-3 Potok Więckowice
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 17 - 27-28 marca

Zwierzyniecki KS Kraków 1-7 LKS Libertów
Wiślanie Jaśkowice 3-3 Prokocim Kraków
Potok Więckowice 2-4 Radziszowianka Radziszów 6 maja
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liszczanka Liszki 3-1 Strażak Rączna 6 maja
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Kraków 2-1 Cedronka Wola Radziszowska
Lotnik II Kryspinów 1-2 Podgórze Kraków 13 maja
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Armatura Kraków 0-4 Bieżanowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 1-2 Płaszowianka Kraków

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Zwierzyniecki KS Kraków 6-3 Prokocim Kraków
LKS Libertów 4-2 Pozowianka Pozowice
Płaszowianka Kraków 1-0 Armatura Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-0 Lotnik II Kryspinów
Podgórze Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Liszczanka Liszki
Strażak Rączna 1-4 Potok Więckowice
Radziszowianka Radziszów 2-3 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Prokocim Kraków 1-2 LKS Libertów
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Radziszowianka Radziszów
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Strażak Rączna
Potok Więckowice 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Liszczanka Liszki 2-1 Podgórze Kraków
Nadwiślan Kraków 3-1 Bieżanowianka Kraków
Lotnik II Kryspinów 3-0 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 2-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

LKS Libertów 2-2 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 2-0 Lotnik II Kryspinów
Płaszowianka Kraków 2-1 Nadwiślan Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-1 Liszczanka Liszki
Podgórze Kraków 3-1 Potok Więckowice
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Wiślanie Jaśkowice
Strażak Rączna 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-1 Prokocim Kraków

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Radziszowianka Radziszów 2-1 LKS Libertów
Prokocim Kraków 0-5 Strażak Rączna
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Podgórze Kraków
Potok Więckowice 2-4 Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki 1-3 Płaszowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 4-5 Pozowianka Pozowice
Lotnik II Kryspinów 3-0 Armatura Kraków

Kolejka 22 - 2-3 maja

LKS Libertów 5-1 Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków 30 kwietnia
Pozowianka Pozowice 4-1 Liszczanka Liszki
Płaszowianka Kraków 3-0 Potok Więckowice
Bieżanowianka Kraków 1-0 Wiślanie Jaśkowice 30 kwietnia
Podgórze Kraków 3-0 Zwierzyniecki KS Kraków 30 kwietnia
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Prokocim Kraków
Strażak Rączna 0-2 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 23 - 9-10 maja

Strażak Rączna 1-1 LKS Libertów
Radziszowianka Radziszów 1-5 Cedronka Wola Radziszowska
Prokocim Kraków 2-0 Podgórze Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Bieżanowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Płaszowianka Kraków
Potok Więckowice 2-2 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 4-3 Armatura Kraków
Nadwiślan Kraków 3-2 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 24 - 16-17 maja

LKS Libertów 1-4 Nadwiślan Kraków
Lotnik II Kryspinów 4-2 Liszczanka Liszki
Armatura Kraków 0-4 Potok Więckowice
Pozowianka Pozowice 2-1 Wiślanie Jaśkowice
Płaszowianka Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 3-3 Prokocim Kraków
Podgórze Kraków 0-1 Radziszowianka Radziszów
Cedronka Wola Radziszowska 11-0 Strażak Rączna

Kolejka 25 - 23-24 maja

Cedronka Wola Radziszowska 7-0 LKS Libertów
Strażak Rączna 2-0 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Bieżanowianka Kraków
Prokocim Kraków 0-1 Płaszowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Pozowianka Pozowice
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Armatura Kraków
Potok Więckowice 6-4 Lotnik II Kryspinów
Liszczanka Liszki 4-3 Nadwiślan Kraków

Kolejka 26 - 30-31 maja

LKS Libertów 3-1 Liszczanka Liszki
Nadwiślan Kraków 4-3 Potok Więckowice
Lotnik II Kryspinów 4-1 Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Pozowianka Pozowice 4-5 Prokocim Kraków
Płaszowianka Kraków 6-0 Radziszowianka Radziszów
Bieżanowianka Kraków 3-0 Strażak Rączna
Podgórze Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Podgórze Kraków 2-1 LKS Libertów
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Bieżanowianka Kraków
Strażak Rączna 0-4 Płaszowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-5 Pozowianka Pozowice
Prokocim Kraków 2-3 Armatura Kraków 3 czerwca
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Lotnik II Kryspinów
Wiślanie Jaśkowice 5-2 Nadwiślan Kraków
Potok Więckowice 3-5 Liszczanka Liszki

Kolejka 28 - 10 czerwca

LKS Libertów 4-2 Potok Więckowice
Liszczanka Liszki 1-1 Wiślanie Jaśkowice
Nadwiślan Kraków 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Lotnik II Kryspinów 1-1 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 2-0 Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice 5-2 Strażak Rączna
Płaszowianka Kraków 0-0 Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków 1-1 Podgórze Kraków

Kolejka 29 - 13 czerwca

Bieżanowianka Kraków 4-0 LKS Libertów
Podgórze Kraków 1-3 Płaszowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 5-2 Pozowianka Pozowice
Strażak Rączna 2-1 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-0 Lotnik II Kryspinów
(wo)
Prokocim Kraków 2-3 Nadwiślan Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice 2-2 Potok Więckowice

Kolejka 30 - 21 czerwca

Podgórze Kraków 4-5 Pozowianka Pozowice
LKS Libertów 1-3 Wiślanie Jaśkowice
Potok Więckowice 1-5 Zwierzyniecki KS Kraków
Liszczanka Liszki 1-4 Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków 2-3 Radziszowianka Radziszów
Lotnik II Kryspinów 5-0 Strażak Rączna
Armatura Kraków 0-2 Cedronka Wola Radziszowska
Płaszowianka Kraków 2-0 Bieżanowianka Kraków

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)
Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2008/2009 (Kraków)

Klasa A 2008/2009 (Kraków I)
Klasa A 2008/2009 (Myślenice)
Klasa A 2008/2009 (Wieliczka)

Klasa B 2008/2009 (Kraków I)
Klasa B 2008/2009 (Kraków II)
Klasa B 2008/2009 (Kraków III)
Klasa B 2008/2009 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas