[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2009/2010, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Sosnowiec 20 45 14 3 3 34-17 7 2 1 18-10 7 1 2 16-7
2.  Górnik Łęczna 20 43 12 7 1 52-9 7 3 0 28-0 5 4 1 24-9
3.  1.FC Katowice (2) 20 39 12 3 5 34-15 7 2 1 24-4 5 1 4 10-11
4.  Bronowianka Kraków 20 37 11 4 5 38-19 5 3 2 24-12 6 1 3 14-7
5.  Gol Częstochowa 20 32 10 2 8 43-21 5 1 4 21-9 5 1 4 22-12
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 31 10 1 9 29-36 5 1 4 12-12 5 0 5 17-24
7.  Podgórze Kraków 20 29 8 5 7 33-32 3 2 5 18-19 5 3 2 15-13
8.  Zamłynie Radom 20 25 7 4 9 30-32 4 1 5 15-18 3 3 4 15-14
9.  Rolnik Biedrzychowice 20 23 7 2 11 27-31 4 1 5 16-16 3 1 6 11-15
10.  Unia Opole 20 6 1 3 16 16-60 1 1 8 8-23 0 2 8 8-37
11.  KKS Zabrze 20 3 1 0 19 19-83 1 0 9 11-37 0 0 10 8-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Sosnowiec    1-0 0-1 1-0 1-1 2-1 2-1 2-2 2-1 4-2 3-1 
 2 Górnik Łęczna3-0     0-0 4-0 3-0* 1-0 0-0 2-0 0-0 6-0 9-0 
 3 1.FC Katowice (2)0-2 1-1     1-0 2-0 2-0 1-1 2-0 4-0 5-0 6-0 
 4 Bronowianka Kraków2-0 1-1 2-3     2-1 2-3 1-1 1-1 3-0 4-1 6-1 
 5 Gol Częstochowa0-3 1-1 0-1 0-1     7-0 3-0 0-2 1-0 5-0 4-1 
 6 MUKS Tomaszów Mazowiecki0-1 0-3 1-0 0-0 1-3     1-3 1-0 2-1 4-0 2-1 
 7 Podgórze Kraków0-2 2-3 2-1 1-2 3-2 2-4     1-1 1-2 1-1 5-1 
 8 Zamłynie Radom1-3 0-0 1-0 0-1 0-6 2-4 1-2     2-0 4-1 4-1 
 9 Rolnik Biedrzychowice1-4 0-4 3-0 0-1 0-2 3-0 0-1 1-0     2-2 6-2 
 10 Unia Opole0-0 2-5 1-2 0-4 0-2 1-2 1-2 2-3 0-3     1-0 
 11 KKS Zabrze0-1 1-6 1-2 0-5 0-5 2-3 3-4 2-6 0-4 2-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Gol Częstochowa.
 
KKS Zabrze 2-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 sierpnia, 11:00
Bronowianka Kraków 1-1 Górnik Łęczna 22 sierpnia, 11:00
Czarni Sosnowiec 2-2 Zamłynie Radom 22 sierpnia, 17:00
Unia Opole 0-3 Rolnik Biedrzychowice 23 sierpnia, 11:00
Podgórze Kraków 2-1 1.FC Katowice (2) 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Rolnik Biedrzychowice 0-1 Podgórze Kraków 30 sierpnia, 11:00
Zamłynie Radom 4-1 Unia Opole 30 sierpnia, 15:00
Górnik Łęczna 3-0 Czarni Sosnowiec 29 sierpnia, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 Bronowianka Kraków 30 sierpnia, 15:00
Gol Częstochowa 4-1 KKS Zabrze 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: KKS Zabrze.
 
Bronowianka Kraków 2-1 Gol Częstochowa 6 września, 14:00
Czarni Sosnowiec 2-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 września, 16:00
Unia Opole 2-5 Górnik Łęczna 6 września, 11:00
Podgórze Kraków 1-1 Zamłynie Radom 5 września, 13:00
1.FC Katowice (2) 4-0 Rolnik Biedrzychowice 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 12 września

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Zamłynie Radom 1-0 1.FC Katowice (2) 12 września, 15:00
Górnik Łęczna 0-0 Podgórze Kraków 12 września, 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-0 Unia Opole 12 września, 15:00
Gol Częstochowa 0-3 Czarni Sosnowiec 12 września, 10:00
KKS Zabrze 0-5 Bronowianka Kraków 12 września, 11:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Czarni Sosnowiec 3-1 KKS Zabrze 19 września, 16:00
Unia Opole 0-2 Gol Częstochowa 20 września, 11:00
Podgórze Kraków 2-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 19 września, 16:00
1.FC Katowice (2) 1-1 Górnik Łęczna 19 września, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-0 Zamłynie Radom 25 października

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Górnik Łęczna 0-0 Rolnik Biedrzychowice 27 września, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 1.FC Katowice (2) 27 września, 15:00
Gol Częstochowa 3-0 Podgórze Kraków 27 września, 15:30
KKS Zabrze 2-1 Unia Opole 27 września, 11:00
Bronowianka Kraków 2-0 Czarni Sosnowiec 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Unia Opole 0-4 Bronowianka Kraków 4 października, 11:00
Podgórze Kraków 5-1 KKS Zabrze 3 października, 15:00
1.FC Katowice (2) 2-0 Gol Częstochowa 3 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 3-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 października, 12:00
Zamłynie Radom 0-0 Górnik Łęczna 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Górnik Łęczna.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 Zamłynie Radom 10 października, 13:00
Gol Częstochowa 1-0 Rolnik Biedrzychowice 10 października, 13:00
KKS Zabrze 1-2 1.FC Katowice (2) 11 października, 11:00
Bronowianka Kraków 1-1 Podgórze Kraków 11 października, 13:30
Czarni Sosnowiec 4-2 Unia Opole 10 października, 14:00

Kolejka 9 - 17 października

Pauza: Unia Opole.
 
Podgórze Kraków 0-2 Czarni Sosnowiec 24 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
1.FC Katowice (2) 1-0 Bronowianka Kraków 17 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 6-2 KKS Zabrze 17 października, 14:30
Zamłynie Radom 0-6 Gol Częstochowa 17 października
Górnik Łęczna 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Gol Częstochowa 1-1 Górnik Łęczna 7 listopada, 11:00
KKS Zabrze 2-6 Zamłynie Radom 8 listopada, 13:00
Bronowianka Kraków 3-0 Rolnik Biedrzychowice 8 listopada, 12:00
Czarni Sosnowiec 0-1 1.FC Katowice (2) 7 listopada, 13:00
Unia Opole 1-2 Podgórze Kraków

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Pauza: Podgórze Kraków.
 
1.FC Katowice (2) 5-0 Unia Opole 24 października
Rolnik Biedrzychowice 1-4 Czarni Sosnowiec 15 listopada, 13:30
Zamłynie Radom 0-1 Bronowianka Kraków 14 listopada, 11:00
Górnik Łęczna 9-0 KKS Zabrze 15 listopada, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-3 Gol Częstochowa 11 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 20-21 marca

Pauza: Gol Częstochowa.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 KKS Zabrze 28 marca, 13:00
Górnik Łęczna 4-0 Bronowianka Kraków 21 marca, 10:00
Zamłynie Radom 1-3 Czarni Sosnowiec 21 marca, 10:00
Rolnik Biedrzychowice 2-2 Unia Opole 27 marca, 15:00
1.FC Katowice (2) 1-1 Podgórze Kraków 21 marca, 13:00

Kolejka 13 - 19-21 kwietnia

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Podgórze Kraków 1-2 Rolnik Biedrzychowice 21 kwietnia, 17:30
Unia Opole 2-3 Zamłynie Radom 20 kwietnia, 17:00
Czarni Sosnowiec 1-0 Górnik Łęczna 19 kwietnia, 17:00
Bronowianka Kraków 2-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 kwietnia, 17:00
KKS Zabrze 0-5 Gol Częstochowa 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: KKS Zabrze.
 
Gol Częstochowa 0-1 Bronowianka Kraków 25 kwietnia, 14:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 Czarni Sosnowiec 24 kwietnia, 15:00
Górnik Łęczna 6-0 Unia Opole 24 kwietnia, 11:00
Zamłynie Radom 1-2 Podgórze Kraków 25 kwietnia, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 3-0 1.FC Katowice (2) 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 28 kwietnia

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
1.FC Katowice (2) 2-0 Zamłynie Radom 13 marca, 13:00
Podgórze Kraków 2-3 Górnik Łęczna 28 kwietnia, 14:00
Unia Opole 1-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 kwietnia, 17:30
Czarni Sosnowiec 1-1 Gol Częstochowa 29 kwietnia, 17:00
Bronowianka Kraków 6-1 KKS Zabrze 28 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 1-2 maja

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
KKS Zabrze 0-1 Czarni Sosnowiec 1 maja, 11:00
Gol Częstochowa 5-0 Unia Opole 1 maja, 11:00
przerwany w 68. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-3 Podgórze Kraków 1 maja, 15:00
Górnik Łęczna 0-0 1.FC Katowice (2) 1 maja, 11:00
Zamłynie Radom 2-0 Rolnik Biedrzychowice 1 maja, 16:30

Kolejka 17 - 5 maja

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Rolnik Biedrzychowice 0-4 Górnik Łęczna
1.FC Katowice (2) 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki
Podgórze Kraków 3-2 Gol Częstochowa 1 czerwca
Unia Opole 1-0 KKS Zabrze
Czarni Sosnowiec 1-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 18 - 8-9 maja

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Bronowianka Kraków 4-1 Unia Opole 8 maja, 12:30
KKS Zabrze 3-4 Podgórze Kraków 8 maja, 12:00
Gol Częstochowa 0-1 1.FC Katowice (2) 9 maja, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Rolnik Biedrzychowice 8 maja, 15:00
Górnik Łęczna 2-0 Zamłynie Radom 9 maja, 12:00

Kolejka 19 - 15-16 maja

Pauza: Górnik Łęczna.
 
Zamłynie Radom 2-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 13:00
Rolnik Biedrzychowice 0-2 Gol Częstochowa 15 maja, 11:00
1.FC Katowice (2) 6-0 KKS Zabrze 15 maja, 11:00
Podgórze Kraków 1-2 Bronowianka Kraków 15 maja, 16:00
Unia Opole 0-0 Czarni Sosnowiec 16 maja, 15:00

Kolejka 20 - 22-23 maja

Pauza: Unia Opole.
 
Czarni Sosnowiec 2-1 Podgórze Kraków 23 maja, 16:30
Bronowianka Kraków 2-3 1.FC Katowice (2) 26 maja, 18:00
KKS Zabrze 0-4 Rolnik Biedrzychowice 23 maja, 14:00
Gol Częstochowa 0-2 Zamłynie Radom 23 maja, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-3 Górnik Łęczna 22 maja, 15:00

Kolejka 21 - 29-30 maja

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Górnik Łęczna 3-0 Gol Częstochowa 29 maja, 16:00
(wo)
drużyna gości nie dojechała
Zamłynie Radom 4-1 KKS Zabrze 29 maja, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 0-1 Bronowianka Kraków 29 maja, 16:00
1.FC Katowice (2) 0-2 Czarni Sosnowiec 29 maja, 16:00
Podgórze Kraków 1-1 Unia Opole 29 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Unia Opole 1-2 1.FC Katowice (2) 3 czerwca, 16:00
Czarni Sosnowiec 2-1 Rolnik Biedrzychowice 3 czerwca, 16:00
Bronowianka Kraków 1-1 Zamłynie Radom 3 czerwca, 16:00
KKS Zabrze 1-6 Górnik Łęczna 3 czerwca, 16:00
Gol Częstochowa 7-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 czerwca, 16:00

Baraże o udział w ekstralidze kobiet
Baraże o udział w I lidze kobiet

Ekstraliga kobiet 2009/2010

I liga kobiet 2009/2010 (północna)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas