[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2009/2010, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Gryf Szczecin 16 43 14 1 1 67-8 7 1 0 33-2 7 0 1 34-6
2.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 16 36 11 3 2 51-11 4 2 2 30-10 7 1 0 21-1
3.  KKP Bydgoszcz 16 29 9 2 5 43-25 6 0 2 27-5 3 2 3 16-20
4.  Olimpia Szczecin 16 23 7 2 7 24-28 4 0 4 16-15 3 2 3 8-13 2 3 1 0 1 2-2
5.  Medyk II Konin 16 23 7 2 7 23-26 5 1 2 15-7 2 1 5 8-19 2 3 1 0 1 2-2
6.  LUMKS Tuszyn 16 15 4 3 9 12-40 2 2 4 7-14 2 1 5 5-26 4 7 2 1 1 4-5
7.  Victoria Sianów 16 15 5 0 11 17-41 3 0 5 8-13 2 0 6 9-28 4 6 2 0 2 6-5
8.  Ostrovia Ostrówek 16 15 4 3 9 19-48 2 2 4 11-27 2 1 5 8-21 4 4 1 1 2 4-4
9.  Poznaniak Poznań 16 8 2 2 12 12-41 1 1 6 7-21 1 1 6 5-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 TKKF Gryf Szczecin    0-0 7-0 4-0 5-1 6-0 4-1 3-0* 4-0 
 2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-3     1-2 1-1 1-1 7-1 7-1 7-1 6-0 
 3 KKP Bydgoszcz1-2 0-1     5-0 3-1 4-0 8-1 4-0 2-0 
 4 Olimpia Szczecin0-4 0-3 3-2     1-0 6-0 1-2 2-3 3-1 
 5 Medyk II Konin3-0 0-3 3-0 2-1     3-1 4-0 0-2 0-0 
 6 LUMKS Tuszyn1-2 0-4 1-1 0-0 0-2     0-4 2-1 3-0* 
 7 Victoria Sianów0-4 0-1 0-5 0-1 5-0 0-2     2-0 1-0 
 8 Ostrovia Ostrówek0-11 0-6 3-3 0-3 4-0 0-0 3-0     1-4 
 9 Poznaniak Poznań1-8 1-3 2-3 1-2 0-3* 0-1 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Victoria Sianów.
 
Olimpia Szczecin 0-4 TKKF Gryf Szczecin 22 sierpnia, 17:00
KKP Bydgoszcz 4-0 Ostrovia Ostrówek 22 sierpnia, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Poznaniak Poznań 23 sierpnia, 11:00
LUMKS Tuszyn 0-2 Medyk II Konin 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Olimpia Szczecin.
 
Victoria Sianów 5-0 Medyk II Konin 30 sierpnia, 13:00
Poznaniak Poznań 0-1 LUMKS Tuszyn 30 sierpnia, 15:00
Ostrovia Ostrówek 0-6 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia, 11:00
TKKF Gryf Szczecin 7-0 KKP Bydgoszcz 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
Olimpia Szczecin 1-2 Victoria Sianów 6 września, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 TKKF Gryf Szczecin 5 września, 11:00
LUMKS Tuszyn 2-1 Ostrovia Ostrówek 5 września, 15:00
Medyk II Konin 0-0 Poznaniak Poznań 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Victoria Sianów 1-0 Poznaniak Poznań 12 września, 16:00
Ostrovia Ostrówek 4-0 Medyk II Konin 12 września, 13:00
TKKF Gryf Szczecin 6-0 LUMKS Tuszyn 12 września, 15:00
Olimpia Szczecin 3-2 KKP Bydgoszcz 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LUMKS Tuszyn.
 
KKP Bydgoszcz 8-1 Victoria Sianów 27 września, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Olimpia Szczecin 27 września, 12:00
Medyk II Konin 3-0 TKKF Gryf Szczecin 27 września, 13:00
Poznaniak Poznań 1-1 Ostrovia Ostrówek 27 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Medyk II Konin.
 
Victoria Sianów 2-0 Ostrovia Ostrówek 4 października, 13:00
TKKF Gryf Szczecin 4-0 Poznaniak Poznań 4 października, 12:00
Olimpia Szczecin 6-0 LUMKS Tuszyn 3 października, 15:00
KKP Bydgoszcz 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 października, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Poznaniak Poznań.
 
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Victoria Sianów 11 października, 13:00
LUMKS Tuszyn 1-1 KKP Bydgoszcz 10 października
Medyk II Konin 2-1 Olimpia Szczecin 10 października
Ostrovia Ostrówek 0-11 TKKF Gryf Szczecin 11 października, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Ostrovia Ostrówek.
 
Victoria Sianów 0-4 TKKF Gryf Szczecin 17 października, 11:00
Olimpia Szczecin 3-1 Poznaniak Poznań 17 października, 15:00
KKP Bydgoszcz 3-1 Medyk II Konin 17 października, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 LUMKS Tuszyn 18 października

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Pauza: TKKF Gryf Szczecin.
 
LUMKS Tuszyn 0-4 Victoria Sianów 30 października
Medyk II Konin 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 listopada
Poznaniak Poznań 2-3 KKP Bydgoszcz 8 września, 14:00
Ostrovia Ostrówek 0-3 Olimpia Szczecin 8 września, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 marca

Pauza: Victoria Sianów.
 
TKKF Gryf Szczecin 4-0 Olimpia Szczecin 21 marca, 12:00
w Policach; na sztucznej nawierzchni
Ostrovia Ostrówek 3-3 KKP Bydgoszcz 21 marca, 14:00
Poznaniak Poznań 1-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony; w drugim terminie (10 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Medyk II Konin 3-1 LUMKS Tuszyn 21 marca, 15:30

Kolejka 11 - 19-21 kwietnia

Pauza: Olimpia Szczecin.
 
Medyk II Konin 4-0 Victoria Sianów 20 kwietnia, 15:00
LUMKS Tuszyn 3-0 Poznaniak Poznań 19 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Ostrovia Ostrówek 19 kwietnia, 16:00
KKP Bydgoszcz 1-2 TKKF Gryf Szczecin 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
Victoria Sianów 0-1 Olimpia Szczecin 24 kwietnia, 13:30
TKKF Gryf Szczecin 0-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 24 kwietnia, 12:00
Ostrovia Ostrówek 0-0 LUMKS Tuszyn 25 kwietnia, 11:00
Poznaniak Poznań 0-3 Medyk II Konin 24 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki

Kolejka 13 - 1 maja

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Poznaniak Poznań 1-0 Victoria Sianów 1 maja, 11:00
Medyk II Konin 0-2 Ostrovia Ostrówek 1 maja, 11:00
LUMKS Tuszyn 1-2 TKKF Gryf Szczecin 1 maja
KKP Bydgoszcz 5-0 Olimpia Szczecin 1 maja, 16:00

Kolejka 14 - 8 maja

Pauza: LUMKS Tuszyn.
 
Victoria Sianów 0-5 KKP Bydgoszcz 8 maja, 15:30
Olimpia Szczecin 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 8 maja, 17:00
TKKF Gryf Szczecin 5-1 Medyk II Konin 8 maja, 13:00
Ostrovia Ostrówek 1-4 Poznaniak Poznań 8 maja, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 maja

Pauza: Medyk II Konin.
 
Ostrovia Ostrówek 3-0 Victoria Sianów 16 maja, 13:00
Poznaniak Poznań 1-8 TKKF Gryf Szczecin 16 maja, 14:00
LUMKS Tuszyn 0-0 Olimpia Szczecin 16 maja, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 KKP Bydgoszcz 16 maja, 14:00

Kolejka 16 - 22 maja

Pauza: Poznaniak Poznań.
 
Victoria Sianów 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 maja, 15:30
KKP Bydgoszcz 4-0 LUMKS Tuszyn 22 maja, 16:00
Olimpia Szczecin 1-0 Medyk II Konin 22 maja, 17:00
TKKF Gryf Szczecin 3-0 Ostrovia Ostrówek
(wo)
w pierwotnym terminie (22 maja, 12:00) przełożony

Kolejka 17 - 29 maja

Pauza: Ostrovia Ostrówek.
 
TKKF Gryf Szczecin 4-1 Victoria Sianów 29 maja, 16:00
Poznaniak Poznań 1-2 Olimpia Szczecin 29 maja, 14:00
Medyk II Konin 3-0 KKP Bydgoszcz 29 maja, 13:00
LUMKS Tuszyn 0-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 29 maja, 16:00

Kolejka 18 - 3 czerwca

Pauza: TKKF Gryf Szczecin.
 
Victoria Sianów 0-2 LUMKS Tuszyn 3 czerwca, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Medyk II Konin 3 czerwca, 13:00
KKP Bydgoszcz 2-0 Poznaniak Poznań 3 czerwca, 16:00
Olimpia Szczecin 2-3 Ostrovia Ostrówek 3 czerwca, 16:00

Baraże o udział w ekstralidze kobiet
Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2009/2010

I liga kobiet 2009/2010 (południowa)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas