[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 9 września

Lotniarz Bezmiechowa 0-8 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 września, 16:30
Jawornik Czarna 0-2 Nelson Polańczyk 9 września, 16:30
Jasiołka Jaśliska 0-2 Drzewiarz Rzepedź 9 września, 16:30
Victoria Pakoszówka - Przełom Besko 9 września, 16:30
wynik nieznany - awansował Przełom Besko
LKS Lubatówka 3-0 Start Rymanów 9 września, 16:30
LKS Lubatowa 2-5 Przełęcz Dukla 9 września, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-3 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 9 września, 16:30
LKS Trześniów 0-6 Górnik Grabownica Starzeńska 9 września, 16:30
Beskid Równe 0-1 Piast Miejsce Piastowe 9 września, 16:30
Zryw Dydnia 1-4 Sokół Domaradz 9 września, 16:30
Sparta Osobnica 5-1 Jasiołka Świerzowa 9 września, 16:30
Wisłoka Niegłowice 0-11 Kotwica Korczyna 9 września, 16:30
LKS Osiek Jasielski 2-5 Zamczysko Odrzykoń 9 września, 16:30
LKS Kombornia 3-1 LKS Haczów 9 września, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-5 Leśnik Baligród 9 września, 16:30

II runda - 23 września

Górnik Grabownica Starzeńska 0-6 Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 września, 15:30
Drzewiarz Rzepedź 4-2 Nelson Polańczyk 23 września, 15:30
pd.
Przełęcz Dukla 1-2 Leśnik Baligród 23 września, 15:30
Sokół Domaradz 0-3 Przełom Besko 23 września, 15:30
Rafineria/Czarni II Jasło 9-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 23 września, 15:30
LKS Lubatówka 2-1 Piast Miejsce Piastowe 23 września, 15:30
LKS Kombornia 0-3 Kotwica Korczyna 23 września, 15:30
Sparta Osobnica 4-0 Zamczysko Odrzykoń 23 września, 15:30

III runda - 7 października

Drzewiarz Rzepedź 1-3 Leśnik Baligród 7 października, 14:00
Przełom Besko 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 października, 14:00
Sparta Osobnica 0-10 Rafineria/Czarni II Jasło 7 października, 14:00
LKS Lubatówka 0-0 Kotwica Korczyna 7 października, 14:00
k. 2-3

1/4 finału - 7 kwietnia
Do gry dołączyli III-ligowcy: Karpaty Krosno i Stal Sanok, IV-ligowiec: Partyzant Targowiska oraz drużyna z klasy okręgowej: Rafineria/Czarni Jasło.

Rafineria/Czarni II Jasło 0-3 Stal Sanok 9 czerwca, 18:00
Fabian Pańko 9, 53, Dawid Chudziak 89
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w czwartym terminie w Dukli; na boisku Ośrodka Kultury
Kotwica Korczyna 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 9 czerwca, 18:00
Łukasz Syrek 50 - Kamil Żarnowski 10, 15
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-6 Partyzant Targowiska 16 czerwca, 18:00
Jakub Zima ?, ?, Maciej Jurczak ?, Artur Wierdak ?, ?, Mateusz Wolański ?
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w czwartym terminie (9 czerwca, 18:00) odwołany z powodu meczu Partyzanta w lidze
Leśnik Baligród 0-1 Karpaty Krosno 7 kwietnia, 16:00
Sławomir Sienicki 26
w pierwotnym terminie (14 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/2 finału - 16 czerwca

Rafineria/Czarni Jasło 0-2 Stal Sanok 16 czerwca, 18:00
Michał Zajdel 43, Piotr Kowalski 67
w Dukli; na boisku Ośrodka Kultury
Partyzant Targowiska 0-2 Karpaty Krosno 23 czerwca, 18:00 (700)
Bartłomiej Buczek 37, 77 (k)

Finał - 26 czerwca

Karpaty Krosno 1-3 Stal Sanok 26 czerwca, 17:00 (1000)
Robert Drąg 41 - Rafał Nikody 52, 70, 80
w Krośnie

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas