[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 15 sierpnia
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń - wolny los

LZS Łobżenica 2-4 TP Polonia Piła 14 sierpnia, 17:00
Korona Dębno 2-0 Sokół Kościerzyn Wielki 15 sierpnia, 17:00
KOS Kobylec 1-1 Niespodzianka Chodzież 15 sierpnia, 17:00
k. 2-4
LZS Piłka 5-3 Oldboye Krzyż 15 sierpnia, 17:00
Wenus Jędrzejewo 2-0 Sokół Gębice 15 sierpnia, 17:00

II runda - 17 września

LZS Piłka 6-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 17 września, 16:30
Korona Dębno 1-2 Unia Ujście 18 września, 16:30
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 0-12 Noteć Rosko 17 września, 16:30
Sokół II Szamocin 3-0 Sokół Szamocin 17 września, 16:30
(wo)
Wenus Jędrzejewo 1-1 Fortuna Wieleń 17 września, 16:30
k. 7-6
TP Polonia Piła 1-3 GLKS Wysoka 17 września, 16:30
Niespodzianka Chodzież 2-2 Stella Białośliwie 16 września, 16:30
k. 3-4
Sparta Złotów 1-0 Pogoń Łobżenica 17 września, 16:30
Polonia Jastrowie 3-1 Włókniarz Okonek 17 września, 16:30
Noteć Czarnków 1-2 Radwan Lubasz 17 września, 16:30
Unia Wapno 1-1 Wełna Skoki 17 września, 16:30
k. 3-4

III runda - 15 października

Nielba II Wągrowiec 1-1 Leśnik Margonin 15 października, 16:00
k. 5-4
Sokół II Szamocin 3-3 Polonia Chodzież 15 października, 16:00
k. 5-4
Wełna Skoki 3-3 Sokół Damasławek 15 października, 16:00
k. 4-3
LZS Piłka 0-3 Radwan Lubasz 15 października, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-4 Lubuszanin Trzcianka 15 października, 16:00
Unia Ujście 0-1 Noteć Rosko 15 października, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Polonia Jastrowie 15 października, 16:00
Niespodzianka Chodzież 0-2 Sparta Złotów 14 października, 16:00

1/4 finału - 1 kwietnia

Sparta Złotów 1-3 Lubuszanin Trzcianka 1 kwietnia, 17:00
Noteć Rosko 0-2 Radwan Lubasz 1 kwietnia, 17:00
Wełna Skoki 1-0 Nielba II Wągrowiec 1 kwietnia, 17:00
Sokół II Szamocin 0-1 GLKS Wysoka 1 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 22 kwietnia

GLKS Wysoka 2-0 Wełna Skoki 22 kwietnia, 17:00
Michał Szalski ?, Bartosz Kosmowski ?
Noteć Rosko 1-3 Lubuszanin Trzcianka 29 kwietnia, 17:00
Radosław Michalak 4 - Arkadiusz Żyliński 2, Marek Wieczorkowski 8, Krzysztof Zublewicz 68

Finał - 13 maja

Lubuszanin Trzcianka 7-1 GLKS Wysoka 13 maja, 17:00
Marek Wieczorkowski ?, Arkadiusz Żyliński ?, ?, Jarosław Feciuch ?, Wojciech Kałużyński ?, Krzysztof Grabicki ?, Radosław Bączyk ? - Michał Szalski ?
w Połajewie

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor:
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas