[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 24 sierpnia
GKS Rychtal/Skoroszów, Korona Chełmce, LZS Kuźnica Grabowska - wolny los.

Astra Krotoszyn (juniorzy) 2-7 Sulimirczyk Sulmierzyce
KKS II Kalisz 7-4 LZS Godziesze
Lew Lewków Osiedle 3-1 Ogniwo Łąkociny
LZS Siedlików 4-1 Ajax Rojów
Pelikan Nowy Karolew 3-0 Swędrnia Koźminek
(wo)
na boisku 1-1 k. 4-5 / udział nieuprawnionych do gry zawodników
Panda Pamięcin 2-2 Prosna Chocz
k. 5-3

II runda - 16 listopada

Pelikan Nowy Karolew 4-1 Szczyt Szczytniki 16 listopada, 11:00
KKS II Kalisz 2-1 CKS Zbiersk 16 listopada, 11:00
Panda Pamięcin 0-3 Victoria Skarszew 16 listopada, 14:00
(wo)
Lilia Mikstat 0-2 LZS Siedlików 16 listopada, 11:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-3 CKS Zduny 16 listopada, 11:00
Lew Lewków Osiedle 2-3 Odolanovia Odolanów 16 listopada, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 4-1 Płomień Opatów 16 listopada, 14:00
GKS Rychtal/Skoroszów 1-3 LZS Trzcinica 16 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 2-3 Polonia Żerków 16 listopada, 14:00
Iskra Sieroszewice 3-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 16 listopada, 11:00
k. 3-2
Raszkowianka Raszków 0-2 Czarni Dobrzyca 16 listopada, 11:00
KS Rogaszyce 1-0 Zefka Kobyla Góra 16 listopada, 14:00
GKS Grębanin 2-1 Polonia Kępno 16 listopada, 14:00
LZS Kuźnica Grabowska 1-2 LZS Czajków 16 listopada, 14:00
Unia Szymanowice 1-3 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 16 listopada, 11:00
Olimpia Brzeziny 3-0 Korona Chełmce 16 listopada, 11:00

III runda - 22-23 listopada
Do gry przystąpiły drużyny z klasy okręgowej.

Pelikan Nowy Karolew 1-4 KS Opatówek 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KKS II Kalisz 2-3 Prosna Kalisz 22 listopada, 11:00
Victoria Skarszew 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Siedlików 2-3 Pelikan Grabów 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w Chlewie
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-4 Astra Krotoszyn 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odolanovia Odolanów 3-5 Sokoły Droszew 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wielkopolanin Siemianice 5-3 Orzeł Mroczeń 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Trzcinica 2-0 Pogoń Trębaczów 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Żerków 0-7 Stal Pleszew 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Sieroszewice 6-0 Barycz Janków Przygodzki 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w Szczurach
Czarni Dobrzyca 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Rogaszyce 1-3 LZS Doruchów 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Grębanin 0-10 Victoria Ostrzeszów 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Czajków 4-1 Masovia Kraszewice 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 6-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Brzeziny 0-8 KKS 1925 Kalisz 30 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

IV runda - 8 marca

Prosna Kalisz 1-2 KS Opatówek 8 marca, 12:00
Dawid Gałczyński 87 - Marcin Świercz 31, Bartosz Łazarek 88
Victoria Skarszew 1-0 Pelikan Grabów 8 marca, 12:00
Daniel Kliber 50
Sokoły Droszew 1-3 Astra Krotoszyn 8 marca, 14:00
Damian Grzeszczyk 50 - Marcin Ciesielski 40, 89, Łukasz Smyczyński 54
LZS Trzcinica 1-1 Wielkopolanin Siemianice 8 marca, 12:00
k. 1-3
Brzeziński 20 - Skotnik 75
Iskra Sieroszewice 0-3 Stal Pleszew 8 marca, 11:00
Robert Zaworski 53, Marcin Wandzel 58, Łukasz Bandosz 82
Czarni Dobrzyca 1-1 LZS Doruchów 8 marca, 12:00
k. 2-4
Szymon Zydorek 21 - Paweł Mieszała 72
LZS Czajków 1-5 Victoria Ostrzeszów 8 marca, 12:00
Hubert Jędrzejewski 9 - Michał Mazurek 5, Arkadiusz Jarczak 24, 56 (k), Tomasz Szyszka 70, Mariusz Molka 84
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 1-4 KKS 1925 Kalisz 8 marca, 12:00
Jarosław Kończak 67 (k) - Marcin Czajczyński 28 (k), 81, Konrad Chojnacki 31, 60

V runda - 1 kwietnia
Do gry przystąpiły drużyny z III i IV ligi.

KS Opatówek 2-1 LKS Czarnylas 1 kwietnia, 17:00
Rafał Stępień 16, Rafał Kuras 32 - Marcin Kolenda 68 (k)
Victoria Skarszew 0-2 LKS Gołuchów 1 kwietnia, 17:00
Dominik Marcinkowski ?, Konrad Mikołajczak ?
Stal Pleszew 1-2 Płomyk Koźminiec 1 kwietnia, 17:00
Tomasz Zawada 6 - Damian Baran 17 (k), 62
Astra Krotoszyn 0-2 Piast Kobylin 1 kwietnia, 17:00
Tomasz Kempiński 26, 90
Wielkopolanin Siemianice 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 kwietnia, 17:00
k. 0-3
Mieczysław Łaś 40 - Damian Skrzypczak 32
LZS Doruchów 1-8 Centra Ostrów Wielkopolski 1 kwietnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 LZS Jankowy 1968 1 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Jarczak 44 - Łukasz Borowski 13, Krystian Sikora 89
KKS 1925 Kalisz 1-4 Calisia Kalisz 1 kwietnia, 17:00
Wojciech Przybyłowski 80 - Maciej Lisiecki 4, 25, Grzegorz Dziubek 59, Maciej Stawiński 68

1/4 finału - 8 kwietnia

KS Opatówek 0-2 LKS Gołuchów 8 kwietnia, 17:00
Mateusz Szkudlarski 85, Konrad Mikołajczak 88
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Piast Kobylin 8 kwietnia, 17:00
Jacek Biernat ?, Tomasz Kempiński ?
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Płomyk Koźminiec 8 kwietnia, 17:00
k. 7-6
Jakub Szyszka 50, Jakub Michalski 90 - Mateusz Woźniak 58, Damian Baran 70 (k)
Calisia Kalisz 1-0 LZS Jankowy 1968 8 kwietnia, 17:00
Maciej Lisiecki 78

1/2 finału - 22 kwietnia

Piast Kobylin 3-1 LKS Gołuchów 22 kwietnia, 17:00
Michał Rejek 7, Jacek Biernat 34, Tomasz Kempiński 88 - Mateusz Szkudlarski 54
Calisia Kalisz 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 22 kwietnia, 17:00
Michał Jaworski 33, Arkadiusz Kaczmrek 38, Andrzej Dziuba 66

Finał - 13 maja

Piast Kobylin 2-1 Calisia Kalisz 13 maja, 17:05
Michał Rejek 2, Jacek Biernat 80 - Maciej Stawiński 59
w Kobylinie / mecz zaplanowany na 17 rozpoczął się z 5-minutowym opóźnieniem

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2008/2009 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas