[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Chrzanów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kościelec Chrzanów 18 49 16 1 1 75-13 8 0 1 22-8 8 1 0 53-5
2.  Zryw Kąty (Chrzanów) 18 47 15 2 1 71-25 8 1 0 30-14 7 1 1 41-11
3.  Pogorzanka Pogorzyce 18 34 11 1 6 47-24 6 0 3 22-13 5 1 3 25-11
4.  ZWM Wodna Trzebinia 18 32 10 2 6 43-25 7 1 1 23-7 3 1 5 20-18
5.  UKS Płoki 18 28 9 1 8 49-32 5 1 3 21-12 4 0 5 28-20
6.  Promyk Bolęcin 18 27 8 3 7 29-21 4 2 3 15-11 4 1 4 14-10
7.  Olimpijczyk Chrzanów 18 19 6 1 11 39-68 5 0 4 27-33 1 1 7 12-35
8.  Polonia Luszowice 18 15 5 0 13 41-59 3 0 6 29-32 2 0 7 12-27
9.  Błyskawica II Myślachowice 18 9 3 0 15 19-56 3 0 6 15-26 0 0 9 4-30
 UOKS Salwator Trzebinia 18 1 0 1 17 6-102 0 1 8 4-58 0 0 9 2-44
UOKS Salwator Trzebinia i Błyskawica II Myślachowice wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Kościelec Chrzanów    2-5 2-1 2-1 1-0 2-1 2-0 5-0 3-0 3-0* 
 2 Zryw Kąty (Chrzanów)2-2     3-2 2-1 4-3 2-1 4-3 4-0 6-2 3-0* 
 3 Pogorzanka Pogorzyce0-1 2-1     3-1 2-5 2-3 2-1 5-1 3-0* 3-0* 
 4 ZWM Wodna Trzebinia1-4 0-0 3-0     1-0 2-1 9-0 2-1 2-1 3-0* 
 5 UKS Płoki0-3* 4-6 0-1 3-1     0-0 6-0 2-1 3-0* 3-0* 
 6 Promyk Bolęcin1-2 1-3 1-1 0-0 3-0     1-3 2-1 3-0* 3-1 
 7 Olimpijczyk Chrzanów0-10 1-12 1-6 6-0 5-0 1-3     7-2 3-0* 3-0* 
 8 Polonia Luszowice1-4 1-8 0-2 1-8 3-4 0-2 5-2     4-1 14-1 
 9 Błyskawica II Myślachowice0-8 0-3* 0-3 0-3* 1-5 1-0 4-1 0-3*     9-0 
 10 UOKS Salwator Trzebinia0-19 0-3* 1-9 1-5 0-11 0-3* 2-2 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

UOKS Salwator Trzebinia 2-2 Olimpijczyk Chrzanów
ZWM Wodna Trzebinia 0-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Błyskawica II Myślachowice 0-3 Pogorzanka Pogorzyce
UKS Płoki 0-0 Promyk Bolęcin
Polonia Luszowice 1-4 Kościelec Chrzanów

Kolejka 2 - 6-7 września

Olimpijczyk Chrzanów 0-10 Kościelec Chrzanów
Promyk Bolęcin 2-1 Polonia Luszowice
Pogorzanka Pogorzyce 2-5 UKS Płoki
Zryw Kąty (Chrzanów) 6-2 Błyskawica II Myślachowice
UOKS Salwator Trzebinia 1-5 ZWM Wodna Trzebinia

Kolejka 3 - 13-14 września

ZWM Wodna Trzebinia 9-0 Olimpijczyk Chrzanów
Błyskawica II Myślachowice 9-0 UOKS Salwator Trzebinia
UKS Płoki 4-6 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 0-2 Pogorzanka Pogorzyce
Kościelec Chrzanów 2-1 Promyk Bolęcin

Kolejka 4 - 20-21 września

Olimpijczyk Chrzanów 1-3 Promyk Bolęcin
Pogorzanka Pogorzyce 0-1 Kościelec Chrzanów
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-0 Polonia Luszowice
UOKS Salwator Trzebinia 0-11 UKS Płoki
ZWM Wodna Trzebinia 2-1 Błyskawica II Myślachowice

Kolejka 5 - 27-28 września

Błyskawica II Myślachowice 4-1 Olimpijczyk Chrzanów
UKS Płoki 3-1 ZWM Wodna Trzebinia
Polonia Luszowice 14-1 UOKS Salwator Trzebinia
Kościelec Chrzanów 2-5 Zryw Kąty (Chrzanów)
Promyk Bolęcin 1-1 Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 6 - 4-5 października

Olimpijczyk Chrzanów 1-6 Pogorzanka Pogorzyce
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Promyk Bolęcin
UOKS Salwator Trzebinia 0-19 Kościelec Chrzanów
ZWM Wodna Trzebinia 2-1 Polonia Luszowice
Błyskawica II Myślachowice 1-5 UKS Płoki

Kolejka 7 - 11-12 października

UKS Płoki 6-0 Olimpijczyk Chrzanów
Polonia Luszowice 4-1 Błyskawica II Myślachowice
Kościelec Chrzanów 2-1 ZWM Wodna Trzebinia
Promyk Bolęcin 3-1 UOKS Salwator Trzebinia
Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 8 - 18-19 października

Olimpijczyk Chrzanów 1-12 Zryw Kąty (Chrzanów)
UOKS Salwator Trzebinia 1-9 Pogorzanka Pogorzyce
ZWM Wodna Trzebinia 2-1 Promyk Bolęcin
Błyskawica II Myślachowice 0-8 Kościelec Chrzanów
UKS Płoki 2-1 Polonia Luszowice

Kolejka 9 - 25-26 października

Polonia Luszowice 5-2 Olimpijczyk Chrzanów
Kościelec Chrzanów 1-0 UKS Płoki
Pogorzanka Pogorzyce 3-1 ZWM Wodna Trzebinia
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Błyskawica II Myślachowice 1-0 Promyk Bolęcin

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Olimpijczyk Chrzanów 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 ZWM Wodna Trzebinia
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Błyskawica II Myślachowice
(wo)
Promyk Bolęcin 3-0 UKS Płoki
Kościelec Chrzanów 5-0 Polonia Luszowice

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Kościelec Chrzanów 2-0 Olimpijczyk Chrzanów
Polonia Luszowice 0-2 Promyk Bolęcin
UKS Płoki 0-1 Pogorzanka Pogorzyce
Błyskawica II Myślachowice 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
(wo)
ZWM Wodna Trzebinia 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)

Kolejka 12 - 2-3 maja

Olimpijczyk Chrzanów 6-0 ZWM Wodna Trzebinia
UOKS Salwator Trzebinia - Błyskawica II Myślachowice
(wo)
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-3 UKS Płoki
Pogorzanka Pogorzyce 5-1 Polonia Luszowice
Promyk Bolęcin 1-2 Kościelec Chrzanów

Kolejka 13 - 9-10 maja

Promyk Bolęcin 1-3 Olimpijczyk Chrzanów
przełożony
Kościelec Chrzanów 2-1 Pogorzanka Pogorzyce
Polonia Luszowice 1-8 Zryw Kąty (Chrzanów)
UKS Płoki 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)
Błyskawica II Myślachowice 0-3 ZWM Wodna Trzebinia
(wo)

Kolejka 14 - 16-17 maja

Olimpijczyk Chrzanów 3-0 Błyskawica II Myślachowice
(wo)
ZWM Wodna Trzebinia 1-0 UKS Płoki
UOKS Salwator Trzebinia 0-3 Polonia Luszowice
(wo)
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-2 Kościelec Chrzanów
Pogorzanka Pogorzyce 2-3 Promyk Bolęcin

Kolejka 15 - 23-24 maja

Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Olimpijczyk Chrzanów
Promyk Bolęcin 1-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Kościelec Chrzanów 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)
Polonia Luszowice 1-8 ZWM Wodna Trzebinia
UKS Płoki 3-0 Błyskawica II Myślachowice
(wo)

Kolejka 16 - 30-31 maja

Olimpijczyk Chrzanów 5-0 UKS Płoki
Błyskawica II Myślachowice 0-3 Polonia Luszowice
(wo)
ZWM Wodna Trzebinia 1-4 Kościelec Chrzanów
UOKS Salwator Trzebinia 0-3 Promyk Bolęcin
(wo)
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-2 Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 17 - 7 czerwca

Zryw Kąty (Chrzanów) 4-3 Olimpijczyk Chrzanów
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 UOKS Salwator Trzebinia
(wo)
Promyk Bolęcin 0-0 ZWM Wodna Trzebinia
Kościelec Chrzanów 3-0 Błyskawica II Myślachowice
Polonia Luszowice 3-4 UKS Płoki

Kolejka 18 - 13 czerwca

Promyk Bolęcin 3-0 Błyskawica II Myślachowice
(wo)
Olimpijczyk Chrzanów 7-2 Polonia Luszowice
UKS Płoki 0-3 Kościelec Chrzanów
(wo)
ZWM Wodna Trzebinia 3-0 Pogorzanka Pogorzyce
UOKS Salwator Trzebinia 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Chrzanów)

Klasa A 2008/2009 (Chrzanów)

Klasa B 2008/2009 (Chrzanów I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas