[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

I runda - 16 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2009 - siedziba OZPN Biała Podlaska)

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-3 Unia Krzywda 16 sierpnia, 17:00
na boisku Podlasia Biała Podlaska
Tur Turze Rogi 0-0 Sokół Adamów 16 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Agrosport Leśna Podlaska 19 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 9-0 Polesie Serokomla 16 sierpnia, 17:00
Lesovia Trzebieszów 3-3 Orkan Wojcieszków 16 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
LZS Dobryń 3-1 Victoria Parczew 16 sierpnia, 17:00
w Zalesiu
ŁKS Łazy 1-5 Grom Kąkolewnica 16 sierpnia, 17:00
Unia Żabików 5-5 GLKS Rokitno 16 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5

II runda - 28 marca

Tur Turze Rogi 0-6 Unia Krzywda 28 marca, 14:00
Paweł Mateńko 30, 55, 60, Michał Łukasik 35, 80, Arkadiusz Białach 70
GLKS Rokitno 2-4 Grom Kąkolewnica 28 marca, 14:00
Przemysław Wawryniuk 15, 47 - Andrzej Głowniak 45, Wojciech Sokół 60, Karol Borkowski 65, Rafał Ślusarczyk 90
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-3 Lutnia Piszczac 28 marca, 14:00
Rafał Kajka 20 - Przemysław Harasimiuk 18, 30, Krystian Korzeniewski 65
LZS Dobryń 5-0 Orkan Wojcieszków 28 marca, 14:00
Mieczysław Rybaczuk 4 (k), 50, 83, Krzysztof Stecz 14, Bartłomiej Samsoniuk 60
w Zalesiu

1/4 finału - 19-21 kwietnia
Do gry przystępują III-ligowcy: Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Radzyń Podlaski.
Do gry przystępują IV-ligowcy: Orlęta Łuków, Huragan Międzyrzec Podlaski.

Unia Krzywda 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 kwietnia, 17:00
Łukasz Gromba 85 (k)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lutnia Piszczac 1-4 Orlęta Łuków 19 kwietnia, 17:00
Krystian Korzeniewski ? - Arkadiusz Wróbel ?, Piotr Fortuna ?, Michał Purzycki ?, Artur Gaj ?
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Dobryń 0-8 Podlasie Biała Podlaska 20 kwietnia, 17:00
Wojciech Jarzynka ?, ?, Piotr Wilawer ?, ?, Arkadiusz Maksymiuk ?, Artur Bożyk ?, Zbigniew Stonio ?, Michał Sobiczewski ?
w Zalesiu / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Kąkolewnica 4-7 Huragan Międzyrzec Podlaski 19 kwietnia, 17:00
Przemysław Sokołowski ?, Andrzej Głowniak ?, Kamil Kaczanowski ?, Rafał Ślusarczyk ? - Sebastian Wereszczak ?, ?, ?, ?, Siergiej Szoman ? (k), Adam Osiej ?, Daniel Rostek ?
w Międzyrzecu Podlaskim; Grom gospodarzem / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

1/2 finału - 5 maja

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-4 Podlasie Biała Podlaska 5 maja, 17:00
Sebastian Wereszczak 20 - Michał Sobiczewski 15, Piotr Litwiniuk 42, Piotr Wilawer 65, Mateusz Woroniecki 87
Orlęta Łuków 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja, 17:00 (700)
Piotr Ozygała 71

Finał - 19 maja

Orlęta Łuków 1-2 Podlasie Biała Podlaska 19 maja, 17:00 (400)
Łukasz Kiryło 50 - Piotr Wilawer 24, Michał Sobiczewski 65

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas