[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 17 sierpnia

LZS Stare Oborzyska 5-5 Zootechnik Pawłowice 17 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Kania Gostyń (juniorzy) 1-1 Kłos Rokosowo 17 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Sarnowianka Sarnowa 4-1 Rydzyniak Rydzyna (juniorzy) 17 sierpnia, 17:00
Osa Osieczna 3-1 Salus Golinka 17 sierpnia, 11:00
Karpik Kopanica 3-2 Tęcza Tuchorza 17 sierpnia, 11:00
Iskra Długie Stare 0-3 Orzeł Lipno 17 sierpnia, 11:00
Błyskawica Jaromierz 4-2 Gwiazda Siedlec 17 sierpnia, 14:00
Korona Wilkowice 6-0 Jantar Strzyżewice 17 sierpnia, 14:00
Szewa Gostyń 4-2 Awdaniec Pakosław 17 sierpnia, 14:00
Lew Pogorzela 0-4 Orla Jutrosin 17 sierpnia, 14:00
Tęcza Ziemnice 2-4 Zjednoczeni Pudliszki 17 sierpnia, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 0-6 Sokół Chwałkowo 17 sierpnia, 17:00
Orlik Kokorzyn 3-4 Dąb Boguszyn 17 sierpnia, 17:00
Rywal-Klon Mochy 3-0 GKS Włoszakowice 17 sierpnia, 17:00
Promień Krzywiń 4-2 LZS Głuchowo 17 sierpnia, 11:00
Sokół Włoszakowice 1-1 Grom Czacz 17 sierpnia, 12:30
k. 1-2
Helios Bucz 1-3 Znicz Obra 17 sierpnia, 11:00
Kormoran Święciechowa 0-3 Błękitni Kąkolewo
(wo)

II runda - 10 września

Osa Osieczna 0-0 Orzeł Lipno 10 września, 17:30
k. 2-4
Grom Czacz 2-0 LZS Stare Oborzyska 10 września, 17:30
Korona Wilkowice 0-2 Zjednoczeni Pudliszki 10 września, 17:30
Kłos Rokosowo 5-2 Błękitni Kąkolewo 10 września, 17:30
Sarnowianka Sarnowa 2-4 Sokół Chwałkowo 10 września, 17:30
Szewa Gostyń 1-1 Orla Jutrosin 10 września, 17:30
k. 4-5
Promień Krzywiń 4-2 Dąb Boguszyn 10 września, 17:30
Rywal-Klon Mochy 2-4 Znicz Obra 17 września, 17:00
Karpik Kopanica 3-5 Błyskawica Jaromierz 10 września, 17:30

III runda - 24 września
PKS Racot - wolny los

Grom Czacz 3-0 Mas-Rol Spławie 24 września, 16:30
(wo)
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Kłos Rokosowo 24 września, 16:30
k. 2-4
Sokół Chwałkowo 1-3 Rawia Rawicz 24 września, 16:30
Orla Jutrosin 1-2 Ruch Bojanowo 24 września, 16:30
Promień Krzywiń 0-1 Pogoń Śmigiel 24 września, 16:30
Znicz Obra 5-3 Brenewia Wijewo 24 września, 16:30
Orzeł Lipno 2-0 Rydzyniak Rydzyna 24 września, 16:30
Błyskawica Jaromierz 0-3 Orkan Chorzemin
(wo)
Sokół-Orkan Chobienice 2-3 Obra Kościan 24 września, 16:30
Helios Czempiń 4-1 Rywal Kurza Góra 24 września, 16:30
Grom Wolsztyn 2-0 Sokół Kaszczor 24 września, 16:30
Wisła Borek Wielkopolski 0-2 Wielkopolanka Szelejewo 24 września, 16:30

IV runda - 15 marca
Pogoń Śmigiel - wolny los

Orzeł Lipno 0-5 Rawia Rawicz 15 marca, 14:00
Grom Czacz 0-4 PKS Racot 15 marca, 14:00
Kłos Rokosowo 1-0 Wielkopolanka Szelejewo 15 marca, 14:00
Ruch Bojanowo 1-4 Obra Kościan 15 marca, 14:00
Grom Wolsztyn 1-3 Helios Czempiń 15 marca, 14:00
Znicz Obra 0-0 Orkan Chorzemin 8 marca, 14:00
k. 3-2

V runda - 1 kwietnia
Krobianka Krobia - wolny los

Kłos Rokosowo 1-1 Helios Czempiń 1 kwietnia, 17:00
k. 3-2
Znicz Obra 3-3 Polonia 1912 Leszno 1 kwietnia, 17:00
k. 3-4
PKS Racot 0-1 Dąbroczanka Pępowo 1 kwietnia, 17:00
Rawia Rawicz 0-0 GKS Krzemieniewo 1 kwietnia, 17:00
k. 2-3
Obra Kościan 1-0 Korona Piaski 1 kwietnia, 17:00
Pogoń Śmigiel 3-1 Sparta Miejska Górka 1 kwietnia, 17:00

1/4 finału - 29 kwietnia
Dąbroczanka Pępowo - wolny los

Kłos Rokosowo 1-0 Krobianka Krobia 22 kwietnia, 17:30
GKS Krzemieniewo 1-1 Polonia 1912 Leszno 29 kwietnia, 17:30
k. 2-3
Pogoń Śmigiel 1-1 Obra Kościan 29 kwietnia, 17:30
k. 4-2

1/2 finału - 13 maja

Pogoń Śmigiel 1-1 Dąbroczanka Pępowo 13 maja, 18:00
k. 0-3
Kłos Rokosowo 1-3 Polonia 1912 Leszno 13 maja, 18:00

Finał - 2 czerwca

Polonia 1912 Leszno 3-0 Dąbroczanka Pępowo 2 czerwca, 17:30
Jakub Pujanek 45, 73, Maciej Tomkowiak 53
w Lesznie

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas