[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Żarki 26 57 16 9 1 57-21 10 3 0 32-8 6 6 1 25-13
2.  Zagórzanka Zagórze 26 51 15 6 5 48-25 9 3 1 25-9 6 3 4 23-16
3.  Arka Babice 26 44 13 5 8 57-45 7 2 4 30-21 6 3 4 27-24
4.  Wolanka Wola Filipowska 26 41 12 5 9 63-40 8 3 2 45-18 4 2 7 18-22
5.  Orzeł II Balin 26 39 11 6 9 55-54 9 3 1 35-11 2 3 8 20-43
6.  MKS II Trzebinia/Siersza 26 38 11 5 10 57-51 8 2 3 36-17 3 3 7 21-34
7.  Ruch Młoszowa 26 37 11 4 11 51-51 7 2 4 34-24 4 2 7 17-27
8.  Korona Lgota 26 36 10 6 10 55-56 6 2 5 31-23 4 4 5 24-33
9.  Błyskawica Myślachowice 26 34 10 4 12 40-48 5 3 5 22-24 5 1 7 18-24
10.  Tempo Płaza 26 33 10 3 13 40-45 5 1 7 20-24 5 2 6 20-21
11.  Tęcza Tenczynek 26 31 8 7 11 43-57 4 5 4 25-25 4 2 7 18-32
12.  MZKS II Alwernia 26 29 8 5 13 36-54 6 4 3 19-19 2 1 10 17-35
13.  Start Kamień 26 19 4 7 15 33-57 4 2 7 18-21 0 5 8 15-36 2 4 1 1 0 8-6
14.  UKS Dulowa 26 19 5 4 17 34-65 4 3 6 20-33 1 1 11 14-32 2 1 0 1 1 6-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Żarki    3-1 4-0 3-0 4-1 1-1 0-0 2-0 1-1 3-1 3-1 2-1 4-1 2-0 
 2 Zagórzanka Zagórze2-0     0-2 2-0 3-2 3-1 1-1 0-0 3-0 2-1 1-1 3-0 2-0 3-1 
 3 Arka Babice1-7 1-2     1-2 4-0 1-3 2-1 4-1 2-0 0-0 3-1 4-3 6-0 1-1 
 4 Wolanka Wola Filipowska1-1 2-3 2-2     9-1 1-0 3-4 3-3 4-1 4-0 8-2 3-0 4-1 1-0 
 5 Orzeł II Balin1-1 0-0 2-0 1-1     3-0 8-2 3-1 2-3 5-0 4-0 3-2 1-0 2-1 
 6 MKS II Trzebinia/Siersza3-3 0-3 5-2 2-2 1-0     1-2 7-1 3-0 0-3* 3-0 5-0 5-1 1-0 
 7 Ruch Młoszowa1-2 6-0 1-3 3-2 6-2 3-5     2-2 1-3 1-1 3-1 4-2 1-0 2-1 
 8 Korona Lgota1-2 1-0 2-3 0-1 5-2 6-1 2-0     2-1 0-4 1-4 2-2 2-2 7-1 
 9 Błyskawica Myślachowice0-2 1-3 1-1 3-2 3-3 1-3 1-0 1-4     2-0 0-1 3-0 4-4 2-1 
 10 Tempo Płaza1-1 0-5 1-2 3-2 0-2 4-0 0-2 1-2 1-3     3-1 1-2 2-1 3-1 
 11 Tęcza Tenczynek2-2 0-0 2-4 0-2 3-3 3-3 2-1 4-1 2-0 1-3     3-1 2-2 1-3 
 12 MZKS II Alwernia0-0 1-0 0-7 2-0 2-2 2-2 4-2 2-3 2-0 2-1 0-1     0-0 2-1 
 13 Start Kamień0-1 1-1 3-0 0-3 1-2 3-0 1-2 1-1 1-3 0-2 1-3 1-0     5-3 
 14 UKS Dulowa0-3 0-5 1-1 2-1 2-0 3-2 2-0 3-5 0-3 1-4 2-2 1-4 3-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

LKS Żarki 0-0 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 0-2 Wolanka Wola Filipowska
MZKS II Alwernia 2-0 Błyskawica Myślachowice
Arka Babice 4-0 Orzeł II Balin
UKS Dulowa 3-5 Korona Lgota
Start Kamień 0-2 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Ruch Młoszowa 1-1 Tempo Płaza
Korona Lgota 2-2 Start Kamień
Orzeł II Balin 2-1 UKS Dulowa
Błyskawica Myślachowice 1-1 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 3-0 MZKS II Alwernia
Wolanka Wola Filipowska 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
LKS Żarki 3-1 Tęcza Tenczynek

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Tęcza Tenczynek 2-1 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 3-3 LKS Żarki
MZKS II Alwernia 2-0 Wolanka Wola Filipowska
Arka Babice 1-2 Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa 0-3 Błyskawica Myślachowice
Start Kamień 1-2 Orzeł II Balin
Tempo Płaza 1-2 Korona Lgota

Kolejka 4 - 6-7 września

Ruch Młoszowa 2-2 Korona Lgota
Orzeł II Balin 5-0 Tempo Płaza
Błyskawica Myślachowice 4-4 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 3-1 UKS Dulowa
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Arka Babice
LKS Żarki 2-1 MZKS II Alwernia
Tęcza Tenczynek 3-3 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 5 - 13-14 września

MKS II Trzebinia/Siersza 1-2 Ruch Młoszowa
MZKS II Alwernia 0-1 Tęcza Tenczynek
Arka Babice 1-7 LKS Żarki
UKS Dulowa 2-1 Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień 1-1 Zagórzanka Zagórze
Tempo Płaza 1-3 Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota 5-2 Orzeł II Balin

Kolejka 6 - 20-21 września

Ruch Młoszowa 6-2 Orzeł II Balin
Błyskawica Myślachowice 1-4 Korona Lgota
Zagórzanka Zagórze 2-1 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Start Kamień
LKS Żarki 2-0 UKS Dulowa
Tęcza Tenczynek 2-4 Arka Babice
MKS II Trzebinia/Siersza 5-0 MZKS II Alwernia

Kolejka 7 - 27-28 września

MZKS II Alwernia 4-2 Ruch Młoszowa
Arka Babice 1-3 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Dulowa 2-2 Tęcza Tenczynek
Start Kamień 0-1 LKS Żarki
Tempo Płaza 3-2 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 1-0 Zagórzanka Zagórze
Orzeł II Balin 2-3 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 8 - 4-5 października

Ruch Młoszowa 1-3 Błyskawica Myślachowice
Zagórzanka Zagórze 3-2 Orzeł II Balin
Wolanka Wola Filipowska 3-3 Korona Lgota
LKS Żarki 3-1 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 2-2 Start Kamień
MKS II Trzebinia/Siersza 1-0 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 0-7 Arka Babice

Kolejka 9 - 11-12 października

Arka Babice 2-1 Ruch Młoszowa
UKS Dulowa 1-4 MZKS II Alwernia
Start Kamień 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Tempo Płaza 3-1 Tęcza Tenczynek
Korona Lgota 1-2 LKS Żarki
Orzeł II Balin 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Błyskawica Myślachowice 1-3 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 10 - 18-19 października

Ruch Młoszowa 6-0 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Błyskawica Myślachowice
LKS Żarki 4-1 Orzeł II Balin
Tęcza Tenczynek 4-1 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 0-3 Tempo Płaza
(wo)
na boisku 5-2
MZKS II Alwernia 0-0 Start Kamień
Arka Babice 1-1 UKS Dulowa

Kolejka 11 - 25-26 października

UKS Dulowa 2-0 Ruch Młoszowa
Start Kamień 3-0 Arka Babice
Tempo Płaza 1-2 MZKS II Alwernia
Korona Lgota 6-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Orzeł II Balin 4-0 Tęcza Tenczynek
Błyskawica Myślachowice 0-2 LKS Żarki
Zagórzanka Zagórze 2-0 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 12 - 2 listopada

Ruch Młoszowa 3-2 Wolanka Wola Filipowska
LKS Żarki 3-1 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 2-0 Błyskawica Myślachowice
MKS II Trzebinia/Siersza 1-0 Orzeł II Balin
MZKS II Alwernia 2-3 Korona Lgota
Arka Babice 0-0 Tempo Płaza
UKS Dulowa 3-3 Start Kamień

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Start Kamień 1-2 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 3-1 UKS Dulowa
Korona Lgota 2-3 Arka Babice
Orzeł II Balin 3-2 MZKS II Alwernia
Błyskawica Myślachowice 1-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Zagórzanka Zagórze 1-1 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 1-1 LKS Żarki

Kolejka 14 - 6 maja

MKS II Trzebinia/Siersza 0-3 Zagórzanka Zagórze
Ruch Młoszowa 1-2 LKS Żarki
Wolanka Wola Filipowska 8-2 Tęcza Tenczynek
Błyskawica Myślachowice 3-0 MZKS II Alwernia
Orzeł II Balin 2-0 Arka Babice 7 maja, 17:00
Korona Lgota 7-1 UKS Dulowa
Tempo Płaza 2-1 Start Kamień

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Tempo Płaza 0-2 Ruch Młoszowa
Start Kamień 1-1 Korona Lgota
UKS Dulowa 2-0 Orzeł II Balin
Arka Babice 2-0 Błyskawica Myślachowice
MZKS II Alwernia 1-0 Zagórzanka Zagórze
MKS II Trzebinia/Siersza 2-2 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 2-2 LKS Żarki

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Ruch Młoszowa 3-1 Tęcza Tenczynek
LKS Żarki 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 3-0 MZKS II Alwernia
Zagórzanka Zagórze 0-2 Arka Babice
Błyskawica Myślachowice 2-1 UKS Dulowa
Orzeł II Balin 1-0 Start Kamień
Korona Lgota 0-4 Tempo Płaza

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Korona Lgota 2-0 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 0-2 Orzeł II Balin
Start Kamień 1-3 Błyskawica Myślachowice
UKS Dulowa 0-5 Zagórzanka Zagórze
Arka Babice 1-2 Wolanka Wola Filipowska
MZKS II Alwernia 0-0 LKS Żarki
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Tęcza Tenczynek

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Ruch Młoszowa 3-5 MKS II Trzebinia/Siersza
Tęcza Tenczynek 3-1 MZKS II Alwernia
LKS Żarki 4-0 Arka Babice
Wolanka Wola Filipowska 1-0 UKS Dulowa
Zagórzanka Zagórze 2-0 Start Kamień
Błyskawica Myślachowice 2-0 Tempo Płaza
Orzeł II Balin 3-1 Korona Lgota

Kolejka 19 - 2-3 maja

Orzeł II Balin 8-2 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 2-1 Błyskawica Myślachowice
Tempo Płaza 0-5 Zagórzanka Zagórze
Start Kamień 0-3 Wolanka Wola Filipowska
UKS Dulowa 0-3 LKS Żarki
Arka Babice 3-1 Tęcza Tenczynek
MZKS II Alwernia 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 20 - 9-10 maja

Ruch Młoszowa 4-2 MZKS II Alwernia
MKS II Trzebinia/Siersza 5-2 Arka Babice
Tęcza Tenczynek 1-3 UKS Dulowa
LKS Żarki 4-1 Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 0-0 Korona Lgota
Błyskawica Myślachowice 3-3 Orzeł II Balin

Kolejka 21 - 16-17 maja

Błyskawica Myślachowice 1-0 Ruch Młoszowa
Orzeł II Balin 0-0 Zagórzanka Zagórze
Korona Lgota 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Tempo Płaza 1-1 LKS Żarki
Start Kamień 1-3 Tęcza Tenczynek
UKS Dulowa 3-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Arka Babice 4-3 MZKS II Alwernia

Kolejka 22 - 23-24 maja

Ruch Młoszowa 1-3 Arka Babice
MZKS II Alwernia 2-1 UKS Dulowa
MKS II Trzebinia/Siersza 5-1 Start Kamień
Tęcza Tenczynek 1-3 Tempo Płaza
LKS Żarki 2-0 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 9-1 Orzeł II Balin
Zagórzanka Zagórze 3-0 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 23 - 30-31 maja

Zagórzanka Zagórze 1-1 Ruch Młoszowa
Błyskawica Myślachowice 3-2 Wolanka Wola Filipowska
Orzeł II Balin 1-1 LKS Żarki
Korona Lgota 1-4 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 4-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Start Kamień 1-0 MZKS II Alwernia
UKS Dulowa 1-1 Arka Babice

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Ruch Młoszowa 2-1 UKS Dulowa
Arka Babice 6-0 Start Kamień
MZKS II Alwernia 2-1 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 7-1 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 3-3 Orzeł II Balin
LKS Żarki 1-1 Błyskawica Myślachowice
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 25 - 11 czerwca

Wolanka Wola Filipowska 3-4 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 2-0 LKS Żarki
Błyskawica Myślachowice 0-1 Tęcza Tenczynek
Orzeł II Balin 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 2-2 MZKS II Alwernia
Tempo Płaza 1-2 Arka Babice
Start Kamień 5-3 UKS Dulowa

Kolejka 26 - 14 czerwca

Ruch Młoszowa 1-0 Start Kamień
UKS Dulowa 1-4 Tempo Płaza
Arka Babice 4-1 Korona Lgota
MZKS II Alwernia 2-2 Orzeł II Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Błyskawica Myślachowice
Tęcza Tenczynek 0-0 Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki 3-0 Wolanka Wola Filipowska

Baraże o udział w lidze okręgowej (Wadowice)
Baraże o udział w klasie A (Chrzanów)

Liga okręgowa 2008/2009 (Wadowice)

Klasa A 2008/2009 (Olkusz)
Klasa A 2008/2009 (Oświęcim)
Klasa A 2008/2009 (Wadowice)

Klasa B 2008/2009 (Chrzanów I)
Klasa B 2008/2009 (Chrzanów II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas