[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Kraków IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Przybysławice 20 51 16 3 1 76-24 7 3 0 35-12 9 0 1 41-12
2.  Spartak Charsznica 19 43 13 4 2 51-16 7 1 1 24-4 6 3 1 27-12
3.  Jaxa Jaksice 20 33 10 3 7 56-40 8 0 2 42-20 2 3 5 14-20 2 3 1 0 1 3-3
4.  Northstar Miechów 20 33 10 3 7 64-39 7 1 2 30-15 3 2 5 34-24 2 3 1 0 1 3-3
5.  Strumyk Jakubowice 20 30 9 3 8 42-47 5 3 2 20-12 4 0 6 22-35
6.  Błękitni Falniów 19 29 8 5 6 40-43 6 2 2 23-24 2 3 4 17-19
7.  Kapitol Racławice 20 21 5 6 9 49-49 3 4 3 25-24 2 2 6 24-25 2 6 2 0 0 8-1
8.  Cobra Wężerów 20 21 6 3 11 30-47 3 2 5 15-24 3 1 6 15-23 2 0 0 0 2 1-8
9.  Iskra Pałecznica 20 19 5 4 11 41-58 2 3 5 27-34 3 1 6 14-24
10.  Energia Kozłów 20 16 4 4 12 29-55 2 1 7 11-26 2 3 5 18-29
11.  Jastrzębiec II Książ Wielki 20 11 3 2 15 19-79 2 0 8 8-42 1 2 7 11-37
Energia Kozłów swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa w Charsznicy, a Strumyk Jakubowice w Opatkowicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Strażak Przybysławice    1-1 2-1 3-3 7-3 1-0 5-3 0-0 5-0 3-0* 8-1 
 2 Spartak Charsznica5-1     2-0 1-0 0-1 0-0 2-1 3-1 4-0 7-0 
 3 Jaxa Jaksice1-2 3-4     2-0 4-1 6-3 4-2 3-1 3-0* 7-3 9-4 
 4 Northstar Miechów2-3 0-2 3-1     4-0 4-2 4-3 6-2 1-1 3-1 3-0 
 5 Strumyk Jakubowice1-2 0-2 1-1 5-3     0-0 2-1 1-0 5-1 2-2 3-0 
 6 Błękitni Falniów2-6 0-7 2-2 4-3 5-0     3-2 2-1 1-0 3-3 1-0 
 7 Kapitol Racławice1-4 3-3 1-1 1-1 5-1 3-3     4-0 3-5 3-2 1-4 
 8 Cobra Wężerów0-5 1-1 3-0 6-4 0-3 0-4 1-4     2-0 1-2 1-1 
 9 Iskra Pałecznica0-8 2-5 3-1 1-3 9-3 2-3 3-3 3-4     3-3 1-1 
 10 Energia Kozłów0-7 0-1 1-4 1-5 0-2 1-1 3-0* 1-3 1-3     3-0* 
 11 Jastrzębiec II Książ Wielki0-3 2-1 2-3 0-12 1-8 2-1 0-6 1-3 0-3 0-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Jaxa Jaksice.
 
Błękitni Falniów 1-0 Iskra Pałecznica
Energia Kozłów 0-2 Strumyk Jakubowice
Northstar Miechów 0-2 Spartak Charsznica
Strażak Przybysławice 0-0 Cobra Wężerów
Kapitol Racławice 1-4 Jastrzębiec II Książ Wielki

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Jastrzębiec II Książ Wielki.
 
Cobra Wężerów 1-4 Kapitol Racławice
Spartak Charsznica 5-1 Strażak Przybysławice
Strumyk Jakubowice 5-3 Northstar Miechów
Iskra Pałecznica 3-3 Energia Kozłów
Jaxa Jaksice 6-3 Błękitni Falniów

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Błękitni Falniów.
 
Energia Kozłów 1-4 Jaxa Jaksice
Northstar Miechów 1-1 Iskra Pałecznica
Strażak Przybysławice 7-3 Strumyk Jakubowice
Kapitol Racławice 3-3 Spartak Charsznica
Jastrzębiec II Książ Wielki 1-3 Cobra Wężerów

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Cobra Wężerów.
 
Spartak Charsznica 7-0 Jastrzębiec II Książ Wielki
Strumyk Jakubowice 2-1 Kapitol Racławice
Iskra Pałecznica 0-8 Strażak Przybysławice
Jaxa Jaksice 2-0 Northstar Miechów
Błękitni Falniów 3-3 Energia Kozłów

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Energia Kozłów.
 
Northstar Miechów 4-2 Błękitni Falniów
Strażak Przybysławice 2-1 Jaxa Jaksice
Kapitol Racławice 3-5 Iskra Pałecznica
Jastrzębiec II Książ Wielki 1-8 Strumyk Jakubowice
Cobra Wężerów 1-1 Spartak Charsznica

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Spartak Charsznica.
 
Strumyk Jakubowice 1-0 Cobra Wężerów
Iskra Pałecznica 1-1 Jastrzębiec II Książ Wielki 16 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Jaxa Jaksice 4-2 Kapitol Racławice
Błękitni Falniów 2-6 Strażak Przybysławice
Energia Kozłów 1-5 Northstar Miechów

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Northstar Miechów.
 
Strażak Przybysławice 3-0 Energia Kozłów
(wo)
nie odbył się z powodu braku sędziego - Energia odmówiła rozegrania meczu
Kapitol Racławice 3-3 Błękitni Falniów
Jastrzębiec II Książ Wielki 2-3 Jaxa Jaksice
Cobra Wężerów 2-0 Iskra Pałecznica
Spartak Charsznica 0-1 Strumyk Jakubowice

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Strumyk Jakubowice.
 
Iskra Pałecznica 2-5 Spartak Charsznica
Jaxa Jaksice 3-1 Cobra Wężerów
Błękitni Falniów 1-0 Jastrzębiec II Książ Wielki
Energia Kozłów 3-0 Kapitol Racławice
(wo)
drużyna gości nie posiadała aktualnych kart zdrowia
Northstar Miechów 2-3 Strażak Przybysławice

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Strażak Przybysławice.
 
Kapitol Racławice 1-1 Northstar Miechów
Jastrzębiec II Książ Wielki 0-2 Energia Kozłów
Cobra Wężerów 0-4 Błękitni Falniów
Spartak Charsznica 2-0 Jaxa Jaksice
Strumyk Jakubowice 5-1 Iskra Pałecznica

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Iskra Pałecznica.
 
Jaxa Jaksice 4-1 Strumyk Jakubowice
Błękitni Falniów 0-7 Spartak Charsznica
Energia Kozłów 1-3 Cobra Wężerów
Northstar Miechów 3-0 Jastrzębiec II Książ Wielki
Strażak Przybysławice 5-3 Kapitol Racławice

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Kapitol Racławice.
 
Jastrzębiec II Książ Wielki 0-3 Strażak Przybysławice
Cobra Wężerów 6-4 Northstar Miechów
Spartak Charsznica 4-0 Energia Kozłów
Strumyk Jakubowice 0-0 Błękitni Falniów
Iskra Pałecznica 3-1 Jaxa Jaksice

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Pauza: Jaxa Jaksice.
 
Iskra Pałecznica 2-3 Błękitni Falniów
Strumyk Jakubowice 2-2 Energia Kozłów
Spartak Charsznica 1-0 Northstar Miechów
Cobra Wężerów 0-5 Strażak Przybysławice
Jastrzębiec II Książ Wielki 0-6 Kapitol Racławice

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Pauza: Jastrzębiec II Książ Wielki.
 
Kapitol Racławice 4-0 Cobra Wężerów
Strażak Przybysławice 1-1 Spartak Charsznica
Northstar Miechów 4-0 Strumyk Jakubowice
Energia Kozłów 1-3 Iskra Pałecznica
Błękitni Falniów 2-2 Jaxa Jaksice

Kolejka 14 - 1-3 maja

Pauza: Błękitni Falniów.
 
Jaxa Jaksice 7-3 Energia Kozłów
Iskra Pałecznica 1-3 Northstar Miechów
Strumyk Jakubowice 1-2 Strażak Przybysławice
Spartak Charsznica 0-0 Kapitol Racławice
Cobra Wężerów 1-1 Jastrzębiec II Książ Wielki

Kolejka 15 - 9-10 maja

Pauza: Cobra Wężerów.
 
Jastrzębiec II Książ Wielki 2-1 Spartak Charsznica
Kapitol Racławice 5-1 Strumyk Jakubowice
Strażak Przybysławice 5-0 Iskra Pałecznica
Northstar Miechów 3-1 Jaxa Jaksice
Energia Kozłów 1-1 Błękitni Falniów

Kolejka 16 - 16-17 maja

Pauza: Energia Kozłów.
 
Błękitni Falniów 4-3 Northstar Miechów
Jaxa Jaksice 1-2 Strażak Przybysławice
Iskra Pałecznica 3-3 Kapitol Racławice
Strumyk Jakubowice 3-0 Jastrzębiec II Książ Wielki
Spartak Charsznica 2-1 Cobra Wężerów

Kolejka 17 - 23-24 maja

Pauza: Spartak Charsznica.
 
Cobra Wężerów 0-3 Strumyk Jakubowice
Jastrzębiec II Książ Wielki 0-3 Iskra Pałecznica
Kapitol Racławice 1-1 Jaxa Jaksice
Strażak Przybysławice 1-0 Błękitni Falniów
Northstar Miechów 3-1 Energia Kozłów

Kolejka 18 - 30-31 maja

Pauza: Northstar Miechów.
 
Energia Kozłów 0-7 Strażak Przybysławice
Błękitni Falniów 3-2 Kapitol Racławice
Jaxa Jaksice 9-4 Jastrzębiec II Książ Wielki
Iskra Pałecznica 3-4 Cobra Wężerów
Strumyk Jakubowice 0-2 Spartak Charsznica

Kolejka 19 - 6-7 czerwca

Pauza: Strumyk Jakubowice.
 
Spartak Charsznica 3-1 Iskra Pałecznica
Cobra Wężerów 3-0 Jaxa Jaksice
Jastrzębiec II Książ Wielki 2-1 Błękitni Falniów
Kapitol Racławice 3-2 Energia Kozłów
Strażak Przybysławice 3-3 Northstar Miechów

Kolejka 20 - 13-14 czerwca

Pauza: Strażak Przybysławice.
 
Northstar Miechów 4-3 Kapitol Racławice
Energia Kozłów 3-0 Jastrzębiec II Książ Wielki
(wo)
Błękitni Falniów 2-1 Cobra Wężerów
Jaxa Jaksice 3-4 Spartak Charsznica
Iskra Pałecznica 9-3 Strumyk Jakubowice

Kolejka 21 - 21 czerwca

Pauza: Iskra Pałecznica.
 
Strumyk Jakubowice 1-1 Jaxa Jaksice
Spartak Charsznica - Błękitni Falniów
Cobra Wężerów 1-2 Energia Kozłów
Jastrzębiec II Książ Wielki 0-12 Northstar Miechów
Kapitol Racławice 1-4 Strażak Przybysławice

Kolejka 22 - 28 czerwca

Pauza: Kapitol Racławice.
 
Strażak Przybysławice 8-1 Jastrzębiec II Książ Wielki
Northstar Miechów 6-2 Cobra Wężerów
Energia Kozłów 0-1 Spartak Charsznica
Błękitni Falniów 5-0 Strumyk Jakubowice
Jaxa Jaksice 3-0 Iskra Pałecznica
(wo)

Klasa B 2008/2009 (Kraków I)
Klasa B 2008/2009 (Kraków II)
Klasa B 2008/2009 (Kraków III)
Klasa B 2008/2009 (Kraków IV)

Klasa C 2008/2009 (Kraków I)
Klasa C 2008/2009 (Kraków II)
Klasa C 2008/2009 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas