[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa futsalu 2008/2009
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hurtap Łęczyca 22 52 17 1 4 79-44 8 1 2 36-22 9 0 2 43-22
2.  Jango Katowice 22 47 14 5 3 77-51 8 2 1 44-24 6 3 2 33-27 2 2 0 2 0 4-4
3.  Akademia FC Pniewy 22 47 14 5 3 93-54 7 3 1 52-30 7 2 2 41-24 2 2 0 2 0 4-4
4.  P.A. Nova Gliwice 22 46 13 7 2 85-56 6 4 1 43-27 7 3 1 42-29
5.  Kupczyk Kraków 22 35 10 5 7 82-78 5 3 3 44-39 5 2 4 38-39
6.  Clearex Chorzów 22 32 10 2 10 68-58 9 0 2 41-16 1 2 8 27-42
7.  GKS Jachym Tychy '71 22 27 8 3 11 75-83 6 0 5 40-40 2 3 6 35-43
8.  ZIS Gaszyńscy Kraków 22 22 6 4 12 61-90 5 1 5 38-47 1 3 7 23-43
9.  Pogoń 04 Szczecin 22 18 4 6 12 52-76 4 3 4 28-30 0 3 8 24-46 2 4 1 1 0 9-7
10.  Grembach Zgierz 22 18 5 3 14 68-93 3 2 6 31-38 2 1 8 37-55 2 1 0 1 1 7-9
11.  Red Devils Chojnice 22 16 4 4 14 55-77 3 2 6 29-33 1 2 8 26-44
12.  Gwiazda Ruda Śląska 22 12 3 3 16 52-87 3 3 5 31-44 0 0 11 21-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Hurtap Łęczyca    3-5 5-3 0-3 4-2 2-0 6-4 4-0 2-2 3-0 3-1 4-2 
 2 Jango Katowice3-4     1-1 3-3 6-2 3-1 5-2 6-1 3-1 7-5 4-2 3-2 
 3 Akademia FC Pniewy4-2 3-3     12-5 3-3 4-2 3-3 6-3 4-2 3-4 5-2 5-1 
 4 P.A. Nova Gliwice1-0 3-1 3-4     2-2 6-6 3-3 3-3 8-3 7-1 4-2 3-2 
 5 Kupczyk Kraków2-5 0-2 2-2 4-5     5-0* 7-5 6-5 3-3 6-4 3-3 6-5 
 6 Clearex Chorzów0-3 6-1 4-2 2-3 5-1     4-2 1-0 4-1 6-2 6-0 3-1 
 7 GKS Jachym Tychy '713-5 3-4 1-4 1-2 4-6 4-3     6-4 2-1 6-5 4-3 6-3 
 8 ZIS Gaszyńscy Kraków2-5 2-5 1-4 1-4 3-9 5-4 5-3     7-4 3-3 6-5 3-1 
 9 Pogoń 04 Szczecin2-7 1-1 3-7 2-2 1-2 2-1 1-2 6-1     5-3 2-2 3-2 
 10 Grembach Zgierz4-5 1-3 1-6 1-4 4-1 3-6 4-1 2-2 4-4     4-5 3-1 
 11 Red Devils Chojnice1-2 1-4 2-3 2-2 2-3 7-3 1-6 1-1 5-2 3-6     4-1 
 12 Gwiazda Ruda Śląska0-5 4-4 1-5 1-9 5-7 1-1 4-4 2-3 4-1 6-4 3-1     

Kolejka 1 - 12-14 września

Gwiazda Ruda Śląska 1-9 P.A. Nova Gliwice 14 września, 18:00
Paweł Wróblewski ? - Błażej Korczyński ?, ?, ?, Przemysław Dewucki ?, Michał Cygnarowski ?, Tomasz Stasiak ?, Mateusz Pawlak ?, Rafał Franz ?, ?
Red Devils Chojnice 1-2 Hurtap Łęczyca 14 września, 18:00
Artur Chrzonowski 37 - Igor Sobalczyk 28, Mariusz Milewski 31
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-4 Clearex Chorzów 14 września, 20:00
Wojciech Wróbel ?, ?, ?, Krzysztof Zając ?, Jakub Podgórski ? - Andrzej Szłapa ?, ?, Szymon Łuszczek ?, Dariusz Wolański ?
Grembach Zgierz 1-3 Jango Katowice 12 września, 19:00
Łukasz Marciniak 13 - Halison 7, 9, Wołodymyr Szczerbakow 27
Kupczyk Kraków 2-2 Akademia FC Pniewy 12 września, 20:00
Michał Słupek 2, Robert Dąbrowski 9 - Łukasz Pieczyński 20, 28
Pogoń 04 Szczecin 1-2 GKS Jachym Tychy '71 13 września, 20:30
Sebastian Kolec 34 - Rafał Harazim 28, Michał Słonina 32

Kolejka 2 - 26-28 września

Jango Katowice 4-2 Red Devils Chojnice 28 września, 19:00
Krzysztof Jasiński 11, Halison 21, André 22, 40 - Marek Cirkowski 19, 39
Akademia FC Pniewy 6-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 27 września, 18:00
Dariusz Pieczyński 11, 21, 39, Bartosz Łeszyk 17, Łukasz Pieczyński 29, Daniel Lebiedziński 39 - Maciej Musiał 13, Wojciech Wróbel 18, Wojciech Salamon 33
Clearex Chorzów 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 27 września, 18:00
Andrzej Szłapa 3, 7, Michał Włodarek 31 - Jacek Hewlik 34
Grembach Zgierz 4-1 GKS Jachym Tychy '71 26 września, 19:00
Bogusław Saganowski 12, Marcin Olejniczak 17, Krzysztof Kuchciak 33, Marek Sadziński 39 - Rafał Harazim 13
P.A. Nova Gliwice 8-3 Pogoń 04 Szczecin 28 września, 19:00
Rafał Franz ?, ?, ?, ?, Damian Wojtas ?, Zbigniew Mirga ?, Błażej Korczyński ?, Przemysław Dewucki ? - Paweł Dąbrowski ?, Łukasz Żebrowski ?, Mariusz Lewandowski ?
Hurtap Łęczyca 4-2 Kupczyk Kraków 26 września, 18:00
Igor Sobalczyk 6, Daniel Krawczyk 21, 22, Mariusz Milewski 37 - Krzysztof Kusia 5, Andrzej Zagata 27

Kolejka 3 - 4-5 października

Kupczyk Kraków 7-5 GKS Jachym Tychy '71 3 października, 20:00
Krzysztof Kusia 4, 22, Krzysztof Filipczak 9, 24, Michał Słupek 19, 39, Andrzej Zagata 33 - Rafał Harazim 8, Piotr Myszor 11, 14, Paweł Szarek 12, Michał Słonina 15
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-5 Jango Katowice 5 października, 20:00
Wojciech Salamon ?, Wojciech Wróbel ? - Wołodymyr Szczerbakow ?, ?, Marek Bahna ?, Halison ?, Paweł Machura ?
Pogoń 04 Szczecin 3-7 Akademia FC Pniewy 5 października, 19:00
Rafał Andruszko 12, Paweł Jatczak 30, Tomasz Wydmuszek 34 - Bartosz Łeszyk 14, 30, Daniel Lebiedziński 18, 20, Łukasz Piasecki 23 (s), Piotr Jacek 37, Łukasz Pieczyński 39
Grembach Zgierz 3-6 Clearex Chorzów 5 października, 18:00
Marcin Olejniczak 30, Michał Marciniak 36, Łukasz Marciniak 39 - Dariusz Wolański 8, Andrzej Szłapa 14, Mirosław Miozga 33, 35, Artur Rakowski 38, 40
Red Devils Chojnice 2-2 P.A. Nova Gliwice 5 października, 18:00
Artur Chrzonowski 10, Marek Cirkowski 25 - Rafał Franz 20, 28
Gwiazda Ruda Śląska 0-5 Hurtap Łęczyca 5 października, 18:00
Mariusz Milewski 26, Tomasz Czajkowski 34, 34, Daniel Krawczyk 39, Marcin Stanisławski 40

Kolejka 4 - 11-12 października

Jango Katowice 3-2 Gwiazda Ruda Śląska 11 października, 18:00
Wołodymyr Szczerbakow ?, Paweł Machura ?, Halison ? - Jacek Hewlik ?, Tomasz Klimas ?
P.A. Nova Gliwice 2-2 Kupczyk Kraków 12 października, 18:00
Rafał Franz ?, Przemysław Dewucki ? - Krzysztof Marzec ?, Krzysztof Filipczak ?
Hurtap Łęczyca 2-2 Pogoń 04 Szczecin 10 października, 18:00
Daniel Krawczyk ?, Mariusz Milewski ? - Łukasz Żebrowski ?, ?
Akademia FC Pniewy 3-4 Grembach Zgierz 11 października, 18:00
Bartosz Łeszyk 1, 27, Daniel Lebiedziński 30 - Krzysztof Kuchciak 25, 37, Michał Maciąg 32, Marcin Olejniczak 33
Clearex Chorzów 6-0 Red Devils Chojnice 9 października, 19:30
Mirosław Miozga 5, 6, Artur Rakowski 15, Andrzej Szłapa 21, Tomasz Zieliński 30, Szymon Łuszczek 36
GKS Jachym Tychy '71 6-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 12 października, 18:00
Krystian Czyżo 15, Marcin Skrzypczyk 17, 26, Michał Słonina 28, 33, 38 - Wojciech Salamon 11, 36, 38, 39

Kolejka 5 - 18-19 października

Red Devils Chojnice 1-6 GKS Jachym Tychy '71 19 października, 18:00
Adam Żołądź 37 - Piotr Słonina 7, 8, Piotr Myszor 18, Michał Słonina 32, 34, 38
Gwiazda Ruda Śląska 1-5 Akademia FC Pniewy 19 października, 18:00
Piotr Lokwenc 26 - Maksym Szwydkyj 15, 27, Daniel Lebiedziński 23, 36, Łukasz Pieczyński 30
ZIS Gaszyńscy Kraków 1-4 P.A. Nova Gliwice 19 października, 19:30
Rusin ? - Zbigniew Mirga ?, Szymon Maksym ?, Rafał Franz ?, Błażej Korczyński ?
Grembach Zgierz 4-5 Hurtap Łęczyca 17 października, 19:00
Michał Marciniak 1, Marcin Olejniczak 2, Bogusław Saganowski 12, Michał Maciąg 28 - Marek Widzicki 8, Igor Sobalczyk 12, Marcin Stanisławski 22, Mariusz Milewski 29, Daniel Krawczyk 30
Kupczyk Kraków 5-0 Clearex Chorzów 17 października, 20:00
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 3-0, goście zeszli z boiska
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Jango Katowice 18 października, 19:30
Krzysztof Jasiński 32 (s) - Wołodymyr Szczerbakow 36

Kolejka 6 - 8-9 listopada

GKS Jachym Tychy '71 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 9 listopada, 18:00
Krystian Czyżo 5, 9, Marek Adamczyk 14, Paweł Szarek 26, Rafał Harazim 29, Piotr Myszor 38 - Łukasz Szczygieł 15, Jacek Hewlik 30, Tomasz Klimas 33
Akademia FC Pniewy 5-2 Red Devils Chojnice 8 listopada, 19:00
Ołeksandr Deryk 3, Klaudiusz Hirsch 6, 20, Maksym Szwydkyj 11, Dariusz Pieczyński 40 - Sebastian Letniowski 34, Artur Chrzonowski 38
Clearex Chorzów 4-1 Pogoń 04 Szczecin 8 listopada, 18:00
Andrzej Szłapa 16, 29, 38, Tomasz Zieliński 34 - Paweł Jatczak 31
P.A. Nova Gliwice 7-1 Grembach Zgierz 7 listopada, 20:00
Błażej Korczyński ?, ?, Mateusz Pawlak ?, ?, Tomasz Stasiak ?, Rafał Franz ?, Przemysław Dewucki ? - Marek Sadziński ?
Jango Katowice 6-2 Kupczyk Kraków 9 listopada, 18:00
André 3, Radek Polášek 19, 21, Radoslav Ciprys 27, Krzysztof Jasiński 28, Łukasz Jagiełło 33 - Krzysztof Kusia 16, Michał Słupek 30
Hurtap Łęczyca 4-0 ZIS Gaszyńscy Kraków 7 listopada, 18:00
Daniel Krawczyk 11, Tomasz Czajkowski 13, Mariusz Milewski 26, Marcin Stanisławski 31

Kolejka 7 - 15-16 listopada

P.A. Nova Gliwice 3-3 GKS Jachym Tychy '71 16 listopada, 18:00
Błażej Korczyński 22, Mateusz Pawlak 27, Tomasz Stasiak 29 - Marcin Skrzypczyk 9, Piotr Słonina 25, Paweł Szarek 40
Pogoń 04 Szczecin 3-2 Gwiazda Ruda Śląska 15 listopada, 18:30
Łukasz Piasecki 2, 27, Tomasz Wydmuszek 40 - Piotr Lokwenc 37, 39
Hurtap Łęczyca 3-5 Jango Katowice 16 listopada, 18:00
Igor Sobalczyk ?, Daniel Krawczyk ?, Robert Hyży ? - Maurício ?, ?, Halison ?, Jan Janovský ?, Krzysztof Jasiński ?
Kupczyk Kraków 6-5 ZIS Gaszyńscy Kraków 16 listopada, 15:00
Tomasz Leśniak 1, 30, Krzysztof Kusia 12, Krzysztof Filipczak 12, Andrzej Zagata 19, Michał Słupek 28 - Sylwester Kryger 7, Maciej Musiał 22, 29, 36, Tomasz Kozieł 38
Clearex Chorzów 4-2 Akademia FC Pniewy 15 listopada, 18:30
Artur Rakowski 15, Tomasz Zieliński 25, Dariusz Wolański 26, Andrzej Szłapa 39 - Maksym Szwydkyj 27, Ołeksandr Deryk 40
Grembach Zgierz 4-5 Red Devils Chojnice 14 listopada, 19:00
Łukasz Marciniak 12, Krzysztof Kuchciak 13, Marcin Olejniczak 21, Michał Maciąg 33 - Artur Chrzonowski 3, 8, Mariusz Kaźmierczak 19, Sebastian Letniowski 35, Marek Cirkowski 40

Kolejka 8 - 22-23 listopada

Gwiazda Ruda Śląska 6-4 Grembach Zgierz 21 listopada, 20:00
Wojciech Ćwieląg 20, 39, Tomasz Kasprzyk 21, Jacek Hewlik 29, Jacek Rączka 32, Piotr Lokwenc 34 - Michał Marciniak 20, Tomasz Kaczmarek 21, Mariusz Rachubiński 38, Marcin Olejniczak 40
Jango Katowice 3-3 P.A. Nova Gliwice 22 listopada, 18:00
Radoslav Ciprys 8, Sławomir Pękala 25, Krzysztof Jasiński 34 - Szymon Maksym 2, Błażej Korczyński 19, Rafał Franz 40
ZIS Gaszyńscy Kraków 7-4 Pogoń 04 Szczecin 21 listopada, 18:15
Maciej Musiał ?, ?, Mazur ?, ?, Zając ?, ?, Sylwester Kryger ? - Paweł Dąbrowski ?, Łukasz Piasecki ?, ?, Łukasz Żebrowski ?
Akademia FC Pniewy 4-2 Hurtap Łęczyca 22 listopada, 18:00
Maksym Szwydkyj 23, Daniel Lebiedziński 27, Klaudiusz Hirsch 36, Ołeksandr Deryk 37 - Robert Czekalski 13, Daniel Krawczyk 21
Red Devils Chojnice 2-3 Kupczyk Kraków 23 listopada, 18:00
Artur Chrzonowski 27 (k), Marek Cirkowski 34 - Krzysztof Filipczak 16, Tomasz Leśniak 18, Krzysztof Marzec 26
GKS Jachym Tychy '71 4-3 Clearex Chorzów 23 listopada, 18:00
Marcin Skrzypczyk 18, 26, Michał Słonina 36, 39 - Tomasz Zieliński 13, 23, Andrzej Szłapa 36

Kolejka 9 - 29-30 listopada

Kupczyk Kraków 6-4 Grembach Zgierz 28 listopada, 18:00
Michał Słupek 1, Tomasz Leśniak 7, 23, Krzysztof Kusia 12, 13, Robert Dąbrowski 38 - Marcin Olejniczak 6, 12, 25, Michał Maciąg 27
Clearex Chorzów 0-3 Hurtap Łęczyca 29 listopada, 19:00
Igor Sobalczyk 36, Mariusz Milewski 39, Marek Widzicki 40
P.A. Nova Gliwice 3-4 Akademia FC Pniewy 30 listopada, 19:00
Błażej Korczyński 8, 29, Rafał Franz 30 - Daniel Lebiedziński 3, 37, Ołeksandr Deryk 15, Maksym Szwydkyj 40
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Red Devils Chojnice 29 listopada, 19:30
Marek Cirkowski 16 (s), Łukasz Piasecki 35 - Adam Żołądź 11, Tomasz Broner 21
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 28 listopada, 18:00
Marcin Kwater 30, Tomasz Kozieł 32, 36 - Jacek Rączka 2
Jango Katowice 5-2 GKS Jachym Tychy '71 29 listopada, 18:00
Wołodymyr Szczerbakow 6, Radoslav Ciprys 7, André 14, Radek Polášek 26, Halison 38 - Marcin Skrzypczyk 4, Piotr Myszor 34

Kolejka 10 - 6-7 grudnia

Gwiazda Ruda Śląska 5-7 Kupczyk Kraków 7 grudnia, 18:00
Jacek Rączka 7, Piotr Lokwenc 9, 32, Jacek Hewlik 16, Wojciech Ćwieląg 22 - Krzysztof Filipczak 4, 18, Marcin Kossak 23, Krzysztof Marzec 24, 33, Andrzej Zagata 26, Krzysztof Kusia 35
Grembach Zgierz 4-4 Pogoń 04 Szczecin 5 grudnia, 19:00
Bogusław Saganowski 16, 36, Michał Maciąg 18, Marcin Olejniczak 30 - Łukasz Tubacki 2, Rafał Andruszko 6, 12, Łukasz Piasecki 27
P.A. Nova Gliwice 6-6 Clearex Chorzów 7 grudnia, 17:00
Rafał Franz 4, 38, 40, Michał Cygnarowski 4, Damian Wojtas 33, Szymon Maksym 38 - Kamil Suliński 2, 6, Tomasz Zieliński 5, Robert Gładczak 7, Andrzej Szłapa 31, 37
Hurtap Łęczyca 6-4 GKS Jachym Tychy '71 5 grudnia, 18:00
Daniel Krawczyk 13, 18, Marcin Stanisławski 33, 37, Marek Adamczyk 36 (s), Igor Sobalczyk 39 - Rafał Harazim 11, Paweł Szarek 26, 35, Michał Słonina 28
Akademia FC Pniewy 3-3 Jango Katowice 6 grudnia, 17:00
Dmytro Zahorodnyj 15, Daniel Lebiedziński 15, Ołeksandr Deryk 20 - Halison 32, Paweł Machura 36, 40
Red Devils Chojnice 1-1 ZIS Gaszyńscy Kraków 7 grudnia, 18:00
Tomasz Broner 25 - Wojciech Wróbel 22

Kolejka 11 - 13-14 grudnia

Gwiazda Ruda Śląska 3-1 Red Devils Chojnice 14 grudnia, 18:00
Tomasz Kasprzyk 21, 38, Dariusz Sobiech 40 - Mariusz Kaźmierczak 27
Hurtap Łęczyca 0-3 P.A. Nova Gliwice 12 grudnia, 18:00
Rafał Franz 1, 15, Błażej Korczyński 15
Kupczyk Kraków 3-3 Pogoń 04 Szczecin 14 grudnia, 19:30
Tomasz Leśniak 11, 36, 39 - Sebastian Kolec 12, 18, Paweł Jatczak 14
Jango Katowice 3-1 Clearex Chorzów 13 grudnia, 15:00
Marek Cierpioł 3, Krzysztof Jasiński 24, Jan Janovský 29 - Kamil Suliński 16
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-3 Grembach Zgierz 12 grudnia, 20:00
Maciej Musiał ?, Zając ?, Sylwester Kryger ? - Michał Marciniak ?, ?, Michał Maciąg ?
GKS Jachym Tychy '71 1-4 Akademia FC Pniewy 14 grudnia, 18:00
Piotr Myszor 15 - Bartosz Łeszyk 8, Daniel Lebiedziński 17, 34, Waldemar Górecki 38 (s)

Kolejka 12 - 23-25 stycznia

P.A. Nova Gliwice 3-2 Gwiazda Ruda Śląska 25 stycznia, 18:00
Rafał Franz 1, 29, Szymon Maksym 13 - Tomasz Hajnc 9, Piotr Lokwenc 22
Hurtap Łęczyca 3-1 Red Devils Chojnice 23 stycznia, 18:00
Mariusz Milewski 28, Daniel Krawczyk 28, Marcin Pawłowski 35 - Mariusz Kaźmierczak 31 (k)
Clearex Chorzów 1-0 ZIS Gaszyńscy Kraków 23 stycznia, 19:30
Dawid Hajnc 4
Jango Katowice 7-5 Grembach Zgierz 24 stycznia, 18:00
Jan Janovský 2, Krzysztof Jasiński 8, 31, André 11, Paweł Machura 12, Artem Kowalow 18, Douglas 40 - Michał Maciąg 13, 19, Damian Radowicz 25, 28, Michał Marciniak 26
Akademia FC Pniewy 3-3 Kupczyk Kraków 24 stycznia, 18:00
Bartosz Łeszyk 18, 36, Ołeksandr Deryk 37 - Krzysztof Marzec 2, 14, Krzysztof Kusia 19
GKS Jachym Tychy '71 2-1 Pogoń 04 Szczecin 24 stycznia, 18:00
Rafał Harazim 30, Michał Słonina 40 - Robert Sikorski 18

Kolejka 13 - 31 stycznia-1 lutego

GKS Jachym Tychy '71 6-5 Grembach Zgierz 1 lutego, 18:00
Piotr Słonina 3, 10, Marcin Skrzypczyk 4, Rafał Harazim 7, Roman Trojanowski 17, Waldemar Górecki 36 - Michał Marciniak 11, Adam Grzybowski 14, 18, Maciej Sowiński 23, Michał Maciąg 34
Pogoń 04 Szczecin 2-2 P.A. Nova Gliwice 30 stycznia, 19:30
Tomasz Wydmuszek 40 (k), Łukasz Piasecki 40 - Paweł Dąbrowski 31 (s), Rafał Franz 31
Kupczyk Kraków 2-5 Hurtap Łęczyca 30 stycznia, 20:00
Krzysztof Filipczak ?, Piotr Jamróz ? - Mariusz Milewski ?, Daniel Krawczyk ?, Marcin Stanisławski ?, ?, Marcin Pawłowski ?
Red Devils Chojnice 1-4 Jango Katowice 1 lutego, 18:00
Adam Żołądź 21 - André 7, Paweł Machura 14, Halison 28, Radek Polášek 30
ZIS Gaszyńscy Kraków 1-4 Akademia FC Pniewy 1 lutego, 19:30
Maciej Musiał 6 - Daniel Lebiedziński 12, Bartosz Łeszyk 16, Klaudiusz Hirsch 17, Piotr Jacek 34
Gwiazda Ruda Śląska 1-1 Clearex Chorzów 1 lutego, 18:00
Piotr Lokwenc 40 (k) - Andrzej Szłapa 19

Kolejka 14 - 7-8 lutego

Hurtap Łęczyca 4-2 Gwiazda Ruda Śląska 6 lutego, 18:00
Marcin Pawłowski ?, ?, Daniel Krawczyk ?, Marek Widzicki ? - Jacek Hewlik ?, Rączka ?
GKS Jachym Tychy '71 4-6 Kupczyk Kraków 8 lutego, 18:00
Michał Słonina 21, Marcin Skrzypczyk 24, Rafał Harazim 25, 31 - Michał Słupek 4, 38, Tomasz Leśniak 12, Krzysztof Marzec 23, Marcin Czech 36, Krzysztof Filipczak 40
Jango Katowice 6-1 ZIS Gaszyńscy Kraków 7 lutego, 18:00
Paweł Machura 10, 16, Douglas 27, Halison 39, Łukasz Jagiełło 40, Marek Bahna 40 - Krzysztof Zając 36
Akademia FC Pniewy 4-2 Pogoń 04 Szczecin 7 lutego, 18:00
Klaudiusz Hirsch 6, Daniel Lebiedziński 7, 27, 39 - Łukasz Piasecki 18, Paweł Dąbrowski 19
Clearex Chorzów 6-2 Grembach Zgierz 7 lutego, 18:00
Rafał Jarzmik 7, Dariusz Wolański 8, 12, Tomasz Zieliński 12, 40, Andrzej Szłapa 29 - Michał Marciniak 15, Michał Maciąg 28
P.A. Nova Gliwice 4-2 Red Devils Chojnice 8 lutego, 18:00
Błażej Korczyński 12, 39, 39, Sebastian Wiewióra 17 - Marek Cirkowski 10, Jakub Mączkowski 40

Kolejka 15 - 21-22 lutego

Grembach Zgierz 1-6 Akademia FC Pniewy 20 lutego, 19:00
Michał Maciąg 39 - Dariusz Pieczyński 4, Daniel Lebiedziński 38, 40, Bartosz Łeszyk 38, Łukasz Pieczyński 38, Klaudiusz Hirsch 40
Red Devils Chojnice 7-3 Clearex Chorzów 20 lutego, 21:00
Tomasz Broner 3, 26, Michaił Sundiejew 12, Łukasz Sobański 15, 27, Mariusz Kaźmierczak 25, 29 - Michał Włodarek 4, Dariusz Wolański 14, Andrzej Szłapa 22
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-3 GKS Jachym Tychy '71 20 lutego, 19:30
Krzysztof Zając ?, ?, ?, Krzysztof Lipecki ?, Tomasz Kozieł ? - Rafał Harazim ?, Piotr Myszor ?, Michał Słonina ?
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 Jango Katowice 22 lutego, 18:00
Tomasz Dura 5, 34, Adam Jachimowicz 8, Jacek Hewlik 25 - Halison 20, 30, 34, Radek Polášek 27
Kupczyk Kraków 4-5 P.A. Nova Gliwice 20 lutego, 20:00
Piotr Jamróz 7, Krzysztof Kusia 16, Krzysztof Marzec 25, Marcin Kossak 33 - Damian Wojtas 14, Błażej Korczyński 30, Mateusz Pawlak 37, Rafał Franz 39, Zbigniew Mirga 40
Pogoń 04 Szczecin 2-7 Hurtap Łęczyca 21 lutego, 19:00
Rafał Andruszko 29, Tomasz Wydmuszek 34 - Mariusz Milewski 15, 22, Marek Widzicki 33, Igor Sobalczyk 33, 36, Marcin Stanisławski 33, Daniel Krawczyk 38

Kolejka 16 - 28 lutego-1 marca

GKS Jachym Tychy '71 4-3 Red Devils Chojnice 1 marca, 18:00
Rafał Harazim 7, Michał Słonina 10, Marcin Skrzypczyk 33, Piotr Myszor 35 - Marek Cirkowski 21, Mariusz Kaźmierczak 38, 38
Akademia FC Pniewy 5-1 Gwiazda Ruda Śląska 28 lutego, 18:00
Klaudiusz Hirsch 15, 39, Łukasz Pieczyński 29, 37, Michał Tym 37 - Tomasz Dura 23
P.A. Nova Gliwice 3-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 1 marca, 18:00
Mateusz Pawlak 27, Błażej Korczyński 28, Tomasz Stasiak 31 - Maciej Musiał 2, Krzysztof Zając 4, Sylwester Kryger 25
Hurtap Łęczyca 3-0 Grembach Zgierz 27 lutego, 18:00
Daniel Krawczyk 11, Igor Sobalczyk 20, 40
Clearex Chorzów 5-1 Kupczyk Kraków 28 lutego, 19:00
Michał Włodarek 8, 37, Andrzej Szłapa 15, 22, Dariusz Wolański 33 - Andrzej Zagata 5
Jango Katowice 3-1 Pogoń 04 Szczecin 1 marca, 18:00
Radek Polášek 12, Maurício 37, Halison 37 - Tomasz Wydmuszek 19

Kolejka 17 - 7-8 marca

Red Devils Chojnice 2-3 Akademia FC Pniewy 6 marca, 19:00
Mariusz Kaźmierczak 27, 37 - Piotr Jacek 14, Bartosz Łeszyk 34, Daniel Lebiedziński 35
Pogoń 04 Szczecin 2-1 Clearex Chorzów 7 marca, 20:00
Andrzej Sydor 30, Paweł Jatczak 37 - Michał Włodarek 38
Grembach Zgierz 1-4 P.A. Nova Gliwice 6 marca, 19:00
Łukasz Marciniak 20 - Adrian Łągiewka 6, Damian Wojtas 11, Rafał Franz 27, 40
Kupczyk Kraków 0-2 Jango Katowice 6 marca, 20:00
Halison 30, André 40
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-5 Hurtap Łęczyca 6 marca, 19:30
M.Pituła 39, Marcin Kwater 40 - Daniel Krawczyk 2, 40, Serhij Waciak 20, Marek Widzicki 23, Mariusz Milewski 34
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 GKS Jachym Tychy '71 8 marca, 18:00
Dariusz Sobiech 11, Adam Jachimowicz 31, Piotr Lokwenc 36, Tomasz Hajnc 38 - Piotr Myszor 12, Michał Słonina 20, Rafał Harazim 20, Roman Trojanowski 29

Kolejka 18 - 28-29 marca

Gwiazda Ruda Śląska 4-1 Pogoń 04 Szczecin 27 marca, 20:00
Tomasz Dura 9, 25, 37, Mirosław Miozga 18 - Serhij Kostiuczenko 17
Jango Katowice 3-4 Hurtap Łęczyca 28 marca, 17:00
Maurício ?, Douglas ?, Jan Janovský ? - Marcin Pawłowski ?, ?, Daniel Krawczyk ?, Marek Widzicki ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-9 Kupczyk Kraków 28 marca, 20:00
Kwiatkowski 19, M.Pituła 26, Jakub Podgórski 35 - Robert Dąbrowski 2, Piotr Jamróz 10, 29, Krzysztof Filipczak 11, 32, Krzysztof Marzec 18, Tomasz Leśniak 25, Krzysztof Kusia 39, Grzegorz Bizoń 40 (k)
Akademia FC Pniewy 4-2 Clearex Chorzów 28 marca, 16:00
Dmytro Zahorodnyj 17, Bartosz Łeszyk 21, Łukasz Pieczyński 22, Dariusz Pieczyński 28 - Szymon Łuszczek 14, Michał Włodarek 36
Red Devils Chojnice 3-6 Grembach Zgierz 29 marca, 18:00
Marek Cirkowski 13, Artur Chrzonowski 18, Mariusz Kaźmierczak 20 - Michał Szymczak 9, Michał Marciniak 12, 24, 40, Michał Maciąg 33, 40
GKS Jachym Tychy '71 1-2 P.A. Nova Gliwice 29 marca, 18:00
Paweł Szarek 15 - Błażej Korczyński 28 (k), Zbigniew Mirga 35

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

P.A. Nova Gliwice 3-1 Jango Katowice 4 kwietnia, 18:00
Damian Wojtas 3, 32, Błażej Korczyński 34 - André 19
Pogoń 04 Szczecin 6-1 ZIS Gaszyńscy Kraków 4 kwietnia, 17:00
Mykoła Radko 4, 20, Łukasz Piasecki 8, Mariusz Lewandowski 16, Łukasz Żebrowski 36, 38 - M.Pituła 38
Hurtap Łęczyca 5-3 Akademia FC Pniewy 3 kwietnia, 18:00
Daniel Krawczyk 13, Ołeh Czebotarow 22, 35, 36, Igor Sobalczyk 32 - Klaudiusz Hirsch 7, Daniel Lebiedziński 9, Bartosz Łeszyk 38
Kupczyk Kraków 3-3 Red Devils Chojnice 3 kwietnia, 20:00
Robert Dąbrowski 2, 19, Marcin Kossak 29 - Marek Cirkowski 21, Jakub Skiba 22, Tomasz Broner 27
Clearex Chorzów 4-2 GKS Jachym Tychy '71 4 kwietnia, 19:00
Andrzej Szłapa 13, 25, 31, Sebastian Wojciechowski 35 - Paweł Szarek 14, 40
Grembach Zgierz 3-1 Gwiazda Ruda Śląska 5 kwietnia, 13:00
Łukasz Marciniak 5, Tomasz Kaczmarek 5, Robert Hyży 36 - Tomasz Hajnc 31

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Hurtap Łęczyca 2-0 Clearex Chorzów 17 kwietnia, 18:00
Ołeh Czebotarow 32, Igor Sobalczyk 39
Akademia FC Pniewy 12-5 P.A. Nova Gliwice 19 kwietnia, 14:00
Bartosz Łeszyk 3, 32, 37, Dmytro Zahorodnyj 11, 27, Ołeksandr Deryk 18, 24, Daniel Lebiedziński 28, 33, 39, Nicolae Neagu 38, Michał Wojciechowski 39 - Błażej Korczyński 29, 39, Rafał Franz 34, 36, Zbigniew Mirga 35
Red Devils Chojnice 5-2 Pogoń 04 Szczecin 19 kwietnia, 18:00
Łukasz Sobański 24, 40, Marek Cirkowski 32, Mariusz Kaźmierczak 35, Artur Chrzonowski 39 - Łukasz Piasecki 23, 30
Gwiazda Ruda Śląska 2-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 19 kwietnia, 18:00
Tomasz Dura 15, Adam Jachimowicz 20 - M.Pituła 10, Jakub Podgórski 16, 39
GKS Jachym Tychy '71 3-4 Jango Katowice 19 kwietnia, 16:00
Michał Słonina 6, Rafał Harazim 8, Piotr Słonina 17 - Douglas 2, Maurício 13, 38, Paweł Machura 24
Grembach Zgierz 4-1 Kupczyk Kraków 19 kwietnia, 14:00
Andrij Łustyw 11, Michał Marciniak 25, 38, Krzysztof Kuchciak 28 - Mariusz Badoń 11

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Clearex Chorzów 2-3 P.A. Nova Gliwice 23 kwietnia, 19:30
Sebastian Wojciechowski 19, Michał Włodarek 40 - Zbigniew Mirga 26, 33, Rafał Franz 28
GKS Jachym Tychy '71 3-5 Hurtap Łęczyca 26 kwietnia, 18:00
Marek Adamczyk 28, Piotr Myszor 39, 39 - Ołeh Czebotarow 13, Igor Sobalczyk 18, Mariusz Milewski 22, Marcin Pawłowski 37, Robert Czekalski 38
Jango Katowice 1-1 Akademia FC Pniewy 25 kwietnia, 18:00
Iwan Ilczyszyn 28 - Klaudiusz Hirsch 20
ZIS Gaszyńscy Kraków 6-5 Red Devils Chojnice 26 kwietnia, 18:00
Jakub Podgórski ?, ?, Krzysztof Zając ?, Maciej Musiał ?, Sylwester Kryger ?, M.Pituła ? - Łukasz Sobański ?, ?, ?, Mariusz Kaźmierczak ?, ?
Kupczyk Kraków 6-5 Gwiazda Ruda Śląska 26 kwietnia, 18:00
Andrzej Zagata 15, 23, Krzysztof Marzec 22, Marcin Czech 33, Krzysztof Kusia 37, Krzysztof Filipczak 40 - Jacek Hewlik 3, 40, Nieznal 12, Tomasz Hajnc 14, Tomasz Klimas 40
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Grembach Zgierz 26 kwietnia, 18:00
Serhij Kostiuczenko 5, 40, Andrzej Sydor 15, Łukasz Żebrowski 26, Mariusz Lewandowski 27 - Łukasz Marciniak 22, Paweł Kamiński 33, Michał Maciąg 37

Kolejka 22 - 2-3 maja

P.A. Nova Gliwice 1-0 Hurtap Łęczyca 3 maja, 18:00
Sebastian Wiewióra 40
Pogoń 04 Szczecin 1-2 Kupczyk Kraków 3 maja, 18:00
Robert Sikorski 4 - Łukasz Piasecki 10, Marcin Kossak 40
Clearex Chorzów 6-1 Jango Katowice 3 maja, 18:00
Krzysztof Salisz 14, Szymon Łuszczek 23, Andrzej Szłapa 29, 39, Dawid Hajnc 38, Dorian Grudzień 40 - Douglas 40
Grembach Zgierz 2-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 3 maja, 18:00
Krzysztof Kuchciak 23, Michał Szymczak 27 - Krzysztof Lipecki 8, Marcin Kwater 40
Akademia FC Pniewy 3-3 GKS Jachym Tychy '71 2 maja, 18:00
Bartosz Łeszyk 14, Daniel Lebiedziński 22, 33 - Rafał Harazim 2, Michał Słonina 25, Dawid Frąckowiak 38
Red Devils Chojnice 4-1 Gwiazda Ruda Śląska 3 maja, 18:00
Marek Cirkowski 23, Łukasz Sobański 23, 38, 40 - Tomasz Hajnc 23

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

I liga futsalu 2008/2009 (I)
I liga futsalu 2008/2009 (II)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas