[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik II Kraków 30 74 24 2 4 119-29 15 0 0 87-9 9 2 4 32-20
2.  Proszowianka Proszowice 30 60 17 9 4 64-34 10 5 0 34-10 7 4 4 30-24
3.  Dragon Szczyglice 30 55 17 4 9 67-55 10 1 4 31-28 7 3 5 36-27 2 3 1 0 1 5-3
4.  JKS Zelków 30 55 16 7 7 59-41 11 1 3 35-19 5 6 4 24-22 2 3 1 0 1 3-5
5.  Grębałowianka Kraków 30 48 14 6 10 60-44 9 3 3 33-17 5 3 7 27-27
6.  Jutrzenka Giebułtów 30 44 13 5 12 64-61 7 4 4 39-27 6 1 8 25-34
7.  Partyzant Dojazdów 30 43 13 4 13 64-63 11 2 2 43-23 2 2 11 21-40
8.  Kosynierzy Łuczyce 30 41 11 8 11 69-78 7 4 4 44-38 4 4 7 25-40 2 3 1 0 1 6-4
9.  Grzegórzecki KS Kraków 30 41 12 5 13 40-46 5 5 5 18-19 7 0 8 22-27 2 3 1 0 1 4-6
10.  LKS Skała 2004 30 40 12 4 14 70-63 5 3 7 26-32 7 1 7 44-31
11.  LKS Niedźwiedź 30 37 9 10 11 66-64 7 5 3 36-24 2 5 8 30-40 2 3 1 0 1 12-4
12.  Bibiczanka Bibice 30 37 12 1 17 60-93 7 0 8 35-44 5 1 9 25-49 2 3 1 0 1 4-12
13.  Tonianka Tonie (Kraków) 30 36 10 6 14 52-58 7 4 4 28-18 3 2 10 24-40
14.  Michałowianka Michałowice 30 35 10 5 15 52-64 6 1 8 30-29 4 4 7 22-35
15.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 30 20 5 5 20 46-80 4 3 8 25-36 1 2 12 21-44
16.  Milenium Radziemice 30 12 3 3 24 35-114 2 1 12 18-52 1 2 12 17-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hutnik II Kraków    5-0 8-1 4-0 4-0 4-0 6-1 8-0 2-0 3-1 6-2 6-0 4-1 11-0 5-3 11-0 
 2 Proszowianka Proszowice1-0     2-2 0-0 2-1 0-0 2-0 1-1 4-1 3-1 3-0 3-1 5-0 1-1 2-0 5-2 
 3 Dragon Szczyglice2-6 2-2     4-1 0-2 0-3 3-2 2-6 1-0 2-1 3-1 1-0 2-1 3-1 3-1 3-1 
 4 JKS Zelków3-1 1-3 2-1     2-1 3-2 1-0 3-1 0-1 1-3 1-1 3-1 4-1 2-1 3-0 6-2 
 5 Grębałowianka Kraków0-0 1-0 1-0 3-3     3-2 3-0 7-2 0-1 2-1 1-1 2-1 0-2 1-2 6-1 3-1 
 6 Jutrzenka Giebułtów1-2 1-3 0-2 1-1 1-1     2-0 3-0 2-1 3-0 6-6 7-2 3-5 2-0 4-4 3-0 
 7 Partyzant Dojazdów2-2 2-1 6-4 2-0 3-2 5-0     0-2 6-1 3-2 3-3 3-0* 3-1 3-2 1-0 1-3 
 8 Kosynierzy Łuczyce2-0 2-2 4-4 0-3 1-3 4-1 3-2     5-2 2-5 2-1 2-3 6-6 4-4 4-1 3-1 
 9 Grzegórzecki KS Kraków1-0 0-1 0-0 0-1 2-1 1-3 2-2 2-1     0-2 2-1 0-2 3-0 0-0 3-3 2-2 
 10 LKS Skała 20042-3 3-4 0-2 1-1 0-0 3-2 0-4 4-1 0-3*     4-3 2-3 2-1 1-3 3-1 1-1 
 11 LKS Niedźwiedź1-2 1-4 1-4 1-1 1-1 4-2 3-3 2-2 2-0 2-2     10-0 1-0 2-0 2-1 3-2 
 12 Bibiczanka Bibice1-5 3-2 2-5 2-6 4-1 1-2 6-0 1-4 1-3 1-6 4-2     1-0 1-6 5-2 2-0 
 13 Tonianka Tonie (Kraków)0-2 1-1 1-0 0-1 2-3 2-0 2-0 1-1 3-1 1-6 2-0 3-3     0-0 1-0 9-0 
 14 Michałowianka Michałowice0-2 0-2 0-3 3-1 0-1 1-2 1-3 1-2 0-1 6-4 3-3 4-2 4-1     2-1 5-1 
 15 Spartak Wielkanoc-Gołcza1-2 0-3 0-5 1-1 4-2 2-3 3-2 1-1 1-2 0-5 0-3* 1-3 2-2 4-1     5-1 
 16 Milenium Radziemice3-5 2-2 0-3 0-4 1-8 1-3 3-2 4-1 0-5 2-5 0-3 2-4 0-3* 0-1 0-3*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Kosynierzy Łuczyce 2-2 Proszowianka Proszowice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Partyzant Dojazdów 3-2 Grębałowianka Kraków
Michałowianka Michałowice 4-2 Bibiczanka Bibice
JKS Zelków 1-3 LKS Skała 2004
LKS Niedźwiedź 1-2 Hutnik II Kraków
Milenium Radziemice 1-3 Jutrzenka Giebułtów
Dragon Szczyglice 1-0 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Proszowianka Proszowice 4-1 Grzegórzecki KS Kraków
Jutrzenka Giebułtów 0-2 Dragon Szczyglice
Hutnik II Kraków 11-0 Milenium Radziemice
LKS Skała 2004 4-3 LKS Niedźwiedź
Bibiczanka Bibice 2-6 JKS Zelków 3 września
Grębałowianka Kraków 1-2 Michałowianka Michałowice
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Partyzant Dojazdów
Kosynierzy Łuczyce 4-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-3 Proszowianka Proszowice
Partyzant Dojazdów 0-2 Kosynierzy Łuczyce
Michałowianka Michałowice 4-1 Tonianka Tonie (Kraków)
JKS Zelków 2-1 Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź 10-0 Bibiczanka Bibice
Milenium Radziemice 2-5 LKS Skała 2004
Dragon Szczyglice 2-6 Hutnik II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-3 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Proszowianka Proszowice 0-0 Jutrzenka Giebułtów
Hutnik II Kraków 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
LKS Skała 2004 0-2 Dragon Szczyglice
Bibiczanka Bibice 2-0 Milenium Radziemice
Grębałowianka Kraków 1-1 LKS Niedźwiedź
Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 JKS Zelków
Kosynierzy Łuczyce 4-4 Michałowianka Michałowice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-2 Partyzant Dojazdów

Kolejka 5 - 6-7 września

Partyzant Dojazdów 2-1 Proszowianka Proszowice
Michałowianka Michałowice 2-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
JKS Zelków 3-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Milenium Radziemice 1-8 Grębałowianka Kraków
Dragon Szczyglice 1-0 Bibiczanka Bibice
Grzegórzecki KS Kraków 0-2 LKS Skała 2004
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Hutnik II Kraków

Kolejka 6 - 10 września

Proszowianka Proszowice 1-0 Hutnik II Kraków
LKS Skała 2004 3-2 Jutrzenka Giebułtów
Bibiczanka Bibice 1-3 Grzegórzecki KS Kraków
Grębałowianka Kraków 1-0 Dragon Szczyglice
Tonianka Tonie (Kraków) 9-0 Milenium Radziemice
Kosynierzy Łuczyce 2-1 LKS Niedźwiedź
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 3-2 Michałowianka Michałowice

Kolejka 7 - 13-14 września

Michałowianka Michałowice 0-2 Proszowianka Proszowice
JKS Zelków 1-0 Partyzant Dojazdów
LKS Niedźwiedź 2-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Milenium Radziemice 4-1 Kosynierzy Łuczyce
Dragon Szczyglice 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 2-1 Grębałowianka Kraków
Jutrzenka Giebułtów 7-2 Bibiczanka Bibice
Hutnik II Kraków 3-1 LKS Skała 2004

Kolejka 8 - 20-21 września

Proszowianka Proszowice 3-1 LKS Skała 2004
Bibiczanka Bibice 1-5 Hutnik II Kraków
spotkanie przerwane w 70. minucie przy stanie 1-5 z powodu zaatakowania sędziego przez zawodnika gospodarzy
Grębałowianka Kraków 3-2 Jutrzenka Giebułtów
Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Grzegórzecki KS Kraków
Kosynierzy Łuczyce 4-4 Dragon Szczyglice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-1 Milenium Radziemice
Partyzant Dojazdów 3-3 LKS Niedźwiedź
Michałowianka Michałowice 3-1 JKS Zelków

Kolejka 9 - 27-28 września

JKS Zelków 1-3 Proszowianka Proszowice
LKS Niedźwiedź 2-0 Michałowianka Michałowice
Milenium Radziemice 3-2 Partyzant Dojazdów
Dragon Szczyglice 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Grzegórzecki KS Kraków 2-1 Kosynierzy Łuczyce
Jutrzenka Giebułtów 3-5 Tonianka Tonie (Kraków)
Hutnik II Kraków 4-0 Grębałowianka Kraków
LKS Skała 2004 2-3 Bibiczanka Bibice

Kolejka 10 - 4-5 października

Proszowianka Proszowice 3-1 Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków 2-1 LKS Skała 2004 8 października
Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Hutnik II Kraków
Kosynierzy Łuczyce 4-1 Jutrzenka Giebułtów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-2 Grzegórzecki KS Kraków
Partyzant Dojazdów 6-4 Dragon Szczyglice
Michałowianka Michałowice 5-1 Milenium Radziemice
JKS Zelków 1-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 11 - 11-12 października

LKS Niedźwiedź 1-4 Proszowianka Proszowice
Milenium Radziemice 0-4 JKS Zelków
Dragon Szczyglice 3-1 Michałowianka Michałowice
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 Partyzant Dojazdów
Jutrzenka Giebułtów 4-4 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Hutnik II Kraków 8-0 Kosynierzy Łuczyce
LKS Skała 2004 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 4-1 Grębałowianka Kraków

Kolejka 12 - 18-19 października

Proszowianka Proszowice 2-1 Grębałowianka Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 3-3 Bibiczanka Bibice
Kosynierzy Łuczyce 2-5 LKS Skała 2004
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-2 Hutnik II Kraków
Partyzant Dojazdów 5-0 Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice 0-1 Grzegórzecki KS Kraków
JKS Zelków 2-1 Dragon Szczyglice
LKS Niedźwiedź 3-2 Milenium Radziemice

Kolejka 13 - 25-26 października

Milenium Radziemice 2-2 Proszowianka Proszowice
Dragon Szczyglice 3-1 LKS Niedźwiedź
Grzegórzecki KS Kraków 0-1 JKS Zelków
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Michałowianka Michałowice
Hutnik II Kraków 6-1 Partyzant Dojazdów
LKS Skała 2004 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Bibiczanka Bibice 1-4 Kosynierzy Łuczyce
Grębałowianka Kraków 0-2 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 14 - 2 listopada

Proszowianka Proszowice 5-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 1-3 Grębałowianka Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-3 Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów 3-2 LKS Skała 2004
Michałowianka Michałowice 0-2 Hutnik II Kraków
JKS Zelków 3-2 Jutrzenka Giebułtów
LKS Niedźwiedź 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
Milenium Radziemice 0-3 Dragon Szczyglice

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Dragon Szczyglice 2-2 Proszowianka Proszowice
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 Milenium Radziemice
Hutnik II Kraków 4-0 JKS Zelków
LKS Skała 2004 1-3 Michałowianka Michałowice
Bibiczanka Bibice 6-0 Partyzant Dojazdów
Grębałowianka Kraków 6-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź 4-2 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 16 - 28-29 marca

Proszowianka Proszowice 1-1 Kosynierzy Łuczyce
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (28-29 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grębałowianka Kraków 3-0 Partyzant Dojazdów 22 kwietnia
Bibiczanka Bibice 1-6 Michałowianka Michałowice
LKS Skała 2004 1-1 JKS Zelków 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (28-29 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik II Kraków 6-2 LKS Niedźwiedź
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Milenium Radziemice
Grzegórzecki KS Kraków 0-0 Dragon Szczyglice

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Grzegórzecki KS Kraków 0-1 Proszowianka Proszowice
Dragon Szczyglice 0-3 Jutrzenka Giebułtów
Milenium Radziemice 3-5 Hutnik II Kraków
LKS Niedźwiedź 2-2 LKS Skała 2004
JKS Zelków 3-1 Bibiczanka Bibice
Michałowianka Michałowice 0-1 Grębałowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 18 - 11 kwietnia

Proszowianka Proszowice 2-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Kosynierzy Łuczyce 3-2 Partyzant Dojazdów
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Michałowianka Michałowice
Grębałowianka Kraków 3-3 JKS Zelków
Bibiczanka Bibice 4-2 LKS Niedźwiedź
LKS Skała 2004 1-1 Milenium Radziemice
Hutnik II Kraków 8-1 Dragon Szczyglice
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Jutrzenka Giebułtów 1-3 Proszowianka Proszowice
Grzegórzecki KS Kraków 1-0 Hutnik II Kraków
Dragon Szczyglice 2-1 LKS Skała 2004
Milenium Radziemice 2-4 Bibiczanka Bibice
LKS Niedźwiedź 1-1 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 4-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 1-2 Kosynierzy Łuczyce
Partyzant Dojazdów 1-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Proszowianka Proszowice 2-0 Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-1 Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce 0-3 JKS Zelków
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 LKS Niedźwiedź
Grębałowianka Kraków 3-1 Milenium Radziemice
Bibiczanka Bibice 2-5 Dragon Szczyglice
LKS Skała 2004 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Hutnik II Kraków 4-0 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Hutnik II Kraków 5-0 Proszowianka Proszowice
Jutrzenka Giebułtów 3-0 LKS Skała 2004
Grzegórzecki KS Kraków 0-2 Bibiczanka Bibice
Dragon Szczyglice 0-2 Grębałowianka Kraków
Milenium Radziemice 0-3 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Niedźwiedź 2-2 Kosynierzy Łuczyce
JKS Zelków 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Michałowianka Michałowice 1-3 Partyzant Dojazdów

Kolejka 22 - 3 maja

Proszowianka Proszowice 1-1 Michałowianka Michałowice
Partyzant Dojazdów 2-0 JKS Zelków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-3 LKS Niedźwiedź
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kosynierzy Łuczyce 3-1 Milenium Radziemice
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Dragon Szczyglice
Grębałowianka Kraków 0-1 Grzegórzecki KS Kraków
Bibiczanka Bibice 1-2 Jutrzenka Giebułtów
LKS Skała 2004 2-3 Hutnik II Kraków

Kolejka 23 - 9-10 maja

LKS Skała 2004 3-4 Proszowianka Proszowice
Hutnik II Kraków 6-0 Bibiczanka Bibice
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Grębałowianka Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-6 Kosynierzy Łuczyce
Milenium Radziemice 0-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Niedźwiedź 3-3 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 2-1 Michałowianka Michałowice

Kolejka 24 - 16-17 maja

Proszowianka Proszowice 0-0 JKS Zelków
Michałowianka Michałowice 3-3 LKS Niedźwiedź
Partyzant Dojazdów 1-3 Milenium Radziemice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-5 Dragon Szczyglice
Kosynierzy Łuczyce 5-2 Grzegórzecki KS Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Jutrzenka Giebułtów
Grębałowianka Kraków 0-0 Hutnik II Kraków
Bibiczanka Bibice 1-6 LKS Skała 2004

Kolejka 25 - 23-24 maja

Bibiczanka Bibice 3-2 Proszowianka Proszowice
LKS Skała 2004 0-0 Grębałowianka Kraków
Hutnik II Kraków 4-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Kosynierzy Łuczyce
Grzegórzecki KS Kraków 3-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Dragon Szczyglice 3-2 Partyzant Dojazdów
Milenium Radziemice 0-1 Michałowianka Michałowice
LKS Niedźwiedź 1-1 JKS Zelków

Kolejka 26 - 30-31 maja

Proszowianka Proszowice 3-0 LKS Niedźwiedź
JKS Zelków 6-2 Milenium Radziemice
Michałowianka Michałowice 0-3 Dragon Szczyglice
Partyzant Dojazdów 6-1 Grzegórzecki KS Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-3 Jutrzenka Giebułtów
Kosynierzy Łuczyce 2-0 Hutnik II Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-6 LKS Skała 2004
Grębałowianka Kraków 2-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Grębałowianka Kraków 1-0 Proszowianka Proszowice
Bibiczanka Bibice 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS Skała 2004 4-1 Kosynierzy Łuczyce
Hutnik II Kraków 5-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Partyzant Dojazdów
Grzegórzecki KS Kraków 0-0 Michałowianka Michałowice
Dragon Szczyglice 4-1 JKS Zelków
Milenium Radziemice 0-3 LKS Niedźwiedź

Kolejka 28 - 10 czerwca

Proszowianka Proszowice 5-2 Milenium Radziemice
LKS Niedźwiedź 1-4 Dragon Szczyglice
JKS Zelków 0-1 Grzegórzecki KS Kraków
Michałowianka Michałowice 1-2 Jutrzenka Giebułtów
Partyzant Dojazdów 2-2 Hutnik II Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-5 LKS Skała 2004
Kosynierzy Łuczyce 2-3 Bibiczanka Bibice
Tonianka Tonie (Kraków) 2-3 Grębałowianka Kraków

Kolejka 29 - 14 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Proszowianka Proszowice
Grębałowianka Kraków 7-2 Kosynierzy Łuczyce
Bibiczanka Bibice 5-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza
LKS Skała 2004 0-4 Partyzant Dojazdów
Hutnik II Kraków 11-0 Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów 1-1 JKS Zelków
Grzegórzecki KS Kraków 2-1 LKS Niedźwiedź
Dragon Szczyglice 3-1 Milenium Radziemice

Kolejka 30 - 20 czerwca

Jutrzenka Giebułtów 6-6 LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice 2-2 Dragon Szczyglice
Milenium Radziemice 0-5 Grzegórzecki KS Kraków
JKS Zelków 3-1 Hutnik II Kraków
Michałowianka Michałowice 6-4 LKS Skała 2004
Partyzant Dojazdów 3-0 Bibiczanka Bibice
(wo)
mecz przerwany w 59. minucie przy stanie 3-1; ukarani czerwonymi kartkami zawodnicy gości nie chcieli zejść z boiska
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-2 Grębałowianka Kraków
Kosynierzy Łuczyce 6-6 Tonianka Tonie (Kraków)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Kraków)
Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2008/2009 (Kraków)

Klasa A 2008/2009 (Kraków II)
Klasa A 2008/2009 (Myślenice)
Klasa A 2008/2009 (Wieliczka)

Klasa B 2008/2009 (Kraków I)
Klasa B 2008/2009 (Kraków II)
Klasa B 2008/2009 (Kraków III)
Klasa B 2008/2009 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas