[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2008/2009, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 20 42 13 3 4 95-53 7 1 2 51-25 6 2 2 44-28
2.  Gazownik Wawelno 20 39 11 6 3 87-58 6 3 1 42-28 5 3 2 45-30 2 3 1 0 1 9-7
3.  MKF-Renex Grajów 20 39 12 3 5 103-72 7 1 2 49-27 5 2 3 54-45 2 3 1 0 1 7-9
4.  Radan Gliwice 20 38 11 5 4 89-62 6 4 0 48-25 5 1 4 41-37
5.  Remedium Pyskowice 20 37 11 4 5 90-72 7 2 1 46-27 4 2 4 44-45
6.  Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 20 31 10 1 9 94-78 5 0 5 49-45 5 1 4 45-33
7.  UPOS System Knurów 20 25 8 1 11 79-92 5 1 4 51-44 3 0 7 28-48
8.  AZS U¦ Katowice 20 22 6 4 10 67-82 3 1 6 32-41 3 3 4 35-41
9.  Marex Chorzów 20 17 4 5 11 65-92 2 3 5 38-45 2 2 6 27-47
10.  Rodakowski Tychy 20 13 3 4 13 74-104 2 2 6 38-48 1 2 7 36-56
11.  Heiro Rzeszów 20 9 3 0 17 55-133 2 0 8 36-63 1 0 9 19-70
Kamionka Mikołów, Strzelec Gorzyczki i Ratownik EC Rzeszów wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Rekord Bielsko-Biała    3-5 8-4 6-2 7-3 5-5 5-1 0-1 4-2 8-0 5-2 
 2 Gazownik Wawelno3-3     4-6 4-2 3-3 6-5 3-2 4-1 3-3 7-3 5-0* 
 3 MKF-Renex Grajów7-0 1-5     7-6 7-4 4-3 9-2 5-2 0-1 4-4 5-0* 
 4 Radan Gliwice3-2 4-4 1-1     4-2 3-1 8-1 3-3 4-4 6-2 12-5 
 5 Remedium Pyskowice0-0 4-4 6-3 4-8     5-4 6-2 3-2 4-1 5-2 9-1 
 6 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie0-4 2-5 5-3 1-2 4-8     4-3 9-6 5-6 9-6 10-2 
 7 UPOS System Knurów4-5 3-2 6-9 2-0 3-3 0-4     3-5 11-5 8-7 11-4 
 8 AZS U¦ Katowice3-6 3-1 2-4 3-4 3-7 0-4 5-3     6-4 4-4 3-4 
 9 Marex Chorzów3-6 4-4 1-6 4-4 4-6 4-5 5-7 3-3     5-3 5-1 
 10 Rodakowski Tychy2-8 4-7 8-8 4-7 4-7 1-2 1-4 4-4 5-1     5-0 
 11 Heiro Rzeszów3-10 2-8 4-10 2-6 6-1 5-12 2-3 7-8 5-0* 0-5     

Kolejka 1 - 27-28 wrze¶nia

Pauza: Remedium Pyskowice.
 
Heiro Rzeszów 5-12 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
MKF-Renex Grajów 7-0 Rekord Bielsko-Biała
Rodakowski Tychy 1-4 UPOS System Knurów
Radan Gliwice 4-4 Gazownik Wawelno
AZS U¦ Katowice 6-4 Marex Chorzów

Kolejka 2 - 4-5 paĽdziernika

Pauza: Rodakowski Tychy.
 
Gazownik Wawelno 4-6 MKF-Renex Grajów
Marex Chorzów 4-4 Radan Gliwice
UPOS System Knurów 11-4 Heiro Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Remedium Pyskowice
AZS U¦ Katowice 0-4 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie

Kolejka 3 - 11-12 paĽdziernika

Pauza: AZS U¦ Katowice.
 
Rodakowski Tychy 4-7 Gazownik Wawelno
Remedium Pyskowice 4-1 Marex Chorzów
Radan Gliwice 8-1 UPOS System Knurów
MKF-Renex Grajów 4-3 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Heiro Rzeszów 3-10 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 18-19 paĽdziernika

Pauza: Radan Gliwice.
 
MKF-Renex Grajów 9-2 UPOS System Knurów
Remedium Pyskowice 5-4 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Gazownik Wawelno 5-0 Heiro Rzeszów
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 0-1 AZS U¦ Katowice
Marex Chorzów 5-3 Rodakowski Tychy

Kolejka 5 - 25-26 paĽdziernika

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Remedium Pyskowice 6-2 UPOS System Knurów
MKF-Renex Grajów 0-1 Marex Chorzów
Rodakowski Tychy 1-2 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Radan Gliwice 3-2 Rekord Bielsko-Biała
AZS U¦ Katowice 3-1 Gazownik Wawelno

Kolejka 6 - 8-9 listopada

Pauza: MKF-Renex Grajów.
 
Gazownik Wawelno 3-3 Remedium Pyskowice
Marex Chorzów 5-1 Heiro Rzeszów
UPOS System Knurów 3-5 AZS U¦ Katowice
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 1-2 Radan Gliwice
Rekord Bielsko-Biała 8-0 Rodakowski Tychy

Kolejka 7 - 15-16 listopada

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Remedium Pyskowice 5-2 Rodakowski Tychy
AZS U¦ Katowice 3-4 Heiro Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała 3-5 Gazownik Wawelno
Marex Chorzów 4-5 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Radan Gliwice 1-1 MKF-Renex Grajów

Kolejka 8 - 22-23 listopada

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
MKF-Renex Grajów 7-4 Remedium Pyskowice
Gazownik Wawelno 6-5 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Rodakowski Tychy 4-4 AZS U¦ Katowice
Radan Gliwice 12-5 Heiro Rzeszów
Marex Chorzów 5-7 UPOS System Knurów

Kolejka 9 - 29-30 listopada

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie.
 
Remedium Pyskowice 4-8 Radan Gliwice
UPOS System Knurów 4-5 Rekord Bielsko-Biała
AZS U¦ Katowice 2-4 MKF-Renex Grajów
Rodakowski Tychy 5-0 Heiro Rzeszów
Gazownik Wawelno 3-3 Marex Chorzów

Kolejka 10 - 6-7 grudnia

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
Radan Gliwice 3-3 AZS U¦ Katowice
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 4-3 UPOS System Knurów 3 stycznia, 19:00
przełożony, oba zespoły nie maj± w terminie (6-7 grudnia) wolnej hali
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Marex Chorzów 4 stycznia, 18:00
Heiro Rzeszów 6-1 Remedium Pyskowice 20 grudnia, 16:30
MKF-Renex Grajów 4-4 Rodakowski Tychy

Kolejka 11 - 13-14 grudnia

Pauza: Marex Chorzów.
 
Heiro Rzeszów 4-10 MKF-Renex Grajów
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie
Gazownik Wawelno 3-2 UPOS System Knurów
Rodakowski Tychy 4-7 Radan Gliwice
Remedium Pyskowice 3-2 AZS U¦ Katowice

Kolejka 12 - 17-18 stycznia

Pauza: Remedium Pyskowice.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 10-2 Heiro Rzeszów
Rekord Bielsko-Biała 8-4 MKF-Renex Grajów
UPOS System Knurów 8-7 Rodakowski Tychy
Gazownik Wawelno 4-2 Radan Gliwice
Marex Chorzów 3-3 AZS U¦ Katowice

Kolejka 13 - 24-25 stycznia

Pauza: Rodakowski Tychy.
 
MKF-Renex Grajów 1-5 Gazownik Wawelno 25 stycznia, 19:00
Radan Gliwice 4-4 Marex Chorzów 24 stycznia, 19:30
Heiro Rzeszów 2-3 UPOS System Knurów 24 stycznia, 19:00
Remedium Pyskowice 0-0 Rekord Bielsko-Biała 25 stycznia, 18:00
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 9-6 AZS U¦ Katowice 25 stycznia, 15:30

Kolejka 14 - 31 stycznia-1 lutego

Pauza: AZS U¦ Katowice.
 
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Heiro Rzeszów 30 stycznia, 19:00
Gazownik Wawelno 7-3 Rodakowski Tychy 30 stycznia, 19:00
Marex Chorzów 4-6 Remedium Pyskowice 31 stycznia, 19:00
UPOS System Knurów 2-0 Radan Gliwice 1 lutego, 17:30
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 5-3 MKF-Renex Grajów 1 lutego, 15:00

Kolejka 15 - 7-8 lutego

Pauza: Radan Gliwice.
 
Rodakowski Tychy 5-1 Marex Chorzów 15 lutego, 17:00
UPOS System Knurów 6-9 MKF-Renex Grajów 8 lutego, 17:30
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 4-8 Remedium Pyskowice 8 lutego, 13:00
Heiro Rzeszów 2-8 Gazownik Wawelno 7 lutego, 19:00
AZS U¦ Katowice 3-6 Rekord Bielsko-Biała 7 lutego, 19:30

Kolejka 16 - 21-22 lutego

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Marex Chorzów 1-6 MKF-Renex Grajów 21 lutego, 18:00
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 9-6 Rodakowski Tychy 22 lutego, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Radan Gliwice 22 lutego, 18:00
Gazownik Wawelno 4-1 AZS U¦ Katowice 22 lutego, 18:00
UPOS System Knurów 3-3 Remedium Pyskowice 22 lutego, 18:00

Kolejka 17 - 28 lutego-1 marca

Pauza: MKF-Renex Grajów.
 
AZS U¦ Katowice 5-3 UPOS System Knurów 1 marca, 18:30
Radan Gliwice 3-1 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 28 lutego, 19:30
Rodakowski Tychy 2-8 Rekord Bielsko-Biała 1 marca, 14:00
Remedium Pyskowice 4-4 Gazownik Wawelno 1 marca, 18:00
Heiro Rzeszów 5-0 Marex Chorzów 28 lutego, 19:00
(wo)
drużyna go¶ci nie dojechała

Kolejka 18 - 7-8 marca

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Heiro Rzeszów 7-8 AZS U¦ Katowice 7 marca, 19:00
Gazownik Wawelno 3-3 Rekord Bielsko-Biała 8 marca, 18:00
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 5-6 Marex Chorzów 7 marca, 18:30
MKF-Renex Grajów 7-6 Radan Gliwice 8 marca, 19:00
Rodakowski Tychy 4-7 Remedium Pyskowice 8 marca, 18:00

Kolejka 19 - 14-15 marca

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 2-5 Gazownik Wawelno 15 marca, 17:45
AZS U¦ Katowice 4-4 Rodakowski Tychy 15 marca, 18:30
Heiro Rzeszów 2-6 Radan Gliwice 14 marca, 19:30
UPOS System Knurów 11-5 Marex Chorzów 15 marca, 17:30
Remedium Pyskowice 6-3 MKF-Renex Grajów 15 marca, 18:00

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie.
 
Radan Gliwice 4-2 Remedium Pyskowice 21 marca, 19:30
Rekord Bielsko-Biała 5-1 UPOS System Knurów 21 marca, 18:00
MKF-Renex Grajów 5-2 AZS U¦ Katowice 21 marca, 19:00
Heiro Rzeszów 0-5 Rodakowski Tychy 21 marca, 19:00
Marex Chorzów 4-4 Gazownik Wawelno 21 marca, 18:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
UPOS System Knurów 0-4 Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 29 marca, 18:00
Marex Chorzów 3-6 Rekord Bielsko-Biała 29 marca, 18:00
Remedium Pyskowice 9-1 Heiro Rzeszów 29 marca, 18:00
Rodakowski Tychy 8-8 MKF-Renex Grajów 29 marca, 14:00
AZS U¦ Katowice 3-4 Radan Gliwice 29 marca, 18:30

Kolejka 22 - 5 kwietnia

Pauza: Marex Chorzów.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice ¦l±skie 0-4 Rekord Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00
UPOS System Knurów 3-2 Gazownik Wawelno 5 kwietnia, 18:00
Radan Gliwice 6-2 Rodakowski Tychy 5 kwietnia, 18:00
AZS U¦ Katowice 3-7 Remedium Pyskowice 5 kwietnia, 18:30
MKF-Renex Grajów 5-0 Heiro Rzeszów
(wo)
drużyna go¶ci zrezygnowała z wyjazdu na mecz

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2008/2009

I liga futsalu 2008/2009 (II)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas