[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2008/2009, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Marwit Zławieś Wielka 20 50 16 2 2 99-36 10 0 0 62-17 6 2 2 37-19
2.  TPH Polkowice 20 46 15 1 4 126-48 7 0 3 66-17 8 1 1 60-31 2 3 1 0 1 7-6
3.  Tacho Arpol Toruń 20 46 14 4 2 106-51 7 2 1 59-26 7 2 1 47-25 2 3 1 0 1 6-7
4.  KS Gniezno 20 43 14 1 5 99-49 7 0 3 56-28 7 1 2 43-21
5.  Słoneczny Stok Białystok 20 30 9 3 8 78-79 5 3 2 35-23 4 0 6 43-56
6.  Copacabana Gdańsk 20 29 9 2 9 78-77 6 1 3 56-33 3 1 6 22-44
7.  AZS UW Warszawa 20 26 8 2 10 65-73 4 2 4 34-32 4 0 6 31-41
8.  1920 Mosina 20 17 5 2 13 59-88 3 0 7 30-43 2 2 6 29-45
9.  Stollar Suwałki 20 12 4 0 16 61-120 2 0 8 36-63 2 0 8 25-57 2 3 1 0 1 10-8
10.  Kanglida Gorzów Wielkopolski 20 12 4 0 16 37-106 1 0 9 13-52 3 0 7 24-54 2 3 1 0 1 8-10
11.  Polonia Szczecin 20 10 3 1 16 48-129 1 1 8 23-52 2 0 8 25-77
Globex Gorzów Wielkopolski i Gestamp Września wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Kanglida Gorzów Wielkopolski wycofała się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Marwit Zławieś Wielka    6-2 3-1 2-1 7-3 5-0* 5-1 5-3 12-1 7-3 10-2 
 2 TPH Polkowice5-1     1-2 4-5 8-2 11-0 4-0 3-4 5-0* 9-1 16-2 
 3 Tacho Arpol Toruń1-1 4-6     7-1 8-2 5-5 10-3 6-3 7-3 5-0* 6-2 
 4 KS Gniezno5-3 2-7 2-3     8-5 6-2 9-1 7-1 5-2 2-4 10-0 
 5 Słoneczny Stok Białystok3-3 4-7 3-3 2-2     5-0* 0-3 3-2 3-2 5-0* 7-1 
 6 Copacabana Gdańsk3-4 4-4 5-7 1-6 7-2     6-4 8-3 14-1 5-0* 3-2 
 7 AZS UW Warszawa0-1 4-5 2-2 1-4 4-8 1-0     4-4 4-1 7-3 7-4 
 8 1920 Mosina0-7 2-6 2-8 1-6 1-6 2-4 0-3     4-3 5-0* 13-0 
 9 Stollar Suwałki0-8 5-10 2-6 3-5 3-6 5-0* 3-9 5-4     5-8 5-7 
 10 Kanglida Gorzów Wielkopolski0-5* 0-5* 0-8 0-5* 7-5 4-6 0-5* 2-3 0-5*     0-5* 
 11 Polonia Szczecin2-4 0-8 5-7 0-8 3-4 0-5* 4-2 2-2 3-7 4-5     

Kolejka 1 - 27-28 września

Pauza: Kanglida Gorzów Wielkopolski.
 
Copacabana Gdańsk 6-4 AZS UW Warszawa
KS Gniezno 2-7 TPH Polkowice
Marwit Zławieś Wielka 3-1 Tacho Arpol Toruń
Słoneczny Stok Białystok 7-1 Polonia Szczecin
Stollar Suwałki 5-4 1920 Mosina

Kolejka 2 - 4-5 października

Pauza: Stollar Suwałki.
 
Tacho Arpol Toruń 7-1 KS Gniezno
TPH Polkowice 11-0 Copacabana Gdańsk
Polonia Szczecin 2-4 Marwit Zławieś Wielka
AZS UW Warszawa 7-3 Kanglida Gorzów Wielkopolski
1920 Mosina 1-6 Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 3 - 11-12 października

Pauza: Marwit Zławieś Wielka.
 
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-8 Tacho Arpol Toruń
Słoneczny Stok Białystok 0-3 AZS UW Warszawa
KS Gniezno 7-1 1920 Mosina
Copacabana Gdańsk 3-2 Polonia Szczecin
Stollar Suwałki 5-10 TPH Polkowice

Kolejka 4 - 19 października

Pauza: KS Gniezno.
 
Polonia Szczecin 4-5 Kanglida Gorzów Wielkopolski
AZS UW Warszawa 0-1 Marwit Zławieś Wielka
TPH Polkowice 8-2 Słoneczny Stok Białystok
1920 Mosina 2-4 Copacabana Gdańsk
Tacho Arpol Toruń 7-3 Stollar Suwałki

Kolejka 5 - 25-26 października

Pauza: Słoneczny Stok Białystok.
 
Kanglida Gorzów Wielkopolski 2-3 1920 Mosina
Copacabana Gdańsk 5-7 Tacho Arpol Toruń
KS Gniezno 9-1 AZS UW Warszawa
Marwit Zławieś Wielka 6-2 TPH Polkowice
Stollar Suwałki 5-7 Polonia Szczecin

Kolejka 6 - 8-9 listopada

Pauza: Copacabana Gdańsk.
 
Polonia Szczecin 0-8 KS Gniezno
Tacho Arpol Toruń 8-2 Słoneczny Stok Białystok
1920 Mosina 0-7 Marwit Zławieś Wielka
TPH Polkowice 9-1 Kanglida Gorzów Wielkopolski
AZS UW Warszawa 4-1 Stollar Suwałki

Kolejka 7 - 15-16 listopada

Pauza: AZS UW Warszawa.
 
Polonia Szczecin 2-2 1920 Mosina
Kanglida Gorzów Wielkopolski 4-6 Copacabana Gdańsk
Marwit Zławieś Wielka 2-1 KS Gniezno
TPH Polkowice 1-2 Tacho Arpol Toruń
Stollar Suwałki 3-6 Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 8 - 22-23 listopada

Pauza: TPH Polkowice.
 
1920 Mosina 0-3 AZS UW Warszawa
Tacho Arpol Toruń 6-2 Polonia Szczecin
KS Gniezno 2-4 Kanglida Gorzów Wielkopolski
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Marwit Zławieś Wielka
Copacabana Gdańsk 14-1 Stollar Suwałki

Kolejka 9 - 29-30 listopada

Pauza: 1920 Mosina.
 
TPH Polkowice 16-2 Polonia Szczecin
AZS UW Warszawa 2-2 Tacho Arpol Toruń
Kanglida Gorzów Wielkopolski 7-5 Słoneczny Stok Białystok
KS Gniezno 6-2 Copacabana Gdańsk
Marwit Zławieś Wielka 12-1 Stollar Suwałki

Kolejka 10 - 6-7 grudnia

Pauza: Polonia Szczecin.
 
1920 Mosina 2-8 Tacho Arpol Toruń 21 grudnia, 17:00
Copacabana Gdańsk 3-4 Marwit Zławieś Wielka
AZS UW Warszawa 4-5 TPH Polkowice
Słoneczny Stok Białystok 2-2 KS Gniezno
Stollar Suwałki 5-8 Kanglida Gorzów Wielkopolski

Kolejka 11 - 12-13 grudnia

Pauza: Tacho Arpol Toruń.
 
Copacabana Gdańsk 7-2 Słoneczny Stok Białystok
1920 Mosina 2-6 TPH Polkowice
Marwit Zławieś Wielka 7-3 Kanglida Gorzów Wielkopolski
Polonia Szczecin 4-2 AZS UW Warszawa
KS Gniezno 5-2 Stollar Suwałki

Kolejka 12 - 17-18 stycznia

Pauza: Kanglida Gorzów Wielkopolski.
 
AZS UW Warszawa 1-0 Copacabana Gdańsk
TPH Polkowice 4-5 KS Gniezno
Tacho Arpol Toruń 1-1 Marwit Zławieś Wielka 16 stycznia, 19:30
Polonia Szczecin 3-4 Słoneczny Stok Białystok
1920 Mosina 4-3 Stollar Suwałki

Kolejka 13 - 24-25 stycznia

Pauza: Stollar Suwałki.
 
Marwit Zławieś Wielka 10-2 Polonia Szczecin 25 stycznia, 18:30
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 AZS UW Warszawa
(wo)
Słoneczny Stok Białystok 3-2 1920 Mosina 24 stycznia, 19:00
KS Gniezno 2-3 Tacho Arpol Toruń 25 stycznia, 19:30
Copacabana Gdańsk 4-4 TPH Polkowice 25 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 31 stycznia-1 lutego

Pauza: Marwit Zławieś Wielka.
 
1920 Mosina 1-6 KS Gniezno 31 stycznia, 20:30
Polonia Szczecin 0-5 Copacabana Gdańsk 1 lutego, 19:00
(wo)
na parkiecie 4-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Tacho Arpol Toruń 5-0 Kanglida Gorzów Wielkopolski
(wo)
AZS UW Warszawa 4-8 Słoneczny Stok Białystok 1 lutego, 17:00
TPH Polkowice 5-0 Stollar Suwałki
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz

Kolejka 15 - 7-8 lutego

Pauza: KS Gniezno.
 
Słoneczny Stok Białystok 4-7 TPH Polkowice 7 lutego, 18:00
Copacabana Gdańsk 8-3 1920 Mosina 8 lutego, 16:00
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 Polonia Szczecin
(wo)
Marwit Zławieś Wielka 5-1 AZS UW Warszawa 7 lutego, 20:00
Stollar Suwałki 2-6 Tacho Arpol Toruń 7 lutego, 17:00

Kolejka 16 - 21-22 lutego

Pauza: Słoneczny Stok Białystok.
 
1920 Mosina 5-0 Kanglida Gorzów Wielkopolski
(wo)
Tacho Arpol Toruń 5-5 Copacabana Gdańsk 22 lutego, 17:00
AZS UW Warszawa 1-4 KS Gniezno 13 marca, 20:00
TPH Polkowice 5-1 Marwit Zławieś Wielka 22 lutego, 18:00
Polonia Szczecin 3-7 Stollar Suwałki 22 lutego, 19:00

Kolejka 17 - 28 lutego-1 marca

Pauza: Copacabana Gdańsk.
 
KS Gniezno 10-0 Polonia Szczecin 28 lutego, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Tacho Arpol Toruń 28 lutego, 19:00
Marwit Zławieś Wielka 5-3 1920 Mosina 1 marca, 18:30
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 TPH Polkowice
(wo)
Stollar Suwałki 3-9 AZS UW Warszawa 1 marca, 20:00

Kolejka 18 - 7-8 marca

Pauza: AZS UW Warszawa.
 
Copacabana Gdańsk 5-0 Kanglida Gorzów Wielkopolski
(wo)
KS Gniezno 5-3 Marwit Zławieś Wielka 7 marca, 18:00
Tacho Arpol Toruń 4-6 TPH Polkowice 8 marca, 17:30
1920 Mosina 13-0 Polonia Szczecin 8 marca, 17:00
Słoneczny Stok Białystok 3-2 Stollar Suwałki 7 marca, 19:00

Kolejka 19 - 14-15 marca

Pauza: TPH Polkowice.
 
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 KS Gniezno
(wo)
Marwit Zławieś Wielka 7-3 Słoneczny Stok Białystok 14 marca, 19:30
AZS UW Warszawa 4-4 1920 Mosina 15 marca, 16:00
Polonia Szczecin 5-7 Tacho Arpol Toruń 14 marca, 20:00
Stollar Suwałki 5-0 Copacabana Gdańsk 14 marca, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: 1920 Mosina.
 
Tacho Arpol Toruń 10-3 AZS UW Warszawa 22 marca, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 5-0 Kanglida Gorzów Wielkopolski
(wo)
Copacabana Gdańsk 1-6 KS Gniezno 21 marca, 19:00
Polonia Szczecin 0-8 TPH Polkowice 21 marca, 20:00
Stollar Suwałki 0-8 Marwit Zławieś Wielka 22 marca, 18:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: Polonia Szczecin.
 
TPH Polkowice 4-0 AZS UW Warszawa 29 marca, 18:00
KS Gniezno 8-5 Słoneczny Stok Białystok 28 marca, 18:00
Tacho Arpol Toruń 6-3 1920 Mosina 29 marca, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 5-0 Copacabana Gdańsk 29 marca, 18:00
(wo)
na parkiecie 5-4; w drużynie goście wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 Stollar Suwałki
(wo)

Kolejka 22 - 5 kwietnia

Pauza: Tacho Arpol Toruń.
 
Kanglida Gorzów Wielkopolski 0-5 Marwit Zławieś Wielka
(wo)
AZS UW Warszawa 7-4 Polonia Szczecin 5 kwietnia, 18:00
Słoneczny Stok Białystok 5-0 Copacabana Gdańsk
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz
TPH Polkowice 3-4 1920 Mosina 5 kwietnia, 18:00
Stollar Suwałki 3-5 KS Gniezno 5 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2008/2009

I liga futsalu 2008/2009 (I)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas