[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 26-27 sierpnia

Oldboje Włodawa 1-10 Victoria Żmudź 26 sierpnia, 16:30
Unia Rejowiec 2-1 Vitrum Wola Uhruska 27 sierpnia, 16:30
Malowane Chełm 1-11 Sawena Sawin 26 sierpnia, 16:30
Bug Hanna 1-3 Brat Siennica Nadolna 26 sierpnia, 16:30
Pocisk Orchówek 1-0 Unia Białopole 26 sierpnia, 16:30
Start II Krasnystaw 1-2 Włodawianka Włodawa 26 sierpnia, 16:30
Astra Leśniowice 5-2 Agros Suchawa 26 sierpnia, 16:30
Chełmianka Chełm (juniorzy) 1-3 Hutnik Dubeczno 2 września, 16:45

I runda - 9 września

Victoria Żmudź 0-2 Kłos Chełm 9 września, 16:30
Astra Leśniowice 1-2 Ogniwo Wierzbica 9 września, 16:30
Sawena Sawin 6-1 Ruch Izbica 9 września, 16:30
Frassati Fajsławice 1-6 Tatran Kraśniczyn 9 września, 16:30
Unia Rejowiec 1-7 GKS Pławanice/Kamień 9 września, 16:30
Granica Dorohusk 15-1 Hutnik Ruda-Huta 9 września, 16:30
Hutnik Dubeczno 0-10 Włodawianka Włodawa 9 września, 16:30
Pocisk Orchówek 0-4 Brat Siennica Nadolna 9 września, 16:30

II runda - 7 października

Sawena Sawin 4-1 GKS Pławanice/Kamień 7 października, 15:30
Ogniwo Wierzbica 2-3 Granica Dorohusk 7 października, 15:30
Tatran Kraśniczyn 1-4 Brat Siennica Nadolna 7 października, 15:30
Włodawianka Włodawa 4-1 Kłos Chełm 7 października, 15:30

III runda - 22 listopada
(Losowanie - 9 października 2009)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Chełmianka Chełm, Sparta Rejowiec Fabryczny, Start Krasnystaw, Hetman Żółkiewka.
W pierwotnym terminie (7 listopada, 14:00) mecze odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

Sawena Sawin 2-3 Włodawianka Włodawa 22 listopada
Brat Siennica Nadolna 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 listopada
Granica Dorohusk 2-4 Hetman Żółkiewka 22 listopada
pd.
Start Krasnystaw 3-2 Chełmianka Chełm
w drugim terminie (22 listopada) odwołany / w trzecim terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

1/2 finału - 19 maja

Start Krasnystaw 1-0 Hetman Żółkiewka 19 maja, 17:00
Arkadiusz Banasiak 69
Włodawianka Włodawa 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 maja, 17:00
Wojciech Więcaszek 8, Paweł Kruk 18, 70, Marcin Chaciówka 38 - Andrzej Głowacki 81

Finał - 26 maja

Włodawianka Włodawa 2-0 Start Krasnystaw 26 maja, 17:00 (800)
Grzegorz Bornus 6, Paweł Kruk 90
we Włodawie

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas