[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Chrzanów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Kwaczała 18 44 14 2 2 65-19 6 1 2 34-7 8 1 0 31-12
2.  Sankowia Sanka 18 39 13 0 5 49-29 6 0 3 28-13 7 0 2 21-16 2 3 1 0 1 3-2
3.  Nadwiślanka Okleśna 18 39 12 3 3 41-21 6 1 2 18-9 6 2 1 23-12 2 3 1 0 1 2-3
4.  Wisła Jankowice 18 34 10 4 4 40-24 5 3 1 16-8 5 1 3 24-16
5.  Victoria Zalas 18 29 9 2 7 51-28 4 1 4 25-16 5 1 3 26-12
6.  Korona Mętków 18 20 6 2 10 36-52 3 2 4 22-25 3 0 6 14-27
7.  Wolanka II Wola Filipowska 18 18 5 3 10 40-74 3 1 5 25-35 2 2 5 15-39
8.  Nadwiślan Rusocice 18 17 5 2 11 29-45 3 1 5 17-20 2 1 6 12-25
9.  Zryw Brodła 18 10 2 4 12 28-59 2 2 5 18-25 0 2 7 10-34
10.  UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 18 8 2 2 14 15-43 1 0 8 9-24 1 2 6 6-19
UKS II Regulice wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Kwaczała    2-3 0-2 5-0 1-1 5-0 7-1 1-0 10-0 3-0* 
 2 Sankowia Sanka1-2     1-2 1-4 3-1 6-0 6-2 4-2 3-0* 3-0* 
 3 Nadwiślanka Okleśna2-2 0-2     1-0 4-1 0-1 3-0 3-0 2-1 3-2 
 4 Wisła Jankowice1-3 3-0 1-1     3-1 2-1 0-0 2-1 4-1 0-0 
 5 Victoria Zalas0-3 2-3 3-3 2-0     4-0 9-0 2-3 3-1 0-3 
 6 Korona Mętków0-3* 1-2 3-5 2-2 1-10     7-0 3-1 2-2 3-0* 
 7 Wolanka II Wola Filipowska3-7 2-4 2-3 1-7 0-5 4-3     8-2 4-3 1-1 
 8 Nadwiślan Rusocice2-3 3-1 2-0 2-5 0-2 0-2 3-5     2-2 3-0* 
 9 Zryw Brodła3-6 1-3 0-4 2-3 0-2 4-2 4-4 1-1     3-0* 
 10 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)0-2 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-5 0-3* 1-2 4-0     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Nadwiślan Rusocice 2-3 Unia Kwaczała 24 sierpnia
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Wisła Jankowice
Zryw Brodła 4-2 Korona Mętków
Wolanka II Wola Filipowska 0-5 Victoria Zalas
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Sankowia Sanka

Kolejka 2 - 6-7 września

Unia Kwaczała 2-3 Sankowia Sanka
Victoria Zalas 0-3 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Mętków 7-0 Wolanka II Wola Filipowska
Wisła Jankowice 4-1 Zryw Brodła
Nadwiślan Rusocice 2-0 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 3 - 13-14 września

Nadwiślanka Okleśna 2-2 Unia Kwaczała
Zryw Brodła 1-1 Nadwiślan Rusocice
Wolanka II Wola Filipowska 1-7 Wisła Jankowice
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 2-5 Korona Mętków
Victoria Zalas 2-3 Sankowia Sanka

Kolejka 4 - 20-21 września

Unia Kwaczała 1-1 Victoria Zalas
Korona Mętków 1-2 Sankowia Sanka
Wisła Jankowice 0-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślan Rusocice 3-5 Wolanka II Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Zryw Brodła 23 sierpnia

Kolejka 5 - 27-28 września

Zryw Brodła 3-6 Unia Kwaczała
Wolanka II Wola Filipowska 2-3 Nadwiślanka Okleśna
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Nadwiślan Rusocice
Sankowia Sanka 1-4 Wisła Jankowice
Victoria Zalas 4-0 Korona Mętków

Kolejka 6 - 4-5 października

Unia Kwaczała 5-0 Korona Mętków
Wisła Jankowice 3-1 Victoria Zalas
Nadwiślan Rusocice 3-1 Sankowia Sanka
Nadwiślanka Okleśna 3-2 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
Zryw Brodła 4-4 Wolanka II Wola Filipowska

Kolejka 7 - 11-12 października

Wolanka II Wola Filipowska 3-7 Unia Kwaczała
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Zryw Brodła
Sankowia Sanka 1-2 Nadwiślanka Okleśna
Victoria Zalas 2-3 Nadwiślan Rusocice
Korona Mętków 2-2 Wisła Jankowice

Kolejka 8 - 18-19 października

Unia Kwaczała 5-0 Wisła Jankowice
Nadwiślan Rusocice 0-2 Korona Mętków
Nadwiślanka Okleśna 4-1 Victoria Zalas
Zryw Brodła 1-3 Sankowia Sanka
Wolanka II Wola Filipowska 1-1 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 9 - 25-26 października

UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 0-2 Unia Kwaczała
Sankowia Sanka 6-2 Wolanka II Wola Filipowska
Victoria Zalas 3-1 Zryw Brodła
Korona Mętków 3-5 Nadwiślanka Okleśna
Wisła Jankowice 2-1 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Unia Kwaczała 1-0 Nadwiślan Rusocice
Wisła Jankowice 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Korona Mętków 2-2 Zryw Brodła
Victoria Zalas 9-0 Wolanka II Wola Filipowska
Sankowia Sanka 3-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Sankowia Sanka 1-2 Unia Kwaczała
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Victoria Zalas
(wo)
Wolanka II Wola Filipowska 4-3 Korona Mętków
Zryw Brodła 2-3 Wisła Jankowice
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 12 - 2-3 maja

Sankowia Sanka 3-1 Victoria Zalas
Unia Kwaczała 0-2 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślan Rusocice 2-2 Zryw Brodła
Wisła Jankowice 0-0 Wolanka II Wola Filipowska
Korona Mętków 3-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)

Kolejka 13 - 9-10 maja

Victoria Zalas 0-3 Unia Kwaczała
Sankowia Sanka 6-0 Korona Mętków
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Wisła Jankowice
(wo)
Wolanka II Wola Filipowska 8-2 Nadwiślan Rusocice
Zryw Brodła 0-4 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 14 - 16-17 maja

Unia Kwaczała 10-0 Zryw Brodła
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Wolanka II Wola Filipowska
Nadwiślan Rusocice 3-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Wisła Jankowice 3-0 Sankowia Sanka
Korona Mętków 1-10 Victoria Zalas

Kolejka 15 - 23-24 maja

Korona Mętków 0-3 Unia Kwaczała
(wo)
na boisku 3-2
Victoria Zalas 2-0 Wisła Jankowice
Sankowia Sanka 4-2 Nadwiślan Rusocice
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Nadwiślanka Okleśna
(wo)
Wolanka II Wola Filipowska 4-3 Zryw Brodła

Kolejka 16 - 30-31 maja

Unia Kwaczała 7-1 Wolanka II Wola Filipowska
Zryw Brodła 3-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 0-2 Sankowia Sanka
Nadwiślan Rusocice 0-2 Victoria Zalas
Wisła Jankowice 2-1 Korona Mętków

Kolejka 17 - 6 czerwca

Wisła Jankowice 1-3 Unia Kwaczała
Korona Mętków 3-1 Nadwiślan Rusocice
Victoria Zalas 3-3 Nadwiślanka Okleśna
Sankowia Sanka 3-0 Zryw Brodła
(wo)
goście nie przyjechali
UKS II Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Wolanka II Wola Filipowska
(wo)

Kolejka 18 - 13 czerwca

Unia Kwaczała 3-0 UKS II Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Wolanka II Wola Filipowska 2-4 Sankowia Sanka
Zryw Brodła 0-2 Victoria Zalas
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Korona Mętków
Nadwiślan Rusocice 2-5 Wisła Jankowice

Baraże o udział w klasie A (Chrzanów)

Klasa A 2008/2009 (Chrzanów)

Klasa B 2008/2009 (Chrzanów II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas