[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kaszowianka Kaszów 22 51 17 0 5 57-30 10 0 1 32-13 7 0 4 25-17
2.  Wisła Rząska 22 44 13 5 4 61-31 7 0 4 27-20 6 5 0 34-11
3.  Sportowiec Modlniczka 22 39 12 3 7 66-43 7 2 2 40-14 5 1 5 26-29
4.  Niegoszowianka Niegoszowice 22 38 11 5 6 30-22 7 2 2 21-9 4 3 4 9-13
5.  Tęcza Piekary 22 34 10 4 8 41-30 6 2 3 23-12 4 2 5 18-18 2 3 1 0 1 4-2
6.  Lot Balice 22 34 10 4 8 61-37 6 3 2 37-15 4 1 6 24-22 2 3 1 0 1 2-4
7.  Wisła Jeziorzany 22 33 10 3 9 57-38 7 2 2 34-12 3 1 7 23-26
8.  Orzeł Bębło 22 28 8 4 10 35-47 4 1 6 14-21 4 3 4 21-26
9.  Orlęta Rudawa 22 21 6 3 13 46-50 3 2 6 24-22 3 1 7 22-28 2 4 1 1 0 8-4
10.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 22 21 6 3 13 34-79 5 1 5 29-41 1 2 8 5-38 2 1 0 1 1 4-8
11.  Iskra Czułów 22 17 4 5 13 30-68 4 4 3 22-27 0 1 10 8-41
12.  Sokół Rybna 22 16 5 1 16 33-76 4 1 6 20-22 1 0 10 13-54
Wisła Rząska i Lot Balice swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają w Szczyglicach, a Orzeł Bębło w Zelkowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kaszowianka Kaszów    1-2 4-1 4-1 1-0 4-3 2-1 2-1 4-2 3-0* 4-2 3-0 
 2 Wisła Rząska2-0     1-5 3-0 2-4 1-0 1-4 0-3 3-1 2-0 5-2 7-1 
 3 Sportowiec Modlniczka2-1 2-2     1-2 4-0 3-3 6-1 1-2 1-0 9-0 3-0* 8-3 
 4 Niegoszowianka Niegoszowice0-2 1-2 1-1     1-1 1-0 2-1 5-1 1-0 4-0 2-0 3-1 
 5 Tęcza Piekary0-2 2-2 1-3 2-0     0-2 3-0 2-2 3-1 3-0* 3-0* 4-0 
 6 Lot Balice4-2 1-1 5-1 1-1 0-4     2-2 5-0 1-3 3-0* 5-1 10-0 
 7 Wisła Jeziorzany3-0 2-2 2-0 0-1 2-1 3-4     3-0 6-2 1-1 7-1 5-0 
 8 Orzeł Bębło1-2 0-4 0-5 0-1 2-0 2-0 1-4     3-1 1-3 0-0 4-1 
 9 Orlęta Rudawa2-3 1-1 3-4 0-2 0-3 1-3 3-1 2-3     1-1 5-0 6-1 
 10 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)2-5 1-5 8-4 2-1 3-0* 1-8 1-6 2-2 3-7     4-2 2-1 
 11 Iskra Czułów1-5 0-7 3-0* 0-0 3-3 4-0 3-2 2-2 3-3 1-0     2-5 
 12 Sokół Rybna0-3* 0-6 1-2 0-0 0-2 2-1 2-1 2-5 0-2 10-0 3-0*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Wisła Jeziorzany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Orzeł Bębło
Iskra Czułów 3-0 Sportowiec Modlniczka
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Rybna 2-1 Lot Balice
Orlęta Rudawa 2-3 Kaszowianka Kaszów
Wisła Rząska 2-4 Tęcza Piekary

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Wisła Jeziorzany 2-1 Tęcza Piekary
Kaszowianka Kaszów 1-2 Wisła Rząska
Lot Balice 1-3 Orlęta Rudawa
Sportowiec Modlniczka 8-3 Sokół Rybna
Orzeł Bębło 0-0 Iskra Czułów
Niegoszowianka Niegoszowice 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 3 - 6-7 września

Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-6 Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Sokół Rybna 2-5 Orzeł Bębło
Orlęta Rudawa 3-4 Sportowiec Modlniczka
Wisła Rząska 1-0 Lot Balice
Tęcza Piekary 0-2 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 4 - 13-14 września

Wisła Jeziorzany 3-0 Kaszowianka Kaszów
Lot Balice 0-4 Tęcza Piekary
Sportowiec Modlniczka 2-2 Wisła Rząska
Orzeł Bębło 3-1 Orlęta Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Sokół Rybna
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-2 Iskra Czułów

Kolejka 5 - 20-21 września

Iskra Czułów 3-2 Wisła Jeziorzany
Sokół Rybna 10-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Orlęta Rudawa 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Rząska 0-3 Orzeł Bębło
Tęcza Piekary 1-3 Sportowiec Modlniczka
Kaszowianka Kaszów 4-3 Lot Balice

Kolejka 6 - 27-28 września

Wisła Jeziorzany 3-4 Lot Balice
Sportowiec Modlniczka 2-1 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Bębło 2-0 Tęcza Piekary
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Wisła Rząska
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-7 Orlęta Rudawa
Iskra Czułów 2-5 Sokół Rybna

Kolejka 7 - 4-5 października

Sokół Rybna 2-1 Wisła Jeziorzany
Orlęta Rudawa 5-0 Iskra Czułów
Wisła Rząska 2-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Tęcza Piekary 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Kaszowianka Kaszów 2-1 Orzeł Bębło
Lot Balice 5-1 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 8 - 11-12 października

Wisła Jeziorzany 2-0 Sportowiec Modlniczka
Orzeł Bębło 2-0 Lot Balice
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Kaszowianka Kaszów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-0 Tęcza Piekary
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Iskra Czułów 0-7 Wisła Rząska
Sokół Rybna 0-2 Orlęta Rudawa

Kolejka 9 - 18-19 października

Orlęta Rudawa 3-1 Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska 7-1 Sokół Rybna
Tęcza Piekary 3-0 Iskra Czułów
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kaszowianka Kaszów 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
(wo)
mecz nie odbył się
Lot Balice 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 1-2 Orzeł Bębło

Kolejka 10 - 25-26 października

Wisła Jeziorzany 3-0 Orzeł Bębło
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Sportowiec Modlniczka
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-8 Lot Balice
mecz przerwany przy stanie 1-8 z powodu zdekompletowania składu Mydlniczanki
Iskra Czułów 1-5 Kaszowianka Kaszów
Sokół Rybna 0-2 Tęcza Piekary
Orlęta Rudawa 1-1 Wisła Rząska

Kolejka 11 - 9 listopada

Wisła Rząska 1-4 Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary 3-1 Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów 3-0 Sokół Rybna
Lot Balice 5-1 Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka 9-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 5-1 Orzeł Bębło

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Wisła Jeziorzany 0-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Orzeł Bębło 1-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 3-0 Iskra Czułów
(wo)
goście nie przyjechali
Lot Balice 10-0 Sokół Rybna
Kaszowianka Kaszów 4-2 Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary 2-2 Wisła Rząska

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Tęcza Piekary 3-0 Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska 2-0 Kaszowianka Kaszów
Orlęta Rudawa 1-3 Lot Balice
Sokół Rybna 1-2 Sportowiec Modlniczka
Iskra Czułów 2-2 Orzeł Bębło
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Wisła Jeziorzany 1-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Iskra Czułów
Orzeł Bębło 4-1 Sokół Rybna
Sportowiec Modlniczka 1-0 Orlęta Rudawa
Lot Balice 1-1 Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów 1-0 Tęcza Piekary

Kolejka 15 - 1-3 maja

Kaszowianka Kaszów 2-1 Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary 0-2 Lot Balice
Wisła Rząska 1-5 Sportowiec Modlniczka
Orlęta Rudawa 2-3 Orzeł Bębło
Sokół Rybna 0-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Czułów 1-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 16 - 9-10 maja

Wisła Jeziorzany 7-1 Iskra Czułów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Sokół Rybna
Niegoszowianka Niegoszowice 1-0 Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło 0-4 Wisła Rząska
Sportowiec Modlniczka 4-0 Tęcza Piekary
Lot Balice 4-2 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 17 - 16-17 maja

Lot Balice 2-2 Wisła Jeziorzany
Kaszowianka Kaszów 4-1 Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary 2-2 Orzeł Bębło
Wisła Rząska 3-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 1-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sokół Rybna 3-0 Iskra Czułów
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 23-24 maja

Wisła Jeziorzany 5-0 Sokół Rybna
Iskra Czułów 3-3 Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-5 Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Tęcza Piekary
Orzeł Bębło 1-2 Kaszowianka Kaszów
Sportowiec Modlniczka 3-3 Lot Balice

Kolejka 19 - 30-31 maja

Sportowiec Modlniczka 6-1 Wisła Jeziorzany
Lot Balice 5-0 Orzeł Bębło 3 czerwca
Kaszowianka Kaszów 4-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Tęcza Piekary 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Rząska 5-2 Iskra Czułów
Orlęta Rudawa 6-1 Sokół Rybna

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Wisła Jeziorzany 6-2 Orlęta Rudawa
Sokół Rybna 0-6 Wisła Rząska
Iskra Czułów 3-3 Tęcza Piekary
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-5 Kaszowianka Kaszów
Niegoszowianka Niegoszowice 1-0 Lot Balice
Orzeł Bębło 0-5 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Orzeł Bębło 1-4 Wisła Jeziorzany
Sportowiec Modlniczka 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Lot Balice 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
(wo)
Kaszowianka Kaszów 4-2 Iskra Czułów
Tęcza Piekary 4-0 Sokół Rybna
Wisła Rząska 3-1 Orlęta Rudawa

Kolejka 22 - 20 czerwca

Orzeł Bębło 0-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Jeziorzany 2-2 Wisła Rząska
Orlęta Rudawa 0-3 Tęcza Piekary
Sokół Rybna 0-3 Kaszowianka Kaszów
(wo)
Iskra Czułów 4-0 Lot Balice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 8-4 Sportowiec Modlniczka

Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Klasa A 2008/2009 (Kraków I)
Klasa A 2008/2009 (Kraków II)

Klasa B 2008/2009 (Kraków I)
Klasa B 2008/2009 (Kraków II)
Klasa B 2008/2009 (Kraków IV)

Klasa C 2008/2009 (Kraków I)
Klasa C 2008/2009 (Kraków II)
Klasa C 2008/2009 (Kraków III)
Klasa C 2008/2009 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas