[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Borkowianka Borek Szlachecki 22 56 18 2 2 64-19 9 1 1 32-6 9 1 1 32-13
2.  KS Tyniec (Kraków) 22 53 17 2 3 71-33 10 0 1 38-14 7 2 2 33-19
3.  Victoria Kraków 22 49 16 1 5 82-29 11 0 0 52-7 5 1 5 30-22
4.  Iskra Krzęcin 22 43 13 4 5 46-21 9 1 1 35-8 4 3 4 11-13
5.  Zryw Facimiech 22 27 8 3 11 48-54 6 2 3 35-21 2 1 8 13-33
6.  Rzozovia Rzozów 22 26 8 2 12 47-55 7 1 3 25-17 1 1 9 22-38 2 3 1 0 1 7-6
7.  Pychowianka Kraków 22 26 7 5 10 36-54 4 3 4 16-21 3 2 6 20-33 2 3 1 0 1 6-7
8.  Gajowianka Gaj 22 25 7 4 11 44-57 5 1 5 29-29 2 3 6 15-28
9.  Trzebol Wielkie Drogi 22 21 5 6 11 39-57 4 4 3 22-24 1 2 8 17-33
10.  Piast II Wołowice 22 20 5 5 12 42-62 4 5 2 30-19 1 0 10 12-43
11.  Płomień Kostrze (Kraków) 22 19 5 4 13 33-48 5 1 5 25-23 0 3 8 8-25
12.  TKKF Kliny (Kraków) 22 12 4 0 18 31-94 3 0 8 17-38 1 0 10 14-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Borkowianka Borek Szlachecki    1-2 1-0 1-1 4-0 4-2 4-0 4-0 2-1 3-0* 2-0 6-0 
 2 KS Tyniec (Kraków)1-4     4-2 2-0 4-1 4-2 3-1 3-2 4-2 6-0 4-0 3-0 
 3 Victoria Kraków4-2 3-2     1-0 9-0 4-1 7-1 5-0 6-0 7-0 2-0 4-1 
 4 Iskra Krzęcin1-2 2-2 1-0     3-0 5-2 2-1 4-1 6-0 1-0 3-0 7-0 
 5 Zryw Facimiech1-2 4-2 1-2 1-2     3-1 4-2 2-2 3-1 8-1 3-3 5-3 
 6 Rzozovia Rzozów0-2 1-2 2-5 2-0 2-1     5-2 3-2 1-1 5-2 2-0 2-0 
 7 Pychowianka Kraków1-5 0-3 0-2 2-0 2-2 4-2     2-0 0-0 3-2 1-1 1-4 
 8 Gajowianka Gaj1-2 3-8 3-4 1-2 1-0 2-2 2-4     3-1 3-0* 4-2 6-4 
 9 Trzebol Wielkie Drogi0-6 3-3 3-3 0-0 2-3 3-1 1-2 2-2     2-1 2-1 4-2 
 10 Piast II Wołowice2-2 1-3 3-2 1-1 3-0 4-2 1-1 1-1 0-6     1-1 13-0 
 11 Płomień Kostrze (Kraków)1-3 0-2 4-3 1-3 3-1 2-1 2-2 1-2 4-2 2-4     5-0 
 12 TKKF Kliny (Kraków)1-2 1-4 0-7 1-2 0-5 3-6 2-4 1-3 4-3 3-2 1-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Iskra Krzęcin 1-0 Piast II Wołowice
Pychowianka Kraków 0-2 Victoria Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 4-2 Rzozovia Rzozów
Zryw Facimiech 2-2 Gajowianka Gaj
Trzebol Wielkie Drogi 3-3 KS Tyniec (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 5-0 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Piast II Wołowice 1-3 KS Tyniec (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 4-2 Trzebol Wielkie Drogi
Gajowianka Gaj 6-4 TKKF Kliny (Kraków)
Rzozovia Rzozów 2-1 Zryw Facimiech
Victoria Kraków 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Iskra Krzęcin 2-1 Pychowianka Kraków

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pychowianka Kraków 3-2 Piast II Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Iskra Krzęcin
Zryw Facimiech 1-2 Victoria Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 3-6 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Gajowianka Gaj
KS Tyniec (Kraków) 4-0 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 4 - 6-7 września

Piast II Wołowice 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 3-8 KS Tyniec (Kraków)
Rzozovia Rzozów 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
Victoria Kraków 4-1 TKKF Kliny (Kraków)
Iskra Krzęcin 3-0 Zryw Facimiech
Pychowianka Kraków 1-5 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 5 - 13-14 września

Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 Piast II Wołowice
(wo)
nie odbył się
Zryw Facimiech 4-2 Pychowianka Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 1-2 Iskra Krzęcin
Trzebol Wielkie Drogi 3-3 Victoria Kraków
KS Tyniec (Kraków) 4-2 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 6 - 20-21 września

Piast II Wołowice 1-1 Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów 2-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Victoria Kraków 3-2 KS Tyniec (Kraków)
Iskra Krzęcin 6-0 Trzebol Wielkie Drogi
Pychowianka Kraków 1-4 TKKF Kliny (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 4-0 Zryw Facimiech

Kolejka 7 - 27-28 września

Zryw Facimiech 8-1 Piast II Wołowice
TKKF Kliny (Kraków) 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Pychowianka Kraków
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze (Kraków) 4-3 Victoria Kraków
Gajowianka Gaj 2-2 Rzozovia Rzozów

Kolejka 8 - 4-5 października

Piast II Wołowice 4-2 Rzozovia Rzozów
Victoria Kraków 5-0 Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin 3-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Pychowianka Kraków 0-3 KS Tyniec (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 2-1 Trzebol Wielkie Drogi
Zryw Facimiech 5-3 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 9 - 11-12 października

TKKF Kliny (Kraków) 3-2 Piast II Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Zryw Facimiech
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Borkowianka Borek Szlachecki
Gajowianka Gaj 1-2 Iskra Krzęcin
Rzozovia Rzozów 2-5 Victoria Kraków
Pychowianka Kraków 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 10 - 18-19 października

Piast II Wołowice 3-2 Victoria Kraków
Iskra Krzęcin 5-2 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Zryw Facimiech 4-2 KS Tyniec (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 4-3 Trzebol Wielkie Drogi
Gajowianka Gaj 2-4 Pychowianka Kraków

Kolejka 11 - 25-26 października

Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Piast II Wołowice
KS Tyniec (Kraków) 3-0 TKKF Kliny (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 3-1 Zryw Facimiech
Gajowianka Gaj 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów 5-2 Pychowianka Kraków
Victoria Kraków 1-0 Iskra Krzęcin

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

TKKF Kliny (Kraków) 1-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Piast II Wołowice 1-1 Iskra Krzęcin
Victoria Kraków 7-1 Pychowianka Kraków
Rzozovia Rzozów 0-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Gajowianka Gaj 1-0 Zryw Facimiech
KS Tyniec (Kraków) 4-2 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

KS Tyniec (Kraków) 6-0 Piast II Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Płomień Kostrze (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 1-3 Gajowianka Gaj
Zryw Facimiech 3-1 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Victoria Kraków
Pychowianka Kraków 2-0 Iskra Krzęcin

Kolejka 14 - 1-3 maja

Piast II Wołowice 1-1 Pychowianka Kraków
Iskra Krzęcin 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Victoria Kraków 9-0 Zryw Facimiech
Rzozovia Rzozów 2-0 TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka Gaj 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 15 - 9-10 maja

Płomień Kostrze (Kraków) 2-4 Piast II Wołowice
KS Tyniec (Kraków) 3-2 Gajowianka Gaj
Trzebol Wielkie Drogi 3-1 Rzozovia Rzozów
TKKF Kliny (Kraków) 0-7 Victoria Kraków
Zryw Facimiech 1-2 Iskra Krzęcin
Borkowianka Borek Szlachecki 4-0 Pychowianka Kraków

Kolejka 16 - 16-17 maja

Piast II Wołowice 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Pychowianka Kraków 2-2 Zryw Facimiech
Iskra Krzęcin 7-0 TKKF Kliny (Kraków)
Victoria Kraków 6-0 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 1-2 KS Tyniec (Kraków)
Gajowianka Gaj 4-2 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 17 - 23-24 maja

Gajowianka Gaj 3-0 Piast II Wołowice
(wo)
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Rzozovia Rzozów
KS Tyniec (Kraków) 4-2 Victoria Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 0-0 Iskra Krzęcin
TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Pychowianka Kraków
Zryw Facimiech 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 18 - 30-31 maja

Piast II Wołowice 3-0 Zryw Facimiech
Borkowianka Borek Szlachecki 6-0 TKKF Kliny (Kraków)
Pychowianka Kraków 0-0 Trzebol Wielkie Drogi
Iskra Krzęcin 2-2 KS Tyniec (Kraków)
Victoria Kraków 2-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Rzozovia Rzozów 3-2 Gajowianka Gaj

Kolejka 19 - 6-1 czerwca

Rzozovia Rzozów 5-2 Piast II Wołowice
Gajowianka Gaj 3-4 Victoria Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Iskra Krzęcin
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Pychowianka Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 0-6 Borkowianka Borek Szlachecki
TKKF Kliny (Kraków) 0-5 Zryw Facimiech

Kolejka 20 - 13-14 czerwca

Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Pychowianka Kraków
Piast II Wołowice 13-0 TKKF Kliny (Kraków)
Zryw Facimiech 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 KS Tyniec (Kraków)
Iskra Krzęcin 4-1 Gajowianka Gaj
Victoria Kraków 4-1 Rzozovia Rzozów

Kolejka 21 - 21 czerwca

Pychowianka Kraków 2-0 Gajowianka Gaj
Victoria Kraków 7-0 Piast II Wołowice
Rzozovia Rzozów 2-0 Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki
KS Tyniec (Kraków) 4-1 Zryw Facimiech
Trzebol Wielkie Drogi 4-2 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 22 - 27 czerwca

Piast II Wołowice 0-6 Trzebol Wielkie Drogi
TKKF Kliny (Kraków) 1-4 KS Tyniec (Kraków)
Zryw Facimiech 3-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 4-0 Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków 4-2 Rzozovia Rzozów
Iskra Krzęcin 1-0 Victoria Kraków

Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Klasa A 2008/2009 (Kraków I)
Klasa A 2008/2009 (Kraków II)

Klasa B 2008/2009 (Kraków I)
Klasa B 2008/2009 (Kraków III)
Klasa B 2008/2009 (Kraków IV)

Klasa C 2008/2009 (Kraków I)
Klasa C 2008/2009 (Kraków II)
Klasa C 2008/2009 (Kraków III)
Klasa C 2008/2009 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas