[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 4 sierpnia 2009)

Victoria Rybczewice 1-11 Starostwo Powiatowe Świdnik 16 sierpnia, 11:00
Met-Kol Adampol (Świdnik) 7-3 GLKS Głusk (Lublin) 15 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku Avii Świdnik
GKS Abramów 1-2 GKS Niedźwiada 15 sierpnia, 17:00
KS Wola Czołnowska 3-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 15 sierpnia, 17:00
KS Kazimierz Dolny 3-2 Bobry Karczmiska 15 sierpnia, 17:00
w Bochotnicy
Zawisza Garbów 2-6 Garbarnia Kurów 15 sierpnia, 17:00
Sygnał Chodel 0-3 KS Drzewce 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3 pd. k. 4-3 / w Sygnale grał nieuprawniony zawodnik
Iskra Krzemień 0-2 Perła Borzechów 15 sierpnia, 17:00

II runda - 19 sierpnia

Met-Kol Adampol (Świdnik) 0-2 Starostwo Powiatowe Świdnik 19 sierpnia, 17:00
Boczne boisko Avii Świdnik
KS Wola Czołnowska 2-6 GKS Niedźwiada 19 sierpnia, 17:00
KS Kazimierz Dolny 2-4 Garbarnia Kurów 19 sierpnia, 17:00
w Bochotnicy / boczne boisko Orłów Kazimierz Dolny
Perła Borzechów 6-1 KS Drzewce 19 sierpnia, 17:00

III runda - 26 sierpnia
Do gry dołączają drużyny z klasy okręgowej.

LKS Gościeradów 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 26 sierpnia, 17:00
KS Góra Puławska 3-0 Motor II Lublin
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu
Sławin Lublin 7-0 Piaskovia Piaski 26 sierpnia, 17:00
Starostwo Powiatowe Świdnik 2-1 LZS Wierzchowiska 27 sierpnia, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Tur Milejów 26 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 0-2 Polesie Kock 26 sierpnia, 17:00
GKS Niedźwiada 0-8 Wieniawa Lublin 26 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 2-2 Unia Wilkołaz 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Garbarnia Kurów 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 26 sierpnia, 17:00
w Garbowie
Orły Kazimierz Dolny 3-7 MKS Ryki 26 sierpnia, 17:00

IV runda - 16 września

Opolanin Opole Lubelskie 3-0 KS Góra Puławska 16 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
Starostwo Powiatowe Świdnik 5-1 Sławin Lublin 16 września, 16:00
Tur Milejów 6-1 Polesie Kock 16 września, 16:00
Wieniawa Lublin 4-0 Unia Wilkołaz 16 września, 16:00
w Wilkołazie; Wieniawa gospodarzem
Garbarnia Kurów 3-5 MKS Ryki 16 września, 16:25
w Rykach; Garbarnia gospodarzem / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 25-minutowym opoźnieniem

V runda - 30 września

Tur Milejów 1-6 BKS Unia Bełżyce 30 września, 15:30
Lewart Lubartów 3-0 Janowianka Janów Lubelski 30 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
MKS Ryki 3-6 Lublinianka Lublin 30 września, 15:30
Starostwo Powiatowe Świdnik 2-3 Wieniawa Lublin 30 września, 15:30
pd.
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 POM Iskra Piotrowice 30 września, 15:30
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Cisy Nałęczów 30 września, 15:30

1/8 finału - 19 kwietnia
W pierwotnym terminie (14 października, 15:00) wszystkie mecze odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych, w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) spotkania odwołane z powodu żałoby narodowej.

BKS Unia Bełżyce 2-1 Lewart Lubartów 19 kwietnia, 16:30
Piotr Gałkowski 27, Kamil Zieliński 42 - Tomasz Mitura 26
Wieniawa Lublin 1-0 Lublinianka Lublin 19 kwietnia, 16:30
Paweł Prus 11
Opolanin Opole Lubelskie 2-4 Orion Niedrzwica Duża 19 kwietnia, 16:30
Grzegorz Gazda 30, Sak 70 - Kamil Szymuś 10, Piotr Boguszewski 18, Przemysław Witek 38, 79

1/4 finału - 5 maja

Orion Niedrzwica Duża 0-2 Wisła Puławy 5 maja, 17:00 (50)
Wojciech Kępka 27 (k), 44
Wieniawa Lublin 0-3 Stal Poniatowa 5 maja, 17:00 (200)
Piotr Styżej 14, Tomasz Jasik 39, 59
na boisku przy ul. Leszczyńskiego
BKS Unia Bełżyce 0-1 Avia Świdnik 5 maja, 17:00
Patryk Sikora 70
Stal Kraśnik 0-2 Górnik II Łęczna 5 maja, 17:00
Dariusz Osuch 29, Michał Zielony 85 (k)

1/2 finału - 19 maja

Stal Poniatowa 3-1 Wisła Puławy 19 maja, 17:00
Grzegorz Olchawski 5, Marcin Nowak 7, Karol Strug 59 - Łukasz Giza 72
Avia Świdnik 1-0 Górnik II Łęczna 19 maja, 14:00 (100)
Marcin Kubiak 32 (k)
W Łęcznej, Avia gospodarzem

Finał - 26 maja

Avia Świdnik 2-2 Stal Poniatowa 26 maja, 17:00 (300)
pd. k. 4-3
Andrzej Danielak 81, Damian Rusiecki 90 - Tomasz Jasik 77, Tomasz Prasnal 90

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas