[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Ekstraliga kobiet 2009/2010
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 20 52 17 1 2 84-12 9 1 0 43-3 8 0 2 41-9
2.  Medyk Konin 20 39 12 3 5 57-33 8 2 0 32-12 4 1 5 25-21
3.  AZS Wrocław 20 34 10 4 6 56-27 5 1 4 30-13 5 3 2 26-14
4.  AZS PSW Biała Podlaska 20 28 8 4 8 25-40 4 2 4 10-18 4 2 4 15-22
5.  Mitech Żywiec 20 19 6 1 13 21-44 2 0 8 7-27 4 1 5 14-17
6.  Praga Warszawa 20 1 0 1 19 10-97 0 1 9 8-50 0 0 10 2-47

 1  2  3  4  5  6 
 1 Unia Racibórz    3-0 
5-0 
7-0 
1-1 
8-2 
3-0 
2-0 
4-0 
5-0 
5-0 
 2 Medyk Konin2-1 
4-2 
    3-1 
2-2 
5-2 
1-1 
3-1 
2-1 
4-0 
6-1 
 3 AZS Wrocław1-3 
1-4 
4-0 
4-1 
    0-1 
3-0 
1-1 
0-3* 
9-0 
7-0 
 4 AZS PSW Biała Podlaska0-4 
0-5 
1-1 
1-0 
0-0 
0-4 
    1-3 
1-0 
2-1 
4-0 
 5 Mitech Żywiec0-3 
0-8 
0-1 
1-4 
0-2 
0-5 
1-3 
0-1 
    3-0* 
2-0 
 6 Praga Warszawa1-6 
0-5 
0-6 
2-12 
0-5 
1-6 
0-0 
1-5 
2-3 
1-2 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

AZS Wrocław 1-1 Mitech Żywiec 22 sierpnia, 14:00
Magdalena Mleczko 20 - Halina Półtorak 76
Praga Warszawa 1-6 Unia Racibórz 23 sierpnia, 11:00
Magdalena Zduńczyk 73 - Anna Sznyrowska 32, 33, 46, Paulina Rytwińska 53, Olha Serowa 56, Anna Żelazko 78
Medyk Konin 5-2 AZS PSW Biała Podlaska 22 sierpnia, 11:00
Marta Woźniak 4, 25, Anna Gawrońska 39 (k), Aleksandra Sikora 58, Natalia Chudzik 64 - Katarzyna Żak 68, Katarzyna Daleszczyk 75

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Mitech Żywiec 1-3 AZS PSW Biała Podlaska 29 sierpnia, 11:00
Magdalena Droździk 17 - Katarzyna Daleszczyk 43, 65, Aleksandra Sosnowska 58
Unia Racibórz 3-0 Medyk Konin 29 sierpnia, 17:00
Anna Sznyrowska 38, Anna Żelazko 50, Olha Serowa 90
AZS Wrocław 9-0 Praga Warszawa 30 sierpnia, 11:00
Karolina Bochra 5, 13, 31, 43, 50, Justyna Nazarczyk 39, 67, Sofia Gonzalez 63, Karolina Gradecka 82

Kolejka 3 - 5-6 września

Praga Warszawa 2-3 Mitech Żywiec 6 września, 11:00
Michalina Snopek ?, Ewelina Wołosiewicz ? - Marta Mika ?, Katarzyna Wnuk ?, Halina Półtorak ?
Medyk Konin 3-1 AZS Wrocław 5 września, 11:00
Natalia Chudzik 19, Sandra Sałata 65, Marta Woźniak 71 - Alicja Pawlak 64
AZS PSW Biała Podlaska 0-4 Unia Racibórz 6 września, 11:00
Anna Sznyrowska 27, Anna Żelazko 38, Patrycja Wiśniewska 53, 59

Kolejka 4 - 12 września

Mitech Żywiec 0-3 Unia Racibórz 12 września, 17:00
Anna Żelazko 34, 60, Marta Mika 45 (s)
AZS Wrocław 0-1 AZS PSW Biała Podlaska 12 września, 14:00
Katarzyna Daleszczyk 31
Praga Warszawa 0-6 Medyk Konin 12 września, 16:00
Natalia Chudzik 11, Aleksandra Sikora 20, 48, Nina Patalon 58, Anna Gawrońska 80, Hanna Olszańska 88

Kolejka 5 - 27 września

Medyk Konin 3-1 Mitech Żywiec 27 września, 11:00
Anna Gawrońska 71, Natalia Chudzik 73, Aleksandra Sikora 90 - Katarzyna Wnuk 6
AZS PSW Biała Podlaska 2-1 Praga Warszawa 27 września, 11:00
Katarzyna Daleszczyk ?, Angelina Ignatjeva ? - Klaudia Grodzka ?
Unia Racibórz 7-0 AZS Wrocław 9 września, 17:00
Patrycja Wiśniewska 3, 18, Anna Sznyrowska 8, 11, 42, Agnieszka Winczo 28, Olha Serowa 49

Kolejka 6 - 3-4 października

Mitech Żywiec 0-2 AZS Wrocław 3 października, 15:00
Patrycja Pożerska 6, Sofia Gonzalez 74
Unia Racibórz 5-0 Praga Warszawa 3 października, 15:00
Agnieszka Winczo 6, Marta Stobba 24, Patrycja Wiśniewska 25, Anna Sznyrowska 60, 74
AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Medyk Konin 4 października, 11:00

Kolejka 7 - 10-11 października

AZS PSW Biała Podlaska 1-3 Mitech Żywiec 11 października, 11:00
Anna Rukasz ? - Halina Półtorak 45, Angelina Łąckiewicz 55, Paulina Noga 83
Medyk Konin 2-1 Unia Racibórz 10 października, 11:00
Nina Patalon 57, Anna Kulczak 90 - Agnieszka Winczo 47
Praga Warszawa 0-5 AZS Wrocław 11 października, 11:00
Sofia Gonzalez 48, Sylwia Gorbacewicz 55 (s), Karolina Bochra 56, Alicja Pawlak 71, Katarzyna Sołtys 73

Kolejka 8 - 17 października

Mitech Żywiec 3-0 Praga Warszawa 17 października, 13:00
(wo)
nie odbył się, drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na mecz
AZS Wrocław 4-0 Medyk Konin 17 października, 11:00
Alicja Pawlak 27, Anna Tymińska 37, Sofia Gonzalez 53, Joanna Płonowska 77
Unia Racibórz 8-2 AZS PSW Biała Podlaska 17 października, 15:00
Anna Sznyrowska 12, 24, Paulina Rytwińska 21, Anna Żelazko 52, Patrycja Wiśniewska 76, 84, Agnieszka Winczo 90, Natalia Surma 90 - Katarzyna Daleszczyk 2, 22

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Unia Racibórz 2-0 Mitech Żywiec 4 listopada, 13:30
Patrycja Wiśniewska 36, Anna Żelazko 85
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 AZS Wrocław 11 listopada
Medyk Konin 4-0 Praga Warszawa 5 listopada, 13:00
Aleksandra Sikora 17, 57, Anna Gawrońska 59, Sandra Lichtenstein 71

Kolejka 10 - 8 listopada

Mitech Żywiec 0-1 Medyk Konin 8 listopada, 11:00
Natalia Chudzik 29
Praga Warszawa 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 8 listopada, 11:00
AZS Wrocław 1-3 Unia Racibórz 8 listopada, 11:00
Ewa Żyła 87 - Anna Żelazko 27, 60, Agnieszka Winczo 47

Kolejka 11 - 14-15 listopada

AZS Wrocław 0-3 Mitech Żywiec 14 listopada, 11:00
(wo)
Karolina Bochra 72, 90, Anna Tymińska 87
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Praga Warszawa 0-5 Unia Racibórz 15 listopada, 11:00
Agnieszka Winczo 45, 59, Angelika Markowska 46 (s), Patrycja Wiśniewska 56, 89
Medyk Konin 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 14 listopada, 11:00
Donata Leśnik 86 - Marta Krakowska 30

Kolejka 12 - 17 marca

Mitech Żywiec 0-1 AZS PSW Biała Podlaska 15 maja, 11:00
Anna Ciupińska 61
w pierwotnym terminie (17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Racibórz 5-0 Medyk Konin 17 marca, 15:30
Anna Sznyrowska 9, 50, 57, Agnieszka Winczo 38, Natalia Surma 90
AZS Wrocław 7-0 Praga Warszawa 17 marca, 11:00
Sofia Gonzalez 13, 15, 37, 43, 64, Emilia Bezdziecka 28, Patrycja Pożerska 36

Kolejka 13 - 20-21 marca

Praga Warszawa 1-2 Mitech Żywiec 21 marca, 11:00
Sylwia Gorbacewicz 48 - Katarzyna Wnuk 4, Marzena Cholewka 21
Medyk Konin 2-2 AZS Wrocław 21 marca, 13:30
Aleksandra Sikora 53, Natalia Chudzik 90 - Emilia Bezdziecka 54, 70
AZS PSW Biała Podlaska 0-5 Unia Racibórz 21 marca, 14:00
Anna Sznyrowska 29, Agnieszka Winczo 37, Patrycja Wiśniewska 49, 52, Olha Serowa 54
w Raciborzu

Kolejka 14 - 19-21 kwietnia

Mitech Żywiec 0-8 Unia Racibórz 19 kwietnia, 17:00
Patrycja Wiśniewska 12, Anna Sznyrowska 31, 37, Anna Żelazko 46, 57, 77, Agnieszka Winczo 53, 67
AZS Wrocław 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 19 kwietnia, 16:00
Emilia Bezdziecka 31, Patrycja Pożerska 57, 70
Praga Warszawa 2-12 Medyk Konin 21 kwietnia, 14:00
Agnieszka Domańska 19, Sylwia Gorbacewicz 67 - Aleksandra Sikora 2, 4, 27, 35, Anna Gawrońska 7, 41 (k), Natalia Chudzik 47, 70 (k), 73, Nina Patalon 48, Natalia Pakulska 55, Marta Woźniak 63

Kolejka 15 - 24 kwietnia

Medyk Konin 2-1 Mitech Żywiec 24 kwietnia, 11:00
Natalia Chudzik 41, Natalja Suchorukowa 52 - Halina Półtorak 79
AZS PSW Biała Podlaska 4-0 Praga Warszawa 24 kwietnia, 11:00
Anna Ciupińska 15, 32, Katarzyna Żak 19, Paulina Krawczak 67
Unia Racibórz 1-1 AZS Wrocław 24 kwietnia, 17:00
Paulina Rytwińska 2 - Dagmara Grad 58

Kolejka 16 - 1 maja

Mitech Żywiec 0-5 AZS Wrocław 1 maja, 17:00
Agata Tarczyńska 6, 70, Patrycja Pożerska 66, Joanna Płonowska 79, Marta Świrdowska 86
Unia Racibórz 5-0 Praga Warszawa 1 maja, 17:00
Anna Sznyrowska 2, 3, 43, Agnieszka Winczo 22, Olha Serowa 54
AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Medyk Konin 1 maja, 11:00
Angelina Ignatjeva 67

Kolejka 17 - 8-9 maja

AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Mitech Żywiec 8 maja, 11:00
Paulina Krawczak 87
Medyk Konin 4-2 Unia Racibórz 8 maja, 11:00
Marta Woźniak 2, Anna Gawrońska 57 (k), 76, 77 - Agnieszka Winczo 12, Anna Sznyrowska 35
Praga Warszawa 1-6 AZS Wrocław 9 maja, 17:00
Magdalena Zduńczyk 40 - Alicja Pawlak 2, Agata Tarczyńska 40, 65, Natasza Górnicka 41, Joanna Płonowska 43, Patrycja Pożerska 53

Kolejka 18 - 22-23 maja

Mitech Żywiec 2-0 Praga Warszawa 23 maja, 11:00
Katarzyna Wnuk 36, Halina Półtorak 71
AZS Wrocław 4-1 Medyk Konin 23 maja, 11:00
Joanna Płonowska 29, Patrycja Pożerska 45, 49, Sofia Gonzalez 90 - Natasza Górnicka 90 (s)
Unia Racibórz 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 23 maja, 11:00
Anna Żelazko 26, Patrycja Wiśniewska 28, Agnieszka Winczo 43 (k)
w Białej Podlaskiej

Kolejka 19 - 29 maja

Unia Racibórz 4-0 Mitech Żywiec 29 maja, 17:00
Marta Stobba 39, Anna Żelazko 56, 83, Anna Sznyrowska 62
AZS PSW Biała Podlaska 0-4 AZS Wrocław 29 maja, 11:00
Patrycja Pożerska 53, 74, 87, Agata Tarczyńska 76
Medyk Konin 6-1 Praga Warszawa 29 maja, 11:00
Marta Woźniak 4, 6, Natalia Chudzik 21, Natalja Suchorukowa 27, Anna Gawrońska 45 (k), Aleksandra Sikora 76 - Monika Ziółkowska 90

REKLAMA

Kolejka 20 - 3 czerwca

Mitech Żywiec 1-4 Medyk Konin 3 czerwca, 11:00
Sara Herman ? - Anna Gawrońska ?, ?, Natalja Suchorukowa ?, ?
Praga Warszawa 1-5 AZS PSW Biała Podlaska 3 czerwca, 11:00
Sylwia Gorbacewicz ? - Katarzyna Daleszczyk ?, ?, ?, ?, Anna Ciupińska ?
AZS Wrocław 1-4 Unia Racibórz 3 czerwca, 11:00
Agata Tarczyńska 81 - Patrycja Wiśniewska 5, Anna Sznyrowska 7, Agnieszka Winczo 37 (k), 50

Baraże o udział w ekstralidze kobiet

I liga kobiet 2009/2010 (południowa)
I liga kobiet 2009/2010 (północna)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas