[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

I runda - 26 sierpnia-2 września
(Losowanie - 14 sierpnia 2009, siedziba Podkarpackiego ZPN)
Stal II Rzeszów - wolny los

Złotniczanka Złotniki 1-6 Stal II Mielec 26 sierpnia, 17:00
Tempo Cmolas 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 sierpnia, 17:00
Ikarus Tuszów Narodowy 3-5 Chemik Pustków 26 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 7-2 Kaskada Kamionka 2 września, 16:00
LKS Brzeźnica 2-3 Lechia Sędziszów Małopolski 26 sierpnia, 17:00
pd.
Raniżovia Raniżów 2-1 Zryw Dzikowiec 26 sierpnia, 17:00
Brzostowianka Brzostek 1-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 sierpnia, 17:00
LKS Nagoszyn 2-3 Czarnovia Czarna 26 sierpnia, 17:00
pd.
Błażowianka Błażowa 5-3 Wisłok Strzyżów 2 września, 16:00
pd.
Dynovia Dynów 5-0 Orzeł Harta 2 września, 16:00
Markovia Markowa 1-0 ŁKS Łańcut 2 września, 16:00
Sitowianka Budy Łańcuckie 0-9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 września, 16:00
Zorza Trzeboś 1-5 Sawa Sonina 2 września, 16:00
Trzcianka Trzciana 2-3 Zimowit Rzeszów 2 września, 16:00
pd.
KS Dąbrówki 5-1 Korona Rzeszów 2 września, 16:00
Crasnovia Krasne 8-1 Włókniarz Rakszawa 2 września, 16:00
Górnovia Górno 6-2 Strug Tyczyn 2 września, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 5-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 września, 16:00
pd.

II runda - 16 września
Crasnovia Krasne i Zimowit Rzeszów - wolny los

Stal II Rzeszów 0-1 Izolator Boguchwała 16 września, 16:00
Stal II Mielec 0-2 Igloopol Dębica 16 września, 16:00
Czarnovia Czarna 3-2 Błękitni Ropczyce 16 września, 16:00
pd.
Start Wola Mielecka 1-5 Stal Mielec 16 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 6-0 Tempo Cmolas 16 września, 16:00
Chemik Pustków 0-5 Rzemieślnik Pilzno 16 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Wisłok Wiśniowa 16 września, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-4 Wisłoka Dębica 16 września, 16:00
Dynovia Dynów 2-3 Strumyk Malawa 16 września, 16:00
Sawa Sonina 1-4 Pogoń Leżajsk 16 września, 16:00
Markovia Markowa 2-3 KS Dąbrówki 16 września, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 KS Zaczernie 16 września, 16:00
Górnovia Górno 0-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 września, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6-1 Błażowianka Błażowa 16 września, 16:00

III runda - 30 września

Crasnovia Krasne 1-1 KS Dąbrówki 30 września, 15:30
pd. k. 3-5
Tomasz Komisarz 60 - Arkadiusz Babka 50
Zimowit Rzeszów 3-6 Strumyk Malawa 30 września, 15:30
Tomasz Pakiet ?, Piotr Bogdanowicz ?, Andrzej Szyszka ? - Marcin Siciarz ?, Paweł Machniak ?, Grzegorz Kurosz ?, Rafał Rajzer ?, Krzysztof Blim ?, Dariusz Woźniak ?
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-8 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 września, 15:30
Kamil Adranowicz 3, Bogusław Cieśla 15, Kamil Terlaga 19, 84, Adrian Filipek 26, Dawid Jamróz 45, Dawid Kozioł 76, 90
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-4 Pogoń Leżajsk 30 września, 15:30
pd.
Sylwester Grudysz 35, Mariusz Woś 70, Dawid Gnatek 85 - Roman Fedak 46, Michał Warzybok 46 (s), Piotr Misiąg 90, Piotr Kuduk 120 (s)
Czarnovia Czarna 2-3 Igloopol Dębica 30 września, 15:30
Eugeniusz Falarz 15, Dawid Madura 35 - Sebastian Pisarek 57, 84, Hubert Hendzel 70
Raniżovia Raniżów 0-3 Stal Mielec 30 września, 15:30
Kamil Hul 5, Daniel Góra 40, Paweł Ciuła 77
Lechia Sędziszów Małopolski 3-2 Izolator Boguchwała 30 września, 15:30
Paweł Idzik 56, 64, Jan Pazdan 70 - Konrad Cupryś 86, 89
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Wisłoka Dębica 30 września, 15:30
Dawid Łapa 38 - Bartosz Zołotar 20, 35

1/4 finału - 14 października

Igloopol Dębica 1-0 Stal Mielec 28 października, 14:00
Kamil Machnik 63
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu meczów Igloopolu i Stali w lidze
Pogoń Leżajsk 4-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 października, 15:00
Roman Fedak 10, Mateusz Piędel 30, 89, Mirosław Kalita 42 - Arkadiusz Altamer 35, Kamil Terlaga 70
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Dąbrówki 3-0 Wisłoka Dębica 28 października, 14:00
Kamil Żyła 32, Łukasz Wróbel 65, Arkadiusz Babka 90
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu meczu Wisłoki w lidze
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Strumyk Malawa 21 października, 15:00
pd. k. 0-3
Paweł Idzik 44 - Dariusz Woźniak 41
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/2 finału - 26 maja
W pierwotnym terminie (21 kwietnia) mecze 1/2 finału odwołano z powodu występów w lidze jej uczestników.
W drugim terminie (19 maja, 18:00) mecze 1/2 finału odwołano z powodu złego stanu boisk.

Pogoń Leżajsk 2-0 Igloopol Dębica 26 maja, 17:30 (50)
Mateusz Staroń 70, 85
KS Dąbrówki 4-3 Strumyk Malawa 26 maja, 17:30 (200)
Paweł Kędzierski 15, Mirosław Babka 22, 58, Michał Styka 88 - Paweł Kowalczyk ?, Maciej Dziwisz ?, Dariusz Woźniak ?

Finał - 16 czerwca

KS Dąbrówki 2-2 Pogoń Leżajsk 16 czerwca, 17:00 (200)
pd. k. 5-4
Karol Kotwica 59, 90 - Mateusz Piędel 19, Michał Pietrycha 80
w Dąbrówkach

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas